Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneul "B" Odorheiu Secuiesc 27 Aprilie 2013 "Cupa FIT FEEL"

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneul "B" Odorheiu Secuiesc 27 Aprilie 2013 "Cupa FIT FEEL"

    -TURNEU B-Cupa FIT FEEL Odorheiu Secuiesc 27.04.2013
    SPONSORI:Clubul Sportiv FIT FEEL O.VE.CO srl
    LOCALITATEA:Odorheiu Secuiesc
    ADRESA:1 DECEMBRIE 1918 NR.7
    DATA: 27 Aprilie 2013
    ORA: 9,00

    NUMARUL MAXIM DE PARTICIPANTI :nelimitat
    NUMAR DE MESE: 8-10
    SPATIU DE JOC: bun
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,00 - pana se termina
    TAXA PARTICIPARE: 20 ron
    MATERIALUL DE PREMIERE: cupe diplome loc.1-2-3-4 , medali diplome loc 5-8 si
    SE VA ASIGURA MINGI DE JOC si APA
    SISTEMUL DE JOC: Sistemul clasic, cu grupe inferioare, grupe superioare si eliminatoriu (seturi 3 din 5).
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR : obligatoriu pe forum, telefonic pana vineri ORELE 20 (26.04.2013)
    Tel.0740766087 sau la 0735167632
    JUCATORII CARE SE INSCRIU SUNT RUGATI SA PRECIZEZE SI LOCUL IN CLASAMENTUL AMATUR.
    TAXA PENTRU COPII SUB 14-ANI ESTE 10 ron

  • #2
    Inscrieri:
    1. Farkas Gabor - Targu Mures – 10
    2. Bauer Lajos – Targu Mures – 40
    3. Tipser Gabriel – Sighisoara - 100
    4. Nistor Iosif - Siculeni - 110
    5. Denes Ferenc - Praid - 112
    6. Barabas Zoltan - Targu Mures – 154
    7. Tamas Nagy Jeno – Miercurea Ciuc – 159
    8. Biro Attila – Miercurea Ciuc - 179
    9. Predescu Levente - Miercurea Ciuc – 204
    10. Sipos Ferenc – Targu Mures – 313
    11. Sipos Nandor – Targu Mures – 374
    12. Fancsali Kalman – Lunca de Sus - 413
    13. Imecs Attila - Miercurea Ciuc - 434
    14. Kezdi Janos - Corund - 497
    15. Onet Nicolae – Sighisoara - 552
    16. Szocs Istvan - Siculeni – 715
    17. Kolozsi Laszlo jr. – Odorhei - 761
    18. Samoila Florin – Sighisoara – 780
    19. Kolozsi Laszlo sen. Odorhei - 1503
    20. Tokos Pal - Odorhei - 1839
    21. Berghean Traian – Sighisoara – 2031
    22. Fulop Balazs – Odorhei – 2211
    23. Ilyes Tamas – Odorhei - 2221
    24. Miklos Imre - Odorhei – 2281
    25. Tint Mircea – Sighisoara - 2516
    26. Sandor Istvan – Odorhei – nou
    27. Chinda Florian – Sighisoara - nou
    Clasament:
    1 - Barabas Zoltan
    2 - Farkas Gabor
    3 - Bauer Lajos
    4 - Tamas Nagy Jeno
    5-8
    Biro Attila
    Denes Ferenc
    Predescu Levente
    Sipos Nandor
    9-12 - loc 3 in superiore
    Tipser Gabriel
    Pal Janos
    Nistor Iosif
    Kolozsi Laszlo jun.
    13-16
    Fancsali Kalman
    Tokos Pal
    Sipos Ferenc
    Kolozsi Laszlo sen.
    17-19 - 2 victorii
    Samoila Florin
    Onet Nicolae
    Imecs Attila
    20-23 - 1 victorie
    Szocs Istvan
    Miklos Imre
    Kezdi Janos
    Fulop Balazs
    24-27 - fara victorii
    Tint Mircea
    Kinda Csaba
    Ilyes Tamas
    Berghean Traia
    Ultima editare de denesferi; 27.apr.2013, 17:01.

    Comentariu


    • #3
      Kezdi Janos,din Corund,loc.497

      Comentariu


      • #4
        Nistor iosif din Siculeni

        Comentariu


        • #5
          Denes Ferenc - Praid - 112

          Comentariu


          • #6
            Imecs Attila - Miercurea Ciuc - 434
            BL = Levi Sintech ALL-
            FH = Joola Badman reloaded
            BH = Tibhar Super Defense 40

            Comentariu


            • #7
              Predescu Levente - Miercurea Ciuc - 204
              BL: Der Materialspezialist Revolution All+
              FH: Andro Rasant Grip 1,9
              BH: Der Materialspezialist Mega-Block 1,5

              Comentariu


              • #8
                -Tokos Pal loc. 1839
                -Miklos Imre loc.2281

                Comentariu


                • #9
                  Nistor Szilard din Siculeni
                  BL: Der Materialspezialist Revolution All+
                  FH: Andro Rasant Grip 1,9
                  BH: Der Materialspezialist Mega-Block 1,5

                  Comentariu


                  • #10
                    Se inscrie Nicula Dumitru/Amatori/Agnita.

                    Comentariu


                    • #11
                      Se inscrie din Corund Balazs Aron,Jozsa Gabor

                      Comentariu


                      • #12
                        Szocs Istvan din Siculeni
                        BL: Der Materialspezialist Revolution All+
                        FH: Andro Rasant Grip 1,9
                        BH: Der Materialspezialist Mega-Block 1,5

                        Comentariu


                        • #13
                          -se inscrie Sandor Istvan nou

                          Comentariu


                          • #14
                            Se inscriu din Tg Mures
                            SIPOS FERENCZ
                            SIPOS NANDOR
                            BAUER LAJOS
                            BARABAS ZOLTAN
                            - - - Actualizat - - -
                            sipos ferencz-313
                            sipos nandor-374
                            bauer lajos-40
                            barabas zoltan-154

                            Comentariu


                            • #15
                              Din - Miercurea-Ciuc se inscrie Tamas Nagy Jeno
                              - Lunca de Sus se inscrie Fancsali Kalman

                              Comentariu


                              • #16
                                de la SIGHISOARA
                                ONET NICOLAE
                                TIPSER GABRIEL
                                SAMOILA FLORIN
                                MIRCEA TINT
                                - - - Actualizat - - -
                                de la SIGHISOARA
                                TRAIAN BERGHIAN

                                Comentariu


                                • #17
                                  Biro Atiladin m.ciuc

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    TRAIAN BERGHIAN
                                    In clasament este trecut Berghean.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Se retrage Nicula Dumitru /Din motive medicale/Succes tuturor participantilor.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Postat în original de geoiarba Vezi post
                                        Se retrage Nicula Dumitru /Din motive medicale/Succes tuturor participantilor.

                                        1. Farkas Gabor - Targu Mures – 10
                                        2. Bauer Lajos – Targu Mures – 40
                                        3. Tipser Gabriel – Sighisoara - 100
                                        4. Nistor Iosif - Siculeni - 110
                                        5. Denes Ferenc - Praid - 112
                                        6. Barabas Zoltan - Targu Mures – 154
                                        7. Tamas Nagy Jeno – Miercurea Ciuc – 159
                                        8. Biro Attila – Miercurea Ciuc - 179
                                        9. Predescu Levente - Miercurea Ciuc – 204
                                        10. Sipos Ferenc – Targu Mures – 313
                                        11. Sipos Nandor – Targu Mures – 374
                                        12. Fancsali Kalman – Lunca de Sus - 413
                                        13. Imecs Attila - Miercurea Ciuc - 434
                                        14. Kezdi Janos - Corund - 497
                                        15. Onet Nicolae – Sighisoara - 552
                                        16. Szocs Istvan - Siculeni – 715
                                        17. Kolozsi Laszlo jr. – Odorhei - 761
                                        18. Samoila Florin – Sighisoara – 780
                                        19. Kolozsi Laszlo sen. Odorhei - 1503
                                        20. Tokos Pal - Odorhei - 1839
                                        21. Berghean Traian – Sighisoara – 2031
                                        22. Fulop Balazs – Odorhei – 2211
                                        23. Ilyes Tamas – Odorhei - 2221
                                        24. Miklos Imre - Odorhei – 2281
                                        25. Tint Mircea – Sighisoara - 2516
                                        26. Pal Janos – Odorhei – nou
                                        27. Kinda Csaba – Sighisoara - 2077
                                        Ultima editare de denesferi; 27.apr.2013, 16:01.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Retrage din Corund Jozsa Gabor,Balazs Aron

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            se inscrie de la SIGHISOARA
                                            CHINDA FLORIAN

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              se inscrie-Kolozsi Laszlo Jr loc.761
                                              -Kolozsi Laszlo loc.1503
                                              -Fulop Balazs loc.2211
                                              -Ilyes Tamas loc.2221

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                se retrage Nistor Szilard din Siculeni, motive medicale..
                                                BL: Der Materialspezialist Revolution All+
                                                FH: Andro Rasant Grip 1,9
                                                BH: Der Materialspezialist Mega-Block 1,5

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  27 inscrisi inpartit in 4 grupe. Turneul a inceput la 9.30.
                                                  Grupa 1: Farkas Gabor, Biro Attila, Predescu Levente, Szocs Istvan, Kolozsi Laszlo jr.,Samoila Florin, Tint Mircea
                                                  Grupa 2: Bauer Lajos, Tamas N. Jeno, Sipos Ferenc, Onet Nicolae, Kolozsi Laszlo sen., Miklos Imre, Kinda Csaba
                                                  Grupa 3: Tipser Gabriel, Barabas Zoltan, Sipos Nandor, Kezdi Janos, Tokos Pal, Ilyes Tamas
                                                  Grupa 4: Nistor Iosif, Denes Ferenc, Fancsali Kalman, Imecs Attila, Berghean Traian, Fulop Balazs, PalJanos
                                                  Locul 1 - rosu
                                                  Locul 2 - albastru
                                                  Locul 3 - verde
                                                  Locul 4 - galben

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X