Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

AmaTur, Sfântu Gheorghe - 08.12.2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari organizatorilor! Cel mai valoros turneu, cu jucatori de competitie, toti am castigat chiar daca unii am infrant.
    Florine, este timpul sa te gandesti si la noi, sa faci scoala cu noi, esti incredibil cum poti sa afisezi in timp real rezultatele si imediat clasamentul la un asemenea turneu, unde ai participat si ca jucator. Felicitari speciale!
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • felicitari maxime govoreanu! bravo !
      Blade...dr Neubauer Bulldozer anatomic handle
      FH. dr. Neubauer Domination red
      BH.dr. Neubauer Diamant



      WE WILL ROCK YOU...

      Comentariu


      • Postat în original de DeVinSpin Vezi post
        Felicitari organizatorilor! Cel mai valoros turneu, cu jucatori de competitie, toti am castigat chiar daca unii am infrant.
        Florine, este timpul sa te gandesti si la noi, sa faci scoala cu noi, esti incredibil cum poti sa afisezi in timp real rezultatele si imediat clasamentul la un asemenea turneu, unde ai participat si ca jucator. Felicitari speciale!
        Un click pe ici altul pe colea....cum spunea FLORIN intr-un post mai vechi.
        BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
        FH - TENERGY 64
        BH - XIOM VEGA EUROPE

        Comentariu


        • Felicitari domnului Maxim Valentin pentru rezultatul obtinut .
          GEWO TABLE TENNIS

          Comentariu


          • Xiom Strato / Tenergy 05 fx

            Comentariu


            • Buna dimineata.
              Felicitari organizatorilor pentru un turneu reusit la care au fost prezenti cei mai buni jucatori ai Amaturului. Caldura a fost , lumina a fost , organizare a fost .. ...deci au fost "di tatii "
              Dupa cum se vede la categoria A - jucatorii cu experienta si state vechi au ocupat primele pozitii - Felicitari
              La categoria O intre primii 8 jucatori avem 3 jucatori sub 20 de ani .. Cosmin Lungu , Bedo Norbert si Alexandru Lipan... si asta nu poate decat sa ne bucure. Inseamna ca Amaturul si tenisul de masa romanesc au viitor.
              Acestea fiind spuse ... pana ne vom reintalni .. va urez Sarbatori Fericite si un an nou cu multe succese!
              Cu stima,
              Ionut


              Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
              FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
              BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

              Comentariu


              • Felicitari tuturor participantilor si organizatorilor .
                Cu mult regret ca n-am putut sa va fiu alaturi.
                Stima.

                Comentariu


                • aloha dragilor....salut toti prieteni pe care am reusit sa-i revad cu multa bucurie ..A fost un turneu pe baza de contra cronometru cel putin pentru mine ,dar si o fericire mare ca am reusit sa ajung , cu toata intirzierea trenului [,de doua ore]..Vreau sa-i multumesc din tot sufletul INGERULUI MEU PAZITOR,responsabil cu logistica materiala si sustinerea morala..Multumesc o mie de ani si din inima,,,KISSELA SUMMER ROCK..pentru tot si toate...Multumesc Oliver pentru pastrarea in concurs,si felicitari tuturor ..Pina ne-om revedea va doresc tuturor toate cele bune ..si ma retrag sa fac pe Mosul Craciun.caci e sezonul si uni zic ca ma ajuta si fata...SARBATORI FERICITE... DRAGILOR.. AMATURISTI si sa ne vedem cat mai des in salile de joc {nu de noroc..apropo de zaruri}.. Va las cu acelas salut traditional ardelenesc....LONG LIVE ROCK AND ROLL

                  Comentariu


                  • Xiom Strato / Tenergy 05 fx

                    Comentariu


                    • Felicitari organizatorilor!!!!!!!!!!!!
                      Cu multa munca si daruire au reusit organizatorii sa multumeasca 250 de persoane.
                      Un turneu foarte puternic si fara incidente (cel putin nu am auzit eu) datorata si domnilor Bodeanu si Apian, care au tinut in frau desfasurarea concursului .
                      Va multumesc frumos pentru o zi superba.
                      Felicitari castigatorilor!!!
                      Iar cei care am fost rapusi, speram sa invingem la turneul urmator.
                      Sa ne vedem cu bine!

                      Comentariu


                      • DA.Iar au fost ungurii peste romanii!Nu am vazut cealalta sala dar in ''sediu''a fost super.Felicitar Olah,Cornel,Dan,Florin!Un an nou mai bun,sa ne vedem sanatosi...PRIETENI.

                        Comentariu


                        • Xiom Strato / Tenergy 05 fx

                          Comentariu


                          • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                            Eliminatorii Amatori
                            1 MIGEA CORNEL
                            -------------------- MIGEA CORNEL 3-0
                            64 bye
                            ---------------------------------------- BODIN ION 0-3
                            33 BODIN ION
                            -------------------- BODIN ION 3-0
                            32 POPESCU VALENTIN
                            ------------------------------------------------------------ BODIN ION 3-2
                            17 CIOBANU GABRIEL
                            -------------------- CIOBANU GABRIEL 3-0
                            48 PURCARU NASTA
                            ---------------------------------------- CIOBANU GABRIEL 3-1
                            49 BARSA IOAN
                            -------------------- FILIMON BOGDAN 2-3
                            16 FILIMON BOGDAN
                            A
                            -------------------------------------------------------------------------------- BODIN ION 3-2

                            9 TAMAS NAGY JENO
                            -------------------- OROSZ ATTILA 0-3
                            56 OROSZ ATTILA
                            ---------------------------------------- CRAINIC ADRIAN 0-3
                            41 ROSU GABRIEL
                            -------------------- CRAINIC ADRIAN 2-3
                            24 CRAINIC ADRIAN
                            ------------------------------------------------------------ ARON DARIE 1-3
                            25 ARON DARIE
                            -------------------- ARON DARIE 3-0
                            40 LAKATOS ZSOLT
                            ---------------------------------------- ARON DARIE 3-0
                            57 bye
                            -------------------- NISTOR IOSIF 0-3
                            8 NISTOR IOSIF


                            5 TOMA IULIAN
                            -------------------- TOMA IULIAN 3-0
                            60 bye
                            ---------------------------------------- BOATA EDGAR 0-3
                            37 BOATA EDGAR
                            -------------------- BOATA EDGAR 3-2
                            28 TODARCEA IOAN
                            ------------------------------------------------------------ BOATA EDGAR 3-1
                            21 PASCU PAUL
                            -------------------- PASCU PAUL 3-2
                            44 MARANDICI ADRIAN
                            ---------------------------------------- HAGATIS ANDREI 2-3
                            53 MIHAI SEBASTIAN
                            -------------------- HAGATIS ANDREI 0-3
                            12 HAGATIS ANDREI
                            B
                            -------------------------------------------------------------------------------- MAXIM VALENTIN 0-3

                            13 TOTPAL MARIUS
                            -------------------- IONITA VALENTIN 1-3
                            52 IONITA VALENTIN
                            ---------------------------------------- NISTOR FLORIN 2-3
                            45 OLAH OLIVER
                            -------------------- NISTOR FLORIN 1-3
                            20 NISTOR FLORIN
                            ------------------------------------------------------------ MAXIM VALENTIN 2-3
                            29 ZAMFIR IONEL
                            -------------------- CONSTANTINOVICI CIPRIAN 1-3
                            36 CONSTANTINOVICI CIPRIAN
                            ---------------------------------------- MAXIM VALENTIN 1-3
                            61 bye
                            -------------------- MAXIM VALENTIN 0-3
                            4 MAXIM VALENTIN


                            3 MIRON MIHAI
                            -------------------- MIRON MIHAI 3-0
                            62 bye
                            ---------------------------------------- MIRON MIHAI 3-0
                            35 ANDONE CLAUDIU
                            -------------------- ANDONE CLAUDIU 3-2
                            30 IVAN VALENTIN
                            ------------------------------------------------------------ MIRON MIHAI 3-1
                            19 MICUDA MIHAI
                            -------------------- MICUDA MIHAI 3-0
                            46 MEDELEANU STEFAN
                            ---------------------------------------- SZAKALI CSABA 2-3
                            51 NICULA DUMITRU
                            -------------------- SZAKALI CSABA 0-3
                            14 SZAKALI CSABA
                            C
                            -------------------------------------------------------------------------------- GOVOREANU FLORIN 1-3

                            10 ZIDAR VICTOR
                            -------------------- ZIDAR VICTOR 3-1
                            55 FILIP DAN
                            ---------------------------------------- GOVOREANU FLORIN 0-3
                            42 BULUBASA NICUSOR
                            -------------------- GOVOREANU FLORIN 2-3
                            23 GOVOREANU FLORIN
                            ------------------------------------------------------------ GOVOREANU FLORIN 3-0
                            26 VLASE DORIN
                            -------------------- VLASE DORIN 3-1
                            39 BOZGA RAZVAN
                            ---------------------------------------- URSULEAN FLORIN 1-3
                            58 bye
                            -------------------- URSULEAN FLORIN 0-3
                            7 URSULEAN FLORIN


                            6 POP COSMIN
                            -------------------- POP COSMIN 3-0
                            59 bye
                            ---------------------------------------- POP COSMIN 3-1
                            38 VLASE GHEORGHE
                            -------------------- SFERLEA MARIUS 0-3
                            27 SFERLEA MARIUS
                            ------------------------------------------------------------ POP COSMIN 3-0
                            22 MIRONESCU ADRIAN
                            -------------------- ORDOG ZOLTAN 0-3
                            43 ORDOG ZOLTAN
                            ---------------------------------------- ZAINESCU CORNELIU 1-3
                            54 CORODEANU CORNELIU
                            -------------------- ZAINESCU CORNELIU 0-3
                            11 ZAINESCU CORNELIU
                            D
                            -------------------------------------------------------------------------------- TIGANAS MIHAI 0-3

                            15 URSULEAN VASILE
                            -------------------- BILANICI MIRCEA 2-3
                            50 BILANICI MIRCEA
                            ---------------------------------------- TIGANAS MIHAI 0-3
                            47 BIRO ATTILA
                            -------------------- TIGANAS MIHAI 2-3
                            18 TIGANAS MIHAI
                            ------------------------------------------------------------ TIGANAS MIHAI 3-0
                            31 PITAC OVIDIU
                            -------------------- PITAC OVIDIU 3-2
                            34 MARCU VASILE
                            ---------------------------------------- PITAC OVIDIU 3-0
                            63 bye
                            -------------------- VLADU NICOLAE 0-3
                            2 VLADU NICOLAE
                            buna ziua, as vrea sa fac o precizare... meciul dintre Nistor Iosif si Aron Darie a fost 2-3 si nu 0-3 nu pt ar conta prea mult dar macar scorul sa fie trecut corect...
                            BL: Der Materialspezialist Revolution All+
                            FH: Andro Rasant Grip 1,9
                            BH: Der Materialspezialist Mega-Block 1,5

                            Comentariu


                            • O fi, dar peste tot unde nu era trecut scorul pe foaie ci doar castigatorul am pus eu 3-2 din oficiu - n-am stat sa mai analizez cine nu l-a trecut si nici nu prea am mai avut chef sa strig prin sala dupa unul-altul sa-mi spuna rezultatul.

                              Later edit: Aici am pus 3-0 printr-o exceptie.
                              Ultima editare de FlorinBN; 09.dec.2012, 14:17.
                              TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                              Comentariu


                              • vreau si eu sa felicit organizatori acestuiturneu frumos pt ca sau straduit foarte mult an organizarea acesteia dar Aron Darie un jucator excelent nu a fost fer cu mine a trebuit sa schimb guma mea cu care am jucat si am pierdut an eliminatoriu la 2 3 cu dansul dar nu conteaza sper sa ne mai antalnim cu bine si urez pt toata lumea un An Nou fericit cu respect Jozsef

                                Comentariu


                                • Felicitari ORGANIZATORILOR,SI TUTUROR PARTICIPANTILOR!A FOST UN CONCURS-SPECTACOL DE NOTA 10.SI TOTODATA FELICITARI SI MULT SUCCES DN. VALI CARE ESTE UN OM DE MARE INCREDERE SI FOARTE AMABIL.SARBATORI FERICITE TUTUROR.CU STIMA R.CRISTIAN-BUON NATALE
                                  LEMN:MAZE(Old Tag)
                                  Fh:TEN. 05
                                  Bh:,TEN. 05

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de nistoriosif Vezi post
                                    vreau si eu sa felicit organizatori acestuiturneu frumos pt ca sau straduit foarte mult an organizarea acesteia dar Aron Darie un jucator excelent nu a fost fer cu mine a trebuit sa schimb guma mea cu care am jucat si am pierdut an eliminatoriu la 2 3 cu dansul dar nu conteaza sper sa ne mai antalnim cu bine si urez pt toata lumea un An Nou fericit cu respect Jozsef
                                    Trecand (cu greu) peste carentzele lingvistice as vrea sa-ti aduci aminte cum arata acea "guma" (cu multi dinti lipsa). Eu nu am vrut sa jucam in acele conditii (organizatorii au fost intru-totul de acord cu mine), pentru ca era o competitie si am vrut sa se desfasoare "fair". Poate ca nu-ti dai seama inca, dar aceasta intamplare aparent nefericita te va ajuta pe viitor daca vei intzelege ceva din ea.
                                    p.s. ...de fapt ai pierdut cu 1-3
                                    Butterfly Michael Maze Arylate
                                    BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

                                    Comentariu


                                    • Bravo vali.multe succese in continuare(haide clujul)
                                      LEMN:MAZE(Old Tag)
                                      Fh:TEN. 05
                                      Bh:,TEN. 05

                                      Comentariu


                                      • eu am fost si raman un om deschis si fer dar ancearca sati scimbi si tu guma la un turneu ca acesta si o sami dai dreptate cu respect Jozsef

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de Adrian Lazaroiu Vezi post
                                          DA.Iar au fost ungurii peste romanii!Nu am vazut cealalta sala dar in ''sediu''a fost super.Felicitar Olah,Cornel,Dan,Florin!Un an nou mai bun,sa ne vedem sanatosi...PRIETENI.
                                          Din nefericire, am vazut eu (s-au mai bine zis am incercat sa vad) cea de-a doua sala....cred ca s-ar fi meritat ca organizatorii sa mai puna cel putin a parte din becurile lipsa (din respect pentru concurenti). Una peste alta, n-a fost chiar rau si multumim celor ce s-au ocupat de acest concurs pentru eforturile depuse.
                                          Sa ne vedem sanatosi. Sarbatori fericite !
                                          - - - Actualizat - - -
                                          ...parcurgind ultimele posturi ale acestui turneu trebuie sa mai spun, bravo FlorinBN. Esti impecabil. CHAPEAU (...cum ar zice un coleg)
                                          Butterfly Michael Maze Arylate
                                          BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de cucurucu Vezi post
                                            Trecand (cu greu) peste carentzele lingvistice as vrea sa-ti aduci aminte cum arata acea "guma" (cu multi dinti lipsa). Eu nu am vrut sa jucam in acele conditii (organizatorii au fost intru-totul de acord cu mine), pentru ca era o competitie si am vrut sa se desfasoare "fair". Poate ca nu-ti dai seama inca, dar aceasta intamplare aparent nefericita te va ajuta pe viitor daca vei intzelege ceva din ea.
                                            p.s. ...de fapt ai pierdut cu 1-3
                                            Domnul care s-a suparat ca a trebuit sa-si schimbe guma, adica iarba transformata in guma de atata jucat, trebuie sa inteleaga ca pe cat de frustrat s-a simtit dansul ca a luat bataie la fel de frustrati ne simtim si noi cei care luam bataie de la parteneri cu gume dubioase. Il cred, simte ca a cheltuit banii degeaba cu transportul si toate celelalte din cauza unuia care a facut galagie. Dar oare de cate ori nu am plecat eu si atatia altii de la turneu dupa ce am intalnit un ierbar, de regula mai multi ierbari nu numai unul, cu aceleasi ganduri de frustrare. Ba am mai vazut si ierbari ale caror fețe sunt niste porcarii care pur si simplu isi bat joc de tine si se amuza de faptul ca te chinui sa pui pe masa si nu reusesti desi el habar nu are de tenis, a invatat si el tenis de un an doi si se minuneaza cum de este atat de bun. Eu zic ca trebuie sa incepem sa facem toti galagie, si il felicit pe acest domn ca a vrut corectitudine, asa trebuie sa facem si noi ceilalti de acum incolo.

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de cucurucu Vezi post
                                              Din nefericire, am vazut eu (s-au mai bine zis am incercat sa vad) cea de-a doua sala....cred ca s-ar fi meritat ca organizatorii sa mai puna cel putin a parte din becurile lipsa (din respect pentru concurenti). Una peste alta, n-a fost chiar rau si multumim celor ce s-au ocupat de acest concurs pentru eforturile depuse.
                                              Sa ne vedem sanatosi. Sarbatori fericite !
                                              Buna ziua,
                                              Nu ca as vrea sa fiu un tip partinitor insa dl. Darie va spun din experienta de .. constructor ...ca salile de sport scolare de 150 de locuri nu asigura prin constructia lor iluminat pentru tenisul de masa. Daca nu ma insel singura sala de genul asta este cea de la Topoloveni unde stiu ca dl. Botirca a schimbat iluminatul. Daca organizatorii au reusit sa faca rost de o a 2-a sala .. intr-un timp foarte scurt... asta pentru a avea acces la acest turneu final cati mai multi participanti este un MERIT ... si nu cred ca trebuiesc aduse reprosuri organizarii ... macar din respect pentru efortul depus.
                                              Multumesc,
                                              Ionut


                                              Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
                                              FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
                                              BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

                                              Comentariu


                                              • da...nu era vorba de sala principala (de 150 de locuri) ci de cealalta sala. Deci, eu cred ca lumina in acea sala s-ar fi meritat sa fie imbunatatita cu inca 4-5 surse de lumina. Nu ar trebui privite aceste SUGESTII ca reprosuri.
                                                - - - Actualizat - - -
                                                Postat în original de nistoriosif Vezi post
                                                eu am fost si raman un om deschis si fer dar ancearca sati scimbi si tu guma la un turneu ca acesta si o sami dai dreptate cu respect Jozsef
                                                sunt de acord ca e neplacut sa-ti schimbi "guma" inainte de un astfel de meci....dar trebuie sa intzelegi ca vina este numai a ta...nu a adversarului care doar nu a acceptat niste conditii neregulamentare
                                                Butterfly Michael Maze Arylate
                                                BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

                                                Comentariu


                                                • FELICITARI baietilor de la Sf.Gheorghe si tuturor celor care au ajutat la buna desfasurare a acestui turneu.
                                                  Multumim ca a existat si varianta cu sala mica, lucru care a marit lista de participanti.
                                                  Iluminatul in sala "mica" a fost schimbat aproape total cu o zi inainte de turneu. S-au cheltuit ceva bani acolo. Dar ca de obicei exista unul si altul care nu i-a convenit cate ceva. Asta este, sa vedem daca se va mai organiza un turneu cu asa multe mese si in alta parte.
                                                  Putini stiu ca cei cu organizarea au terminat la 4 dimineata(aranjat cele 2 salii...etc) iar in ziua turneului au fost prezenti in sala de la ora 8.
                                                  Felicitari din partea mea si a brasovenilor, a fost totul ok: sala, lumina, caldura.
                                                  Sarbatori fericite si sa ne vedem cu bine la anul.
                                                  13 Rules

                                                  Comentariu


                                                  • jos palaria la SFANTUL GHEORGHE,ORGANIZARE PERFECTA 10+++++++
                                                    Blade . PHOTINO
                                                    Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                                    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X