Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU "A" LA REGHIN

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Pasiuni si orgolii sant in toate competitiile. In lumea bridge ului de performanta(pe care l practic),unde participantii sant ,in principiu,persoane cu iq peste medie,apar tot timpul discutii,chiar certuri de mahala.
    Daca acolo,telul e sa fii cat mai in fața poate reusesti sa prinzi un loc ca axa intr o competite europeana sponsorizata,aici certurile oscileaza undeva intre penibil si derizoriu,tinand cont ca multzi pustani de 15 ani de la cluburile sportive de profil bat de asculta cu urechea orice participant din Amatour.
    of all the things i lost i miss my mind the most

    Comentariu


    • Suntem toti oameni, toti gresim si omu pana moare v-a gresi si din greseli v-a invata. Cel mai bine ar fi ca fiecare trebuie sa stie ca la un moment dat trebuie sa si lase de la el. Oricine la nervi spune niste cuvinte care nu ar trebui spuse si cred ca pe urma va regreta cele spuse.
      Oricum eu cred ca acest conflict se va aplana si Suni nu se va lasa de tenis si tot se vor organiza turnee la cluj si eu mai cred ca reghinu si pe acesta cale rog reghinu sa nu ocoleasca cluj asa cum ii rog si pe restu sa nu il ocoleasca. Sa nu uitam ca la bistrita in luna ianuarie dupa concurs am fost toti participantii la un restaurant si toata lumea spunea uite.... insfarsit iesim si noi la o poveste si uite ce bine a fost. Nu are rost sa se strice niste relatii de prietenie din cauza unor mici nervi intinsi la maxim.
      Tin sa urez tuturor Paste Fericit. Macar acuma sa fim mai buni!!!!!

      Comentariu


      • lasa, lasa, lasa..., lasa d-le galant ca unii, cum se zice ..., chiar nu merita, dar unii chiar au interese si se pare ca vor sa o demonstreze cu niste AMATORI
        in rest totul este Ok

        Comentariu


        • Imi pare rau daca mesajul meu a fost receptionat gresit.

          M-am suparat aseara pentru ca am vazut din mesajul pus de selectia_naturala ca nici Piatra-Neamț nu s-ar da in laturi de la un challenge ... ca exista oponenti puternici si acolo ... foarte bine ... asta ar mai lipsi, sa mai adaugam trotil si din alte directii ...

          Aveti putintica rabdare sa limpezim apele pe directia Cluj-Bistrița, apoi avem timp si de Piatra-Neamț.

          Eu am obosit. Gata. End of job.

          Comentariu


          • E BINE CA ASA SE AMBITIONEAZA SI CENTRE MARI CU CEVA JUCATORI BUNI...cat despre ceva cearta D E T E S T

            Comentariu


            • Postat în original de filo
              Anul trecut cei de la Intersport aveau drept de participare (un amator care se legitimeaza are drept de participare pana la sfarsitul anului respectiv).
              Ei nu au dreptul sa participe in schimb anul acesta pentru ca au participat in divizia B, dar dupa cate stiu au renuntat la echipa, asa ca dezbaterea ramane deschisa daca si cand ar avea drept de participare din nou in AMATouR. Eu propun ca ei sa nu aibe drept de participare decat pe langa turneu pana prin septembrie (nu putem sa interzicem unor jucatori care incearca sa evolueze spre alte sisteme competitionale acest lucru, dar in momentul in care revin in AMATouR trebuie sa avem o perioada de gratie). Eventual putem sa dam o `dispensa` pe o anumita perioada de timp jucatorilor care vor sa evolueze in div B si daca nu le convine trebuie sa `stea` o perioada apoi poate participa din nou in AMATouR. Nu este aceeasi situatie cu Soos Dezso (de ex) care a participat la calificarile pentru divizie dar nu au intrat deci acesti jucatori au drept de participare in AMATouR fiind considerati ca legitimati fara activitate de performanta.
              Spuneti fratilor daca e voie sa mai jucam ca nu fac turneul din ciuc si gata.Sincer sa spun nu am nici chef dupa ce am citit aici in diferite topic-uriolitica , trebuie facut Partidul Pingponghistilor Amatori Pur Sange, si sa ne certam in continuare ca in parlament si sa nu facem sport.
              Si eu am jucat 3 meciuri in intersport cand s-au retras colegii , ca m-a rugat patronul , altfel ca organizator de etapa ar fi fost fara ehipa, fara legitimatie fara acte ca si Zoltan Pal! Daca asta ne scoate din amatour i-mi pare rau. Ziceti !?

              Comentariu


              • Te lasam sa joci ca doar esti organizator, dar trebuia sa ne anunti sa-ti dam o dispensa..........

                Comentariu


                • Spuneti fratilor daca e voie sa mai jucam ca nu fac turneul din ciuc si gata.Sincer sa spun nu am nici chef dupa ce am citit aici in diferite topic-uriolitica , trebuie facut Partidul Pingponghistilor Amatori Pur Sange, si sa ne certam in continuare ca in parlament si sa nu facem sport.
                  Si eu am jucat 3 meciuri in intersport cand s-au retras colegii , ca m-a rugat patronul , altfel ca organizator de etapa ar fi fost fara ehipa, fara legitimatie fara acte ca si Zoltan Pal! Daca asta ne scoate din amatour i-mi pare rau. Ziceti !?
                  Joaca linistit. Eu credeam ca te-ai apucat serios de div. B si ma asteptam ca la anul sa te vad direct in superliga :P
                  Numai de bine de la Piatra Neamț.
                  Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                  FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                  BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                  Comentariu


                  • Sper sa nu mai apara ceva probleme si pe tema asta, ca la Miercurea Ciuc au fost cele mai frumoase turnee.
                    TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                    Comentariu


                    • joaca numai sa nu joci prea tare sa ne sperii

                      Comentariu


                      • Daca ne lasa sa-l batem de fiecare data cand jucam cu el.............atunci chiar ca e un gentelmen........

                        Comentariu


                        • total deacord

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X