Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU "A" LA REGHIN

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    nici centrul lamont nu va fi prezent la turneul de la reghin.

    Comentariu


    • #27
      ce premi sunt?
      Schlager Carbon
      Acuda S1
      Acuda S1

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de radu0
        ce premi sunt?
        Da' de ce intrebi, esti profesionist cumva?
        TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

        Comentariu


        • #29
          pai...am vreo 6 ani de tenis de masă numai k nu`s legitimat.. imi spui?
          Schlager Carbon
          Acuda S1
          Acuda S1

          Comentariu


          • #30
            un ex. eu joc de peste 30 si nu intreb de premii,de frica sa nu m-i le dea pe toate

            Comentariu


            • #31
              pai da, poate o sa pierd dar sa stiu macar pentru ce merg acolo..
              Schlager Carbon
              Acuda S1
              Acuda S1

              Comentariu


              • #32
                Postat în original de radu0
                pai da, poate o sa pierd dar sa stiu macar pentru ce merg acolo..
                aha...deci nu esti sigur ca o sa pierzi......finala
                oricum vino si sigur o sa-ti placa !
                Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                FH: Tenergy 05 FX
                BH: Tenergy 05 FX

                Comentariu


                • #33
                  Postat în original de radu0
                  pai da, poate o sa pierd dar sa stiu macar pentru ce merg acolo..
                  Pai mergi ca sa ai de unde veni ... daca nu cu premii, macar cu impresii si cu experienta de concurs, eventual si cu ceva meciuri filmate, ca sa analizezi mai tirziu de ce n-ai intrat in primii 16.
                  TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                  Comentariu


                  • #34
                    nu am intrat in primi 16 in concurs? pai...is sigur pe mine..si pe ce juniori sunt poate o sa vin sa vedeti de ce sunt in stare si asa o sa fie cel mai bine
                    Schlager Carbon
                    Acuda S1
                    Acuda S1

                    Comentariu


                    • #35
                      Pai vezi?, hai intii macar la un turneu si apoi intreaba de premii.
                      TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                      Comentariu


                      • #36
                        Postat în original de FlorinBN
                        Pai vezi?, hai intii macar la un turneu si apoi intreaba de premii.
                        am mai fost al turnee dar intreb ce premi is ca sa nu ies in pierdere drum+mancare etc...deaia...si vedem care este castigatorul..
                        Schlager Carbon
                        Acuda S1
                        Acuda S1

                        Comentariu


                        • #37
                          Daca asa gandesti nu are rost sa mai iesi din casa!!
                          Primorac Carbon
                          FH Dignics 09C
                          BH JOOLA MAXX

                          Comentariu


                          • #38
                            poate o sa vin desi nu stiu cu ce, Florin abia astept sa schimb niste mingi cu tine.
                            Schlager Carbon
                            Acuda S1
                            Acuda S1

                            Comentariu


                            • #39
                              deja uimesti asistenta...eu joc de 6 ani si 12 luni cu stanga din cei 30 si restul am curaj sa joc cu tine (asta-i pentru descurajare)

                              Comentariu


                              • #40
                                Ganditi-va, un junior plin de incredere, nu-i rau...
                                Lemn- Bty Viscaria
                                FH - TENERGY 05
                                BH - TENERGY 80

                                Comentariu


                                • #41
                                  selectie naturala vad ca esti foarte mistocar ) sau ai ceva cu mine?
                                  Schlager Carbon
                                  Acuda S1
                                  Acuda S1

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    cine isi mai da seama la bautura ce spune mergi pe s.nat.

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Radu mergi la un turneu amatour(poate chiar la Reghin) si vezi care e nivelul tau de joc comparativ cu al celorlalti jucatori. Si acum zici ca faci antrenamente zilnic dar evident conteaza cum si cu cine le faci....
                                      Bafta in continuare
                                      Primorac Carbon
                                      FH Dignics 09C
                                      BH JOOLA MAXX

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Postat în original de selectia naturala
                                        deja uimesti asistenta...eu joc de 6 ani si 12 luni cu stanga din cei 30 si restul am curaj sa joc cu tine (asta-i pentru descurajare)
                                        No, musai sa ma uit pe ceva inregistrari ca nu-mi amintesc daca joci cu stinga. Asta ar putea fi o explicatie ca l-ai batut o data pe liderul acestui sport.
                                        TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Postat în original de radu0
                                          Postat în original de FlorinBN
                                          Pai vezi?, hai intii macar la un turneu si apoi intreaba de premii.
                                          am mai fost al turnee dar intreb ce premi is ca sa nu ies in pierdere drum+mancare etc...deaia...si vedem care este castigatorul..
                                          Tinere!!!!!!!!!!Retine bine Germania a pierdut doua razboaie mondiale si de aceea nu plange cat a pierdut. Am inteles ca vii din Alba Iulia , trenul te costa maxim 20 Ron , in rest mancare , bautura va fi, deci nu vei cheltui multi bani. Cred ca ar trebui sa te gandesti la ce castigi prin prezenta Ta la Reghin , nu la ce pierzi. Priveste fata insorita a vietii nu fata intunecata. In concluzie vino ca ai numai de castigat si nu pierzi nimica. Sunt sigur ca vei castiga cel putin un prieten cu ocazia acestui concurs. Semneaza: Organizatorii.

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            No, musai sa ma uit pe ceva inregistrari ca nu-mi amintesc daca joci cu stinga. Asta ar putea fi o explicatie ca l-ai batut o data pe liderul acestui sport.
                                            Scorul general intre Dan si Shuni daca nu ma inseala memoria este 3-2 pt. DAN. Si nu au jucat cu stg. niciunul.
                                            Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                                            FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                                            BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Turneu A la Reghin 15 martie

                                              Silviu Niculae din București

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Am pus o harta pentru cei care nu stiu exact unde e sala.

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  turneul de la reghin

                                                  va rog spuneti-mi ce posibilitati de cazare aveti pentru simbata noaptea, ce confort si la ce pret
                                                  in alta ordine de idei, frumoase replicile organizatorilor si a lui tycutz, vizavi de juniorul din alba

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Re: turneul de la reghin

                                                    Postat în original de mateidumitru
                                                    va rog spuneti-mi ce posibilitati de cazare aveti pentru simbata noaptea, ce confort si la ce pret
                                                    in alta ordine de idei, frumoase replicile organizatorilor si a lui tycutz, vizavi de juniorul din alba
                                                    Hotelul Parc unde se cazeaza de obicei toti cei care vin de departe este ocupat in totalitate.
                                                    Variante de cazare sunt multe insa difera preturile
                                                    Veti primi in cel mai scurt timp de la dl Kantor cele mai bune variante de cazare.Numai bine

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X