Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa SMILEY 17 - Club 11 Timișoara - Turneu B, 02.02.2013.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de edi_tennis Vezi post
    Si eu vin daca ma primiti Din Arad la Amatori: BOATA EDGAR
    Profesionistii nu au voie la amatori

    Comentariu


    • #27
      De la Arad mai vine si Szivery Adrian la amatori

      Comentariu


      • #28
        Deak Valentin la Open
        Blade DHS PG 2
        FH: DHS Hurricane 3
        BH: Stiga Airoc Astro M

        Comentariu


        • #29
          Imi cer scuze ca nu pot participa ....veneam la TURNEU ...imi place sa particip cu drag la TIMISOARA ...dupa tot ce mi s.a ntamplat la TURNEUL de la CLUJ , trebuie sa.mi iau o mica pauza ....va doresc un TURNEU cu muti participanti ...va multumesc ptr. intelegere ...sper sa ne intalnim cat mai des ....SUCCES....

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de rodica sicoe Vezi post
            Imi cer scuze ca nu pot participa ....veneam la TURNEU ...imi place sa particip cu drag la TIMISOARA ...dupa tot ce mi s.a ntamplat la TURNEUL de la CLUJ , trebuie sa.mi iau o mica pauza ....va doresc un TURNEU cu muti participanti ...va multumesc ptr. intelegere ...sper sa ne intalnim cat mai des ....SUCCES....
            Nu-i nici un bai doamna Rodi, avem timp sa ne intilnim la turnee in Timișoara (2 aprilie, turneu de dublu), asa ca trebuie sa va gasiti partener/a si la Arad, in 23 martie, la A+.
            BLADE: Stiga Allround Classic
            FH: Stiga Almana Sound
            BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

            Comentariu


            • #31
              Din Timișoara, la amatori, puscasu' marin Popescu Carol si Sutka Raimond.
              BLADE: Stiga Allround Classic
              FH: Stiga Almana Sound
              BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

              Comentariu


              • #32
                Pop Ioan - Timișoara, open.
                Danescu Bogdan - Timișoara, open.
                Szivery Adrian - Arad, amatori.
                Istrate Samir - Arad, amatori.
                Bartha Attila - Arad, amatori.
                Danescu Radu - Timișoara, amatori.
                BLADE: Stiga Allround Classic
                FH: Stiga Almana Sound
                BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                Comentariu


                • #33
                  se retrage Ignuta Sebastian

                  Comentariu


                  • #34
                    Saceleanu Bogdan - Targu-Jiu,open

                    Comentariu


                    • #35
                      Sabin Neiconi, Florin Neiconi / Hateg / amatori
                      Bogdan Mandru/ Hd / Open
                      si s-ar putea si Florescu ....
                      Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
                      Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

                      Comentariu


                      • #36
                        Bogdy.... vin si eu pe la sala , am examen de la 8 dimineata , pe la 11 termin examenul.Deci pe la 11:30 ar trebui sa ajung si eu la concurs , poate ma incumat sa joc si eu la Open daca se poate si sper sa am si banuti , daca nu ca spectator

                        Comentariu


                        • #37
                          Doar pentru cei foarte curiosi

                          OPEN
                          1. Marta Gheorghe.
                          2. Roman Bogdan.
                          3. Florescu Eleodor.

                          AMATORI
                          1. Popa Radu.
                          2. Mureșan Ovidiu.
                          3. Boata Edgar.
                          BLADE: Stiga Allround Classic
                          FH: Stiga Almana Sound
                          BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                          Comentariu


                          • #38
                            Ghita la-so m-ai usor ca pierde Bogy din participanti,p-ai numai tu vrei sa cistigi.

                            Comentariu


                            • #39
                              Postat în original de dantim Vezi post
                              Ghita la-so m-ai usor ca pierde Bogy din participanti,p-ai numai tu vrei sa cistigi.
                              Ceau,
                              Pai de cand ai fost tu la Timișoara si ai facut antrenament cu mine, mi-am intrat in mana...))...eh si tu acuma...asta este...a fost frumos...ma gandesc la o tactica noua pe cand mai vi pe la noi...
                              BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                              "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                              Comentariu


                              • #40
                                ,,,,

                                Comentariu


                                • #41
                                  Un turneu reusit ...
                                  Inca o data, felicitari Bogy !!!
                                  "Tu, care n'ai vazut lampa, cu lampa ce ai sa vezi !!?"

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Postat în original de Bogy Vezi post
                                    Doar pentru cei foarte curiosi
                                    OPEN
                                    1. Marta Gheorghe.
                                    2. Roman Bogdan.
                                    3. Florescu Eleodor.
                                    AMATORI
                                    1. Popa Radu.
                                    2. Mureșan Ovidiu.
                                    3. Boata Edgar.
                                    Serios vorbind pot sa pun o suma mare de acum pe GHITA a nostu la pariuri macar acolo castig si eu ca la tenis.........
                                    Imi pare rau ca nu am putut sa particip din cauza SERVICIULUI dar sunt sigur ca a fost un turneu reusit .Felicit ORGANIZATORII si pe toti participanti dar sa nu uit BRAVO GHITA !
                                    Blade: kiso hinoki VII
                                    Fete:BH Joola samba+ FH Tibhar nimbus sound
                                    tel.0741118700

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Bravo Bogy, bravo tuturor combatantilor!!Ma bucur ca lumea este fericita si are parte de o atmosfera exceptionala la turneele organizate la sala celui mai bun manager de club privat de tenis de masă din zona de vest a tarii, BOGDAN DANESCU.Admiratie , respect si mandrie ca te avem.

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Postat în original de petre poli Vezi post
                                        Serios vorbind pot sa pun o suma mare de acum pe GHITA a nostu la pariuri macar acolo castig si eu ca la tenis.........
                                        Imi pare rau ca nu am putut sa particip din cauza SERVICIULUI dar sunt sigur ca a fost un turneu reusit .Felicit ORGANIZATORII si pe toti participanti dar sa nu uit BRAVO GHITA !
                                        Multumesc Petre...si cu pariurile las-o moale, ca nu este chiar asa...s-a intamplat...
                                        BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                                        "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Poti sa pui dar cota este 1,02 .....

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Felicitari premiantiilor si lui Bogy, si da , regrete mari ca nu am putut ajunge
                                            Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
                                            Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Postat în original de razvan arad Vezi post
                                              Bravo Bogy, bravo tuturor combatantilor!!Ma bucur ca lumea este fericita si are parte de o atmosfera exceptionala la turneele organizate la sala celui mai bun manager de club privat de tenis de masă din zona de vest a tarii, BOGDAN DANESCU.Admiratie , respect si mandrie ca te avem.
                                              Razvi, din cauza voastra sint faine turneele. Eu nu fac altceva decit sa va pun la dispozitie sala, mesele si sa alcatuiesc grupele.

                                              FARA VOI, MAI OAMENI FAINI, ACESTE TURNEE NU AR AVEA NICI UN FARMEC!
                                              BLADE: Stiga Allround Classic
                                              FH: Stiga Almana Sound
                                              BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Postat în original de Bogdan Mandru Vezi post
                                                Felicitari premiantiilor si lui Bogy, si da , regrete mari ca nu am putut ajunge
                                                Nu-i bai Bogdane, ne vedem in 23 martie la Arad, dar pina atunci ia-ti un partener si ne intilnim in 2 martie la un turneu de dublu
                                                BLADE: Stiga Allround Classic
                                                FH: Stiga Almana Sound
                                                BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Postat în original de dantim Vezi post
                                                  Ghita la-so m-ai usor ca pierde Bogy din participanti,p-ai numai tu vrei sa cistigi.
                                                  Mai Dane, anul asta e musai sa vi la citeva turnee la noi si sa-l opresti pe Ghita, daca vrei sa fi la finalui anului campion al Timisului
                                                  BLADE: Stiga Allround Classic
                                                  FH: Stiga Almana Sound
                                                  BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Ghita cred ca ia energizante de la chinezul ala a lu Monica Gabor[mister Ping]nu vezi ca joaca chinezeste
                                                    Dar vreau sa il iau o data la București la un turneu sa vad cum se comporta.
                                                    - - - Actualizat - - -
                                                    Oricum si daca o sa fiu m-ai bine clasat recunosc campionul si renut la titlu,anul trecut am renuntat pentru un chinez ,anul asta o sa renunt pentru un banatean de al meu care merita.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X