Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A inaugural - Dej 27 iul 2013 - Cupa Somes editia 3 - noua sala de tdm din Dej

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • si pt mircea munten la multii ani si numai bucurii sa ai si succese in viata de sportiv si familiala si mai lasa tuica pe acasa ca ai ambatat oameniii
    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

    Comentariu


    • Eu zic ca nu Mircea a imbatat oamenii, acei oameni s-au imbatat singuri, el doar le-a pus "ispita" la indemana
      Depinde de fiecare dintre noi cum si cat rezistam acestor ispite
      Postat în original de Dan Universal Vezi post
      si pt mircea munten la multii ani si numai bucurii sa ai si succese in viata de sportiv si familiala si mai lasa tuica pe acasa ca ai ambatat oameniii
      Crestem CAMPIONI! Antrenam INTELIGENTA! CS VOINTA Cluj

      Comentariu


      • Postat în original de Adrian Pascu Vezi post
        Eu zic ca nu Mircea a imbatat oamenii, acei oameni s-au imbatat singuri, el doar le-a pus "ispita" la indemana
        Depinde de fiecare dintre noi cum si cat rezistam acestor ispite
        era buna ispita oricum pacat nu o consuma toti cu simt

        Comentariu


        • ori cum la dej va asteptam an continuare si an cursul saptamanii pt un antrenament precum si la urmatoarele concursuri de tip b pe care le vom organiza !
          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

          Comentariu


          • dane ne dai un orar de la sala din dej?

            Comentariu


            • Postat în original de mateidumitru Vezi post
              Da, Claudiu Andone joaca tot mai bine, dar asta datorita faptului ca se antreneaza cu mine
              asta ii una dar daca nu avea o tuica buna nu cred ii intra asa bine

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X