Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

AmaTur, Sfântu Gheorghe - 08.12.2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de amedeo Vezi post
    "Cit mai clar si mai concret" nu inseamna jignitor. Eu, unul, nu accept. Iar, "pe la spate", da: am folosit intr-o interventie exemple negative de comunicare de aici, de pe forum. Sa ne vedem sanatosi, noi si trompetele noastre, la Sfantu Gheorghe!
    Adevarul spus, nu poate constitui o jignire.

    Comentariu


    • Din Campina la amatori-Marin Iulian-351.

      Comentariu


      • Cred ca s-a strecurat o greseala : Tiganisteanu Adrian are MA 20 si a fost inscris la amatori

        Comentariu


        • Daca doreste cineva camera in Brașov, conditii super, la 20 min. de Sf. Gheorghe, unde sunt deja cazati 30 amaturisti sunati pentru rezervare la 0723668100, Dl. Gabriel Negru.....mentionati..."TENIS"
          Pretul va fi redus la 120 lei/camera dubla, in loc de 165 lei...pt a doua seara 110 lei.
          Cei care au vb cu mine au rezervare facuta.
          Alte detalii: http://www.funparkbrasov.ro/
          Hobby: Motoare si ski !
          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

          Comentariu


          • Danescu Bogdan - Timișoara, amatori.
            BLADE: Stiga Allround Classic
            FH: Stiga Almana Sound
            BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

            Comentariu


            • din miercurea ciuc, feraru laviniu, muntean ioan, giurca marius-amatori

              Comentariu


              • ma scuzati,acolo la inscrieri, la categ.open dupa liniutiile alea ceilalti jucatori sunt de ''rezerva'' sau trec automat la amatori?

                Comentariu


                • D-le Gelu, mi-ati facut o invitatie pentru adunarea organizatorilor. Sa inteleg ca am rezervata o camera?

                  Comentariu


                  • Postat în original de costinmotoroi Vezi post
                    D-le Gelu, mi-ati facut o invitatie pentru adunarea organizatorilor. Sa inteleg ca am rezervata o camera?
                    Da, impreuna cu Dan Bodenu ... si daca este o camera cu 3 paturi, vin si eu

                    Comentariu


                    • Postat în original de adilong Vezi post
                      ma scuzati,acolo la inscrieri, la categ.open dupa liniutiile alea ceilalti jucatori sunt de ''rezerva'' sau trec automat la amatori?
                      Sint de rezerva, nu pot trece la amatori ... de fapt unii sint chiar mai buni decat multi openisti care prind loc ... Dar pana duminica seara mai este timp sa se schimbe un pic ierarhia ...
                      TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                      Comentariu


                      • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                        Sint de rezerva, nu pot trece la amatori ... de fapt unii sint chiar mai buni decat multi openisti care prind loc ... Dar pana duminica seara mai este timp sa se schimbe un pic ierarhia ...
                        TREBUIE modificat regulamentul 2012 care mentioneaza asa:
                        Participantii la circuit au dreptul sa se inscrie una sau mai multe categorii, inregistrate in clasament:
                        a. OPEN O - categorie in care sunt inscrisi toti participantii
                        b. Amatori A - se pot inscrie numai jucatorii nelegitimati

                        Comentariu


                        • Postat în original de dinicescuion Vezi post
                          TREBUIE modificat regulamentul 2012 care mentioneaza asa:
                          Participantii la circuit au dreptul sa se inscrie una sau mai multe categorii, inregistrate in clasament:
                          a. OPEN O - categorie in care sunt inscrisi toti participantii
                          b. Amatori A - se pot inscrie numai jucatorii nelegitimati
                          Regulamentul a ramas asa de pe vremea cind bunica era fata mare

                          Comentariu


                          • Postat în original de costinmotoroi Vezi post
                            D-le Gelu, mi-ati facut o invitatie pentru adunarea organizatorilor. Sa inteleg ca am rezervata o camera?
                            Costi,
                            acel subiect a fost inchis !

                            Comentariu


                            • Scuza-ma te rog, n-am observat! Apropo, daca tot a venit vorba: stie cineva ce se discuta in " spatele usilor inchise "?

                              Comentariu


                              • momeli ieftine Costi...
                                Clau,te rog daca-i cazul muta aceste discutii intr-un topic de ..pescari

                                Comentariu


                                • Postat în original de Vali Suta Vezi post
                                  Costi,
                                  acel subiect a fost inchis !
                                  Nu te supara, dar are dreptate! Are rezervare, si luni vorbim sa vedem unde se tine sedinta. Am inteles ca Sorin Botarca deschide un topic special unor propuneri de imbunatatiri, nu de contre, si duminica la Sf.Gh. mai au loc niste consultari, dupa care se modifica putin sau mai mult unele "cutume " (regulament, etc).
                                  Ultima editare de GeluBv; 30.nov.2012, 20:43. Motiv: Valiiiii, ce te faci la 62 de ani?!
                                  Hobby: Motoare si ski !
                                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                  Comentariu


                                  • Ultima modificare facuta de DeVinSpin; Astazi la 20:43. Motiv: Valiiiii, ce te faci la 62 de ani?!
                                    Ghici...
                                    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	c c.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	13,3 KB 
ID:	766569

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de amedeo Vezi post
                                      Ultima modificare facuta de DeVinSpin; Astazi la 20:43. Motiv: Valiiiii, ce te faci la 62 de ani?!
                                      de experienta in Amatur..simplu,dau in dinti la carcotasi !
                                      Ultima editare de Vali Suta; 30.nov.2012, 21:12. Motiv: ca sa inteleaga amadeo

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Vali Suta Vezi post
                                        de experienta in Amatur..simplu,dau in dinti la carcotasi !
                                        Tradare!...
                                        ( amadeo... cine e? )

                                        Comentariu


                                        • Dragos Ene, Ploiești, Amatori

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                            Sint de rezerva, nu pot trece la amatori ... de fapt unii sint chiar mai buni decat multi openisti care prind loc ... Dar pana duminica seara mai este timp sa se schimbe un pic ierarhia ...
                                            pai si daca cei care s-au inscris la Open vin toti ,cei care sunt ''rezerve'' vor juca?

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de adilong Vezi post
                                              pai si daca cei care s-au inscris la Open vin toti ,cei care sunt ''rezerve'' vor juca?
                                              Din pacate nu, locurile sunt limitate.

                                              Comentariu


                                              • Sinel Sava, Focșani, 507, 12, Amatori

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                                  Din pacate nu, locurile sunt limitate.
                                                  dar pot atunci sa ma transfer la categoria amatori? (Varlan Adrian)pozitia in clasament- 226

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de adilong Vezi post
                                                    dar pot atunci sa ma transfer la categoria amatori? (Varlan Adrian)pozitia in clasament- 226
                                                    Adi nu te poti trasfera,ai MA 20,daca mai participai la turnee urcai in clasament si puteai sa-ti asiguri locul de participare.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X