Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

turneul bucuresti

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• cosapewe
    a răspuns
    Re: marius

Postat īn original de cosapewe
    Postat īn original de Alex.C
    hahaha da ma ...ce tare....frumos meci oricum...asta e strategia noastra ma la dublu...dam sperantze dupa care zdrobim . Sincer nu cred ca la anu mai vin PANA la Reghin. Dar putem sa ne intalnim sa jucam asa amical...eventual o miza ceva
    sponsorizez eu meciul,miza o lama ORBIT

cnock cnock

Lasă un comentariu:

• cosapewe
    a răspuns
    Re: marius

hahaha da ma ...ce tare....frumos meci oricum...asta e strategia noastra ma la dublu...dam sperantze dupa care zdrobim . Sincer nu cred ca la anu mai vin PANA la Reghin. Dar putem sa ne intalnim sa jucam asa amical...eventual o miza ceva

sponsorizez eu meciul,miza o lama ORBIT

Lasă un comentariu:

• bogdanel
    a răspuns
    Re: cosapewe

Ce noroc pe capul vostru ( 1-2 la set-uri, 8-10 ) si intoarce-ti finala. La anul nu o sa se mai repete. [/quote]

... la anu' nu stiu, da' anu' asta..... tot la noi vine CUPA....

Lasă un comentariu:

• Alex.C
    a răspuns
    ....

cand puteti ...intr-un weekend va asteptam in bucuresti...sa ne duelam

Lasă un comentariu:

• marius
    a răspuns
    Oricind, oriunde cu cea mai mare placere

Lasă un comentariu:

• Alex.C
    a răspuns
    marius

Lasă un comentariu:

• marius
    a răspuns

ce-am facut in ultimii 5 ani...am castigat pro-tourul chinez... 3-0 in finala cu Ma Lin si am iesit campion la dublu la Amatour Reghin alaturi de colegul meu din superliga Bogdan Trifu.
    Ce noroc pe capul vostru ( 1-2 la set-uri, 8-10 ) si intoarce-ti finala. La anul nu o sa se mai repete.

Lasă un comentariu:

• cosapewe
    a răspuns
    Re: amatorii

Postat īn original de Marian023
    amatorii se antreneaza pe unde apuca si ce sali gasesc... se pot antrena si langa(si cu) profesionisti, daca au acces, relatii, bani...si daca vor sa invete mai multe...
    ha,ha

Lasă un comentariu:

• Marian023
    a răspuns
    amatorii

amatorii se antreneaza pe unde apuca si in ce sali gasesc... se pot antrena si langa(si cu) profesionisti, daca au acces, relatii, bani...si daca vor sa invete mai multe... am fost doar la un concurs de amatori si am vazut cativa care erau la nivel de divizie si nu ca ar fi jucat la profesionism ci doar ca se antreneaza constant...eu asa cred

...vrei perfomanta ...tre antrenament..

Lasă un comentariu:

• cosapewe
    a răspuns

ce-am facut in ultimii 5 ani...am castigat pro-tourul chinez... 3-0 in finala cu Ma Lin si am iesit campion la dublu la Amatour Reghin alaturi de colegul meu din superliga Bogdan Trifu.
    Cat despre traista, ghinionul lui e ca apare legitimat la profesionisti. Dar crede-ma ca nu e nici pe departe vreun profesionist ( oricum as fi curios sa stiu ce intelegi tu prin jucator profesionist). E si el trecut acolo de forma. Sa zicem ca aici ai dreptate si ca nu ar fi avut voie sa participe.
    Cat despre baiatul cu care a venit vasile , e un amator care se antreneaza, probabil pt a ajunge si el in randul celor profesionisti. Insa pana atunci, e tot amator.
    Si tre sa mai intelegi ceva...a fi jucator in onoare sau calificari nu inseamna a fi jucator profesionist. Sunt 2 divizii de amatori ( unii dintre ei fosti jucatori ) care din pasiune inca mai practica acest sport intr-un mod organizat. In regulamentul amatour e specificat ca audrept de participare la turnee.

amatorii nu se antreneaza la progresu

Lasă un comentariu:

• cosapewe
    a răspuns

Cat despre traista, ghinionul lui e ca apare legitimat la profesionisti. Dar crede-ma ca nu e nici pe departe vreun profesionist ( oricum as fi curios sa stiu ce intelegi tu prin jucator profesionist). E si el trecut acolo de forma. Sa zicem ca aici ai dreptate si ca nu ar fi avut voie sa participe.
    Cat despre baiatul cu care a venit vasile , e un amator care se antreneaza, probabil pt a ajunge si el in randul celor profesionisti. Insa pana atunci, e tot amator.
    Si tre sa mai intelegi ceva...a fi jucator in onoare sau calificari nu inseamna a fi jucator profesionist. Sunt 2 divizii de amatori ( unii dintre ei fosti jucatori ) care din pasiune inca mai practica acest sport intr-un mod organizat. In regulamentul amatour e specificat ca audrept de participare la turnee.

si eu care credeam ca ai fost in finala cu hao ce greseala scuze

Lasă un comentariu:

• Alex.C
    a răspuns
    cosapewe

Lasă un comentariu:

• cosapewe
    a răspuns
    Postat īn original de Eugen
    "si ca sa nu te ma fortezi sa scrii p acilea era vorba de un singur lucru punct.faceti-va concursuri pe banii vostrii platiti-va mesele si stergeti-va ranjetul ala hidos cand intrati in sala"
    in ce ordine doresti sa facem aceste lucruri? adica intai sa stergem zambetele noastre hidoase si dupa aia sa facem concursuri din banii nostri sau invers?
    si cand vorbesti despre "noi", cei care zambim hidos, la cine anume te referi? la mine si la Vasile, sau la Alex, sau la Traista, la cine anume?
    poate m-am exprimat un pic gresit ma refeream la cativa dintre ce care vin acolo acuma sa nu generalizam fraza era pentru cei care se stiu ei
    bine dar nu-s convins ca nav. pe acest forum.tu ai cumva zabetul ala de
    ma intrebi?si oricum nu cre ca te cunosc personal
    Cu siguranta nu ma cunosti personal, de aceea eram curios de unde ai tras aceste concluzii...oricum nu fac parte din cei care frecventeaza IDM, asadar, asa cum ai scris intr-un mesaj anterior, nu sunt unul dintre cei pe care ii consideri "varza" in afara mesei de tenis. iti recomand sa iti recitesti mesajele de pana acum si sa iti faci o scurta autoanaliza.

daca nu faci parte din categoria respectiva nus de ce te agiti

Lasă un comentariu:

• cosapewe
    a răspuns
    daca vrei dezbatem si subiectul traista dar pe mine ma intereseaza mai mult persoana mea...asa ca te rog raspunde-mi la intrebare...
    nu stiu daca aveai sau nu dreptul sa participi pt ca nu stiu,,ce ai facut in ultimii 5 anii,,ca zic asa dar daca vrei ma documentez si iti dau raspusul la intrebare.nus daca ai fost sau nu legitimat sau esti pe la un club deci ma abtin. mai bine spune-ne tu

Lasă un comentariu:

• Eugen
    a răspuns
    "si ca sa nu te ma fortezi sa scrii p acilea era vorba de un singur lucru punct.faceti-va concursuri pe banii vostrii platiti-va mesele si stergeti-va ranjetul ala hidos cand intrati in sala"
    in ce ordine doresti sa facem aceste lucruri? adica intai sa stergem zambetele noastre hidoase si dupa aia sa facem concursuri din banii nostri sau invers?
    si cand vorbesti despre "noi", cei care zambim hidos, la cine anume te referi? la mine si la Vasile, sau la Alex, sau la Traista, la cine anume?
    poate m-am exprimat un pic gresit ma refeream la cativa dintre ce care vin acolo acuma sa nu generalizam fraza era pentru cei care se stiu ei bine dar nu-s convins ca nav. pe acest forum.tu ai cumva zabetul ala de ma intrebi?si oricum nu cre ca te cunosc personal
    Cu siguranta nu ma cunosti personal, de aceea eram curios de unde ai tras aceste concluzii...oricum nu fac parte din cei care frecventeaza IDM, asadar, asa cum ai scris intr-un mesaj anterior, nu sunt unul dintre cei pe care ii consideri "varza" in afara mesei de tenis. iti recomand sa iti recitesti mesajele de pana acum si sa iti faci o scurta autoanaliza.

Lasă un comentariu:

Cine a citit topicul
Procesare...
X