Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A - Botoșani 9.03.2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Si cum am mai spus dottore' (stiu ca-mi citesti postul...) iaca-ta ca ma repet, "ora exacta" la ping pong este data si de aceasta data de botosaneni doar ca de la Botoșani !!! Se pare ca s-au potrivit cheitele bine de tot ! Ramane doar treaba cu "parul" de la ceas... Noi astia cu chelie am scapat de-o grija !
    FELICITARI finalistilor de la amatori, BRAVO BRAVO BRAVO ! Ne faceti cinste si ne bucura acest lucru ! Bravo voua!
    Felicitari si finalistilor de la open, bravo Mehmet pentru locul III ! Suntem mandri de tine !
    Felicitari organizatorilor, Misule ai fost la inaltime si de aceasta data (nici nu era alta varianta), multumim d-lui Romeo Colesniuc pentru efortul depus, stim ca este foarte greu sa gasesti persoane care sa te sustina, de aceea meriti din plin tot respectul nostru pentru tot ce-ai facut pentru noi toti ca sa ne putem reintalni la masa de tenis. BRAVO, RESPECT si FELICITARI.
    In numele botosanenilor imi permit sa multumesc tuturor celor care au avut placerea de-a ne onora cu prezenta si nu numai. Oameni de caracter, prieteni buni care ne-au bucurat ca au fost alaturi de noi si care merita si dumnealor tot respectul nostru. Multumim.
    Mii de multumiri si d-nului Chirap care ne-a fost de mare ajutor in organizare !
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

    Comentariu


    • Multumesc Sorin pentru gandurile bune atat din postura de organizator cat si de finalist.Poate ca putina lume stie ca si tu ai contribuit la buna desfasurare a acestui concurs din punct de vedere material cat si organizatoric.Multumim si noi organizatorii ca ai ales sa fii alaturi de noi.

      Comentariu


      • Postat în original de sorin_client Vezi post
        Si cum am mai spus dottore' (stiu ca-mi citesti postul...) iaca-ta ca ma repet, "ora exacta" la ping pong este data si de aceasta data de botosaneni doar ca de la Botoșani !!! Se pare ca s-au potrivit cheitele bine de tot ! Ramane doar treaba cu "parul" de la ceas... Noi astia cu chelie am scapat de-o grija !
        FELICITARI finalistilor de la amatori, BRAVO BRAVO BRAVO ! Ne faceti cinste si ne bucura acest lucru ! Bravo voua!
        Felicitari si finalistilor de la open, bravo Mehmet pentru locul III ! Suntem mandri de tine !
        Felicitari organizatorilor, Misule ai fost la inaltime si de aceasta data (nici nu era alta varianta), multumim d-lui Romeo Colesniuc pentru efortul depus, stim ca este foarte greu sa gasesti persoane care sa te sustina, de aceea meriti din plin tot respectul nostru pentru tot ce-ai facut pentru noi toti ca sa ne putem reintalni la masa de tenis. BRAVO, RESPECT si FELICITARI.
        In numele botosanenilor imi permit sa multumesc tuturor celor care au avut placerea de-a ne onora cu prezenta si nu numai. Oameni de caracter, prieteni buni care ne-au bucurat ca au fost alaturi de noi si care merita si dumnealor tot respectul nostru. Multumim.
        Mii de multumiri si d-nului Chirap care ne-a fost de mare ajutor in organizare !
        Sorine,de ce ma provoci la riposta?Acum ora exacta s-a dat de la Botoșani,dar sa stii ca atunci cand il prind la masa de tenis pe Onufrei Ciprian ,ii arat eu lui care-i seful si cu acea ocazie am sa te sun sa-ti dau ora exacta din sala respectiva.Am fost plecat la Baile Felix cu ocazia turneului vostru si am jucat acolo cu baietii din Oradea,la acea sala frumoasa data recent in functiune.Dar poate data viitoare am sa vin special pentru voi la Botoșani si in mod special pentru Onufrei sa-l intalnesc intr-un meci oficial,iar tu sa ai ceasul la tine pentru a ne da ora exacta dupa terminarea partidei.Felicitari pentru reusita turneului vostru,la adresa voastra au fost si sunt numai cuvinte de lauda.Pe curand.
        Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
        Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

        Comentariu


        • Ce va faceti daca trebuie sa mergeti dupa Ciprian Onufrei la open(in cazul in care depaseste media de la amatori)?Prevad o urmarire interesanta,ramane de vazut daca sunteti dispus la intalniri intre open-isti,asa dupa cum va recomanda valoarea pe care o aveti.Multele turnee castigate la amatori indica faptul ca locul dv nu este printre incepatori(dupa ce multi ani ne-ati obisnuit cu prezente doar la open).Stiti bine ca va stimez si va respect decizia insa cred ca e cazul sa lasati cupe si pentru altii.
          Multumim pentru felicitarile primite in legatura cu organizarea concursului de la Botoșani.Am seprat(dupa ce m-ati sunat) ca totusi veti ajunge la turneul nostru.Nu a fost sa fie.Lucrurile ar fi stat mult mai interesant cu dv "in teren".

          Comentariu


          • Postat în original de cornelus3 Vezi post
            Ce va faceti daca trebuie sa mergeti dupa Ciprian Onufrei la open(in cazul in care depaseste media de la amatori)?Prevad o urmarire interesanta,ramane de vazut daca sunteti dispus la intalniri intre open-isti,asa dupa cum va recomanda valoarea pe care o aveti.Multele turnee castigate la amatori indica faptul ca locul dv nu este printre incepatori(dupa ce multi ani ne-ati obisnuit cu prezente doar la open).Stiti bine ca va stimez si va respect decizia insa cred ca e cazul sa lasati cupe si pentru altii.
            Multumim pentru felicitarile primite in legatura cu organizarea concursului de la Botoșani.Am seprat(dupa ce m-ati sunat) ca totusi veti ajunge la turneul nostru.Nu a fost sa fie.Lucrurile ar fi stat mult mai interesant cu dv "in teren".
            De vina a fost ca intotdeauna ”FEMEIA”,ziua de 8 Martie,cand a trebuit macar o data-n an sa tin cont si de dorinta ei ca ,deh ,ia tine un an intreg cont de dorinta mea tenisistica.Apoi v-as fi ”stricat”ordinea de pe podium si nu ar fi fost frumos din partea mea sa le pricinuiesc ”suferinte”acestor gazde minunate.Dar sa stiti ca si de la Oradea m-am intors victorios in meciurile amicale desfasurate alaturi de jucatori cu suflet mare(a se citi fara infrangere).
            Ultima editare de PRIZA TOK; 11.mar.2013, 22:30.
            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

            Comentariu


            • Clasamentul final pe prima pagina.

              Comentariu


              • Domnule Colesniciuc,VA MULTUMIM PENTRU OSPITALITATE SI CONFORT PASCANENII MAHU BOGDAN SI POTURU IOAN DOAMNE AJUTA

                Comentariu


                • Postat în original de cornelus3 Vezi post
                  Tin sa multumesc pe aceasta cale domnului Nemtoi Gabriel care a gasit o paleta in sala pe care a predat-o organizatorilor.Astept telefon de la persoana in cauza pentru a stabili cum poate sa intre in posesia "paletei naravase".

                  Alte obiecte gasite in sala:

                  -O punga cu: o pereche de papuci(alb cu negru) si un tricou rosu puma.
                  -Prosop roz
                  -Prosop alb(asa il vad la aceasta ora desi am dubii )
                  -Tricou rosu xxl

                  Toti cei in cauza sunt rugati sa ma contacteze prin PM sau telefonic(Cornel Balauca 0756 337 103).
                  Horeanu Lucian din Botoșani este titularul paletei pierdute.Discutam despre un lemn Balsa X5 cu fete Tibhar si o husa de la Butterfly.Daca este si altcineva care spune ca paleta este a lui il rog sa ma contacteze.Mai sunt cateva detalii care nu au fost amintite ca masura de siguranta pentru identificarea titularului paletei(daca este cazul).

                  Celelate obiecte gasite in sala vor mai fi pastrate doua saptamani dupa care vor fi aruncate.Cu parere de rau nu vad rostul de a face depozit acasa pentru acele obiecte care nu prezinta garantia ca vor fi recuperate de cei in cauza.Multumesc pentru intelegere.

                  Comentariu


                  • Horeanu Lucian joaca intr-adevar cu Balsa X5. Personal i-am lipit fetele de cateva ori iar banda cant este de la Tenergy (portocalie). In alta ordine de idei, Lucian este un om corect, nu umbla cu furtisaguri sau chestii ordinare. Garantez pentru el.
                    Respect.
                    Blade: lemn off...ce lemn !
                    Bh: cu tepi
                    Fh: fara tepi

                    Comentariu


                    • Postat în original de sorin_client Vezi post
                      Horeanu Lucian joaca intr-adevar cu Balsa X5. Personal i-am lipit fetele de cateva ori iar banda cant este de la Tenergy (portocalie). In alta ordine de idei, Lucian este un om corect, nu umbla cu furtisaguri sau chestii ordinare. Garantez pentru el.
                      Respect.
                      Acum cateva luni am dat ceva mingi cu paleta lui,pot spune ca o cunosc.Nu am nici un dubiu ca ar fi o greseala in desemnarea titularului insa daca sunt si alte persoane care "vor sa lupte" pentru aceasi paleta ii astept la "negocieri".
                      Multumesc pentru interventie Sorin.

                      Comentariu


                      • Va multumesc tuturor celor care au contribuit la recuperarea paletei.
                        O seara placuta.
                        Blade: Butterfly BalsaCarbo X5
                        BH: Tibhar Nimbus Soft
                        FH: Tibhar Sinus Sound Max

                        Comentariu


                        • Postat în original de cornelus3 Vezi post
                          Tin sa multumesc pe aceasta cale domnului Nemtoi Gabriel care a gasit o paleta in sala pe care a predat-o organizatorilor.Astept telefon de la persoana in cauza pentru a stabili cum poate sa intre in posesia "paletei naravase".

                          Alte obiecte gasite in sala:

                          -O punga cu: o pereche de papuci(alb cu negru) si un tricou rosu puma.
                          -Prosop roz
                          -Prosop alb(asa il vad la aceasta ora desi am dubii )
                          -Tricou rosu xxl

                          Toti cei in cauza sunt rugati sa ma contacteze prin PM sau telefonic(Cornel Balauca 0756 337 103).
                          Din obiectele uitate la sala s-au recuperat de catre "titulari":
                          -paleta - Horeanu Lucian(Botoșani)
                          -punga cu papuci si ticou - cineva din Botoșani(nu i-am retinut numele)
                          -tiricou rosu(Butterfly xxl) - Moro(Suceava)

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X