Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A ‘Cupa Unirii’ 26.01.2013 Cluj Napoca

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cronica in imagini statice.

    Comentariu


    • A fost un turneu foarte reusit,felicitari Vlade.
      Multumesc inca o data lui Iaru Horatiu pentru ca mi-a imprumutat paleta la acest concurs.Altfel nu as fi putut concura.

      Comentariu


      • Felicitari organizatorilor,participantilor si premiantilor.

        Comentariu


        • Felicitari Vlad.
          Te rog sa corectezi în clasament.
          Gipsy King locul 17-32( loc 2 grupe superioare ), iar eu locul 3 în grupele superioare.
          Gipsy King s-a retras și mi-a dat șansa sa joc în eliminatorii, eu am pierdut meciul așa ca merita el locul 17-32.
          mulțumesc.

          Comentariu


          • A fost un concurs foarte bine organizat ! Felicitari Vlad pentru implicare si organizare. Ar trebui multi copii sa te aiba ca exemplu. Felicitari !!!

            Comentariu


            • Postat în original de doru Vezi post
              Felicitari Vlad.
              Te rog sa corectezi în clasament.
              Gipsy King locul 17-32( loc 2 grupe superioare ), iar eu locul 3 în grupele superioare.
              Gipsy King s-a retras și mi-a dat șansa sa joc în eliminatorii, eu am pierdut meciul așa ca merita el locul 17-32.
              mulțumesc.
              Clujul se poate mandri cu-n gentleman ca tine! SR

              Comentariu


              • Postat în original de rodica sicoe Vezi post
                Felicitari pentru organizare ..felicitari Gabi Gogu...restu clasati miau lasat un gust amar........in rest ma abtin ...FELICITARI inca o data .....si succes incontinuare dar cu sportiv mai serios...
                E un post plin de lucruri spuse pe jumatate. Cu tot respectul, poate ne spuneti si noua de ce restul clasatilor v-au lasat un gust amar! au fost greseli flagrante de organizare, s-au furat meciuri? Nu am inteles nici de la ce va abtineti, nici cine ar trebui sa fie sportivul mai serios.Cu stima, pentru cea mai buna jucatoare din Amatur.
                Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                Comentariu


                • Stefan Rusu era in greva japoneza, d-le Dantim. A luat pulsul turneului, a facut schimb de amabilitati si de opinii. S-a bucurat de revederea unor vechi prieteni si N-A FACUT "SCENE". Sunteti multumit de raport? SR

                  Comentariu


                  • Si-a uitat cineva la sala o bluza de treninig neagra . Cel care si-a uitato este rugat sa sune la 0756 326814.
                    Ultima editare de VladFarcas; 27.ian.2013, 13:21.
                    GEWO TABLE TENNIS

                    Comentariu


                    • Postat în original de dan laurian mocean Vezi post
                      a fost un turneu foarte reusit,felicitari vlade.
                      Multumesc inca o data lui iaru horatiu pentru ca mi-a imprumutat paleta la acest concurs.altfel nu as fi putut concura.
                      Gest laudabil! Jos palaria pt Horatiu! SR

                      Comentariu


                      • Postat în original de stefan_rusu23 Vezi post
                        Stefan Rusu era in greva japoneza, d-le Dantim. A luat pulsul turneului, a facut schimb de amabilitati si de opinii. S-a bucurat de revederea unor vechi prieteni si N-A FACUT "SCENE". Sunteti multumit de raport? SR
                        Multumesc d-le Stefan ,asa imi place de dumneavoastra.

                        Comentariu


                        • Incerc sa explic .....in GRUPA SUPERIOARA ....daca va uitati un pic ....intre locul 1 si locil 2 ...vi se pare normal cum s-a castigat meciul...mi-e nu..pacat ca am ajuns sa facem lucruri ce nu se cuvine ..dar ptr. mine nu este pentru primadata ...pacat ca venim .....iar apoi eu stiu ca in grupele superioare intrii cu o victorie sau cu o infrangere ...acum la concurs s-a jucat inca o data cu sportivul care ai mai jucat in grupele inferioare ..deja numai inteleg...sper ca in viitor la turneul respectiv sa se spuna cum vom juca in GRUPELE SUPERIOARE ..ca vad cand ajunji la turneul respectiv ..fiecare hotareste cum doreste....REGULAMENTUL cred ca este facut doar sa fie facut ....

                          Comentariu


                          • VLADUT dragule,felicitari.Sa nu uitam si persoanele din spatele lui Vladut(tata ,mama,FLORIN si toti cei care l-au ajutat),sa va multumimdin suflet pentru tot.Nu exista cuvinte de lauda mai frumoase pentru acest concurs.Ceea ce am discutat cu tine VLADUT,nu trebuie sa te supere,ar trebui cei de la centru sa revizuiasca cu chibzuinta regulamentul de participare la concursuri,dar fiti siguri ca nu se poate asa ceva,ei sunt tari si mari si fac tot ce vor ei .Pacat ca lasa un gust amar pentru unii si nu se poate asa.Se observa ca de la un concurs la altu se afla cate o neregula dar nu le centralizeaza nimeni,nu se ia nici o masura asa ca la noi nu-i nicaieri.NENEA FANICA ,cel cu greva japoneza,este un domn deosebit si unii nu prea au inteles ce a dorit dumnealui ,caracterul unui om se deosebeste prin fapte nu prin vorbe ca la altii.Nea FANICA am avut onoarea sa joc cu d-voastra un meci si a facut cat toate celelalte meciuri la un loc.Iti multumesc si sper sa ne mai intalnim.CU STIMA dragilor si ne vedem sigur la urmatoarea editie.VA PUPA nenea MARCU din VATRA DORNEI .
                            Blade . PHOTINO
                            Fh. Tibhar ev. Mx-p
                            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                            Comentariu


                            • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                              Felicitari Andrei!
                              Va multumesc mult, am ajuns de multe ori foarte aproape, candva trebuia sa vina si randul meu, in plus am prins si un culoar favorabil.
                              Doresc sa felicit organizarea care a fost de foarte buna calitate cu atat mai mult ca a fost realizata de un copil, eu unul cat si colegii mei de breasla din Vatra Dornei ne-am simtit confortabil si foarte bine primiti, am revazut vechi prieteni am schimbat impresii am ras am jucat .
                              Vladut poti sa stii ca la orice concurs vei organiza , te poti baza pe noi.
                              Toate cele bune
                              Ultima editare de Ben; 27.ian.2013, 14:08.
                              Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                              BH : Tenergy 05Fx
                              FH : Tenergy 05Fx

                              Comentariu


                              • Aici sunt pozele de la concursu de ieri din Cluj de pe Facebook. http://www.facebook.com/media/set/?s...8710544&type=3

                                Comentariu


                                • Felicitari Vladut pt. organizare, mai ales tinand cont ca totul a stat in tine si tatal tau, dpdv logistic.
                                  Sper ca efortul fizic desfaurat de voi doi sa fie apreciat cum se cuvine!
                                  Desigur, ai avut ajutorul important al lui Florin Apian, in organizarea jocurilor.

                                  Iti doresc sa ai forta necesara sa mai organizezi si alte turnee A la Cluj!

                                  Comentariu


                                  • Multumesc, Nea Vasile! Esti prea amabil cu mine si-o sa creada lumea ca-mi faci reclama la cerere. Trebuie sa recunosc ca ai luptat admirabil la masa de joc. Te-ai dovedit f elegant in miscari si atat de tenace incat s-a ajuns in prelungiri... Pe curand! Cu deosebit respect: Fanica (pt tine)

                                    Comentariu


                                    • Imi cer scuze ptr, comenmtariile pe care le-am facut ... sa se inteleaga ca nu am ceva cu organizatorul....Il FELICIT....am citit o parte din REGULAMENT ...cine poate sa.mi raspunda ? , pentru CONCURENTII care nu au participat cum se puncteaza ? daca nu au anuntat venirea la TURNEU...multumesc.

                                      Comentariu


                                      • S-a convenit ca ramane la latitudinea organizatorului, daca doreste ii poate trece pe un fel de lista neagra pe cei care nu au anuntat, urmand ca acestia sa nu mai poata participa urmatoarele 2 luni la turnee.
                                        Cazurile de greva japoneza nu au fost discutate.
                                        Ultima editare de FlorinBN; 27.ian.2013, 22:23.
                                        TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de rodica sicoe Vezi post
                                          Incerc sa explic .....in GRUPA SUPERIOARA ....daca va uitati un pic ....intre locul 1 si locil 2 ...vi se pare normal cum s-a castigat meciul...mi-e nu..pacat ca am ajuns sa facem lucruri ce nu se cuvine ..dar ptr. mine nu este pentru primadata ...pacat ca venim .....iar apoi eu stiu ca in grupele superioare intrii cu o victorie sau cu o infrangere ...acum la concurs s-a jucat inca o data cu sportivul care ai mai jucat in grupele inferioare ..deja numai inteleg...sper ca in viitor la turneul respectiv sa se spuna cum vom juca in GRUPELE SUPERIOARE ..ca vad cand ajunji la turneul respectiv ..fiecare hotareste cum doreste....REGULAMENTUL cred ca este facut doar sa fie facut ....
                                          Au fost doua grupe inferioare din care s-au calificat primii 4 apoi au fost 2 grupe superioare si era inevitabil ca doi dintre jucatorii care au mai jucat inferioare impreuna sa se intalnesca din nou. Am fi vrut sa facem 4 grupe inferioare dar nu au fost destul de multi jucatori pt ca sa asiguram numarul minim de meciuri pentru un jucator.
                                          Cu respect ,
                                          Farcas Vlad
                                          GEWO TABLE TENNIS

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de VladFarcas Vezi post
                                            Au fost doua grupe inferioare din care s-au calificat primii 4 apoi au fost 2 grupe superioare si era inevitabil ca doi dintre jucatorii care au mai jucat inferioare impreuna sa se intalnesca din nou. Am fi vrut sa facem 4 grupe inferioare dar nu au fost destul de multi jucatori pt ca sa asiguram numarul minim de meciuri pentru un jucator.
                                            Cu respect ,
                                            Farcas Vlad

                                            Comentariu


                                            • Cronica in imagini miscate.

















































































































                                              Ultima editare de Sasaran Mircea; 28.ian.2013, 02:39.

                                              Comentariu


                                              • Multumesc ptr. raspuns...imi pare rau ptr. TURNEELE la care participam ....pacat de copii care sant manipulati ...stiu sa pierd in condiitii frumoase , dar nu sa fiu luata de proasta .....nu o sa mai comentez pe FORUM ...doar daca voi fii calacata la fel ca si la acest TURNEU....ACUM IMI DAU SEAMA DE CE ANUMITI SPORTIVI SA-U DAT DEOPARTE ????? tot respectul ptr.cei care ORGANIZEAZA TURNEE...dar vad ca fiecare decide cum crede......REGULAMENTU nu se respecta..... SPER SA NU DERANJEZ ANUMITE PERSOANE .....va multumesc ptr. ca ati avut rabdarea sa ma ascultati.....sa auzim numai de bine .....

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                                  Finala Open

                                                  Gogu Gabriel - Pop Mihai 3-1
                                                  Felicitari Gabi pentru victorie,cu atat mai mult cu cat s-a produs in fata unuia dintre cei mai tineri si promitatori jucatori din circuit(preferatul meu,alaturi de Cristian Bogdan).Bravo Mihaita,ai "doborat" multi openisti de marca pentru a urca in finala!Bonne chance pour l'avenir!
                                                  I love table tennis !

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de csabazedler Vezi post
                                                    Felicitari Gabi pentru victorie,cu atat mai mult cu cat s-a produs in fata unuia dintre cei mai tineri si promitatori jucatori din circuit(preferatul meu,alaturi de Cristian Bogdan).Bravo Mihaita,ai "doborat" multi openisti de marca pentru a urca in finala!Bonne chance pour l'avenir!
                                                    Mersi Csabi.
                                                    Intr-adevar, Mihai a crescut foarte mult in joc in ultimul an (spun asta, cunoscandu-i evolutia in ultimii doi ani). A invins destui openisti mai bine cotati pana acum fata de el, si sunt sigur ca vom auzi si vedea numai lucruri bune despre jocurile sale si implicit, despre ascensiunea lui in tenisul de masa de performanta.
                                                    Ii doresc mult, mult succes in continuare.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X