Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

AmaTur, Sfantu Gheorghe - 08.12.2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneul Campionilor AmaTur, Sfantu Gheorghe - 08.12.2012

    TURNEUL CAMPIONILOR AmaTuR 2012
    LOCALITATEA: Sfantu Gheorghe
    DATA: 8 decembrie 2012
    ORA: 09.00
    SALA: Sala Sporturilor Sfantu Gheorghe

    ADRESA+INDICATII ACCES: Str Vanatorilor, Langa Stadionul de fotbal CSM
    TIP MESE: Donic Waldner 25, Butterfly, aprobate ITTF
    NR. MESE: 20+12
    SPATIU DE JOC: excelent
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,30 – 22,30
    NUMARUL MAXIM DE JUCATORI ADMISI: 288; numarul minim de jocuri garantat: 5;

    Turneul OPEN : Participa jucatorii amatori cu media turneelor A de minim 18p, jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii amatori cu MA 13-18 (care sunt rugati sa-si anunte optiunea si la OPEN, in limita a 90 de locuri + 6 locuri cu wild- card.)
    Turneul AMATORI : Participa orice jucator amator cu media turneelor A mai mica sau egala cu 18, in limita a 186 de locuri+ 6 locuri cu wild card.
    Daca numarul celor inscrisi va depasi limita de 288 de participanti, , ordinea participantilor va tine cont de pozitia in clasament.
    Daca numarul celor inscrisi la OPEN va depasi 90, participarea la OPEN va fi in ordinea clasamentului, prioritate vor avea jucatorii cu media peste 18.
    Atentie: jucatorii amatori vor avea loc la OPEN in limita locurilor neacoperite de jucatorii cu drept de OPEN. Cei care vor pierde locul la OPEN vor fi inscrisi la Amatori.
    TAXA PARTICIPARE: 30 ron
    MATERIALUL DE PREMIERE: premii, cupe , medalii, diplome, surprize!
    ORA DE INCEPERE: ora 9,30 pentru Amatori si ora 13,30 pentru OPEN.
    SISTEMUL DE JOC:
    FAZA I Grupe inferioare (cate 6 in grupa), se califica 3;
    FAZA II grupe superioare (cate 3 in grupa), se califica 2;.
    FAZA III eliminatoriu;
    In toate fazele se joaca 3 din 5 seturi.
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: forum, telefonic, pana joi 6 decembrie, ora 21,00;
    MASA: Apa si sandwich incluse in pretul taxei. Masa de pranz va putea fi servita la preturi preferentiale langa sala.

    Postat în original de olah oliver Vezi post
    Posibilitati de a alege dintre trei tipuri de mancare

    1.snitel piept pui
    cu piure de cartofi
    salata de varza prospata

    2.ceafa porc la gratar
    piure de cartofi
    salata de varza proaspata

    3.cotlet de porc la gratar
    cartofi natur
    salata de varza proaspata

    meniul costa 15 lei

    si restaurantul este alaturi (50 de metri de sala)

    rog toti participantii sa-si exprime
    dorinta la inscriere, optiunea pentru
    meniul pe care doresc (daca este cazul si vor meniu)
    meniul 1 sau 2 sau 3
    o-sa mai aduc niste fluturase de la firme care
    au pizza si fac livrare la comanda

    POSIBILITATI DE CAZARE:
    Postat în original de olah oliver Vezi post
    Iata cateva adrese pentru cazare
    http://www.gyongyverpanzio.ro/http://pensiuneabordas.weebly.com/http://www.sugaskert.ro/http://csillapanzio.info.ro/http://www.erdelyiturizmus.hu/?actio...usId=1&id=2782http://centralpanzio.ro/arak.htmlhttp://pensiuneaelenis.ro/index.htmlhttp://www.hotel.park.tourneo.ro/F_New/http://www.hotelcastel.ro/roindex.htmlhttp://www.cazaretransilvania.ro/caz...ugheorghe.htmlhttp://haromszek.szk.ro/hu/szallas/s...gyorgy/tulipan
    AM MAI VORBIT LA PENSIUNEA CENTRAL O CAMERA PENTRU 3 PERSOANE ESTE DE100 LEI PE NOAPTE WWW.CENTRALPANZIO.RO
    SUNT DISPONIBILE DOUA CAMERE
    Minihotel sportiv in incinta CSM pret 35 lei/persoana, camere cu doua paturi, optional mic dejun;
    VA-ROG SA DATI RASPUNS CINE VREA,CIT MAI REPEDE

    Postat în original de olah oliver Vezi post
    Pentru cazare am gasit o oferta buna de la un prieten care are o vila in sugas bai cu 6 camere, 4 camere pentru doua persoane si doua camere pentru 4 persoane.
    Pretul este 50 lei pe noapte cu mic dejun inclus
    WWW.SEPSIPHOENIX.RO
    CINE DORESTE CAZARE ACOLO SA MA SUNE PE NR.TEL.0744331777 OLAH OLIVER


    ORGANIZATORI Sfantu Gheorghe: Olah Oliver tel 0744331777; Simon Teodor 0743558970
    ORGANIZATORI AMATUR: Sorin Botirca 0723 336 455; Florin Apian 0748 143 566; Dan Bodeanu 0745 340 668

    In cadrul festivitatii de premiere se vor decerna titlurile:

    Campioni judeteni AmaTuR – primii clasati din fiecare judet (cu minim 6 participari in 2012)
    Maestru AmaTuR – celui mai bine clasat varstnic jucator (peste 50 ani)
    Lady AmaTuR – celei mai bine clasate participante
    Junior AmaTuR – celui mai bine clasat junior 14 ani (anul nasterii 1999 -2001)
    Junior AmaTuR - celui mai bine clasat copil 11 ani (anul nasterii 2002-2007)
    Special AmaTuR – unui participant la categ. Persoane cu dizabilitati;
    Echipa anului 2012
    Echipa de dublu 2012;
    Primii 4 clasati la fiecare din cele doua categorii ale turneului;
    Primii 3 clasati in circuitul AmaTuR 2012;
    Se va acorda “Trofeul AmaTuR 2012”
    Trofeul este transmisibil si va intra in posesia castigatorului circuitului pana la urmatorul turneu final.
    Clasamentul final va fi cel actualizat in urma inregistrarii rezultatelor turneului final din 8 decembrie 2012.
    Daca primii clasati la categoriile “Maestru AmaTuR” si “Junior AmaTuR” au primit acest titlu in anii anteriori, titlul se va acorda urmatorului clasat.
    Sponsori ai turneului:
    TT- Shop Bistrita; Andro Gir SRL; TT-Sport Bucuresti; Viva Sport Shop.ro;

    Va asteptam cu drag la ultima si cea mai asteptata sarbatoare a tenisului de masa AmaTuR din 2012!
    Ultima editare de marcelgiosan; 08.nov.2018, 13:39.

  • #2
    On 06-Dec-12 at 21:19:04

    Inscrieri OPEN
    1.Roman Iulian-Brasov-1-33
    2.Garduli Silviu-Cluj Napoca-2-31
    3.Gogu Gabriel-Cluj Napoca-3-30
    4.Enciu Alexandru-Slobozia-4-27
    5.Durdun Gheorghe-Bucuresti-5-30
    6.Boaca Valentin-Bucuresti-6-26
    7.Valceanu Daniel-Topoloveni-7-25
    8.Dumitra David-Targoviste-8-25
    9.Sterea Viorel-Mangalia-9-36
    10.Stanciu Silviu-Calarasi-10-24
    11.Nascu Serban-Cluj Napoca-11-24
    12.Traistaru Marius-Topoloveni-12-24
    13.Toma Florin-Pitesti-13-24
    14.Bodeanu Mihai-Bucuresti-15-22
    15.Apian Florin-Bistrita-17-24
    16.Lungu Cosmin-Bucuresti-18-23
    17.Cozma Catalin-Falticeni-19-23
    18.Radu Costica-Galati-20-23
    19.Teodor Cristian-Bucuresti-22-24
    20.Florescu Eleodor-Deva-23-20
    21.Bodeanu Dan-Bucuresti-24-19
    22.Constantinescu Marius-Bucuresti-25-22
    23.Parvan Radu-Topoloveni-26-21
    24.Bedo Norbert-Sf Gheorghe-28-24
    25.Fratea Aurel-Constanta-29-20
    26.Lazaroiu Adrian-Targoviste-30-20
    27.Morosanu Vasile-Suceava-31-21
    28.Motoroi Costin-Bucuresti-32-20
    29.Bozga Lucian-Baicoi-34-20
    30.Erdos Ferenc-Miercurea Ciuc-36-21
    31.Ceacarescu Cristian-Slobozia-37-18
    32.Panaitescu Stefan-Izvoarele-41-19
    33.Cionoiu Cristian-Bucuresti-42-20
    34.Lipan Alexandru-Braila-43-22
    35.Pizlaru Ionel-Focsani-44-19
    36.Rada Catalin-Bucuresti-45-20
    37.Marinescu Razvan-Bucuresti-46-37
    38.Szasz Erno-Sf Gheorghe-48-19
    39.Navacioiu Marian-Bucuresti-49-22
    40.Mihaila Nicolae-Breaza-50-19 - retras
    41.Pasare Mihnea-Hunedoara-52-18
    42.Roman Bogdan-Arad-53-25
    43.Nica Ionut-Brasov-54-16
    44.Denes Ferenc-Praid-55-17
    45.Balazs Lorant-Sf Gheorghe-57-17
    46.Ditu Daniel-Onesti-58-21
    47.Constantin Teodor-Bucuresti-59-17 - retras
    48.Meszar Razvan-Arad-60-16
    49.Sengoz Mehmet-Botosani-61-18
    50.Avram Victor-Arad-64-20
    51.Mostovoi Andrei-Campina-66-19
    52.Migea Cornel-Sibiu-67-18 - mutat la amatori
    53.Lorincz Jozsef-Sf Gheorghe-70-19
    54.Ciuca Dan-Pitesti-71-20
    55.Oprea Nicolae-Brasov-74-21
    56.Bocaniala Norocel-Galati-75-20
    57.Voicu Corneliu-Brasov-78-19
    58.Muntean Radu-Arad-81-29
    59.Rusu Lucian-Constanta-88-20
    60.On Ho-Bucuresti-94-16
    61.Macovei Liviu-Brasov-95-23
    62.Tiganisteanu Adrian-Bacau-96-20
    63.Costache Claudiu-Calarasi-97-16
    64.Craioveanu Mihai-Bucuresti-99-31
    65.Sipos Renata-Oradea-101-27
    66.Stancu Tiberiu-Deva-102-20
    67.Soare Valentin-Valenii De Munte-104-19
    68.Raducan Bogdan-Craiova-111-19
    69.Vladoiu Gelu-Brasov-112-15
    70.Sicoe Rodica-Cugir-120-21
    71.Dascalasu Viorel-Bucuresti-121-19
    72.Pal Zoltan-Miercurea Ciuc-126-20
    73.Dinicescu Ion-Pitesti-128-14
    74.Totpal Marius-Busteni-137-16
    75.Micu Cosmin-Targoviste-138-19
    76.Ilie Marian-Targoviste-148-20
    77.Teodorescu Andu-Curtea de Arges-157-13
    78.Ionescu Tudor-Pitesti-179-14
    79.Ene Dragos-Ploiesti-186-12
    80.Foca Victor-Plopeni-188-14
    81.Parnica Leonid-Moinesti-222-22
    82.Capusa Bogdan-Bacau-233-18
    83.Tecuschi Dan-Brasov-236-19
    84.Varlan Adrian-Onesti-241-20
    85.Olaru Costin-Filipesti Targ-244-18
    86.Birligea Gabriel-Baicoi-273-20
    87.Mos Florin-Filipesti Targ-284-19 - retras
    88.Toth Laszlo-Cluj Napoca-337-24
    89.Gradinaru Alin-Sibiu-345-22 - retras
    90.Bauer Lajos-Tg Mures-374-19
    91.Barabas Zoltan-Tg Mures-432-22
    92.Bondoc Alexandru-Brasov-765-22
    ----------

    Inscrieri AMATORI
    1.Tomica Silviu-Bucuresti-63-18
    2.Zamfir Ionel-Bucuresti-68-18
    3.Vladu Nicolae-Pitesti-72-16
    4.Miron Mihai-Cluj Napoca-76-14
    5.Ivan Valentin-Campina-79-16
    6.Pitac Ovidiu-Brasov-80-15
    7.Maxim Valentin-Cluj Napoca-82-18
    8.Toma Iulian-Braila-83-17
    9.Pop Cosmin-Turda-85-17
    10.Motisan Dragos-Mangalia-86-15
    11.Ursulean Florin-Straja-87-18
    12.Petrov Dan-Timisoara-92-16
    13.Corneanu Sorin-Botosani-93-16
    14.Popescu Valentin-Bucuresti-98-15
    15.Bogdan Cristian-Amarastii de Sus-100-16
    16.Bodin Ion-Tecuci-105-16
    17.Marcu Vasile-Vatra Dornei-106-16
    18.Gheorghe Neculai-Galati-107-15
    19.Matei Dumitru-Deva-108-14
    20.Nistor Iosif-Siculeni-109-14
    21.Tutoveanu Razvan-Brasov-110-17
    22.Andone Claudiu-Cugir-113-17
    23.Tamas Nagy Jeno-Miercurea Ciuc-116-18
    24.Zidar Victor-Reghin-119-17
    25.Presura Eugen-Slobozia-123-15
    26.Constantinovici Ciprian-Liteni-125-14
    27.Zedler Csaba-Agnita-127-15
    28.Zainescu Corneliu-Galati-129-18
    29.Luta Petre-Bucuresti-131-15
    30.Padurariu Costel-Brasov-132-13
    31.Hagatis Andrei-Vatra Dornei-133-16
    32.Tipser Gabriel-Sighisoara-135-18
    33.Szakali Csaba-Miercurea Ciuc-140-14
    34.Ursulean Vasile-Straja-142-18
    35.Filimon Bogdan-Bucuresti-150-18
    36.Ciobanu Gabriel-Vatra Dornei-151-17
    37.Tiganas Mihai-Radauti-153-18
    38.Petho Mihaly-Racosu de Sus-154-16
    39.Boata Edgar-Arad-155-15
    40.Vlase Gheorghe-Slobozia-158-14
    41.Nascu Horea-Cluj Napoca-159-12
    42.Gheorghe Nicu-Tr Severin-161-15
    43.Micuda Mihai-Bucuresti-162-14
    44.Georgiu Dragos-Vatra Dornei-163-16
    45.Lefter Costel-Galati-167-13
    46.Bozga Razvan-Baicoi-168-12
    47.Cocean Valer-Baraolt-172-14
    48.Nistor Florin-Comanesti-173-18
    49.Pascu Paul-Tecuci-175-16
    50.Vasile Gelu Iulian-Bucuresti-180-12
    51.Marin Floricel-Brasov-181-12
    52.Lakatos Zsolt-Miercurea Ciuc-182-14
    53.Leolea Andrei-Constanta-184-17
    54.Trocan Nicolae-Mioveni-185-14
    55.Rosu Gabriel-Comanesti-191-14
    56.Pop Cornel-Sf Gheorghe-193-12
    57.Vlaisan Vasile-Vicovu De Jos-195-14
    58.Gipsy King-Alba Iulia-196-11
    59.Uta Adrian-Bucuresti-199-18
    60.Coman Emil-Breaza-200-17
    61.Chirap Dan-Gura Humorului-201-17
    62.Bulubasa Nicusor-Comanesti-203-15
    63.Ordog Zoltan-Reghin-207-17
    64.Papacu Bejoli-Bucuresti-209-12
    65.Cristescu Cristian-Bucuresti-210-10
    66.Marandici Adrian-Brasov-211-15
    67.Popa Mircea-Brasov-215-13
    68.Mironescu Adrian-Botosani-224-15
    69.Rosu Dan-Brasov-226-11
    70.Olah Oliver-Sf Gheorghe-231-15
    71.Tanase Horia-Bucuresti-234-13 - retras
    72.Medeleanu Stefan-Mangalia-235-11
    73.Kantor Imre-Zoltan-Reghin-237-13
    74.Grecu Gheorghe-Bistrita-238-12
    75.Predescu Levente-Miercurea Ciuc-239-10
    76.Biro Attila-Miercurea Ciuc-243-14
    77.Govoreanu Florin-Cisnadie-245-17
    78.Purcaru Nasta-Cluj Napoca-246-16
    79.Poenaru Adrian-Bucuresti-248-10
    80.Dasoveanu Liviu-Bucuresti-250-17
    81.Bekesi Zsolt-Arad-252-14
    82.Toncean Mircea-Reghin-253-15
    83.Coroiu Andrei-Roman-255-15
    84.Trocan Alexa-Mioveni-256-12
    85.Ban Peter-Cluj Napoca-265-12
    86.Crainic Adrian-Orastie-267-16
    87.Vestineanu Ionut-Slobozia-276-12
    88.Avram Gabriel-Radauti-279-14
    89.Micu Iulian-Targoviste-280-13
    90.Matei Razvan-Bucuresti-282-9
    91.Rusea Gheorghe-Breaza-285-11
    92.Dima Victor-Azuga-287-13
    93.Iaru Horatiu-Cluj Napoca-288-13
    94.Hutanu Alin-Brasov-294-12
    95.Anitei Marcel-Cluj Napoca-295-11
    96.Aron Darie-Sibiu-297-18
    97.Vlase Dorin-Adjud-298-17
    98.Chetronie Liviu-Tecuci-299-15
    99.Barsa Ioan-Bacau-300-14
    100.Darmaz Ion-Targoviste-301-13
    101.Stoica Mihai-Mioveni-305-9
    102.Munteanu Ion-Comanesti-306-12
    103.Dima Nicu-Bucuresti-307-9
    104.Presura Marin-Slobozia-314-9
    105.Ursulescu Ioan-Bacau-317-11
    106.Bilanici Mircea-Bucuresti-320-15
    107.Jaouir Khaled-Bucuresti-321-13
    108.Sultan Valentin-Craiova-322-11 - retras
    109.Kaposta Victor-Arad-325-11
    110.Serban Liviu-Onesti-326-10
    111.Sofian Corneliu-Suceava-335-13
    112.Stolearenco Igor-Galati-336-9
    113.Fancsaly Kalman-Lunca de Sus-340-12
    114.Sferlea Marius-Oradea-347-18
    115.Spaller Tiberiu-Nasaud-351-12
    116.Tarau Vasile-Brasov-352-10
    117.Tomica Andrei-Bucuresti-353-10
    118.Popa Radu-Deva-354-16
    119.Constantin Ioan-Eforie Nord-358-12
    120.Todarcea Ioan-Sibiu-362-17
    121.Kriszta Arpad Lorand-Sanpaul-365-10
    122.Dani Leo-Arad-372-11
    123.Nicula Dumitru-Agnita-373-8
    124.Filipoiu Bogdan-Rm Valcea-375-13
    125.Benyovski Bela-Sibiu-379-14
    126.Gogu Mihnea-Cluj Napoca-381-10
    127.Rojnita Sebastian-Bacau-388-15
    128.Banu Nicolae-Ocna Sibiului-391-9
    129.Ciucur Laurentiu-Sibiu-392-9
    130.Bogdan Dorel-Amarastii de Sus-395-10
    131.Ursulean Daniel-Straja-396-9
    132.Iancu Sorin-Sibiu-398-14
    133.Jianu Lucian-Sinaia-399-10
    134.Ticu Dorin-Bacau-401-12
    135.Pralea Constantin-Alba Iulia-402-9
    136.Ionita Valentin-Galati-405-13
    137.Palaghita Remus-Onesti-413-14
    138.Panait Genu-Teisani-416-12
    139.Dumbrava Daniel-Focsani-417-11
    140.Farcas Vlad-Cluj Napoca-420-9 - retras
    141.Rizescu Gheorghe-Mioveni-422-7
    142.Neiconi Sabin-Hateg-426-13
    143.Mihai Sebastian-Brasov-440-11
    144.Corodeanu Corneliu-Sf Gheorghe-441-11
    145.Grama Mihai-Azuga-450-11
    146.Sava Sinel-Focsani-456-12
    147.Corneanu Gabriel-Botosani-458-8
    148.Barbu Cristian-Maneciu-465-9
    149.Niculescu Daniel-Pitesti-467-12
    150.Medeleanu Radu-Mangalia-470-7
    151.Nedelcu Marin-Bucuresti-474-14
    152.Rus Andrei-Brasov-487-16
    153.Filip Dan-Comanesti-489-13
    154.Morosan Marian-Suceava-502-9
    155.Matei Mirel-Brasov-514-12
    156.Iordachi Adrian-Adjud-522-14
    157.Tihan Silviu-Braila-538-7
    158.Kezdi Janos-Corund-539-6
    159.Orosz Attila-Miercurea Ciuc-541-14
    160.Nistor Szilard-Siculeni-556-13
    161.Sass Imre-Miercurea Ciuc-557-11 - retras
    162.Rosu Dan Jr-Brasov-560-9
    163.Constantin Gabriela-Bucuresti-566-7 - retrasa
    164.Balazs Gergo-Sf Gheorghe-570-11
    165.Imecs Attila-Miercurea Ciuc-587-8
    166.Manea Alexandru-Comarnic-606-11
    167.Nagy Magor Istvan-Sf Gheorghe-628-9
    168.Barbu Vasile-Brasov-667-7
    169.Rozenfeld Cristian-Cluj Napoca-696-13
    170.Olteanu Mihai-Brasov-713-17
    171.Ionel Dragos-Sf Gheorghe-725-7
    172.Popa Alexandru Iulian-Buzau-730-13
    173.Samoila Florin-Sighisoara-745-11
    174.Petrescu Ovidiu-Pitesti-749-10
    175.Chetan Laurean-Reghin-753-8 - retras
    176.Chiurtu Viorel-Mangalia-764-8
    177.Dumitrescu Mircea-Ploiesti-768-14
    178.Brulea Petre-Ploiesti-789-11
    179.Comsa Dan-Sibiu-806-7
    180.Ott Nistor Ioan-Nasaud-844-15
    181.Graur Robert-Focsani-856-6
    182.Paslariu Adrian-Brasov-868-7
    183.Cirnu Eugen Jr-Bacau-887-0
    184.Polen Costin-Comarnic-908-8
    185.Barac Marius-Sibiu-915-5
    186.Zedler Iuliu-Blaj-1004-8
    187.Babanica Adrian-Eforie Nord-1029-9
    188.Dragos Florin-Brasov-1603-5
    189.Serban Mircea-Brasov-1790-5
    190.Venete Simona-Darmanesti-1973-7
    191.Bugneriu Marcel-Brasov-2164-5
    192.Bancila Danut-Brasov-2649-0


    Inscrisi fara loc
    193.Rotariu Ionica-Sibiu-2799-0
    194.Feraru Laviniu-Miercurea Ciuc--0
    195.Muntean Ioan-Miercurea Ciuc--0
    196.Giurca Marius-Miercurea Ciuc--0
    197.Petho Katalin-Racosu de Sus--0
    198.Petho Mihaly Jr-Racosu de Sus--0
    Ultima editare de FlorinBN; 07.dec.2012, 11:39.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

    Comentariu


    • #3
      Roman Iulian
      Nica Ionut
      Vladoiu Gelu
      Rosu Dan
      Hutanu Alin
      Toti la open....Brasov
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • #4
        Giosan Marcel, Galati - Amatori
        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

        Comentariu


        • #5
          Banu Nicolae - Ocna Sibiului - Amatori
          Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
          Pe spate: Tenergy 80
          Pe fata.: Tenergy 64

          Comentariu


          • #6
            Toth Laszlo -Cluj Napoca -open

            Comentariu


            • #7
              Din Vatra Dornei la amatur MARCU VASILE si GEORGIU DRAGOS
              Blade . PHOTINO
              Fh. Tibhar ev. Mx-p
              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

              Comentariu


              • #8
                Imecs Attila - Miercurea Ciuc - amatori
                BL = Levi Sintech ALL-
                FH = Joola Badman reloaded
                BH = Tibhar Super Defense 40

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de Dan2 Vezi post
                  Daca numarul celor inscrisi la OPEN va depasi 60, participarea la OPEN va fi in ordinea clasamentului, prioritate vor avea jucatorii cu media peste 18.
                  Buna dimineata:
                  Intrebare... si daca un openist presupunem ( nu prin absurd) ca are media 17 si e pe locul ...50 ... si toti cei aflati inaintea lui in clasament isi anunta inscrierea + inca 10 cu medie mai mare aflati dupa locul 60 in clasament .. ce se intampla cu acel participant?


                  Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
                  FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
                  BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

                  Comentariu


                  • #10
                    Lakatos Zsolt din Miercurea Ciuc la amatori.
                    Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
                    Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

                    Comentariu


                    • #11
                      Cluj: Miron Mihai, Anitei Marcel, Purcaru Nasta - Amatori

                      Comentariu


                      • #12
                        Gogu Gabriel, Cluj-Napoca, Open

                        Comentariu


                        • #13
                          Cristescu Cristian - Amatori - Bucuresti

                          Comentariu


                          • #14
                            Zedler Csaba-Agnita-Amatori
                            I love table tennis !

                            Comentariu


                            • #15
                              Ca sa se realizeze quorum-ul:
                              - Toma Iulian, Braila- amatori, daca nu se poate altfel
                              - Constantinescu Marius, Bucuresti- open
                              Iulian Toma

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X