Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A-Miercurea Ciuc 15 Iunie 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #46
    In speranta ca ne vom revedea la anul la Miercurea Ciuc, multumim tututuror celor care au onorat invitatia noastra si speram ca toata lumea s-a simtit bine la noi. A fost un concurs relativ mic, dar cu meciuri multe si spectaculoase, iar marimea cupelor asigurate de Asociatia sportiva Sportul pentru toti, a depasit orice asteptare! Multumim pe aceasta cale pentru ajutorul acordat, firmei Mineral Quantum care de ani de zile este un sponzor de nadejde al tenisului de masa din orasul nostru, stingandu-ne setea cu apa minerala Spring Harghita. Ne pare rau ca firma Andro Gir, nu a putut fi prezenta, in urma unor probleme personale ivite in ultimul moment.
    Ultima editare de laky; 16.iun.2013, 00:08.
    Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
    Lemn Levi SIC Balsa. OFF-: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

    Comentariu


    • #47
      Clasamente finale
      Open
      1.Erdos Ferenc-Miercurea Ciuc
      2.Ditu Daniel-Onesti
      3.Capusa Bogdan-Bacau
      Corcoz Costin-Focsani
      5.Denes Ferenc-Praid
      6.Lorincz Jozsef-Sfantu Gheorghe
      7.Pizlaru Ionel-Focsani
      8.Tiganisteanu Adrian-Bacau
      9.Tamas Nagy Jeno-Miercurea Ciuc
      Amatori
      1.Pal Zoltan-Miercurea Ciuc
      2.Incze Levente-Miercurea Ciuc
      3.Dumbrava Daniel-Focsani
      Bulubasa Nicusor-Comanesti
      5-8.
      Petho Mihaly-Racosu De Sus
      Biro Attila-Miercurea Ciuc
      Nistor Florin-Comanesti
      Munteanu Ion-Comanesti
      9-16.
      Nistor Iosif-Siculeni
      Tokos Pal-Odorhei
      Nagy Istvan-Micfalau
      Martz Sebastian-Comanesti
      Rojnita Sebastian-Bacau
      Orosz Attila-Miercurea Ciuc
      Fazakas Gergely-Miercurea Ciuc
      Lakatos Zsolt-Miercurea Ciuc
      17-24. loc 3 gr sup
      Pui Daniel-Miercurea Ciuc
      Olah Oliver-Sfantu Gheorghe
      Ursulescu Ioan-Bacau
      Szakali Csaba-Miercurea Ciuc
      Predescu Levente-Miercurea Ciuc
      Sass Imre-Miercurea Ciuc
      Welker Ivan-Sfantu Gheorghe
      Nistor Szilard-Siculeni
      25-32. loc 4 gr sup
      Gyorfi Szabolcs-Gheorghieni
      Kezdi Janos-Corund
      Sava Sinel-Focsani
      Keresztes Zoltan-Gheorghieni
      Fazakas Attila-Toplita
      Nagy Magor Istvan-Sfantu Gheorghe
      Negrea Petrut-Comanesti
      Karda Ervin-Miercurea Ciuc
      33-40. loc 5 gr inf
      Laszlo Levente-Miercurea Ciuc
      Ticu Dorin-Bacau
      Fancsali Kalman-Lunca de Sus
      Demeter Arpad-Miercurea Ciuc
      Vitos Istvan-Miercurea Ciuc
      Imecs Attila-Miercurea Ciuc
      Barbu Vasile-Brasov
      Serban Liviu-Onesti
      41-48. loc 6 gr inf
      Peter Laszlo-Targu Mures
      Szakacs Sandor-Sfantu Gheorghe
      Bartha Istvan Zsolt-Aita Mare
      Bardocz Szilard-Capeni
      Barabas Sandor-Toplita
      Bajko Karoly-Gheorghieni
      Orosz Ervin-Miercurea Ciuc
      Konczei Jozsef-Targu Secuiesc
      49-56. loc 7 gr inf
      Varga Tibor-Micfalau
      Becze Tamas-Miercurea Ciuc
      Pal Pal Patrik-Miercurea Ciuc
      Miklos Imre-Bradesti
      Szekely Ferdinand-Miercurea Ciuc
      Grepaly Gyorgy-Miercurea Ciuc
      Bartha Zsolt Attila-Aita Mare
      Pal Akos-Miercurea Ciuc
      Ultima editare de zoltikaa; 16.iun.2013, 16:47.
      Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
      Backhand> Yasaka Raksa 9
      Forehand> Yasaka Raksa 7

      Comentariu


      • #48
        Sper ca luati in considerare pentru ca am avut doua victori.

        Open
        1.Erdos Ferenc-Miercurea Ciuc
        2.Ditu Daniel-Onesti
        3.Capusa Bogdan-Bacau
        Corcoz Costin-Focsani
        5.Denes Ferenc-Praid
        6.Lorincz Jozsef-Sfantu Gheorghe
        7.Pizlaru Ionel-Focsani
        8.Tiganisteanu Adrian-Bacau
        9.Tamas Nagy jeno-Miercurea Ciuc

        Amatori
        1.Pal Zoltan-Miercurea Ciuc
        2.Incze Levente-Miercurea Ciuc
        3.Dumbrava Daniel-Focsani
        Bulubasa Nicusor-Comanesti
        5-8.
        Petho Mihaly-Racosu De Sus
        Biro Attila-Miercurea Ciuc
        Nistor Florin-Comanesti
        Munteanu Ion-Comanesti
        9-16.
        Nistor Iosif-Siculeni
        Tokos Pal-Odorhei
        Nagy Istvan-Micfalau
        Martz Sebastian-Comanesti
        Rojnita Sebastian-Bacau
        Orosz Attila-Miercurea Ciuc
        Fazakas Gergely-Miercurea Ciuc
        Lakatos Zsolt-Miercurea Ciuc
        17-24. loc 3 gr sup
        Pui Daniel-Miercurea Ciuc
        Olah Oliver-Sfantu Gheorghe
        Ursulescu Ioan-Bacau
        Szakali Csaba-Miercurea Ciuc
        Predescu Levente-Miercurea Ciuc
        Sass Imre-Miercurea Ciuc
        Welker Ivan-Sfantu Gheorghe
        Nistor Szilard-Siculeni
        25-32. loc 4 gr sup
        Gyorfi Szabolcs-Gheorghieni
        Kezdi Janos-Corund
        Sava Sinel-Focsani
        Keresztes Zoltan-Gheorghieni
        Fazakas Attila-Toplita
        Nagy Magor Istvan-Sfantu Gheorghe
        Negrea Petrut-Comanesti
        Karda Ervin-Miercurea Ciuc
        33-40. loc 5 gr inf
        Laszlo Levente-Miercurea Ciuc
        Ticu Dorin-Bacau
        Fancsali Kalman-Lunca de Sus
        Demeter Arpad-Miercurea Ciuc
        Vitos Istvan-Miercurea Ciuc
        Imecs Attila-Miercurea Ciuc
        Barbu Vasile-Brasov
        Serban Liviu-Onesti
        41-48. loc 6 gr inf
        Peter Laszlo-Targu Mures
        Szakacs Sandor-Sfantu Gheorghe
        Bartha Istvan Zsolt-Aita Mare
        Bardocz Szilard-Capeni
        Barabas Sandor-Toplita
        Bajko Karoly-Gheorghieni
        Orosz Ervin-Miercurea Ciuc
        Konczei Jozsef-Targu Secuiesc
        49-56. loc 7 gr inf
        Varga Tibor-Micfalau
        Becze Tamas-Miercurea Ciuc
        Pal Pal Patrik-Miercurea Ciuc
        Miklos Imre-Bradesti
        Szekely Ferdinand-Miercurea Ciuc
        Grepaly Gyorgy-Miercurea Ciuc
        Bartha Zsolt Attila-Aita Mare
        Pal Akos-Miercurea Ciuc[/QUOTE]

        Comentariu


        • #49
          La Open fiind 9 jucatori s-a jucat fiecare cu fiecare dupa care primii patru au jucat a grupa finala pentru locurile 1-4 iar urmatorii patru au jucat pentru locurile 5-8.
          Astfel dupa prima runda clasamentul era asa:
          1.Corcoz Costin 6 victorii
          2.Erdos Ferenc 6 victorii
          3.Ditu Daniel 5 victorii
          4.Capusa Bogdan 4 victorii
          5.Tiganisteanu Adrian 4 victorii
          6.Denes Ferenc 3 victorii
          7.Pizlaru Ionel 3 victorii
          8.Lorincz Jozsef 3 victorii
          9.Tamas Nagy Jeno 2 victorii
          Locurile 1-4 dupa grupa de finala
          1.Erdos Ferenc 3 victorii
          2.Ditu Daniel 2 victorii
          3.Capusa Bogdan 1 victorii
          4.Corcoz Costin 0 victorii
          Locurile 5-8 dupa grupa pentru pozitii
          5.Denes Ferenc 3 victorii
          6.Lorincz Jozsef 2 victorii
          7.Pizlaru Ionel 1 victorii
          8.Tiganisteanu Adrian 0 victorii
          Iar pe locul 9.Tamas Nagy Jeno cu cele 2 victorii din prima runda.
          Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
          Backhand> Yasaka Raksa 9
          Forehand> Yasaka Raksa 7

          Comentariu

          Cine a citit topicul
          Procesare...
          X