Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu Amatur B Baicoi 08 iunie 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu Amatur B Baicoi 08 iunie 2013

    Turneu Amatur B 08 iunie 2013
    Campionatul Judetean Amatur Prahova si Concurs Copii
    Localitatea:Baicoi
    Ora:09.00
    Sala de Sport a orasului Baicoi
    Tip mese:12-15 Donic Waldner Clasic
    Taxa /jucator-20 ron
    Copii nu platesc taxa de inscriere
    2 ron/jucator vor fi directionati catre fondul Amatur
    Se asigura mingi de joc+apa
    Sistem desfasurare turneu Amatur, clasic;grupe inferioare 6-7 participanti,grupe superioare,tablou eliminatoriu.Functie de timp,vom
    organiza si un turneu de consolare pentru cei care nu se califica in grupele superioare.
    Turneu copii:clasele I-IV si V-VIII
    Premiere:cupe,medalii,diplome primii 4
    IMPORTANT: TURNEUL ESTE DESTINAT NUMAI AMATORILOR DIN JUDETUL PRAHOVA PENTRU DESEMNAREA CAMPIONULUI JUDETEAN AMATUR PRAHOVA 2013
    Inscrieri:Forum sau telefonic
    Organizator:Bozga Lucian;0723062403, 0757671786
    Ultima editare de BOZGANU; 31.mai.2013, 20:46.

  • #2
    Rezervat clasament
    Clasament turneu B Baicoi 08.06.2013
    1.Bozga Lucian - Baicoi
    2.Soare Valentin-Valeni
    3.Suditu Andrei-Cimpina
    4.Birligea Gabriel-Baicoi
    5.Olaru Costin-Filipesti
    6.Nitescu Horia-Ploiesti
    7.Mos Florin -Filipesti
    8.Chiru Sorin-Cimpina
    9.Andrei Nicolae-Ploiesti
    10.Grama Mihai-Azuga
    11.Dracea Gabriel-Sinaia
    12.Miron Liviu-Cimpina
    13.Brunchiu Doru-Ploiesti
    14.Bozga Razvan-Baicoi
    15.Mostovoi Andrei-Cimpina
    16.Panaitescu Stefan-Izvoare
    17-21 1v in superioare
    Dumitrescu Mircea-Ploiesti
    Avram Nicolae-Nedelea
    Preda Daniel-Cocorasti
    Grigore Marian-Cocorasti
    Ioana Costin-Cimpina
    22-28 0 v in superioare
    Popescu Adrian-Valcanesti
    Rusea Ghe-Breaza
    Barbu Cristi-Maneciu
    Borosoiu Laurentiu-Sinaia
    Franculescu Marius-Sinaia
    Marin Iulian - Cimpina
    Trif Florin-Cocorasti
    29-31 2v in inferioare
    Margescu Bogdan -Cimpina
    Dragomir Adrian - Ploiesti
    Ion Cristian - Cocorasti
    32-36 1v in inferioare
    David Stefan-Ploiesti
    Neacsu Gabriel-Cocorasti
    Brulea Petre - Ploiesti
    Preda Ghe- Cocorasti
    Moise Alexandru - Ploiesti
    37-43 0 v in inferioare
    Samoila Valentin-Baicoi
    Manta Viorel-Baicoi
    Ion Dumitru - Cocorasti
    Olaru Viorel -Cocorasti
    Iurea Stelian-Paulesti
    Sirbu Dan - Ploiesti
    Lazar Samir-Cimpina
    Ultima editare de BOZGANU; 09.iun.2013, 20:56.

    Comentariu


    • #3
      Se inscrie din Campina Miron Andrei la clasele V-VIII.

      Comentariu


      • #4
        Ion Cristian / Cocorasti

        Comentariu


        • #5
          Din Campina la amatori:

          Margescu Bogdan
          Donic Waldner Carbon senso V1
          Donic Acuda Bluestorm Z1
          Donic Acuda Bluestorm Z1

          Comentariu


          • #6
            din Ploiesti

            - Sergiu GORANESCU
            - Nicolae ANDREI
            - Mihai BALAN
            - Horia NITESCU
            Schlager Carbon Off +
            FH: Xiom Vega Elite Max
            BH: Xiom Vega Europe Max

            Comentariu


            • #7
              din filipestii de targ
              florian mos
              Blade...dr Neubauer Bulldozer anatomic handle
              FH. dr. Neubauer Domination red
              BH.dr. Neubauer Diamant



              WE WILL ROCK YOU...

              Comentariu


              • #8
                Din Baicoi
                Bozga Lucian
                Bozga Razvan
                Birligea Gabriel
                Manta Viorel

                Comentariu


                • #9
                  Se inscriu din Campina:Miron Liviu,Suditu Andrei,Ioana Costin si Ivan Valentin.

                  Comentariu


                  • #10
                    Mircea Dumitrescu Ploiesti

                    Comentariu


                    • #11
                      Din Cocorastii Mislii, ca de obicei alaturi de prietenii din Baicoi, urmatorii:
                      Neacsu Gabriel
                      Trif Florin
                      Preda Gheorghe
                      Olaru Viorel
                      Grigore Marian
                      Preda Daniel
                      Ion Dumitru

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Campina-Marin Iulian.

                        Comentariu


                        • #13
                          Mostovoi Andrei-Campina
                          Moise Alexandru-Ploiesti
                          Copii clasele I-IV
                          1.Dogaru Bianca-Baicoi
                          2.Mocanu Daniela-Baicoi
                          3.Irimia Madalin-Baicoi
                          Copii clasele V-VIII
                          1.Poteca Luiza-Baicoi
                          2.Popa Ana Maria
                          3.Visan Alexandru
                          4.Ibala Marius
                          5.Comsa Sabin
                          6.Anton Alexandru
                          7.Catrina Alexandru

                          Comentariu


                          • #14
                            David Stefan -Ploiesti
                            Brulea Petre -Ploiesti

                            Comentariu


                            • #15
                              Inscrieri concurs
                              1.Ion Cristian-625
                              2.Margescu Bogdan-1293
                              3.Goranescu Sertgiu-nou
                              4.Nicolae Andrei-nou
                              5.Balan Mihai-648
                              6.Nitescu Horia-461
                              7.Mos Florin-372
                              8.Bozga Lucian-39
                              9.Bozga Razvan-276
                              10.Birligea Gabriel-228
                              11.Manta Viorel - 2776
                              12.Miron Liviu-680
                              13.Suditu Andrei-319
                              14.Ioana Costin-1068
                              15.Ivan Valentin-158
                              16.Dumitrescu Mircea-401
                              17.Neacsu Gabriel-1110
                              18.Trif Florin - 644
                              19.Preda Ghe- 635
                              20.Olaru Viorel- 722
                              21.Grigore Marian-647
                              22.Preda Daniel-908
                              23.Ion Dumitru-791
                              24.Marin Iulian-404
                              25.Mostovoi Andrei-88
                              26.Moise Alexandru-1719
                              27.David Stefan-860
                              28.Brulea Petre-337

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X