Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B,Brăila-1Iunie-Cs Lipan tenis de masa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B,Brăila-1Iunie-Cs Lipan tenis de masa

    Turneu B,Brăila-1 Iunie-Cs Lipan tenis de masă
    Clubul sportiv Cs Lipan tenis de masă organizeaza pe data de 1 Iunie turneu B in cadrul Amatur!Concursul este organizat cu ocazia inaugurarii salii principale de tenis din cadrul clubului,unde avem 11 mese aprobate Ittf,lumina foarte buna si spatiu optim la fiecare masa!
    Adresa:Brăila,str Stefan cel mare,nr 218,langa scoala de dans Valentina Dance!
    Organizatori:Ion Marius si Giol Mihai
    Nr mese:14 dintre care 11 in sala principala si 3 in cea de sus!
    Pardoseala este special conceputa pentru tenis de masă si consta intr-un covor Grabo Rocket!
    Se vor disputa:grupe inferioare,grupe superioare,eliminatoriu!
    Exista vestiare si grupuri sanitare separate pentru femei si barbati!

    Taxa de participare;20 lei (din care 2 lei/participant vor fi directionati catre fondul Amatur)
    Materialul de premiere:cupe si diplome pentru primii 3 participanti;
    Se va asigura apa(2l/participant)
    Inscriere:forum,telefonic sau la receptia salii!

    Va asteptam in numar cat mai mare!
    - - - Actualizat - - -
    Ultima editare de CS Lipan Tenis de Masa; 28.mai.2013, 21:49.

  • #2
    EU nu pot ajunge Muncesc de noapte. Sa va distrati si pentru mine!
    Blade : Butterfly Timo Boll W7
    FH: Cornileau Target GT
    BH:
    Cornileau Target GT
    Tel : 0752 155 898



    Comentariu


    • #3
      Din Brăila:
      Ion Marius
      Giol Mihai
      Cojocaru Mitica

      Comentariu


      • #4
        Cateva poze cu sala!Intrucat avem mese suficiente,daca este dorinta,putem organiza si un turneu de dublu!

        - - - Actualizat - - -

        Comentariu


        • #5
          Se inscrie Costica Radu -Galați. Imi invit toti prietenii din zona - Galați, Brăila, Vrancea ( Focșani ) Tulcea, Moinesti, Piatra Neamț, Bacău, Barlad, Iași, Constanța, Mangalia, Călărași, Slobozia, Buzău, Vaslui, etc. - sa participe la acest turneu al prieteniei, ce urmeaza sa se desfasoare in una dintre cele mai frumoase sali de tenis din Romania si care ii apartine lui Doru Lipan. Ii invit si pe toti rietenii mei din București, insa stiu ca este un turneu in aceeasi zi la Top Tenis. Daca castigatorul acestui turneu B va fi din alta localitate decat Galați sau Brăila eu il voi premia cu 100 RON. Nu este un remiu mare, dar e dat din toata inima pt cel care va fi mai bun.

          Comentariu


          • #6
            sper sa nu muncesc sambata,particip si la premiul de 100 RON dat de Costica: Arion Costel - MARASESTI
            Bl: Primorac off+
            fh: Tibhar evolution MX-P
            bh: Tibhar evolution MX-P

            Comentariu


            • #7
              Faina sala bravo Americane.

              Comentariu


              • #8
                Tot din Brăila-Panait Adrian

                Comentariu


                • #9
                  Inteleg de la Marius ca e posibil sa avem parte si de un turneu de dublu, functie de cum vor dori participantii si de ce va stabili si cu Doru

                  Comentariu


                  • #10
                    Va asteptam cu drag!

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de raducu Vezi post
                      Se inscrie Costica Radu -Galați. Imi invit toti prietenii din zona - Galați, Brăila, Vrancea ( Focșani ) Tulcea, Moinesti, Piatra Neamț, Bacău, Barlad, Iași, Constanța, Mangalia, Călărași, Slobozia, Buzău, Vaslui, etc. - sa participe la acest turneu al prieteniei, ce urmeaza sa se desfasoare in una dintre cele mai frumoase sali de tenis din Romania si care ii apartine lui Doru Lipan. Ii invit si pe toti rietenii mei din București, insa stiu ca este un turneu in aceeasi zi la Top Tenis. Daca castigatorul acestui turneu B va fi din alta localitate decat Galați sau Brăila eu il voi premia cu 100 RON. Nu este un remiu mare, dar e dat din toata inima pt cel care va fi mai bun.
                      Multumim pentru invitatie, vom veni cu mare placere la un turneu, cat de curand, poate chiar un turneu A, pe care il asteptam in Brăila de multa vreme!

                      Comentariu


                      • #12
                        patap vladimir - braila. conditiile din aceasta sala sunt extraordinare. asteptam un turneu A cat mai curand.
                        blade - JOO SE HYUK
                        rubbers - XIOM VEGA PRO & long pimples frictionless

                        Comentariu


                        • #13
                          Din Galați-
                          Pisaroc Andreea
                          Pintilie Nela
                          Rosu Cristina
                          Ionita Valentin

                          Comentariu


                          • #14
                            george avramides -braila

                            Comentariu


                            • #15
                              Lefter Costel, Galați.
                              blade: Zhang Jike Super ZLC
                              fh: Butterfly Tenergy 05
                              bh: Dr. Neubauer Killer

                              Comentariu


                              • #16
                                Tihan Silviu - Brăila

                                Comentariu


                                • #17
                                  Aha, stii ca o sa fiu plecat din Brăila si NU pot sa vin

                                  Bine, bate-l pe Costica din partea mea ) Si las' ca s-o nimeri sa fiu si eu prin oras data viitoare, ca am mai multe concursuri in Buc decat la noi acasa...

                                  Succes tuturor, ne vedem data viitoare !!
                                  Iulian Toma

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    1.din Focșani se inscriu Pizlaru Ionel,Sava Sinel si Corcoz Costin.
                                    2. ca sa incercam sa-i luam premiul lui Costica am convocat si baietii de la Barlad, Bularda Iulian,David Dorin si David Madalina
                                    3. posibil sa il luam si pe Litovcenco Gheorghe( 80%) din Iași

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Daca RMN-ul a zis ca n-am hernie de disc, pun durerile de spate pe seama "anilor", ma fac ca nu le bag in seama si zic:
                                      Giosan Marcel, Galați.
                                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Postat în original de Corcoz Costin Vezi post
                                        1.din Focșani se inscriu Pizlaru Ionel,Sava Sinel si Corcoz Costin.
                                        2. ca sa incercam sa-i luam premiul lui Costica am convocat si baietii de la Barlad, Bularda Iulian,David Dorin si David Madalina
                                        3. posibil sa il luam si pe Litovcenco Gheorghe( 80%) din Iași

                                        Domnu* Costi, iti multumesc ca le-ai facut invitatia baietilor de la Barlad si de la Iași, da* cred ca ti-am luat-o inainte. Chiar vreau sa vedem daca dau premiul asta si am vb astazi cu Iulian Bularda sa vina cu toti baietii pe care poate sa-i aduca. Daca poate sa vina si Litovcenco...super. Si, ca sa fiu sigur ca premiul se va lua, i-am invitat personal si direct si pe Viorel Sterea, pe nea Fane Medeleanu si pe Lulu Roman. Este adevarat ca sunt ceva impedimente sa vina, pt ca i-am anuntat foarte tarziu si programul lor era deja facut, dar inca sper sa primesc un raspuns favorabil in seara asta. Daca nu...va ramane pe data viitoare.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Lulu nu vine pt ca - e adevarat - l-am anuntat acum doua ore si mi-a spus acum ca n-are cum. Dar mi-a promis ca vine in august.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            1 iunie arvunit de baieteii mei la o expozitie lego in Cluj......dar vin data viitoare negresit...bafta. Am auzit ca e o sala superba...
                                            TB SPIRIT
                                            TGY 05
                                            TGY 05 FX

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Cataline, nu te-am vazut de vreo 2 ani, cred. Lasa copii si hai la concurs . Ne vedem data viitoare.

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                De la Mangalia vine,
                                                Sterea Viorel
                                                Medeleanu Stefan

                                                La buna vedere!

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Din braila-Roscan Nicusor.Ne bucuram sa vedem ca vin iubitori ai acestui sport din alte orase si promitem sa organizam un turneu pe masura asteptarilor dvs!

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X