Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Oradea Open + Amatori 09.02.2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • se retrage Andrei Gongea din Oradea

    Comentariu


    • deci plec de acasa sau nu ???????????
      nu vreau sa fac o excursie de 600 km !!!!!!!!!!!!
      - - - Actualizat - - -
      deci plec de acasa sau nu ???????????
      nu vreau sa fac o excursie de 600 km !!!!!!!!!!!!
      Butterfly Viscaria fl
      Butterfly tenergy05

      Comentariu


      • VRG lista e la postul #18 sunteti pe locul 59 (actualizata la ora 16,45) dar mai sunt retrageri, va rugam confirmati participarea .

        Comentariu


        • Florescu Eleodor - Deva
          Pasare Mihnea - Hunedoara
          Zaroni Vlad - Hunedoara
          toti la open

          Comentariu


          • Din Arad se retrage: BOATA EDGAR.
            FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

            Comentariu


            • dupa cum vad la oradia numarul de jucatori care se pot inscrie este nelimita , de ce noua celor de la centrul lamont care in prima faza ne-am inscris in numar de 6 persoane cu dizabilitat la numarul de telefon care este afisat si apartine Domnului Tibor pentru ca in momentul ala nu am avut acces la forumul pentru a ne inscire si Petru Iforsa a vorbit cu Dansul a facut inscrierea ,iar dupa 10 minute primeste un telefon in care spune ca nu ne poate primi la concurs pentru ca numarul este limitat la 64 de jucatori .Domnule Tibor trebuia sa ne spuneti daca trebuia sa platim taxa de participare ca nu era nici o problema !!! Suces la concurs celor care pot participa !

              Comentariu


              • Bai Marius cred ca nu mai suntem prieteni, se pare ca iti iei nasul la purtare si in fata mea, OMUT a fost reintrodus, cu ce sunt eu vinovat ca Tibi nu are mese, bine ca ma ofer sa ajut si imi scoate-ti ochii pt un jucator??????????? Sa-ti fie rusine, ca oricum ati facut postu de rahat cu scandalurile tale
                Ultima editare de roman bogdan; 08.feb.2013, 21:41.
                Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                Comentariu


                • Imi cer scuze , din greseala la un momendat n-a fost trecut pe lista , dar este pe locul 64 pe lista finala Omut Gheorghe

                  Comentariu


                  • Postat în original de D.D. Vezi post
                    VRG lista e la postul #18 sunteti pe locul 59 (actualizata la ora 16,45) dar mai sunt retrageri, va rugam confirmati participarea .
                    pai eu tocmai plec de acasa asa ca vin !
                    Butterfly Viscaria fl
                    Butterfly tenergy05

                    Comentariu


                    • mai sunt 2 locuri libere?

                      Comentariu


                      • Postat în original de sofidoor Vezi post
                        Daca Roman Bogdan,sau D.D sau tibclau erau scosi abuziv de pe lista ca si Omut Gheorghe....ce se intampla....Sa-ti bati joc de un om in halul acesta....
                        ...domnul Marius, daca vreti sa duceti un razboi impotriva unor persoane si sa faceti de ras ciruitul amatur din Oradea e alegerea dv. insa atunci cand prin aceasta "operatiune" includeti si jigniti si alte persoane de buna credinta care se implica doar pentru ca acest turneu sa nu fie un dezastru total sa stiti ca nu faceti alt ceva decat sa atrageti antipatia si altor persoane, deci va sfatuiesc sa sa va cereti scuze fata de Roman Bogdan caci el prelucreaza datele confuze primite de la organizatorul turneului...si cel mai mizerabil lucru este faptul ca dv cunoasteti foarte bine acest aspect...si sa nu uitati ca toti jucatorii oradeni vor fi asociati cu succesul sau esecul acestui turneu indiferent de organizator...
                        Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

                        Lume multa, oameni putini...

                        Comentariu


                        • Postat în original de roman bogdan Vezi post
                          Bai Marius cred ca nu mai suntem prieteni, se pare ca iti iei nasul la purtare si in fata mea, OMUT a fost reintrodus, cu ce sunt eu vinovat ca Tibi nu are mese, bine ca ma ofer sa ajut si imi scoate-ti ochii pt un jucator??????????? Sa-ti fie rusine, ca oricum ati facut postu de rahat cu scandalurile tale
                          IN primul rand noi 2 nu am fost prieteni niciodata eu cu farisei nu sunt prieten
                          In al doilea rand trebuie sa te informezi foarte bine inainte de a posta ceva
                          In al treilea rand sa-ti controlezi limbajul,probabil ai gresit forumul
                          In al patrulea rand cei din localitatea unde se tine un turneu ar trebui sa aiba prioritate
                          In al cincilea rand Omut Gheorghe, asa cum am mai scris dupa ce a vazut ca este pus pe lista de asteptare dupa ce in prealabil era acceptat-oricum erau locuri nelimitate-s-a retras de la acest turneu cu un gust amar
                          In al saselea rand pritenii de pahar a lui Roman Bogdan sa se abtina de la comentarii inutile,sa lase obrazniciile la Arad
                          ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                          Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                          Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                          Comentariu


                          • Turneu A Oradea Open + Amatori 09.02.2013:

                            - - - Actualizat - - -
                            Turneu A Oradea Open + Amatori 09.02.2013:
                            Ultima editare de FlorinBN; 09.feb.2013, 22:00.
                            Club King Pong Oradea
                            www.kingpong.ro
                            0359 181 232

                            Comentariu


                            • Alin locul I. Felicitari !!! A avut noroc cu geanta! Restu' o fost stiinta! Geanta si cupa!
                              Viscaria
                              Tenergy 05 FX/Tenergy 05 FX

                              Comentariu


                              • Cateva poze de la turneu

                                Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Fotografie0329.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	82,4 KB 
ID:	766847Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Fotografie0332.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	84,4 KB 
ID:	766848Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Fotografie0334.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	82,6 KB 
ID:	766849Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Fotografie0339.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	84,7 KB 
ID:	766845Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Fotografie0386.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	83,8 KB 
ID:	766846

                                Comentariu


                                • Amatori clasament-
                                  1.Ciascai Alin-Baia Mare
                                  2.Moldovan-Cluj
                                  3.Andrasi-ungaria
                                  Open Clasament
                                  1.Roman Iulian-Brașov
                                  2.Garduli Silviu-Cluj
                                  3.Avram Victor-Arad
                                  Un turneu foarte reusit.Felicitari tuturor in special participantilor pt spectacolul oferit.
                                  ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                  Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                  Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                  Comentariu


                                  • felicitari alin!se vede ca ai avansat.bravo

                                    Comentariu


                                    • Bravo Alin , era normal sa ajungi pe unu pana la urma. Ne bucuram pentru rezultat
                                      Lemn:Matsushita Def:,Fh:Nitaku P1Bh: TSP Curl P-4 Chop
                                      http://www.tenismasa.ro/

                                      Comentariu


                                      • Felicitari Alin, ai fost un adevarat luptator.

                                        Comentariu


                                        • Felicitari castigatorilor si participanlor pentru acest turneu foarte frumos cu multi concurenti cu valoare ridicata si cu o atmosfera placuta.Concursul a durat un pic cam mult 10am -10pm (12 ore)chiar daca a fost limitat numarul de jucatori amatori la 64,daca erau mai multi era si mai lung.Felicitari si donlui Varady pentru reusita acestui turneu cu toate incercarile si greutatile de la inceput a reusit sa se descurce destul de bine.
                                          Domnule Moldovan felicitari pentru locul obtinut si va multumesc pentru joc, dumneavoastra ati fost avantajat ,ati venit de la Cluj cu "antrenorul" care statea in colt si va ajuta, probabil si premiul l-ati impartit dupa cum se vede si in poza,felicitari inca odata si astept sa ne mai intalnim si la alte concursuri.
                                          ?Mințile luminate discută idei, mințile medii discută evenimente, iar mințile mici discută oamenii.? ? Eleanor Roosevelt

                                          Comentariu


                                          • Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	P1030305.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	81,4 KB 
ID:	766856Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	P1030306.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	88,1 KB 
ID:	766857Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	P1030308 BIS.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	81,4 KB 
ID:	766858Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	P1030309.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	87,5 KB 
ID:	766859

                                            Comentariu


                                            • Felicitari investitorilor care au reusit sa doteze acest club cu tot ce este necesar pentru a desfasura o competitie la standarde foarte bune.
                                              Felicitari lui Tibi si lui Bogdan pentru implicarea in organizarea turneului. A fost un turneu la care m-am simtit bine si as reveni cu drag daca nu ar fi drumul atit de prost, intre Deva si Oradea.
                                              Aviz investitorilor : poate reparati Dv. si drumul, ca statul roman nu prea se ingramadeste.

                                              Comentariu


                                              • Felicitari.d. Nelu si multa bafta in continuare(previziunile mele au fost bune!!!
                                                LEMN:MAZE(Old Tag)
                                                Fh:TEN. 05
                                                Bh:,TEN. 05

                                                Comentariu


                                                • Foarte tare a facut sala,si foartetare a fost si turneul..respect
                                                  Blade:Galaxy T-11
                                                  FH:Yasaka Rakza 7 max
                                                  BH:Yasaka Rakza 7 soft max

                                                  Comentariu


                                                  • Felicitari domnului Tibi , domnului Bogdan , si nu in ultimul rand domnului Stefan care s-a implicat foarte mult in organizarea concursului.
                                                    O sala foarte frumoasa , mese foarte bune , lumina ft buna , spatiu de joc excelent .
                                                    Felicitari domnului Nelu si lui Alin .
                                                    Un concurs foarte frumos
                                                    GEWO TABLE TENNIS

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X