Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B, Cluj-N, 18 mai 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B, Cluj-N, 18 mai 2013

    Competitie destinata amatorilor
    si jucatorilor din Open

    Data: sambata,18.05.13
    Ora de incepere: 14,oo
    Sala: H Barbusse nr 21
    Lumina foarte buna
    Nr de mese profi: 4
    Nr max de jucatori:32
    Taxa = 20 ron/jucator
    Materiale de premiere:
    cupe/medalii, diplome

    Va invit cu respect si va
    astept cu drag: Stefan Rusu

  • #2
    gelcu maksutovici - amatori
    Lemn:Xiom Zeta
    Fete:MX-P

    Comentariu


    • #3
      Mocean Dan

      Comentariu


      • #4
        Numai spune ca vi si tu))))!

        Comentariu


        • #5
          Pai decat sa stau acasa ca si tine mai bine ma duc la miscare

          Comentariu


          • #6
            daca om fi sanatosi se inscriu urmatorii!!
            pop danut dej
            pop zoltaAN DEJ
            PUSCAS ARPAD GHERLA !!
            MOLDOVAN DORU DEJ! TOTI LA OPEN!!
            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Dan Universal Vezi post
              daca om fi sanatosi se inscriu urmatorii!!
              pop danut dej
              pop zoltaAN DEJ
              PUSCAS ARPAD GHERLA !!
              MOLDOVAN DORU DEJ! TOTI LA OPEN!!
              tutzi este de open da restu nu stiu

              Comentariu


              • #8
                Pantis Dan
                Pantis Vlad.
                E cald la sala?

                Comentariu


                • #9
                  Din Miercurea Ciuc se inscrie Tamas Nagy Jeno.

                  Comentariu


                  • #10
                    Farcas Vlad - Cluj -Amatori
                    GEWO TABLE TENNIS

                    Comentariu


                    • #11
                      Din Turda Dan Moisa amatori

                      Comentariu


                      • #12
                        Paul Poienar - Cluj - Amatori
                        GEWO TABLE TENNIS

                        Comentariu


                        • #13
                          din pacate pop zoltan si moldovan doru se retrag !!
                          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                          Comentariu


                          • #14
                            PUSCAS ARPAD GHERLA ! se retrage este participant la o nunta dar promite ca vine data viitoare ! se pare ca vin doar eu din dej !!
                            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                            Comentariu


                            • #15
                              Nu se aude nimic.... va fi tinut turneul?

                              Comentariu


                              • #16
                                Da, va fi tinut cu siguranta,dar de obicei nu prea se inscriu pe site,vin direct la sala!

                                Comentariu


                                • #17
                                  Clasament Amatori
                                  1. Alexandra Silveira
                                  2. Dan Mocean
                                  3. Vlad Farcas
                                  4. Ban Peter
                                  5. Horea Nascu
                                  6. Bedo Atila
                                  7. Mihail Pop
                                  8. Paul Poenar
                                  9. Gelcu Maksutovici
                                  10. Danut Pop, Dej
                                  11. Dan Pantis
                                  12. Vlad Pantis

                                  Clasament Open
                                  1. Stefan Rusu
                                  2. Nelu Moldovan
                                  3.Tamas Nagy Jeno, M-Ciuc
                                  4. Simon Csaba, Tg Mureș
                                  (caruia ii multumim ca a jucat
                                  contra noastra cu 4-6 for)

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    din pacate dl stefan nu ai precizat ca dl tamas nagy jeno e la open si dupa meciul pirdut cu dansul am plecat desi asa eram calificat din grupele sup unde l-am anvins cu scorul de3-1 pe. Gelcu Maksutovici acesta neavand nici o vict in grupele sup ! apare totusi inaintea mea in clasament ! inseamna ca prin plecarea mea a ajuns in elim ?
                                    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Draga Alehandro, ce sa fac daca te-ai retras? Iti multumim ca ai venit la turneul nostru si ai participat cat ti-a permis timpul. Sant convins ca de ai fi ramas, ai fi obtinut un loc mai bun... Iar, daca citeai mai atent clasamentul prezentat anterior puteai observa ca Nagy Jeno e notat intre cei 4 jucatori de Open, care au jucat cu amatorii doar in grupe. Scuze, daca te simti cu ceva nedreptatit! Stefan Rusu

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        gresala mea este ....! ansa am o mare satisfactie la acest concurs am facut un meci frumos zic eu cu dna alexandra silveira care ma invins cu 3 -2 dar a fost un meci fain pt mine sper ca si pt ea ! oricum un concurs cu valori f bune !
                                        ansa am si un gust amar la acest concurs ! eu joc cu iarba dar sa joci cu 2 ierburi chiar e anti joc si numai pt a castiga cu orice pret ! un meci mai urat decat cel cu dl TAMAS NAGY DIN M CIUC NAM MAI JUCAT DE CAND AM ANCEPUT SA TIN PALETA AN MANA SI NICI NU AMI MAI DORESC !
                                        Ultima editare de Dan Universal; 20.mai.2013, 21:40.
                                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Felicitari Alexandra!

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de Dan Universal Vezi post
                                            gresala mea este ....! ansa am o mare satisfactie la acest concurs am facut un meci frumos zic eu cu dna alexandra silveira care ma invins cu 3 -2 dar a fost un meci fain pt mine sper ca si pt ea ! oricum un concurs cu valori f bune !
                                            ansa am si un gust amar la acest concurs ! eu joc cu iarba dar sa joci cu 2 ierburi chiar e anti joc si numai pt a castiga cu orice pret ! un meci mai urat decat cel cu dl TAMAS NAGY DIN M CIUC NAM MAI JUCAT DE CAND AM ANCEPUT SA TIN PALETA AN MANA SI NICI NU AMI MAI DORESC !
                                            Nu as fi crezut, ca un ierbar sa se planga ca joaca cu un ierbar!!!

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              sunt ierbari si ierbari.... daca nu esti an stare sa dai un topsin doar ampingi pe masa atunci unde e farmecul asestui sport !?
                                              Ultima editare de Dan Universal; 21.mai.2013, 19:33.
                                              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                A fost un turneu foarte bun.Am jucat meciuri foarte bune cu Csaba,cu dl Stefan nu a plans nici unu sunt jucatori de valoare.Dl Dan schibati iarba poate merge mai bine si atunci inteleg pe dv.Toate lumea vrea sa castige asa ca ne-am putut sa dau meciul pentru dv.Scuze.....

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Postat în original de Tamas Vezi post
                                                  A fost un turneu foarte bun.Am jucat meciuri foarte bune cu Csaba,cu dl Stefan nu a plans nici unu sunt jucatori de valoare.Dl Dan schibati iarba poate merge mai bine si atunci inteleg pe dv.Toate lumea vrea sa castige asa ca ne-am putut sa dau meciul pentru dv.Scuze.....
                                                  nu! puneti dvs o iarba si un soft si apoi va provoc sa jucam!!si cel mai bun sa castige si la final sa bem si o tuica asa de impacare !
                                                  Ultima editare de Dan Universal; 21.mai.2013, 19:31.
                                                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X