Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A" Brașov "Cupa de la Poalele Tâmpei" - 17 august 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • A fost o tabara foarte frumoasa si un concurs extraordinar.

    Comentariu


    • Felicitari dlui Gelu si ce-i ce au ajut la realizarea acestui turneu extraordinar.Nu este usor sa incepi un turneu cand stii ca ai aprox 200 de jucatori si de aceea felicitari. Multumim si pentruca ne-ati dat prilejul sa participam si la tabara de tenis unde a fost una foarte prielnica cel putin pentru mine.Multumesc lui George si lui Razvan pentru sfaturile primite,cat despre turneu inca odata EXTRAORDINAR.
      Blade: Balsa Carbo x5
      FH : Sriver G3 Fx
      BH : Sriver G3 Fx

      Comentariu


      • am auzit si de un portofel pierdut stiti cumva daca sa gasit !!?/
        daca aceste pierderi in gilimele sunt simple confuzii din cauza oboselii a grabei sau a neatentiei ete de anteles dar daca sunt chiar lucruri furate sa o spunem pe sleau este de-a dreptul revoltator si vinovatii trebuie adusi in fata noastra si a politiei daca reusiti sa ai indentificati !!
        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

        Comentariu


        • Postat în original de Dan Universal Vezi post
          am auzit si de un portofel pierdut stiti cumva daca sa gasit !!?/
          daca aceste pierderi in gilimele sunt simple confuzii din cauza oboselii a grabei sau a neatentiei ete de anteles dar daca sunt chiar lucruri furate sa o spunem pe sleau este de-a dreptul revoltator si vinovatii trebuie adusi in fata noastra si a politiei daca reusiti sa ai indentificati !!
          Portofelul s-a gasit sub scaunul unde era geanta.
          Hobby: Motoare si ski !
          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

          Comentariu


          • Postat în original de GeluBv Vezi post
            Portofelul s-a gasit sub scaunul unde era geanta.
            paleta si banii din husa paletei .... inca nu ....
            - - - Actualizat - - -
            banuiesc ca nici tricoul nu a dat "semne de viata " ......

            pacat .....
            Blade - Butterfly Zhang Jike Super ZLC
            FH - Butterfly Tenergy 05 FX
            BH - Butterfly Tenergy 05 FX

            Comentariu


            • Turneu A" Brașov "Cupa de la Poalele Tâmpei" - 17 august 2013

              Se termina mai repede dar sa intirziat cu servirea mesei din cauza ta ,apropo citi mici ai mincat
              Eu am fost in grafic .. vreo 20 ... Imagineaza-ti insa cate beri au ramas nebaute din cauza absentei tale


              Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
              FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
              BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

              Comentariu


              • A aparut tricoul, multumesc!...asteptam si paleta lui Alin
                Hobby: Motoare si ski !
                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                Comentariu


                • Postat în original de GeluBv Vezi post
                  A aparut tricoul, multumesc!...asteptam si paleta lui Alin
                  Gelu, vad ca esti foarte eficient, chiar si in domeniul recuperarii bunurilor "uitate" in incinta salii de sport unde s-a jucat concursul organizat de tine

                  Poate ma ajuti si pe mine, sa-mi recuperez prosopul BTY ... "pierdut" la turneul de la Ocna Sibiului, acum 1 luna, "pierdere" ce a anuntat-o organizatorul in mijlocul respectivului concurs!

                  Se pare ca am ajuns sa ...ne uitam langa cine ne asezam in sala
                  E trist si e pacat ca ajungem pana acolo!

                  Insa, ma incanta eficienta ta!

                  Comentariu


                  • ca sa mai descrețesc puțin frunțile voi comenta ceva mai ”sarcastic”:
                    sa vedeți de acum încolo la turnee ca va fi plin de prosoape furate de pe la hoteluri...nu mai vin oamenii cu prosoapele lor, pentru ca e riscul prea mare
                    și daca tot veni vorba de prosoape (domnule Gogu, va rog încercați sa zâmbiți macar din colțul gurii), eu aș zice sa luați exemplul colegului Darie Aron (scuze daca greșesc la nume ceva): pentru mine a ramas ca o emblema în minte modul cum își poarta prosopul prins în spate la pantaloni, uneori chiar și când joaca...! și nici macar nu e prosop Buterfly

                    Comentariu


                    • Postat în original de adimucu Vezi post
                      ca sa mai descrețesc puțin frunțile voi comenta ceva mai ”sarcastic”:

                      sa vedeți de acum încolo la turnee ca va fi plin de prosoape furate de pe la hoteluri...nu mai vin oamenii cu prosoapele lor, pentru ca e riscul prea mare

                      și daca tot veni vorba de prosoape (domnule Gogu, va rog încercați sa zâmbiți macar din colțul gurii), eu aș zice sa luați exemplul colegului Darie Aron (scuze daca greșesc la nume ceva): pentru mine a ramas ca o emblema în minte modul cum își poarta prosopul prins în spate la pantaloni, uneori chiar și când joaca...! și nici macar nu e prosop Buterfly
                      Asa este, am jucat si eu cu el ba chiar am vazut ceva in plus, cred ca avea si sticla de apa pe sub echipament ca si aia a inceput sa dispara.

                      Comentariu


                      • George Dospinescu, București - Amatori

                        Comentariu


                        • Postat în original de GeorgeDospinescu Vezi post
                          George Dospinescu, București - Amatori
                          Turneul a fost pe 17 august 2013

                          Comentariu


                          • Cred ca e vorba de rezervare pentru la anul.

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X