Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Cluj-Napoca 10 mai

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A Cluj-Napoca 10 mai

    DESCRIEREA TURNEULUI

    LOCALITATEA: Cluj-Napoca
    ORGANIZATORI: AmaTour Cluj & Lamont Cluj
    DATA: 10 mai 2008 (sambata)
    ORA: 9.30
    SALA: sala de sport a scolii Ion Agarbiceanu (sala "tip Nastase")
    ADRESA+INDICATII ACCES: cartierul Marasti, aproape de sensul giratoriu, langa Kaufland, str. Gradinarilor nr. 1
    Vezi (click pe "Localizeaza"):
    http://www.cluj4all.com/adrese/educatie ... anu-,4152/
    TIP MESE: ITTF, Donic, albastre
    NR. MESE: 10
    SPATIU DE JOC: conditii de joc foarte bune
    TIMPUL MAXIM ALOCAT: intre 9:00 si 19:00
    NUMARUL MAXIM DE JUCATORI ADMISI: 72
    TAXA PROBABILA PER JUCATOR: 20 RON
    TAXA ORGANIZARE: 0 ron
    MATERIALUL DE PREMIERE: diplome si cupe
    SISTEMUL PROBABIL DE JOC: turneu diferentiat pe categorii open / amatori ; grupe inferioare, grupe superioare, apoi eliminatoriu ... sa vedem distributia
    NR. DE CAPI DE SERIE: conform clasamentului AmaTour
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum obligatoriu
    PERSOANA DE CONTACT : Toth Laszlo (Shuni) - 0745 369477

  • #2
    inscriere

    Din Alba Iulia venim Gabriel si Eduard Constantinescu
    Blade: Nittaku Tenaly Carbon
    Rubbers: Tibhar Grass DTecs + Tenergy 05

    Comentariu


    • #3
      Salutare

      De la Vatra Dornei venim:

      -Ciobanu Gabriel
      -Hagatis Andrei
      -Georgiu Dragos
      -Capra Arthur
      -Volosciuc Tibi
      Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
      BH : Tenergy 05Fx
      FH : Tenergy 05Fx

      Comentariu


      • #4
        Din Alba-Iulia Toader Mihai si Ispas Emil
        blade Kreanga Carbon
        fh. tibhar tibhar super defence 1.6
        bh.feint long 3 0.5

        Comentariu


        • #5
          de la zalau

          De la Zalau venim 4 : Pop Dan, , Bob Marius, Carmen Muresan si probabil Petrus Florin (revin cu modificari daca apar )

          Comentariu


          • #6
            turneu cluj napoca 10 mai

            de la deva vin urmatorii:

            matei dumitru
            florescu eleodor
            popa radu
            curut gabriel
            szacacs bela
            szacacs raul
            cernat adrian
            stancu tiberiu

            Comentariu


            • #7
              Reghinul apare in urmatoarea formula:
              Toncean Mircea
              Zidar Victor
              Nagy Endre

              rezerveincerti)
              Iurco Nicolae
              Kantor Imre-Zoltan

              Comentariu


              • #8
                De la Falticeni:
                1.Carpovici Boris-open
                2.Cozma Catalin-open
                3.Mosneagu Marius-open
                Suceava
                1.Morosanu Vasile(?)-open
                of all the things i lost i miss my mind the most

                Comentariu


                • #9
                  Venim si de la Oradea vreo 2 masini...nu stiu inca exact cine si cum.

                  Comentariu


                  • #10
                    De la Centru Lamont:
                    Sargu Mihail
                    Miron Mihai
                    Simion Bobi
                    Nasui Dan

                    Momentan atat.

                    Comentariu


                    • #11
                      De la Bistrita:
                      Apian Florin
                      Nistor Dorel
                      Garaz Mircea
                      Scurtu Nicolae
                      Pop Eugen
                      Patrasciuc Ovidiu
                      Capota Gugu
                      TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
                      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                      Rule no.1 - The ball must reach the table
                      Rule no.2 - The ball will return on the table


                      Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

                      Comentariu


                      • #12
                        din Galati vine cineva?...este cineva din Focsani, care m-a rugat sa intreb(vrea sa faca drumul la intors)

                        Comentariu


                        • #13
                          Da' de la Piatra nu vine nimeni? Sau inca nu s-a facut selectia (naturala) ?
                          TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
                          When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                          Rule no.1 - The ball must reach the table
                          Rule no.2 - The ball will return on the table


                          Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

                          Comentariu


                          • #14
                            nu, dar ne intalnim in fieful vostru

                            Comentariu


                            • #15
                              mai este loc????

                              Vreau sa stiu mai este un loc pentru un master??????
                              [/quote]

                              Comentariu


                              • #16
                                din Teius

                                sa stiti

                                Comentariu


                                • #17
                                  teius

                                  Sunt din teius

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    participare concurs Cluj

                                    de la Satu Mare venim:
                                    Szucs Josif
                                    Turcu Dorin
                                    Keresztesi Janos
                                    Lep Andras

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      inscriere concurs

                                      de la Suceava:
                                      CONSTANTINOVICI CIPRIAN - AMATOR
                                      BLADE: NITTAKU SEPTEAR
                                      FF: XIOM VEGA EUROPE MAX
                                      BH: XIOM VEGA EUROPE MAX

                                      jucam tenis ... si asta ne ocupa tot timpul

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Mai sunt locuri ... nu ezitati !

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Iulian Ciurca

                                          Din Brasov, Iulian Ciurca - amator

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            De la Campia Turzii si Ludus:
                                            Soos Dezso -senior
                                            Anca Claudiu -senior
                                            Anca Vladimir -junior
                                            Anca Octavian-junior
                                            Blade: Butterfly Schlager Carbon
                                            FH:TENERGY 05
                                            BH:TENERGY 05

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              In jurul orelor 21:30 s-a incheiat turneul de la Cluj.

                                              Sectiunea Amatori:
                                              1. Capota Gugu - Bistrita
                                              2. Craciun Calin - Oradea
                                              3. Moldovan Ioan - Cluj

                                              Sectiunea Open:
                                              1. Iusan Mircea - Cluj
                                              2. Toth Laszlo - Cluj
                                              3. Carpovici Boris - Falticeni

                                              To be continued ...

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Clasament OPEN :

                                                1.Iusan Mircea - Cluj
                                                2.Toth Laszlo - Cluj
                                                3.Carpovici Boris - Falticeni
                                                4.Sargu Mihail - Cluj

                                                5-8:
                                                Tic Ioan - Oradea
                                                Apian Florin - Bistrita
                                                Soos Dezso - Campia-Turzii
                                                Cozma Catalin - Falticeni

                                                9-12:
                                                Rusu Stefan - Cluj
                                                Nistor Dorel - Bistrita
                                                Dinu Gheorghe - Bucuresti
                                                Popa Radu - Deva

                                                13-16:
                                                Florescu Eleodor - Deva
                                                Zidar Victor - Reghin
                                                Buruian Paul - Cluj
                                                Iacob Claudiu - Alesd

                                                17-20:
                                                Toncean Mircea - Reghin
                                                Nagy Endre - Reghin
                                                Mosneagu Marius - Falticeni
                                                Ciobanu Gabriel - Vatra-Dornei

                                                21-25:
                                                Garaz Mircea - Bistrita
                                                Morosanu Vasile - Suceava
                                                Pop Dan - Zalau
                                                Preuss Valentin - Germania
                                                Anca Claudiu - Ludus

                                                26-30:
                                                Hagatis Andrei - Vatra-Dornei
                                                Sorohan Anca - Cluj
                                                Camarasiu Tiberiu - Cluj
                                                Miron Mihai - Cluj
                                                Gergely Anton - Oradea

                                                31-35:
                                                Ispas Emil - Alba-Iulia
                                                Ciurca Iulian - Brasov
                                                Szakacs Bela - Deva
                                                Scurtu Nicolae - Bistrita
                                                Rusu Calin - Cluj

                                                36.Sipos Rares - Cluj

                                                In afara concursului : Bacotiu Ciprian - Cluj

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Clasament AMATORI

                                                  1.Capota Gugu - Bistrita
                                                  2.Craciun Calin - Oradea
                                                  3.Moldovan Ioan - Cluj
                                                  4.Patrasciuc Ovidiu - Bistrita

                                                  5-8:
                                                  Keresztesi Janos - Satu-Mare
                                                  Simion Bobi - Cluj
                                                  Sava Petru - Cluj
                                                  Danila Mihai - Focsani

                                                  9-12:
                                                  Varodi Tibi - Tamaseu
                                                  Turcu Dorin - Satu-Mare
                                                  Bob Marius - Zalau
                                                  Curut Gabriel - Deva

                                                  13-16:
                                                  Cocervei Oleg - Chisinau
                                                  Nadaban Mihai - Alesd
                                                  Balogh Ferenc - Bistrita
                                                  Pop Eugen - Bistrita

                                                  17-20:
                                                  Stancu Tiberiu - Deva
                                                  Anca Vladimir - Ludus
                                                  Lep Andras - Satu-Mare
                                                  Fabian Villi - Oradea

                                                  21-25:
                                                  Szucs Iosif - Satu-Mare
                                                  Merai Ianos - Oradea
                                                  Szakacs Raul - Deva
                                                  Sava Bogdan - Cluj
                                                  Constantinescu Gabriel - Alba-Iulia

                                                  26-30:
                                                  Matei Dumitru - Deva
                                                  Nasui Dan - Cluj
                                                  Anca Octavian - Ludus
                                                  Szabo Mihai - Cluj
                                                  Rusu Ovidiu - Cluj

                                                  31-35:
                                                  Zaharia Raluca - Cluj
                                                  Bunea Adrian - Cluj
                                                  Deak Sandor - Cluj
                                                  Lorincz Laszlo - Cluj
                                                  Pop Virgil - Cluj

                                                  36-39:
                                                  Bacotiu Gabriel - Cluj

                                                  Tere Sergiu - Cluj
                                                  Bacotiu Cristina - Cluj
                                                  Diaconu Alex - Cluj

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X