Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Concurs B AmaTur "Cupa Bucovinei" ed. II la Gura Humorului 03.11. 2012 O+A/ J

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Concurs B AmaTur "Cupa Bucovinei" ed. II la Gura Humorului 03.11. 2012 O+A/ J

    Localitate : Gura Humorului
    Data : 03.11. 2012
    Sistemul: Amatori+ Open/ Juniori !
    Turneul se va organiza pe 2 categorii, la gramada si junori.
    Grupe inferioare, superioare, eliminatorii.
    Daca sunt openisti doritori sa participe la concurs o pot face inscriindu-se in grupele superioare.
    Din superioare se vor califica 2 jucatori+ numarul de openisti ex: daca se va inscrie cate un openist in grupa se vor califica 3 in eliminatorii
    Program:
    ORA INCEPERII : Ambele categoriile vor incepe la ora 09.30
    GRUPELE SUPERIOARE: 13.00
    Va rugam sa fiti prezenti la sala inainte de ora 9.00 pentru validarea inscrierilor
    LOCATIE: Sala de sport din incinta complexului turistic Arinis.
    Parcarea in complexul este chiar langa sala .
    Daca veniti dinspre Bucuresti la primul semafor , dupa ce ati intrat in oras ,o luati la stanga ,treceti calea ferata ,imediat la dreapta apoi prima strada la stanga . O sa aveti indicatoare .
    Daca veniti dinspre Bistrita treceti de sensul giratoriu din centrul orasului , tineti drumul spre Suceava apoi la semafor faceti dreapta ,apoi dreapta si imediat stanga.
    Numar de mese: 10 – 4 Butterfly , 4 Donic, 2 Active pentru copii
    SPATIU DE JOC: conditii de joc foarte bune
    Se asigura :cafea si apa.
    O firma de catering va fi prezenta pentru a va lua comenzile. Meniul zilei 10 lei. Exista si posibilitatea de a organiza un gratar la terasa de langa sala la fel ca anul trecut .
    TAXA PER JUCATOR: 20 RON
    Reducere copii sub 14 ani: 10 RON
    MATERIALUL DE PREMIERE: cupe locurile 1-3, Amatori + Juniori, medalii locurile 1-3, diplome locurile I-VIII, tricouri juniori I- VIII, diplome 1-3 turneul de consolare
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare (6-8 jucatori), superioare, eliminatorii
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
    NR. DE CAPI DE SERIE : conform clasamentului AmaTur la zi.
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR se va face pe forum ,mail sau telefonic pana Vineri 03.11 ora 22.00 .
    In ziua concursului NU se mai fac inscrieri !
    Grupele vor fi facute de vineri seara.
    Va rog sa va inscrieti din timp pentru a putea suplimenta numarul de mese daca este necesar.
    Sala de sport este situata intr-o zona nemaipomenita !!! Puteti petrece clipe de neuitat in Gura Humorului nu numai la concurs ci si vizitand zona (5km Voronet, 5km Manastirea Humorului ), partia de schi de unde puteti privi o frumoasa panorama a orasului, si nu in ultimul rand daca vreti sa va „racoriti”, luati-va si costumele de baie cu voi ! Vis-a-vis de sala este o piscina acoperita - program 10-13; 14-17; 18-21.Pret intrare piscina acoperita 15 lei/ persoana pentru participantii la concurs si insotitorii acestora.
    Copiii sub 8 ani insotiti- gratuit
    Nou !!! Trebue neaparat sa vizitati parcul de aventuri '' Escalada'' deschis din vara cu 5 trasee diferite si multe tiroliene, si poligonul de Tir cu Arcul aflat in apropierea salii.


    Hai ai nostii !!!
    Mai multe relatii pe www.sportdakiro.com
    Ultima editare de Dakiro; 25.oct.2012, 07:54.
    Dan Chirap
    www.sportdakiro.com
    email: contact@sportdakiro.com

  • #2
    A fost un concurs 3 in 1 . Toata lumea a participat la concursul amatur dupa care s-au organizat inca 2 turnee: unul pentru junori si celalalt de consolare.Felicitari tuturor !!!
    Rezultate AmaTur:
    Loc Nume si prenume Localitate Jud.
    1 Ilies Ioan Radauti SV
    2 Orza Catalin Suceava SV
    3-4 Tiganas Mihai Radauti SV
    Purcaru Nasta Cluj Napoca CJ
    5-8 Miron Mihai Cluj Napoca CJ
    Balauca Cornel Botosani BT
    Ursan Viorel Radauti SV
    Ursulean Florin Straja SV
    9-16 Corneanu Sorin Botosani BT
    Constantinovici Ciprian Liteni SV
    Georgiu Dragos Vatra Dornei SV
    Chirap Dan Gura Humorului SV org.
    Rosca Neculai Galanesti SV
    Onufrei Ciprian Botosani BT
    Avram Gabriel Radauti SV
    Rosca Adela Galanesti SV
    17-24 Marcu Vasile Vatra Dornei SV
    Ursulean Vasile Straja SV
    Mironescu Adrian Botosani BT
    Vaculisteanu Ionut Suceava SV
    Alexiu Andrei Falticeni SV
    Sofian Corneliu Suceava SV
    Colesniuc Romeo Botosani BT
    Ciubotariu Ioan Preutesti SV
    25-32 Hurjui Dorel Jr Fratauti SV
    Popescu Mihai Sorin Straja SV
    Sinculet Radu Radauti SV
    Nemaciuc Mihai Suceava SV
    Morosan Marian Suceava SV
    Robu Valentin Botosani BT
    Valcu Alin Botosani BT
    Ureche Ioan Botosani BT
    33-40 Vizitiu Iulian Preutesti SV
    Rosca Nicolae Jr Galanesti SV
    Pogorevici Mircea Gura Humorului SV
    Nemaciuc Ovidiu Suceava SV
    Alexandru Liviu Botosani BT
    Padurariu Bogdan Mihai Liteni SV
    Boicu Gabriel Vatra Dornei SV
    Cazacu Florin Vatra Dornei SV
    41-48 Ursulean Daniel Straja SV
    Foca Stefan Radauti SV
    Foca Ciprian Radauti SV
    Rosca Mihai Galanesti SV
    Gora Madalin Radauti SV
    Popescu Doru Viorel Botosani BT
    Soroceanu Sebastian Denis Liteni SV
    Breac Adrian Paltinoasa SV
    Juniori:
    Loc Nume si prenume Localitate Jud.
    1 Popescu Mihai Sorin Straja SV
    2 Foca Stefan Radauti SV
    3-4 Sinculet Radu Radauti SV
    Rosca Mihai Galanesti SV
    5-8 Nemaciuc Mihai Suceava SV
    Rosca Nicolae Jr Galanesti SV
    Ursulean Daniel Straja SV
    Foca Ciprian Radauti SV
    Castigatorul turneului de consolare: URSULEAN VASILE !!!!
    Multumim pentru participare, bravo castigatorilor si traditionalul,
    Hai ai nostrii !!!
    Ultima editare de Dakiro; 04.nov.2012, 07:32.
    Dan Chirap
    www.sportdakiro.com
    email: contact@sportdakiro.com

    Comentariu


    • #3
      Cum sa lipsesca Marcu cel cu arcu;Georgiu Dragos de la VATRA DORNEI sa fim sanatosi si la punga grosi
      Blade . PHOTINO
      Fh. Tibhar ev. Mx-p
      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

      Comentariu


      • #4
        din Straja :

        Ursulean Florin-open
        Ursulean Vasile-amatori
        Ursulean Daniel-copii
        Hasna Cosmin-copii
        Popescu Mihai-Sorin-copii

        Hasna merita sa joace si la amatori ,... si pt. ca ma batut de mi-a scos tenisul din cap
        Blade: SCHLAGER CARBON OF+
        FH: Tenergy 05 FX
        BH: Tenergy 05 FX

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de ursuleanvasile Vezi post
          din Straja :
          Ursulean Florin-open
          Ursulean Vasile-amatori
          Ursulean Daniel-copii
          Hasna Cosmin-copii
          Popescu Mihai-Sorin-copii
          Hasna merita sa joace si la amatori ,... si pt. ca ma batut de mi-a scos tenisul din cap
          Bravo lui... si bravo tie!
          Dan Chirap
          www.sportdakiro.com
          email: contact@sportdakiro.com

          Comentariu


          • #6
            daca suntem sanatosi raspundem si noi prezent...........popescu doru viorel 753........alexandru liviu 990 din botosani .dane,succes la organizare,si sa ne revedem cu bine.salutari tuturor colegilor practicanti ai tdm. hai ai nostri

            Comentariu


            • #7
              Da cu arbaleta nu se poate Dane?
              Hai ai nostri!
              Yasaka Mark V GPS/:TSP Blazze off- :\Yasaka Mark V GPS

              Comentariu


              • #8
                bine hai ca vin
                BLADE: NITTAKU SEPTEAR
                FF: XIOM VEGA EUROPE MAX
                BH: XIOM VEGA EUROPE MAX

                jucam tenis ... si asta ne ocupa tot timpul

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de ciprian constantinovici Vezi post
                  bine hai ca vin
                  Hai tu...
                  Dan Chirap
                  www.sportdakiro.com
                  email: contact@sportdakiro.com

                  Comentariu


                  • #10
                    De la Vatra Dornei
                    Hagatis Andrei
                    Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                    BH : Tenergy 05Fx
                    FH : Tenergy 05Fx

                    Comentariu


                    • #11
                      Care este ultima data pana la care se mai pot face inscrieri?
                      Blade: HM Levi 7 ply OFF 2 Carbon / STIGA AllWood Offensive
                      FH: Donic Bluefire M3 2.0 / Andro Hexer
                      BH: Tibhar Sinus Sound 2.0 / Andro Plaxon

                      Comentariu


                      • #12
                        domn Vasile poate dumneavoastra meritati sa jucati la copii ca eu i-am dat 3-0)bine Vasileee) din Radauti Iliesi Ioan si Avram Gabriel..vin uraganele)
                        Blade: Balsa Carbo x5
                        FH : Sriver G3 Fx
                        BH : Sriver G3 Fx

                        Comentariu


                        • #13
                          nu rade , ca mai e putin si iti da si tie 3-0...
                          bravo voua, voi sunteti viitorul nostru,
                          succes--uri !
                          Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                          FH: Tenergy 05 FX
                          BH: Tenergy 05 FX

                          Comentariu


                          • #14
                            Nemaciuc Mihai -Copii......Multumesc.
                            Blade: Butterfly Timo Boll ALC
                            Bh: Tenergy 64
                            Fh: Tenergy 05

                            Comentariu


                            • #15
                              Ai grija Gaby ca e posibil sa fiu nevoit sa ma apuc de jucat cu stanga.
                              Incerc sa ajung si eu Dane,macar la beut daca nu la joc.
                              Yasaka Mark V GPS/:TSP Blazze off- :\Yasaka Mark V GPS

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X