Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Amatur: Tabara ''Tenis de masa in Bucovina'' 13 Iulie 2013 O+ A + J

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A Amatur: Tabara ''Tenis de masa in Bucovina'' 13 Iulie 2013 O+ A + J

    Turneu A AmaTur la Gura Humorului Cupa " Tenis de masa in Bucovina" ed.I Open+Amatori+Juniori 13.07.2013

    Localitate : Gura Humorului
    Numar de mese : 20 - Jolla, Donic, Butterfly apribate ITTF
    Logistica Jolla este oferita prin amabilitatea Domnului Beltechi Dumitru prin care ii multumim pe aceasta cale.
    Data : 13.07.2013
    Categorii: Open+ Amatori+ Juniori !
    Datorita cererilor si pentru a dezvolta tenisul de masa in randul copiilor turneul de la juniori se va imparti pe doua categorii si vor avea la dispozitie 8 mese :
    Juniori II - copii sub 10 ani ( cl. I- IV )
    Juniori I - copii sub 14 ani ( cl. V- VIII )
    Materiale de premiere pentru toate categoriile.
    Sistemul : Conform regulamentului amatur grupe inferioare, superioare, eliminatorii, totul 3 din 5 seturi.
    In alcatuirea grupelor se va folosi clasamentul din 1 iulie
    Program turneu:
    9.00 inceperea turneului
    9.00- 13.00 Amatori+ juniori Grupele inferioare
    13.00- 14.00 pauza de condens si de... cafea
    14.00- pana la final Open inferioare + superioare+ eliminatorii , Amatori superioare+ eliminatorii
    Se acorda minimul de 5 jocuri garantat.
    Va rugam sa fiti prezenti inainte de ora 9.00 pentru validarea inscrierilor pentru amatori si copii, 13.00 pentru Open
    LOCATIE: Sala de sport din incinta Complexului Arinis
    Se asigura :cafea si apa.
    O firma de catering va fi prezenta pentru a va lua comenzile. Se poate lua masa la terasa de langa sala.
    TAXA PER JUCATOR: Amatur + Open 25 RON , Juniori 10 lei
    MATERIALUL DE PREMIERE: cupe locul 1-3 O,A,J, medalii locurile 1-3 diplome locurile I-VIII tricouri 1-8 copii
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: se va face pe forum ,mail sau telefonic pana Vineri 12.07.2013 ora 22.00 .
    POSIBILITATI CAZARE:
    Hotel Ramona http://www.hotel.ramona.ro
    Hotel Simeria http://hotelsimeria.ro
    In ziua concursului NU se mai fac inscrieri !
    Grupele vor fi facute de vineri seara 12.07.2013.
    Hai ai nostrii !!!
    Ultima editare de Dakiro; 10.iul.2013, 23:38.
    Dan Chirap
    www.sportdakiro.com
    email: contact@sportdakiro.com

  • #2
    CLASAMENTE.
    Clasament Open
    1 - 4.
    Sterea Viorel - Mangalia
    Durdun Gheorghe - BucurestI
    Roman Iulian - Brasov
    Lungu Cosmin - Bucuresti
    5 - 8.
    Marinescu Razvan - Bucuresti
    Nistor Dorel - Bistrita
    Apian Florin - Bistrita
    Ursulean Florin - Straja
    9 - 12.
    Cozma Catalin - Falticeni
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Carpovici Boris - Falticeni
    Corcoz Costin - Focsani
    13 - 18 loc 3 gr.sup.
    Morosanu Vasile - Suceava
    Mosneagu Marius - Falticeni
    Tiganisteanu Adrian - Bacau
    Balauca Cornel - Botosani
    Nemtoi Gabriel - Suceava
    Orza Catalin - Suceava
    19 - 24 loc 4 gr.sup.
    Duceac Catalin - Botosani
    Sengoz Mehmet - Botosani
    Coroiu Andrei - Roman
    Capusa Bogdan - Bacau
    Bujoreanu Neculai - Falticeni
    Aga Alexandru - Botosani
    25 - 27 1v gr.inf.
    Constantinovici Ciprian - Liteni
    Barsa Ioan - Bacau
    Subcinski Alexandru - Suceava
    28 - 33 0v gr.inf.
    Meszar Razvan - Arad
    Catricicau Adrian - Baia Mare
    Ilies Ioan - Radauti
    Carpovici Sergiu - Falticeni
    Vanachi Valentin - Iasi
    Ciubotaru Gigi - Iasi
    Clasament Amatori
    1 - 4.
    Tiganas Mihai - Radauti
    Malache Raluca - Moinesti
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Rosca Neculai - Galanesti
    5 - 8.
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Nemaciuc Mihai - Suceava
    Toporas Cosmin - Suceava
    Axinte Bogdan - Iasi
    9 - 16.
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Aldea Iulian - Falticeni
    Alexiu Andrei - Falticeni
    Polocoser Cristian - Suceava
    Beltechi Dumitru - Victoria
    Hasna Cosmin - Straja
    Pogorevici Mircea - Gura Humorului
    Anton Florin - Campulung Mold
    17 - 32.
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Chirap Dan - Gura Humorului
    Toma Iulian - Braila
    Medeleanu Stefan - Mangalia
    Farkas Bence - Targu Mures
    Vlaisan Vasile - Vicovu De Jos
    Avram Gabriel - Radauti
    Volostiuc Marius - Suceava
    Ticu Dorin - Bacau
    Popescu Mihai Sorin - Straja
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Robu Valentin - Botosani
    Cirnu Eugen Jr - Bacau
    Petenchi Edmond - Roman
    Miculescu Alexandru - Piatra Neamt
    Bobirnac Gheorghe - Piatra Neamt
    33 - 48 loc 3 gr.sup.
    Matei Razvan - Bucuresti
    Mironescu Adrian - Botosani
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Firu Marian - Vatra Dornei
    Mahu Bogdan - Pascani
    Hurjui Dorel Jr - Fratauti
    Dan Andrei - Piatra Neamt
    Vizitiu Iulian - Preutesti
    Volosciuc Tiberiu - Vatra Dornei
    Niculae Dan - Bucuresti
    Cirnu Eugen - Bacau
    Corocaescu Cristian - Suceava
    Berbece Bianca - Bacau
    Albu Catalin - Pascani
    Padurariu Ciprian - Roman
    Munteanu Gheorghe - Piatra Neamt
    49 - 64 loc 4 gr.sup.
    Sofian Corneliu - Suceava
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    Aldea Nelu - Falticeni
    Morosan Marian - Suceava
    Popescu Doru Viorel - Botosani
    Alexandru Liviu - Botosani
    Cotoara Toader - Suceava
    Popa Vicentiu - Bucuresti
    Ungureanu Adrian - Suceava
    Salavastru Petru - Botosani
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Andronic Ioan - Suceava
    Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
    Iulian Condur - Suceava
    Motoroi Marcel -
    65 - 66 2v gr.inf.
    Majeru Gabriel - Radauti
    Volostiuc Catalin -
    67 - 72 1v gr.inf.
    Giosan Marcel - Galati
    Muntoiu Theodor - Pitesti
    Iacob Gabriel - Iasi
    Cretu Cristian - Piatra Neamt
    Mihalea Lucian - Suceava
    Maxim Vasile Gabriel - Bacau
    73 - 82 0v gr.inf.
    Lacatus Nicusor - Vatra Dornei
    Ciky Cornel - Fagaras
    Gora Madalin - Radauti
    Butnar Bogdan - Brasov
    Polocoser Narcis - Suceava
    Niculae Dan Jr - Bucuresti
    Mironica Radu - Botosani
    Palamaru Emil - Vatra Dornei
    Arhip Sorin - Suceava
    Georgescu Cristi - Radauti
    Clasament Juniori 2
    1 - 4.
    Rosca Mihai - Galanesti
    Muntoiu Theodor - Pitesti
    Apalamaritei Mara - Vatra Dornei
    Foca Ciprian - Radauti
    5 - 8.
    Cocinschi Emanuel - Vatra Dornei
    Blanariu Dionisie - Baisesti
    Cojocaru Stefan - Suceava
    Majeru Adrian - Radauti
    9 - 12 loc 3 gr.sup.
    Varzaru Teodora - Suceava
    Martin Stefan - Suceava
    Valeanu Cosmin - Bacau
    Donisa Cosmina - Vatra Dornei
    13 - 16 loc 4 gr.sup.
    Butnaru Madalina - Vatra Dornei
    Vida Stefana - Suceava
    Sestac Silviu - Vatra Dornei
    Hutanu Tamara - Vatra Dornei
    17 - 3v gr.inf.
    Arsene Andreea - Vatra Dornei
    18 - 20 2v gr.inf.
    Amoraritei Cristiana - Suceava
    Greculeac Ioana - Suceava
    Donisa David - Vatra Dornei
    21 - 24 1v gr.inf.
    Monoranu Iarina - Vatra Dornei
    Sestac Stefana - Vatra Dornei
    Maxim Simina - Suceava
    Butnar Daniel - Brasov
    25 - 28 0v gr.inf.
    Foca Melania - Radauti
    Rojnita Otilia - Bacau
    Terteliu Maria - Suceava
    Grosu Alexandru - Botosani
    Clasament Juniori 1
    1 - 4.
    Malache Raluca - Moinesti
    Popescu Mihai Sorin - Straja
    Toporas Cosmin - Suceava
    Nemaciuc Mihai - Suceava
    5 - 8.
    Ungureanu Adrian - Suceava
    Farkas Bence - Targu Mures
    Hasna Cosmin - Straja
    Sinculet Radu - Radauti
    9 - 12.
    Rosca Nicolae Jr - Galanesti
    Valeanu Vlad - Bacau
    Foca Stefan - Radauti
    Balaita Mihai – Bacau
    13 .
    Cirnu Eugen Jr – Bacau
    14-15.
    Blanariu Ioan - Baisesti
    Mihalasi Ionut – Baisesti
    16-17.
    Rojnita Sebastian Jr - Bacau
    Niculae Dan Jr – Bucuresti
    18-20.
    Mironica Radu - Botosani
    Blanar Marian - Baisesti
    Roman Robert - Brasov
    Ultima editare de Dakiro; 16.iul.2013, 13:41.
    Dan Chirap
    www.sportdakiro.com
    email: contact@sportdakiro.com

    Comentariu


    • #3
      Popescu Mihai Sorin din Straja: la juniori 1 si la amatori daca se poate
      Blade:Hurricane King
      FH: Tenergy 64
      BH: Xiom sigma pro

      Comentariu


      • #4
        De la Vatra Dornei
        Hagatis Andrei - open
        Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
        BH : Tenergy 05Fx
        FH : Tenergy 05Fx

        Comentariu


        • #5
          Popa Vicentiu - Amatori - Bucuresti

          Comentariu


          • #6
            de la poiana stampei ivisuc teofil,,

            Comentariu


            • #7
              Pogorevici Mircea, Tatarau Tudor Gura Humorului.
              Dan Chirap
              www.sportdakiro.com
              email: contact@sportdakiro.com

              Comentariu


              • #8
                din Suceava----- Polocoser Cristian , Amatori

                Comentariu


                • #9
                  Din Suceava:
                  Nemaciuc Mihai.Copii si Amatori
                  Blade: Butterfly Timo Boll ALC
                  Bh: Tenergy 64
                  Fh: Tenergy 05

                  Comentariu


                  • #10
                    Havrici Emanuel- amatori Capul Codrului
                    Dan Chirap
                    www.sportdakiro.com
                    email: contact@sportdakiro.com

                    Comentariu


                    • #11
                      De la VATRA DORNEI; MARCU VASILE ,LACATUS SAMUEL , LACATUS NICUSOR -AMATUR
                      Blade . PHOTINO
                      Fh. Tibhar ev. Mx-p
                      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                      Comentariu


                      • #12
                        Dupa cum am spus de anul trecut, vin si eu
                        Toma Iulian, Braila
                        Si nu vin singur, o sa vedeti
                        Iulian Toma

                        Comentariu


                        • #13
                          Da bineinteles ca nu singur ,de la Braila ; Avramides George -amatori
                          Tihan Silviu - amatori

                          Comentariu


                          • #14
                            Brasov
                            Roman Iulian...open
                            Vladoiu Gelu...amatori
                            Hobby: Motoare si ski !
                            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                            Comentariu


                            • #15
                              Cateva informatii de ultima ora despre tabara !!!!
                              Din cauza plecarii antrenorului Alex Gheorghe in S.U.A. il vom inlocui pe acesta cu Durdun Gheorghe din Bucuresti, antrenor la Viva Sport.
                              Deasemenea il avem ca invitat pe numarul 1 in clasamentul Amatur , domnul Roman Iulian din Brasov.
                              In urma discutiilor cu dumnealor veti putea beneficia si de Sparing Partener in afara programului de antrenamente.
                              Dan Chirap
                              www.sportdakiro.com
                              email: contact@sportdakiro.com

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X