Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CUPA "MEDSTOM" editia a II-A .TURNEU "A"-RADAUTI,17.11.2012

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #91
    Postat în original de ursuleanvasile Vezi post
    fara falsa modestie, e posibil sa terminam amandoi sambata seara, pt. ca amandoi suntem in scadere de forma
    despre tine incepe sa-mi para rau Vasile !
    GLUMEAM !!!
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

    Comentariu


    • #92
      Pana la ora aceasta sunt inscrisi 13 la Open vreo 50 la Amatori(se vor mai inscrie vreo 10-15 direct la sala) si 20 la copii.
      In cazul in care la Open nu se inscriu mai multi de 16 facem 2 grupe din care se califica 4...Putem discuta la fata locului alte propuneri venite de la participanti.Daca ramne asa puteti sti de pe acum cu cine veti fi in grupa:GR 1:1,3,5,7,9,11,13
      GR2;2,4,6,8,10,12
      La amatori totul depinde de nr final de inscrisi;daca vor fi pana in 56 propun sa facem 8 grupe din care sa se califice primii 4,urmand 8 gr sup de 4. s.a.m.d
      La copii se va face programul dupa ce ne vom consulta cu parintii acestora
      of all the things i lost i miss my mind the most

      Comentariu


      • #93
        Asmarandei Petru - Falticeni - Amatori - 1292
        DONIC Waldner Senso Carbon
        fețe FH - DONIC Acuda Blue P1
        BH - DONIC Acuda Blue P2

        Comentariu


        • #94
          Postat în original de cata_60 Vezi post
          Pana la ora aceasta sunt inscrisi 13 la Open vreo 50 la Amatori(se vor mai inscrie vreo 10-15 direct la sala) si 20 la copii.
          In cazul in care la Open nu se inscriu mai multi de 16 facem 2 grupe din care se califica 4...Putem discuta la fata locului alte propuneri venite de la participanti.Daca ramne asa puteti sti de pe acum cu cine veti fi in grupa:GR 1:1,3,5,7,9,11,13
          GR2;2,4,6,8,10,12
          La amatori totul depinde de nr final de inscrisi;daca vor fi pana in 56 propun sa facem 8 grupe din care sa se califice primii 4,urmand 8 gr sup de 4. s.a.m.d
          La copii se va face programul dupa ce ne vom consulta cu parintii acestora
          Asta este un exemplu bun privind modul de abordare a organizarii unui concurs

          Comentariu


          • #95
            Din Vatra Dornei amator - FLOREA IONUT-
            Blade . PHOTINO
            Fh. Tibhar ev. Mx-p
            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

            Comentariu


            • #96
              din botosani la amatori...duceac catalin,loc 424 amatur

              Comentariu


              • #97
                Scuze dar a aparut o problema cu o receptie nu cred ca scap din santier. Deci se retrage Mehmet SENGOZ Open
                Scuze inca o data si succes organiztorilor si participantilor. : (

                Comentariu


                • #98
                  Asa rapid postez acum ca am ajuns acasa semifinalele de maine Amatur care au loc in jurul orei 10.
                  CIOBANU GABRIEL(adica eu)-Vatra-Dornei cu ONOFREI CIPRIAN-Botosani.
                  TIGANAS MIHAI-Radauti cu Rusti-Catalin-Suceava.
                  La open nu stiu care este situatia ca am plecat ,conservat si am jucat la fel,din sala de concurs.Prin conservat a se intelege existenta frigului in sala,desi s-a incercat repararea instalatiei de incalzit.La locul 1,pe langa premiile afisate,o agentie de turism acorda un sejur pentru 2 persoane cu autocarul intr-o tara straina,nu stiu cate zile.Vom afla maine.
                  Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                  Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                  Comentariu


                  • #99
                    Felicitari! Dar eu va stiam mereu la open!
                    Blade-Darker speed 90
                    Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                    Bh- Testing

                    Comentariu


                    • Un concurs cu multe meciuri frumoase. Pacat ca în sala a fost destul de frig. Poate în cea de-a doua zi a competiiei problema încalzirii salii se va rezolva. Altfel, câtigatorii, pe lânga premii se vor putea alege i cu vreo pneumonie...
                      Mulumiri sponsorului competiiei, dl. dr. Pomohaci.

                      Comentariu


                      • S-a incheiat prima zi de concurs CUPA MEDISTOM-Radauti 2012.
                        Aprecieri de binerganizare foarte buna(timpi morti eliminati,mancare, apa ,cafea) ,lume venita cu chef de tenis, meciuri deosebit de frumoase-cel putin eu am avut parte de asa ceva, sponsorul Dorel Pomohaci interesat ca totul sa fie OK-fara ca el sa participe la concurs, mesele, la numa 8, au fost de calitate-DONIC Waldner clasic 25, etc.
                        Pe durata concursului caldura din sala s-a defectat cea ce a dus la o usora nemultumire din partea tuturor, dar trebuie de remarcat ca organizatorii nu au avut nici o vina si nici nu a stat in puterea lor de a face ceva in acest sens.In tot cazul multumim tuturor celor care s-au implicat in organizarea si coordonarea concursului de la Radauti. Asteptam si a doua zi de concurs sa vedem ce surprize ne rezerva, rezultate si eventual alte comentarii.
                        -ceva poze de la concurs:
                        ZORO

                        Comentariu


                        • Gazdele (dl Dorel Pomohaci si Misu Tiganasu)s-au pregatit bine pentru acest eveniment,pacat ca defectarea instalatiei de incalzire ne-a facut sa tremuram .Prima faza a concursului s-a terminat putin mai tarziu decat estimam,asta datorita faptului ca o parte din amaturisti au vrut sa-si incerce puterile si cu openistii(cativa din ei au facut-o foarte bine).Unii concurenti vor aparea in ambele clasamente,Florin ii va puncta dupa cum crede de cuviinta.
                          Doru Foca si G.Farkas au supravegheat concursul copiilor,unde au fost 25 concurenti.il voi publica mai jos,nu am toate rezultatele dar daca gresesc voi fi corectat probabil

                          Clasament copii
                          1.Hasna Cosmin-Straja
                          2.Sinculet Radu-Radauti
                          3-4
                          Farkas Bence-Tg Mures
                          Popescu Mihai-Cosmin-Straja
                          5-8
                          Foca St-Radauti
                          Nemaciuc Mihai-Suceava
                          Toporas Cosmin-Suceava
                          Popescu Adrian-Radauti
                          9 -12
                          Busuioc Liviu-Radauti
                          Rosca Nicolae jr-Galanesti
                          Rosca Mihai-Galanesti
                          Spaller Bogdan-Nasaud
                          13-16
                          Verciuic Alexandru-Radauti
                          Gafitescu andrei-Radauti
                          Hrituleac Claudiu-Radauti
                          U5rsulean Daniel-Straja
                          1v
                          Pacuraru Cosmin-Radauti
                          Foca Ciprian-Radauti
                          Raznoveanu Tudor-Radauti
                          Amaiestroaie Radu-Radauti
                          0V
                          Cohan Matei-Radauti
                          Costiuc Sebi-Radauti
                          Raznoveanu Iarina-Radauti
                          Amariteti Cristian-Radauti

                          CLASAMENT AMATORI
                          1.Tiganasu Misu-Radauti(org)
                          2.Ciobanu Gabriel-V.D
                          3-4
                          Onufrei Ciprian-BT
                          Rusti Catalin-SV
                          5-8
                          Balauca Cornel-BT
                          Purdila Dan-Falticeni
                          Hagatis Andrei-V.D
                          Ursulean Vasile-Straja
                          9-16
                          Ursulean Fl-Straja
                          Bujoreanu Neculai-Falticeni
                          Georgiu Dragos-V.D
                          Spaller Tiberiu-Nasaud
                          Chirap Dan-G.humor
                          Juravle Florin-Suceava
                          Rosca Neculai-Galanesti
                          Avram Gabriel-Radauti
                          17-24
                          Duceac Catalin-BT
                          Sofian Cornel-SV
                          Corneanu Sorin-BT
                          Ursescu Iuliu-Radauti
                          Ciubotaru Ion-Preutesti
                          Mironescu Adi-BT
                          Constantinovici Cip-Liteni
                          Rusu Radu-Falticeni
                          25-32
                          Aldea Nelu-Falticeni
                          Munteanu Silviu-SV
                          Colesniuc Romeo-BT
                          Alexiu Andrei-Falticeni
                          Robu Valentin-BT
                          Vlaisan Vasile-Vicov
                          Marcu Vasile-V.D
                          Firu Marian-V.D
                          4V
                          Capra Artur-V.D
                          3V
                          Ursulescu Ioan-BC
                          2V
                          Rosca Adela-Galanesti
                          Aldea Iulian-Falticeni
                          Donisan Jenica-Dornesti
                          Hurjui Dorel JR-FRatauti
                          Cazacu Florin-V.D
                          Boicu Gabriel-V.D
                          1V
                          Lacatus Nicu -Poiana Stampei
                          Vizitiu Iulian-Preutesti
                          Mihalea Lucian-SV
                          Florea Ionut-V.D
                          Lacatus Samuel-Poiana Stampei
                          Mahu Bogdan-Pascani
                          Volostiuc Marius-SV
                          Asmarandei Petru-Falticeni
                          Strugariu Cip-Radauti
                          0V
                          Popescu Doru Viorel-BT
                          Georgescu Cristi-Radauti
                          Palaghioi Ctin-C-lung Mold
                          Strugariu Ciprian-Radauti
                          Pesclevei Florin-Siret
                          Cotoara Toader-SV
                          Alexandru Liviu-BT
                          Majeru Gabriel-Radauti

                          Clasament Open
                          1.Roman Iulian-BV
                          2.Farkas Gabor-Tg.Mures
                          3-4
                          Mosneagu Marius-Falticeni
                          Ilies Ioan-Radauti
                          5-8
                          Nemtoi Gabi-SV
                          Cozma Catalin-Falticeni(org)
                          Carpovici Boris-Falticeni
                          Nistor Dorel-Bistrita
                          9-12
                          Durdun George-Buc
                          Morosanu Vle-SV
                          Orza Catalin-SV
                          Avram Gabriel-Radauti
                          13-16
                          Ursulean Fl-Straja
                          Balauca Cornel-BT
                          Florescu Doru-Deva
                          Ursulean Vle-Straja
                          1v
                          Purdila Dan-Falticeni
                          Ursan Viorel-Radauti
                          Chirap Dan-G.Humor
                          Corneanu Sorin-BT
                          Bujoreanu Neculai-Falticeni
                          Vlaisan Vasile-Vicov
                          0v
                          Spaller Tiberiu-Nasaud
                          Juravle Florin-SV
                          Multumim inca odata inimosului dr POMOHACI DOREL care a investit mult in acest concurs
                          Ultima editare de cata_60; 21.nov.2012, 18:08.
                          of all the things i lost i miss my mind the most

                          Comentariu


                          • Strugariu Ciprian - Radauti - 1v si nu 0v
                            DHS Power G7, XIOM Vega Pro, XIOM Omega 4

                            Comentariu


                            • Multumesc organizatorilor. Eu m-am simtit foarte bine voi reveni cu placere.
                              - - - Actualizat - - -
                              Domnul Catalin va rog sa treceti in clasament la numele meu Ursulescu Ioan (Puiu) caci asa nu voi pierde punctele acumulate
                              Multumesc.

                              Comentariu


                              • la clasamentul din categoria amatori Avram Gabriel e trecut ca fiind din Galanesti,corect e acela cum sunt trecut la open, din Radauti..multumesc
                                - - - Actualizat - - -
                                Postat în original de gabyyy100 Vezi post
                                la clasamentul din categoria amatori Avram Gabriel e trecut ca fiind din Galanesti,corect e acela cum sunt trecut la open, din Radauti..multumesc
                                si Ursulean FLOrin nu o mai vrut sa jucam pentru locul 3 deci cred ca mi se cuvine mie aceea victorie din superiaore la open..
                                Blade: Balsa Carbo x5
                                FH : Sriver G3 Fx
                                BH : Sriver G3 Fx

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X