Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Oradea Open + Amatori 09.02.2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Bogdane -va fii o surpriza ... din partea ORGANIZATORULUI...
    - - - Actualizat - - -
    SCUZE ..din partea CONCURENTILOR..

    Comentariu


    • #27
      Rozenfeld Cristian-CLUJ/amatori
      LEMN:MAZE(Old Tag)
      Fh:TEN. 05
      Bh:,TEN. 05

      Comentariu


      • #28
        Asteptam baietii din Arad sa salveze de la esec si acest turneu -daca nu erau aradenii care au venit in numar foarte mare si s-au implicat si in organizarea propriu-zisa a turneului de anul trecut din ERA PARK Oradea ,acest turneu era un dezastru.
        Aceste lucruri trebuie spuse pt ca o sa vina jucatori de la mare distanta si ar fi pacat sa fie dezamagiti cand ajung in Oradea.Nici acum nu se stie-la organizator scrie Varady Tibor,dar scrie Toni=Gergely Anton-pe cine sa intrebi.....
        ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

        Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
        Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

        Comentariu


        • #29
          Buna ziua,
          Din Oradea la amatori:
          Adrian Bako
          Adrian Negrut
          Andrei Gongea
          Cristian Griga
          Lucian Fanea
          Vladimir Griga
          Multumim

          Comentariu


          • #30
            Ma inscriu si eu ca altfel e prapad)
            Roman Bogdan- open Arad
            Blade: VECHITURA CU 70 LEI
            FH: FATA DE ROATA DE MASINA
            BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

            Comentariu


            • #31
              B?n P?ter/Cluj/amatori

              Comentariu


              • #32
                din pacate, trebuie sa ne retragem: Mihnea si Gabi Gogu

                Comentariu


                • #33
                  Postat în original de Cristian Mateiu Vezi post
                  Cristian Mateiu - Cluj Napoca OPEN.
                  Pot participa daca sunt legitimat si joc in Divizia A? Pardon am jucat, deoarece am fost exclus din echipa.
                  Participarea d-vs in cadrul turneului nu este posibila, dar la invitatia organizatorilor, aveti posibilitatea sa participati in afara turneului.

                  Comentariu


                  • #34
                    Gabiiii unde pleci?????
                    Ma lasi sa ma duelez cu Avramescu?????????
                    Hai inapoi!!!!!!!!!!!!!!!!))))))))
                    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                    Comentariu


                    • #35
                      Gergely Anton - Open

                      Comentariu


                      • #36
                        Postat în original de roman bogdan Vezi post
                        Gabiiii unde pleci?????
                        Ma lasi sa ma duelez cu Avramescu?????????
                        Hai inapoi!!!!!!!!!!!!!!!!))))))))
                        tocmai aflasem de o sedinta de servici, de la care nu pot lipsi!

                        Comentariu


                        • #37
                          Va rog sa specificati cite seturi se joaca, citi jucatori se califica din grupele inferioare, din citi jucatori vor fi formate grupele superioare si citi jucatori se vor califica in eliminatorii. Macar asta trebuie sa stim din start, sa stim daca participam sau nu.

                          Comentariu


                          • #38
                            Titi, inca nu se poate sti, dar banuesc ca vor fi grupe de cel putin 6 jucatori, si se califica primii 4.
                            Avand in vedere ca este turneu "A" obligatoriu se joaca 3 din 5 cap coada
                            Problema este saracia participarii, eu unu nu am vazut nicaieri, decand sunt in Amaturul asta, 20 pers inscrise in aproape 3 sapt
                            Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                            FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                            BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                            Comentariu


                            • #39
                              se inscrie din Oradea
                              Parus Lilian-amatori
                              ?Mințile luminate discută idei, mințile medii discută evenimente, iar mințile mici discută oamenii.? ? Eleanor Roosevelt

                              Comentariu


                              • #40
                                Postat în original de roman bogdan Vezi post
                                Problema este saracia participarii, eu unu nu am vazut nicaieri, decand sunt in Amaturul asta, 20 pers inscrise in aproape 3 sapt
                                stai linistit bogdane ca sigur vor fi multi inscrisi la sala ,poate mai venim inca 3-4 baimareni dar nu ii inscriu pana cand nu isi rezolva problemele legate de servici.

                                Comentariu


                                • #41
                                  Din Oradea se inscrie: Szalai Liviu 605-amatori
                                  Ghilea Ioan-amatori 1311
                                  Rus Nicolae-amatori 1585
                                  Kadar Joszi-amatori
                                  Micle Dan-amatori
                                  Ultima editare de liviut12; 30.ian.2013, 22:14.

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Postat în original de roman bogdan Vezi post
                                    Titi, inca nu se poate sti, dar banuesc ca vor fi grupe de cel putin 6 jucatori, si se califica primii 4.
                                    Avand in vedere ca este turneu "A" obligatoriu se joaca 3 din 5 cap coada
                                    Problema este saracia participarii, eu unu nu am vazut nicaieri, decand sunt in Amaturul asta, 20 pers inscrise in aproape 3 sapt
                                    Daca organizatorul nu catadicseste sa raspunda intrebarilor potentialilor participanti, atunci nu trebuie sa ne mire o participare slaba.

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Ai perfecta dreptate, pacat ca sunt multi jucatori care nu vin la turneu chiar strict din cauza acestui organizator, si uite si un caz concret: l-am rugat sa puna poze cu sala, "a pus" l-am rugat sa-si faca cont "si-a facut" ce sa mai zic, am impresia ca l-a rugat pe Toni sa posteze anuntul pe forum si...gata. Bine ca am fost pe faza si mi-am bagat "coada" sa aranjez lucrurile, sa vada tot omu cine vine la turneu si cati jucatori sunt inscrisi. Sper ca, cu acest turneu sa ridicam si Oradea la liman.
                                      Am auzit ca aceasta sala este fenomenala, voi astepta momentul sa calc in ea daca nu pot sa o vad mai intai
                                      Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                      FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                      BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        e bine ca macar s-a postat ora acces sala si ora de start a turneului ....
                                        - - - Actualizat - - -
                                        in aproape 3 saptamani de cand a fost postat anuntul doar 24 jucatori si-au manifestat intentia de a participa ( turneu A!!!!!!) acest turneu era candidatul ideal de a se fi desfasurat pe data de 1 aprilie )))

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Buna ziua,
                                          ar fi interesant sa actualizati o data la 2 zile lista participantilor, ca sa stim cu cine defilam la acest turneu.
                                          Cred ca nu este un efort prea mare si, pe de alta parte, o centralizare a inscrierilor motiveaza si alti participanti.
                                          Postat în original de toni Vezi post
                                          Turneu A, OPEN + AMATORI, Oradea
                                          Localitatea: Oradea, Judetul Bihor
                                          Turneul se va desfasura pe 2 categorii OPEN si AMATORI
                                          Data: 9.02.2013
                                          Ora acces sala: 8:00. Inceperea turneului: 9:30
                                          Sala de sport: BLACK&WHITE; Adresa: Motilor, Nr. 2, Oradea, Bihor
                                          Nr. de mese: 10 JOOLA 3000 noi, mingi Nittaku
                                          Spatiu de joc: Excelent, cu toate conditiile necesare, (vestiar, cabina dus)
                                          Nr. maxim de jucatori admis: Nelimitat
                                          Mod de desfasurare: Grupe inferioare, grupe superioare si eliminatoriu
                                          Taxa de participare: OPEN - 25 RON, AMATORI - 25 RON
                                          Materiale de premiere: Premii substantiale
                                          Se va asigura felul 1, 2 supa taraneasca, tocanita de carne cu cartofi, salata, apa
                                          Inscrieri: pe forum sau telefonic pana vineri, 8 febr. 2013 ora 21:00
                                          Organizator: Varady Kraicsi Tibor. 0747 - 278 743
                                          Crestem CAMPIONI! Antrenam INTELIGENTA! CS VOINTA Cluj

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Adriane, ceeea ce spui tu, eu fac zilnic, chiar pt a se vedea cine participa, dar si asa uite!! nu prea se inghesuie lumea
                                            Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                            FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                            BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Bogdane pe mine m-ai uitat sa ma scrii in lista desi sunt inscris si eu, Szalay Liviu 605 .

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Te-am gasit, doar ca esti trecut cu "i" nu cu "y", e ok
                                                Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                                FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                                BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Postat în original de liviut12 Vezi post
                                                  Bogdane pe mine m-ai uitat sa ma scrii in lista desi sunt inscris si eu, Szalay Liviu 605 .
                                                  probabil tot pe bogdan o sa il intrebam unde vom lua masa si la ce ora )))) ; domnule organizator mai e circa o saptamana pana la turneu binevoiti a va implica macar pe ultima suta de metrii in organizarea acestui eveniment?

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Andrei, cred ca vin cu portiile de mancare de acasa),
                                                    Nu stiu unde se mananca, iar organizatorul turneului nu va poate comunica pt ca nu are cont pe forum.
                                                    Vad ca nici pozele cu sala nu mai vor sa apara. offf
                                                    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                                    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                                    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X