Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CUPA "MEDSTOM" editia a II-A .TURNEU "A"-RADAUTI,17.11.2012

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Georgescu Cristi - Rădăuți - amatori

    Comentariu


    • #77
      CIOBANU GABRIEL-VATRA-DORNEI-Amatori
      CAPRA ARTHUR-MARIUS-VATRA-DORNEI-Amatori.
      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

      Comentariu


      • #78
        Constantinovici Ciprian Amatori
        BLADE: NITTAKU SEPTEAR
        FF: XIOM VEGA EUROPE MAX
        BH: XIOM VEGA EUROPE MAX

        jucam tenis ... si asta ne ocupa tot timpul

        Comentariu


        • #79
          Alexiu Andrei-Amatori-Fălticeni

          Comentariu


          • #80
            inscrierile pt copii se fac la sala polivalenta ,si apoi pleaca la sala de sport unde va avea loc concursul pt ei ???
            este departe locatia unde joaca ei???

            Comentariu


            • #81
              copiii din alte localitati se vor inscrie la sala polivalenta si vor fi transportati de catre organizator la scoala generala nr.5 cu mijloace proprii de transport. nu trebuie sa a faceti griji in aceasta privinta.
              Va multumim si va asteptam!
              Andro Rasanter 48
              Butterfly Timo ALC
              Andro Rasanter 48​

              Comentariu


              • #82
                Toporas Cosmin din Suceava la copii (si amatori daca se poate)
                Blade: Butterfly Primorac
                FH: Butterfly Sriver G3
                BH: Butterfly Roundell

                Comentariu


                • #83
                  De la Fălticeni :
                  Aldea Iulian 292;
                  Aldea Nelu 349.
                  Multumesc.
                  " Sa faci capitane o tara ca soarele sfant de pe cer ! " Corneliu Zelea Codreanu

                  Comentariu


                  • #84
                    Vizitiu Iulian-amatori loc 561

                    Comentariu


                    • #85
                      mult succes si nu te lasa intimidat de .......vorbe
                      - - - Actualizat - - -
                      mult succes
                      - - - Actualizat - - -
                      mult succes
                      - - - Actualizat - - -
                      imi pare rau
                      ai fi putut demonstra ca esti mai bun dect altii ionut
                      dar asta e fiecare cu motivele lui
                      - - - Actualizat - - -
                      haide moro senior
                      fii tare

                      Comentariu


                      • #86
                        Majeru Gabriel - amatori - 945

                        Comentariu


                        • #87
                          Postat în original de cata_60 Vezi post
                          Macar ma straduiesc ,mai bine sau mai rau,sa organizez in continuare concursuri la Fălticeni si pe unde mai pot.Tu ai facut o singura data un B acu 4 ani si de atunci oriunde,oricand si oricui te plangi ca ai cheltuit 1000 de lei din buzunar. Te gandesti vreodata ca si ceilalti organizatori pun uneori bani din buzunar sau nr redus de circumvolutiuni nu-ti permite procese intelectuale prea aprofundate? Daca toti organizatorii ar fi avut mentalitatea ta Amaturul era de mult doar o amintire
                          haha, le cam minciunesti, si anume :
                          -au fost doua turnee nu unu, organizate de mine,
                          -au fost vreo 15 milioane(1500lei), puse de la mine, nu 1000.
                          -nu ma plang , pt. ca am facut-o de placere,
                          (si aia cu Amaturul era demult o amintire ai copiat-o de la mine, am scris-o eu in alt topic,)
                          ci doar m-am laudat putin(chiar daca te-a deranjat) pt. ca am avut cu ce si anume:
                          -au fost astupate geamurile cu folie netransparenta sa nu ajunga soarele la mese(foarte important)
                          -mese numerotate
                          -despartitoare compuse de mine
                          -cele mai bune sandvisuri, apa, suc , fructe , prajituri...etc.
                          -cuptor cu microunde
                          -dozator pt. apa calda-rece...cafea, ceai, ciocolata calda, capucono,...pahare, paletele, servetele, pliculete zahar
                          -hartie igienica, hartie prosop, sapun lichid, lavete, rivex pompita de sters mesele,
                          -cosuri pt. gunoaie, saci menajeri, tomberon...
                          -ceas pe perete, termometru,
                          -grupe facute din timp, cand a venit omu la sala, daca vroia, putea imediat sa inceapa meciurile oficiale,
                          -taxa la copii zero, ...etc...etc...
                          Nu am vazut nicaieri in tara asta 20 lei taxa la copii(nu ma plang eu ci doar o informatie) si unde sunt sponsori:-taxa mica sau zero,
                          Ma gandesc ca s-a diminuat nr. de participanti la acest concurs si pt. asta, si pt. ca e pe doua zile , poate si pt. ca le-ai zis la unii sa nu vina(care nustiu..ce)mai bine le spuneai : Va asteptam cu drag!
                          Poti sa o iei ca o sursa de inspiratie, pt. organizarea de maine, mai ales cea cu astuparea geamurilor ca e foarte importanta,
                          Acuma te rog sa nu faci atac la persoana ca nu e frumos!
                          Iar daca vrei sa ma feliciti, iti multumesc anticipat!
                          Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                          FH: Tenergy 05 FX
                          BH: Tenergy 05 FX

                          Comentariu


                          • #88
                            Lol..De ce nu i ai adresat sugestiile astea lui Misu,doar va intalniti toata ziua la sala.Ti am zis si ma repet ca ma ocup doar de concursul propriu zis,la rugamintea lui.Iar faptul ca acest concurs dureaza 2 zile este conditia pusa lui Misu de sponsorul acestui concurs.Dl.doctor fiind tot din Rădăuți,puteai sa l convingi pe el sa restranga totul la o zi.Eu zic sa nu iti faci griji,Florin va gasi un mijloc de transport cu care sa ajunga duminica la sala,tu poti sa dormi linistit pana mai tarziu
                            of all the things i lost i miss my mind the most

                            Comentariu


                            • #89
                              fara falsa modestie, e posibil sa terminam amandoi sambata seara, pt. ca amandoi suntem in scadere de forma
                              Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                              FH: Tenergy 05 FX
                              BH: Tenergy 05 FX

                              Comentariu


                              • #90
                                Din Bacău Ursulescu Ioan amatori

                                Comentariu


                                • #91
                                  Postat în original de ursuleanvasile Vezi post
                                  fara falsa modestie, e posibil sa terminam amandoi sambata seara, pt. ca amandoi suntem in scadere de forma
                                  despre tine incepe sa-mi para rau Vasile !
                                  GLUMEAM !!!
                                  Blade: lemn off...ce lemn !
                                  Bh: cu tepi
                                  Fh: fara tepi

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Pana la ora aceasta sunt inscrisi 13 la Open vreo 50 la Amatori(se vor mai inscrie vreo 10-15 direct la sala) si 20 la copii.
                                    In cazul in care la Open nu se inscriu mai multi de 16 facem 2 grupe din care se califica 4...Putem discuta la fata locului alte propuneri venite de la participanti.Daca ramne asa puteti sti de pe acum cu cine veti fi in grupa:GR 1:1,3,5,7,9,11,13
                                    GR2;2,4,6,8,10,12
                                    La amatori totul depinde de nr final de inscrisi;daca vor fi pana in 56 propun sa facem 8 grupe din care sa se califice primii 4,urmand 8 gr sup de 4. s.a.m.d
                                    La copii se va face programul dupa ce ne vom consulta cu parintii acestora
                                    of all the things i lost i miss my mind the most

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Asmarandei Petru - Fălticeni - Amatori - 1292
                                      DONIC Waldner Senso Carbon
                                      fețe FH - DONIC Acuda Blue P1
                                      BH - DONIC Acuda Blue P2

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Postat în original de cata_60 Vezi post
                                        Pana la ora aceasta sunt inscrisi 13 la Open vreo 50 la Amatori(se vor mai inscrie vreo 10-15 direct la sala) si 20 la copii.
                                        In cazul in care la Open nu se inscriu mai multi de 16 facem 2 grupe din care se califica 4...Putem discuta la fata locului alte propuneri venite de la participanti.Daca ramne asa puteti sti de pe acum cu cine veti fi in grupa:GR 1:1,3,5,7,9,11,13
                                        GR2;2,4,6,8,10,12
                                        La amatori totul depinde de nr final de inscrisi;daca vor fi pana in 56 propun sa facem 8 grupe din care sa se califice primii 4,urmand 8 gr sup de 4. s.a.m.d
                                        La copii se va face programul dupa ce ne vom consulta cu parintii acestora
                                        Asta este un exemplu bun privind modul de abordare a organizarii unui concurs

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Din Vatra Dornei amator - FLOREA IONUT-
                                          Blade . PHOTINO
                                          Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            din Botoșani la amatori...duceac catalin,loc 424 amatur

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Scuze dar a aparut o problema cu o receptie nu cred ca scap din santier. Deci se retrage Mehmet SENGOZ Open
                                              Scuze inca o data si succes organiztorilor si participantilor. : (

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Asa rapid postez acum ca am ajuns acasa semifinalele de maine Amatur care au loc in jurul orei 10.
                                                CIOBANU GABRIEL(adica eu)-Vatra-Dornei cu ONOFREI CIPRIAN-Botoșani.
                                                TIGANAS MIHAI-Rădăuți cu Rusti-Catalin-Suceava.
                                                La open nu stiu care este situatia ca am plecat ,conservat si am jucat la fel,din sala de concurs.Prin conservat a se intelege existenta frigului in sala,desi s-a incercat repararea instalatiei de incalzit.La locul 1,pe langa premiile afisate,o agentie de turism acorda un sejur pentru 2 persoane cu autocarul intr-o tara straina,nu stiu cate zile.Vom afla maine.
                                                Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                                Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Felicitari! Dar eu va stiam mereu la open!
                                                  Blade-Darker speed 90
                                                  Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                                                  Bh- Testing

                                                  Comentariu


                                                  • Un concurs cu multe meciuri frumoase. Pacat ca în sala a fost destul de frig. Poate în cea de-a doua zi a competiiei problema încalzirii salii se va rezolva. Altfel, câtigatorii, pe lânga premii se vor putea alege i cu vreo pneumonie...
                                                    Mulumiri sponsorului competiiei, dl. dr. Pomohaci.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X