Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A Cluj-Napoca 2 martie 2013 open - amatur CUPA BT DIRECT - editia II

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TURNEU A Cluj-Napoca 2 martie 2013 open - amatur CUPA BT DIRECT - editia II

    LOCALITATEA: CLUJ-NAPOCA jud.CLUJ
    Turneul se va desfasura pe 2 categorii OPEN + AMATUR
    DATA: 2 martie 2013
    ORA: 9.00 - 9.30 AMATORI si 13.30 - 14.00 OPEN
    SALA: SALA DE SPORT GHEORGHE ROMAN din parcul sportiv prof.dr. IULIU HATIEGANU (fosta Victor Babes)
    ADRESA+INDICATII ACCES: Linga Sala sporturilor + piscina olimpica, STR. PANDURILOR
    NR. MESE: 8 Donic + 6 Joola + 2 Stiga + 2 suplimentare
    SPATIU DE JOC: excelent
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,00 - pana se termina
    NUMARUL MAXIM DE JUCATORI ADMISI: 144 amatori + 40 open
    TAXA PARTICIPARE: - 25 ron / jucator + 10 ron / copil

    MATERIALUL DE PREMIERE: cupe loc.1-2-3-4 OPEN+AMATORI, diplome loc 1-8 si medalii locurile 5-8 ,
    Premii speciale pentru locurile 1-2-3 Amator tot din partea firmei Andro Gir
    SISTEMUL DE JOC: Sistemul clasic, cu grupe inferioare, grupe superioare si eliminatoriu (seturi 3 din 5).
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR : obligatoriu pe forum, telefonic pana vineri ORELE 20 (1 martie 2013)
    ORGANIZATORI: Miron Mihai si Toth Laszlo ( 0740-264046 & 0749-136110)
    PERSOANELE CU DIZABILITATI SINT SCUTITI DE TAXA DE PARTICIPARE
    Mingile vor fi oferite de Andro Gir
    Va exista si standul de materiale sportive al firmei Andro Gir
    Se va asigura cafea,apa
    Ultima editare de toth laszlo; 25.feb.2013, 19:20.

  • #2
    Lista de inscrieri
    Open :
    1. Gogu Gabriel
    2. Zidar Victor
    3. Hagatis Andrei
    4. Sipos Renata
    5. Maxim Valentin
    6. Binta Claudia
    7. Anitei Marcel
    8. Pop Cosmin
    9. Muntean Alin
    10. Frant Nicusor
    11. Corbu Sorin
    12. Sorescu Deian
    13. Parfenie Constantin
    14. Nascu Serban
    15. Meszar Razvan
    16. Avram Victor
    17. Zbancu Leo
    18. Florescu Eleodor
    19. Miron Mihai
    20. Crainic Adrian
    21. Ciascai Alin
    22. Apian Florin
    23. Zaroni Vlad
    24. Tincu Catalin
    25. Bauer Lajos
    26. Nistor Dorel
    27. Vitan Vasile
    28. Sipos Ferenc
    29. Sipos Nandor
    30. Ciupe Cristian
    31. Simion Boby
    32. Barabas Zoltan
    Amatori:
    1.Pascu Adrian - Cluj Napoca
    2.Gogu Mihnea - Cluj Napoca
    3.Moldovan Ioan - Cluj Napoca
    4.Radu Serban - Cluj Napoca
    5.Pantis Dan - Cluj Napoca
    6.Pantis Vlad - Cluj Napoca
    7.Ciortan Catalin - Cluj Napoca
    8.Vari Bela - Cluj Napoca
    9.Farcas Vlad - Cluj Napoca
    10.Ifrosa Petru - Cluj Napoca
    11.Makszin Dacian - Cluj Napoca
    12.Poleac Aurelian - Cluj Napoca
    13.Silveira Alexandra - Cluj Napoca
    14.Mocean Dan - Cluj Napoca
    15.Plesoiu Gelu - Turda
    16.Diaconescu Cristian - Petrosani
    17.Damian Alin - Campia Turzii
    18.Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    19.Toncean Mircea - Reghin
    20.Kantor Imre-Zoltan - Reghin
    21.Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca
    22.Moisa Dan - Turda
    23.Sana Doru - Cluj Napoca
    24.Groza Florin - Cluj Napoca
    25.Hattab Amin - Cluj Napoca
    26.Matei Dumitru - Deva
    27.Costin Cristian - Cluj Napoca
    28.Bumbu Pavel - Razboieni
    29.Kaposta Victor - Arad
    30.Marcu Vasile - Vatra Dornei
    31.Bercea Marius - Somcuta Mare
    32.Ghile Ioan - Oradea
    33.Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    34.Manzat Dan - Cluj Napoca
    35.Micle Dan - Oradea
    36.Rus Nicolae - Oradea
    37.Ban Peter - Cluj Napoca
    38.Maksutovici Gelcu - Cluj Napoca
    39.Beches Andrei - Sibiu
    40.Iaru Horatiu - Cluj Napoca
    41.Popa Radu - Deva
    42.Pop Mihail - Cluj Napoca
    43.Kadar Joszef - Oradea
    44.Szalai Liviu - Oradea
    45.Birtalan Robert - Oradea
    46.Birtalan Laszlo - Oradea
    47.Pop Danut - Dej
    48.Paul Vlad - Sighetu Marmatiei
    49.Florea Vasile Jr - Sighetu Marmatiei
    50.Moldovan Alin - Sighetu Marmatiei
    51.Spaller Tiberiu - Nasaud
    52.Camarasiu Tiberiu - Cluj Napoca
    53.Dan Daniel - Oradea
    54.Balla Bela Jozsef - Cluj Napoca
    55.Ticala Sorin - Aiud
    56.Maximciuc Felix - Baia Mare
    57.Patras Ciceu Mircea - Cluj Napoca
    58.Pop Claudiu Traian - Cluj Napoca
    59.Ciurca Sorin - Tarnaveni
    60.Sarcani Andrei - Targu Mures
    61.Suciu Cristian - Baciu CJ
    62.Ciurca Ovidiu - Targu Mures
    63.Nascu Horea - Cluj Napoca
    64.Chesei Lucian - Baia Mare
    65.Ciobanu Gabriel - Vatra Dornei
    66.Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    67.Kulcsar Lorand - Sanpaul
    68.Lorincz Ferenc Attila - Sanpaul
    69.Pralea Constantin - Alba Iulia
    70.Rusu Calin - Cluj Napoca
    71.Hriscu Florentina - Cluj Napoca
    72.Lolos Alexandra - Cluj Napoca
    73.Preda Giani - Cluj Napoca
    74.Fodor Attila - Cluj Napoca
    75.Egri Mihai - Cluj Napoca
    76.Nasui Gavrila - Cluj Napoca
    77.Miron Delia - Cluj Napoca
    78.Dani Leo - Arad
    79.Nistor Alexandru - Sighetu Marmatiei
    80.Szabo Tamas - Miercurea Ciuc
    81.Suciu Iacob - Blaj
    82.Ciobanu Daniel - Blaj
    83.Szekely Gheorghe - Blaj
    84.Zedler Iuliu - Blaj
    85.Garaz Mircea - Bistrita
    86.Catricicau Adrian - Baia Mare
    87.Tarlea Adi -
    88.Marian Florin - Reghin
    89.Biro Istvan - Reghin
    90.Chetan Laurean - Reghin
    91.Medve Mihai - Reghin
    92.Pop Petru Anghel - Reghin
    93.Vita Istvan - Reghin
    94.David Zoltan - Cluj Napoca
    95.Nagy Mihaly - Reghin
    96.Szakacs Bela - Deva
    97.Szakacs Raul - Deva
    98.Turbas Gelu - Cluj Napoca
    99.Popa Victor - Cluj Napoca
    100.Gipsy King - Alba Iulia
    101.Porumbreanu Bogdan - Cluj Napoca
    102.Sava Petru - Cluj Napoca
    103.Bartos Vlad - Cluj Napoca
    104.Socaciu Catalin - Tarnaveni
    105.Balogh Attila - Oradea
    106.Porumb Ovidiu -
    107.Tritean Calin -
    108.Puscas Arpad - Gherla
    109.Hodis Andrei - Gherla
    110.Blaga Mihai - Cluj Napoca
    111.Horvath Mircea - Orastie
    112.Hoha Cristian - Cluj Napoca
    113.Nagy Endre - Reghin
    114.Somlea Darian - Cisnadie
    115.Groza Alexandru - Sibiu
    116.Iacob Liviu - Cluj Napoca
    117.Joldes Adrian - Bistrita
    118.Vass Alexander - Beclean
    119.Hoza Denis - Cluj Napoca
    120.Rus Ioan - Cluj Napoca
    121.Bedo Attila - Cluj Napoca
    122.Firu Marian - Vatra Dornei
    123.Lacatus Nicusor - Poiana Stampei
    124.Lacatus Samuel - Poiana Stampei
    125.Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
    126.Kiss Zoltan - Targu Mures
    127.Gal Robert - Targu Mures
    128.Barabas Boglarka - Targu Mures
    129.Cseke Alexandru - Targu Mures
    130.Petersi Boglarka - Targu Mures
    131.Csatlos Renata - Targu Mures
    132.Beica Florin - Gherla
    133.Puscas Iosif - Dej
    134.Husa Gelu - Zalau
    135.Popa Octavian - Oradea
    136.Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    137.Otvos Robert - Cluj Napoca
    138.Tirizica Ionel - Zalau
    Se vor face la amatori 24 de grupe a cite 6 jucatori, se califica primii 3 dupa care se fac tot 24 grupe superioare a cite 3 jucatori si se califica primii 2, dupa care eliminatorii.
    La open maxim 6 grupe a cite 6-7 jucatori, se califica primii 4, din grupele superioare se califica primii 2 dupa care eliminatorii
    Ultima editare de FlorinBN; 01.mar.2013, 11:12.

    Comentariu


    • #3
      Hop si eu in peisaj daca-i permis: Adrian PASCU loc 618- amator cu perspective , la amatori desigur.
      Crestem CAMPIONI! Antrenam INTELIGENTA! CS VOINTA Cluj

      Comentariu


      • #4
        Gogu Mihnea, Amatori
        Gogu Gabriel, Open

        Comentariu


        • #5
          Va rog sa specificati citi jucatori se califica din grupele inferioare si citi din superioare.

          Comentariu


          • #6
            Moldovan Ioan din Cluj-Napoca, la AMATORI

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de mateidumitru Vezi post
              Va rog sa specificati citi jucatori se califica din grupele inferioare si citi din superioare.
              Mi se pare foarte corect! Ultima oara, la Cluj, au fost SURPRIZE!

              Comentariu


              • #8
                Radu Serban-Cluj, Amatori, Loc.180, MP-18

                Comentariu


                • #9
                  Pantis Dan
                  Pantis Vlad
                  Amatori
                  - - - Actualizat - - -
                  Mai bine nu scriu locurile

                  Comentariu


                  • #10
                    ciortan catalin/ amatori/ cluj-napoca

                    Comentariu


                    • #11
                      Primii patru din inferioare, iar din superioare primii doi.
                      Postat în original de mateidumitru Vezi post
                      Va rog sa specificati citi jucatori se califica din grupele inferioare si citi din superioare.

                      Comentariu


                      • #12
                        hakahaka from Cluj,amatori.

                        Comentariu


                        • #13
                          Farcas Vlad - Cluj Napoca - amatori
                          BLADE Viscaria FL
                          FH Tibhar Evolution MX-P
                          BH Tibhar Evolution MX-P

                          Comentariu


                          • #14
                            Tintas Cristian-Sighetu Marmatiei-amatori

                            Comentariu


                            • #15
                              Aurelian POLEAC - amatori

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X