Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A" Brasov "Cupa de la Poalele Tâmpei" - 17 august 2013

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu "A" Brasov "Cupa de la Poalele Tâmpei" - 17 august 2013

    Turneu A Brasov "Cupa de la Poalele Tâmpei"17 august 2013
    LOCALITATEA: Brasov
    DATA: 17 -aug- 2013
    Acest turneu se va desfasura in doua sali excelente, pe patru categorii: OPEN, Amatori, Copii pana la clasele a-IV-a (inclusiv) si copii pana la clasele a VIII-a (inclusiv). NR MESE : 40
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare + eliminatorii - dupa sistemul 3 din 5
    NR. DE CAPI DE SERIE: conform clasamentului AmaTur la zi.
    INSCRIERI: Pe forum sau telefonic pana vineri 16 august 2013 orele 21.00.
    Grupele la amatori si copii vor fi intocmite de seara, imediat dupa orele 21, si pentru ca se stie ca retragerile dupa aceasta ora sau absentele nejustificate/neanuntate fac parte din traditie, am sa precizez urmatoarele:
    - Grupele sunt facute de seara in speranta ca la orele 9,31 cei prezenti incep meciurile fara asteptare suplimentara...pentru respectul reciproc;
    -Orice lipsa neanuntata in termenul stabilit nu afecteaza inceperea, iar la sfarsitul partidelor se va puncta absentii cu zero victorii;
    -In cazul ca cineva doreste sa participe la acest turneu si nu se afla pe liste, adica nu a fost inscris, este posibil sa participe numai daca indeplineste una din urmatoarele conditii si anume:
    a) daca cel care vine neanuntat are loc pe vreun tabel unde lipseste cineva de o valoare aproximativ egala in clasament (intre locurile 100-200, 200-300 etc);
    b)daca se aduna de o grupa astfel incat sa nu afecteze pe ceilalti;
    c)daca doreste la open.
    De mentionat ca aceste grupe intocmite de seara si aceste precizari nu sunt valabile pentru OPEN, intrucat nr acestora permite efectuarea grupelor la fata locului.
    Rog fiecare participant sa mentioneze categoria la care doreste sa participe, cu respectarea regulamentului AmaTur, in sensul ca open-istii (media 19 ^) nu pot juca la amatori, amatorii (varsta) la copii sau copiii mari la cei mici.
    Categoria OPEN
    ORA: 09,30 (confirmare inscriere 8,30-9,30 ) Sala de sport privata situata in Sanpetru-Brasov, foarte aproape de centura Brasov (3 min), conditii excelente, iluminat artificial suficient de placut pentru o sala de tenis de masa cu pretentii,... dezumidificatoare condens, suprafata de joc calitate*****. Mese de joc minim una - maxim doua la o grupa de 6 persoane. Logistica Dl. Beltechi Dumitru (Emi). Parcare privata. Alte detalii/imagini aici Link
    Avand in vedere ca sala este construita de curand si locatia nu este cunoscuta veti fi asteptati la orele 8,30 ; 8,50 si 9,10 (am sa las un delegat) in parcarea PECO de la singura intersectie a centurii (Brasov-Sanpetru) care sa va conduca la sala, se intoarce si tot asa..., restul la telefon, cu toate ca este simplu si oricine va indruma la sala de sport privata din Sanpetru.
    Dupa grupele inferioare, superioare si primul tur eliminatorii ne vom reunii la Sala Sporturilor, dar nu mai tarziu de ora 13,30, unde se fac mititeii la gratar (detalii organizatori la fata locului).
    TAXA PARTICIPARE : 25 Lei (3 lei/pers vor fi directionati catre fondul Amatur).
    Organizatori Open: Dl. Florin Apian si Dl. Dan Bodeanu...0745340668
    Categoria Amatori
    ORA: 09,31 (confirmare inscriere 8,30-9,30 )
    SALA: Sala Sporturilor (polivalenta) situata langa Gara Brasov, cu parcare mare-fara probleme.
    Organizatori: Beltechi Dumitru si Vladoiu Gelu 0722 315757 sau 0753529773
    La aceasta categorie se poate inscrie orice persoana, orice varsta cu conditia sa nu figureze ca fiind legitimata, iar in clasamentul AmaTur sa nu aibe media 19^.
    Categoria Copii
    Aceasta categori se va desfasura pe doua grupe de varsta, acestea fiind impartite in clasele I-IV si V-VIII (pâna la 14 ani), iar taxa de participare va fi redusa la 15 lei.
    Organizator: Razvan Tutoveanu Tel. 0744361593
    Alte informatii (pentru toate categoriile):
    Nr. participanti: Nelimitat; Concurentii cu dizabilitati, indiferent de categorie nu vor plati taxa de participare.
    Dimineata: apa plata si un sandwich, prin grija Domnului Adrian Danes de la Mc Donald's, care este singurul nostru sponsor, adica sponsor principal.
    Pranz: Mititei la gratar si bere la dozator
    LOCUL I - IV– Cupa , diploma si medalie , respectiv 16 din fiecare, precum si alte premii surpriza.
    INVITATIE!
    Toti cei ce doresc sa promoveze sau sa vanda materiale destinate tenisului de masa sunt primiti la acest turneu fara obligatii, fara exclusivitate.
    Daca o firma sau altcineva doreste sa premieze jucatorii (tombola, loc 1-4, etc) este liber sa o faca. Holul salii sporturilor este generos pentru amenajarea standurilor Dvs. unde sunteti asteptati cu o deosebita placere.
    Pentru alte informatii va rog sa apelati la subsemnatul :0722315757 sau 0753529773 Gelu Bv
    Sala Sporturilor Brasov
    ]"]Error 404 (Not found)
    Sala din Sanpetru
    ]http://www.ruteauto.ro/Strada-Primav.../ro.html"]Link
    Ultima editare de GeluBv; 16.aug.2013, 09:25.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y


  • #2
    Inscrieri Open - on 16-Aug-13 at 22:08:02
    1. Roman Iulian, Brasov, 1 - 38.7 - O
    2. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 3 - 31.8 - O
    3. Durdun Gheorghe, Bucuresti, 4 - 34.2 - L
    4. Lungu Cosmin, Bucuresti, 6 - 29.6 - L
    5. Sterea Viorel, Mangalia, 7 - 34.8 - O
    6. Boaca Valentin, Bucuresti, 8 - 29.1 - L
    7. Marinescu Razvan, Bucuresti, 10 - 35.9 - L
    8. Enciu Alexandru, Slobozia, 11 - 28.9 - L
    9. Toma Florin, Pitesti, 14 - 26.2 - OW
    10. Nascu Serban, Cluj Napoca, 15 - 27.2 - O
    11. Apian Florin, Bistrita, 17 - 26.2 - O
    12. Dumitra David, Targoviste, 19 - 29.2 - L
    13. Florescu Eleodor, Deva, 21 - 23.5 - O
    14. Bodeanu Mihai, Bucuresti, 27 - 25.4 - O
    15. Bodeanu Dan, Bucuresti, 28 - 23.7 - OW
    16. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 31 - 21.3 - O
    17. Mocean Dan, Cluj Napoca, 35 - 20.9 - OJ
    18. Pizlaru Ionel, Focsani, 37 - 21.1 - O
    19. Zidar Victor, Reghin, 39 - 20.3 - O
    20. Meszar Razvan, Arad, 42 - 20.1 - O
    21. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 43 - 20.3 - L
    22. Fodoran Cosmin, Bucuresti, 49 - 25.5 - O
    23. Oprea Nicolae, Brasov, 51 - 22.3 - O
    24. Vladu Nicolae, Pitesti, 54 - 18 - OW
    25. Fratea Aurel, Constanta, 57 - 21.6 - O
    26. Nica Ionut, Brasov, 58 - 18.6 - O
    27. Daneliuc Gabi, Sibiu, 64 - 24.9 - O
    28. Ditu Daniel, Onesti, 67 - 25 - O
    29. Simion Boby, Cluj Napoca, 68 - 19.1 - OH
    30. Aftenii Daniel, Bucuresti, 75 - 21.6 - O
    31. Mitzea Alexandru, Sibiu, 76 - 18.8 - A
    32. Aron Darie, Sibiu, 84 - 18.2 - A
    33. Traistaru Marius, Topoloveni, 86 - 23.7 - L
    34. Popescu Valentin, Bucuresti, 88 - 17.9 - A
    35. Ciuca Dan, Pitesti, 89 - 20.3 - OW
    36. Leolea Andrei, Constanta, 112 - 17.7 - A
    37. Bedo Norbert, Sfantu Gheorghe, 114 - 24.7 - L
    38. Bodin Ion, Tecuci, 120 - 19.3 - O
    39. Voicu Corneliu, Brasov, 130 - 21.2 - O
    40. Corcoz Costin, Focsani, 136 - 22 - O
    41. Filimon Bogdan, Bucuresti, 141 - 18.7 - A
    42. Cindea Cosmin, Sibiu, 144 - 17.8 - A
    43. Miron Mihai, Cluj Napoca, 145 - 15.6 - AH
    44. Uta Adrian, Bucuresti, 148 - 20.9 - O
    45. Micu Cosmin, Targoviste, 149 - 19.1 - O
    46. Medeleanu Stefan, Mangalia, 151 - 13.4 - AW
    47. Vasiliu Remus, Mioveni, 158 - 20.5 - O
    48. Dena Corneliu, Giurgiu, 167 - 18.7 - A
    49. Capusa Bogdan, Bacau, 172 - 18 - A
    50. Olaru Costin, Filipesti Targ, 182 - 20.8 - O
    51. Dinicescu Ion, Pitesti, 187 - 14.1 - AW
    52. Temelie Dragos, Sibiu, 198 - 23 - O
    53. Hudusan Andreea, Targu Mures, 249 - 20.2 - LJF
    54. Grigore Alexandru, Campina, 250 - 19.7 - O
    55. Barsa Ioan, Bacau, 307 - 17.1 - A
    56. Tecuschi Dan, Brasov, 357 - 19.4 - OW
    57. Beltechi Dumitru, Victoria, 359 - 16.3 - A
    58. Muntoiu Theodor, Pitesti, 436 - 10.7 - AJ
    59. Malache Raluca, Moinesti, 531 - 19.7 - OF
    60. Radu Constantin, Sibiu, 612 - 16.2 - A
    61. Gradinaru Alin, Sibiu, 630 - 21.2 - O
    62. Kocsis Balazs, Sfantu Gheorghe, 686 - 22.6 - O
    63. Panait Adrian, Braila, 724 - 6.4 - A
    64. Suciu Cristian, Dej, 736 - 9.5 - A
    65. Ciubotariu Andrei, Moinesti, 738 - 9.2 - A
    66. Onofrei Rares, Sfantu Gheorghe, 746 - 20.8 - L
    67. Olteanu Mihai, Brasov, 837 - 15.3 - A
    68. Marica Florin, Brasov, 1136 - 21.7 - O
    69. Lazaroiu Greta, Targoviste, 1193 - 6.1 - AJF
    70. Chirila Laurentiu, Braila, 1222 - 5.7 - A
    71. Ciubotariu Mihaela, Moinesti, nou - 0 - A
    Ultima editare de FlorinBN; 16.aug.2013, 21:08.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri Amatori - on 16-Aug-13 at 22:12:29
      1. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 69 - 17 - AJ
      2. Zedler Csaba, Agnita, 82 - 16.3 - AW
      3. ON HO, Bucuresti, 83 - 16.7 - A
      4. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 95 - 15.7 - AW
      5. Vladoiu Gelu, Brasov, 101 - 15.7 - A
      6. Dumbrava Daniel, Focsani, 102 - 15.5 - A
      7. Andone Claudiu, Cugir, 107 - 16.9 - A
      8. Vranceanu Mihai, Bucuresti, 109 - 15.1 - A
      9. Nistor Iosif, Siculeni, 113 - 15.1 - A
      10. Pitac Ovidiu, Brasov, 115 - 18.2 - AW
      11. Corneanu Sorin, Botosani, 117 - 14.8 - A
      12. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 121 - 16.6 - AW
      13. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 122 - 15.1 - A
      14. Silveira Alexandra, Cluj Napoca, 123 - 16.2 - AF
      15. Nicula Dumitru, Agnita, 124 - 14.8 - AW
      16. Hutanu Alin, Brasov, 126 - 16.1 - A
      17. Padurariu Costel, Brasov, 129 - 16 - A
      18. Popa Mircea, Brasov, 132 - 14.3 - AW
      19. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 133 - 18.6 - AW
      20. Nascu Horea, Cluj Napoca, 135 - 14.1 - AW
      21. Toncean Mircea, Reghin, 146 - 14.7 - AW
      22. Tanase Horia, Bucuresti, 150 - 14.8 - A
      23. Matei Dumitru, Deva, 161 - 12.8 - AW
      24. Tutoveanu Razvan, Brasov, 163 - 16 - AW
      25. Mihaila Nicolae, Breaza, 168 - 17.7 - A
      26. Rosu Dan, Brasov, 178 - 13.5 - A
      27. Trocan Nicolae, Mioveni, 181 - 13.9 - AW
      28. Pop Danut, Dej, 188 - 13.9 - A
      29. Birtalan Robert, Oradea, 189 - 17.1 - A
      30. Cristescu Cristian, Bucuresti, 191 - 13.7 - A
      31. Trocan Alexa, Mioveni, 195 - 13.8 - AF
      32. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 200 - 13.8 - AW
      33. Suditu Andrei, Campina, 208 - 18.3 - A
      34. Nemaciuc Mihai, Suceava, 213 - 16 - AJ
      35. Papacu Bejoli, Bucuresti, 214 - 12.7 - A
      36. Avram Gabriel, Radauti, 222 - 16.3 - A
      37. Marin Floricel, Brasov, 223 - 12.8 - AW
      38. Tudorache Constantin, Targoviste, 229 - 17.1 - A
      39. Stoica Mihai, Mioveni, 233 - 11.5 - AW
      40. Birtalan Laszlo, Oradea, 239 - 15.5 - A
      41. Doba Vasile, Pitesti, 240 - 15.1 - AW
      42. Munteanu Octavian, Tecuci, 251 - 17.2 - AW
      43. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 256 - 16.7 - A
      44. Codreanu Laurentiu, Buzau, 261 - 17.4 - A
      45. Zavricescu Geo, Curtea de Arges, 264 - 16 - A
      46. Groza Alexandru, Cisnadie, 267 - 11.8 - A
      47. Ciucur Laurentiu, Sibiu, 269 - 11.8 - A
      48. Benyovski Bela, Sibiu, 275 - 12.7 - A
      49. Serban Liviu, Onesti, 280 - 10.9 - A
      50. Kromek Iulian, Cugir, 297 - 13.5 - A
      51. Ursulescu Ioan, Bacau, 298 - 12.8 - AW
      52. Theodorescu Alex, Bucuresti, 299 - 11.9 - A
      53. Coman Emil, Breaza, 308 - 16.1 - A
      54. Rusea Gheorghe, Breaza, 310 - 13 - A
      55. Anita Dorel, Brasov, 313 - 18.6 - A
      56. Cocean Valer, Baraolt, 319 - 17 - A
      57. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 320 - 16.1 - A
      58. Dima Nicu, Bucuresti, 323 - 9.4 - A
      59. Dima Victor, Azuga, 329 - 15.1 - A
      60. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 333 - 10.4 - AW
      61. Sana Doru, Cluj Napoca, 334 - 10 - A
      62. Brulea Petre, Ploiesti, 344 - 12.5 - A
      63. Rojnita Sebastian, Bacau, 347 - 15.6 - A
      64. Cristea Virgil, Cugir, 355 - 9.5 - A
      65. Filipoiu Bogdan, Ramnicu Valcea, 360 - 14.9 - A
      66. Ticu Dorin, Bacau, 368 - 13.1 - A
      67. Silviu Niculae, Bucuresti, 378 - 11.8 - A
      68. Somlea Darian, Cisnadie, 379 - 11.5 - A
      69. Sava Sinel, Focsani, 380 - 10.8 - A
      70. Berzan Alexandru, Bucuresti, 387 - 10.9 - A
      71. Morosan Marian, Suceava, 391 - 8.5 - A
      72. Preda Nicolae, Curtea de Arges, 394 - 11.9 - AW
      73. Corneanu Gabriel, Botosani, 396 - 9.9 - A
      74. Antal Denes, Brasov, 397 - 16.1 - AW
      75. Palaghita Remus, Onesti, 418 - 14.2 - AW
      76. Marin Iulian, Campina, 420 - 11.2 - A
      77. Mahu Bogdan, Pascani, 421 - 10.6 - A
      78. Dracea Gabriel, Sinaia, 424 - 16.9 - A
      79. Gramaticu Sorin, Bucuresti, 428 - 9.6 - A
      80. Banica Dan, Ploiesti, 433 - 12.3 - A
      81. Miron Liviu, Campina, 447 - 18.9 - A
      82. Barac Marius, Sibiu, 450 - 10.1 - A
      83. Arabagiu Marius, Bucuresti, 454 - 11.7 - A
      84. Rizescu Gheorghe, Mioveni, 456 - 8.7 - AW
      85. Grama Mihai, Azuga, 466 - 12.7 - AW
      86. Matei Mirel, Brasov, 467 - 11.7 - A
      87. Graur Robert, Focsani, 472 - 8.7 - A
      88. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 479 - 11.3 - A
      89. Chiru Sorin, Campina, 533 - 18.6 - A
      90. Negrean Ioan, Sibiu, 539 - 11.2 - A
      91. Borosoiu Laurentiu, Sinaia, 551 - 13.9 - A
      92. Ciobanu Daniel, Blaj, 556 - 12 - A
      93. Mihaila Robert, Breaza, 557 - 11.4 - AJ
      94. Rosu Dan Jr, Brasov, 571 - 9.6 - AJ
      95. Ciky Cornel, Fagaras, 586 - 7.3 - AW
      96. Zedler Iuliu, Blaj, 587 - 7.3 - AW
      97. Popa Vicentiu, Bucuresti, 588 - 6.8 - A
      98. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 591 - 18.7 - A
      99. Florea Vasile Jr, Sighetu Marmatiei, 597 - 8 - A
      100. Rus Andrei, Brasov, 613 - 13 - AW
      101. Florea Vasile, Sighetu Marmatiei, 616 - 11.8 - A
      102. Cirnu Eugen Jr, Bacau, 624 - 12.8 - A
      103. Nechita Alexandru, Agnita, 625 - 12.1 - A
      104. Filea Adonis, Sibiu, 637 - 9 - A
      105. Marica Dan, Brasov, 652 - 9.4 - A
      106. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 666 - 15.9 - A
      107. Tarau Vasile, Brasov, 676 - 13 - A
      108. Decean Darian, Sibiu, 699 - 8.1 - A
      109. Berbece Bianca, Bacau, 732 - 12.5 - AF
      110. Ivan Catalin, Fagaras, 758 - 8.7 - A
      111. Vladoiu Bogdan, Brasov, 769 - 9.2 - A
      112. Suciu Iacob, Blaj, 776 - 6.3 - A
      113. Jianu Lucian, Sinaia, 798 - 8.5 - A
      114. Dumitrescu Sorin, Brasov, 876 - 5.6 - A
      115. Dulacioiu Lucian, Blaj, 890 - 9.5 - A
      116. Stoia Constantin, Brasov, 913 - 11.5 - A
      117. David Stefan, Ploiesti, 921 - 6.4 - A
      118. Motoroiu Marcel, Dej, 931 - 11.4 - A
      119. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 934 - 10.8 - A
      120. Ciocan Adrian, Brasov, 948 - 15.4 - A
      121. Dobai Istvan, Cluj Napoca, 967 - 6.9 - A
      122. Dragoiu Catalin, Agnita, 1001 - 7 - A
      123. Mako Miklos, Sfantu Gheorghe, 1015 - 11.2 - A
      124. Butnar Bogdan, Brasov, 1027 - 6.3 - A
      125. Dragos Florin, Brasov, 1044 - 10 - A
      126. Bobarnac Gheorghe, Bacau, 1081 - 12.7 - A
      127. Serban Mircea, Brasov, 1101 - 6.6 - A
      128. Mako Richard, Sfantu Gheorghe, 1132 - 5.3 - A
      129. Dumitrescu Victor, Onesti, 1149 - 9 - A
      130. Taras Dan, Bucuresti, 1151 - 9 - A
      131. Badulescu Rafael, Giurgiu, 1178 - 11.3 - A
      132. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 1188 - 8.2 - A
      133. Dobai Robert, Cluj Napoca, 1295 - 5.3 - A
      134. Rebegel Bogdan, Agnita, 1296 - 4.8 - AJ
      135. Szakacs Sandor, Sfantu Gheorghe, 1326 - 9.5 - A
      136. Caliman Eduard, Onesti, 1351 - 16.3 - A
      137. Karda Ervin, Miercurea Ciuc, 1362 - 11.8 - A
      138. Socaci Sorin, Panciu, 1441 - 8.6 - A
      139. Toader George, Agnita, 1451 - 6.6 - A
      140. Beltechi Paul, Victoria, 1459 - 2 - AJ
      141. Paslariu Adrian, Brasov, 1619 - 7.6 - A
      142. Badulescu Mario, Giurgiu, 1622 - 7.3 - AJ
      143. Beltechi Razvan, Victoria, 1644 - 1.6 - AJ
      144. Neculai Radu, Focsani, 1759 - 6.4 - A
      145. Corb Octavian, Brasov, 1878 - 9.1 - A
      146. Savin Gabriel, Brasov, 1947 - 2.1 - AW
      147. Bardocz Szilard, Capeni, 2004 - 8.2 - A
      148. Toader Valentin, Agnita, 2139 - 7.3 - AJ
      149. Franculescu Marius, Sinaia, 2188 - 1.6 - A
      150. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 2305 - 6.4 - A
      151. Butnar Daniel, Brasov, 2321 - 6.4 - AJ
      152. Dirlea Ioan, Aiud, 2339 - 6.4 - A
      153. Fulop Attila, Aiud, 2357 - 6.4 - A
      154. Mihail Dragos, Constanta, 2396 - 6.4 - A
      155. Nicola Marian, Constanta, 2414 - 6.4 - A
      156. Raduly Marius, Sfantu Gheorghe, 2449 - 6.4 - A
      157. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 2664 - 1.3 - A
      158. Georgescu Bogdan, Bucuresti, 2881 - 0.8 - A
      159. Veltan Alexandru, Fagaras, 3018 - 0.8 - A
      160. Maier Catalin, Brasov, nou - 0 - A
      161. Mitrofan Petre, Brasov, nou - 0 - A
      162. Saulea Bogdan, Brasov, nou - 0 - AH
      163. Cojocaru Nicusor, Brasov, nou - 0 - AH
      164. Hapau Constantin Vlad, Brasov, nou - 0 - A
      165. Antochi Silviu Daniel, Brasov, nou - 0 - A
      166. Popa Alexandru Dan, Brasov, nou - 0 - A
      167. Stanciulescu Ninel, Brasov, nou - 0 - A
      168. Movileanu Neculae, Brasov, nou - 0 - A
      169. Marocico Marius, Fagaras, nou - 0 - A
      170. Ivan Dumitru, Fagaras, nou - 0 - A
      171. Mihaila Paul, Brasov, nou - 0 - A
      172. Ionita Ion, Brasov, nou - 0 - A
      173. Bocz Zsolt, Capeni, nou - 0 - A
      174. Dragoi Andrei, Azuga, nou - 0 - A
      175. Dediu Sorin, Brasov, nou - 0 - A
      176. Cata Alexandru, Brasov, nou - 0 - A
      177. Veltan Victor, Fagaras, nou - 0 - A
      178. Popescu Calin, Brasov, nou - 0 - A
      179. Rusu Andrei, Brasov, nou - 0 - A
      180. Bacso Peter, Sacele, nou - 0 - A
      181. Popa Gheorghe, Aiud, nou - 0 - A
      182. Szelyes Ioan, Brasov, nou - 0 - A
      183. Bokor Zoltan, Brasov, nou - 0 - A
      184. Bokor Zoltan Jr, Brasov, nou - 0 - AJ
      185. Georgescu Irina, Bucuresti, nou - 0 - AJF
      186. Cristovici Viorel, Tecuci, nou - 0 - A
      187. Botusan Vasile, Udesti, nou - 0 - A
      188. Florea Radu, Campina, nou - 0 - A
      189. Balan Claudia, Brasov, nou - 0 - AJF
      190. Pop Vlad, Brasov, nou - 0 - AJ
      191. Lazurca Sebastian, Brasov, nou - 0 - A
      192. Tudor Cosmin, Buzau, nou - 0 - A
      193. Mahalean Nicolae Sorin, Brasov, nou - 0 - A
      194. Ionescu Marian, Brasov, nou - 0 - A
      Ultima editare de FlorinBN; 18.aug.2013, 15:42.
      TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table


      Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

      Comentariu


      • #4
        Clasament Amatori
        1 -- 4
        Caliman Eduard - Onesti
        Farcas Vlad - Cluj Napoca
        Suditu Andrei - Campina
        Birtalan Robert - Oradea
        5 -- 8
        Motoroiu Marcel - Dej
        Chiru Sorin - Campina
        Dumbrava Daniel - Focsani
        Vranceanu Mihai - Bucuresti
        9 -- 16
        Rus Andrei - Brasov
        Pitac Ovidiu - Brasov
        Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
        Savin Gabriel - Brasov
        Mihaila Nicolae - Breaza
        Stoia Constantin - Brasov
        Avram Gabriel - Radauti
        Petho Mihaly - Racosu de Sus
        17 -- 32
        Hutanu Alin - Brasov
        Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
        Anita Dorel - Brasov
        Toncean Mircea - Reghin
        ON HO - Bucuresti
        Borosoiu Laurentiu - Sinaia
        Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
        Incze Levente - Miercurea Ciuc
        Corneanu Sorin - Botosani
        Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
        Botusan Vasile - Udesti
        Zavricescu Geo - Curtea de Arges
        Birtalan Laszlo - Oradea
        Silveira Alexandra - Cluj Napoca
        Popa Mircea - Brasov
        Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
        33 -- 64
        Andone Claudiu - Cugir
        Pop Danut - Dej
        Filipoiu Bogdan - Ramnicu Valcea
        Cristescu Cristian - Bucuresti
        Cristovici Viorel - Tecuci
        Nicula Dumitru - Agnita
        Badulescu Rafael - Giurgiu
        Rosu Dan - Brasov
        Marin Floricel - Brasov
        Munteanu Octavian - Tecuci
        Cocean Valer - Baraolt
        Morosan Marian - Suceava
        Antal Denes - Brasov
        Kromek Iulian - Cugir
        Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
        Coman Emil - Breaza
        Tanase Horia - Bucuresti
        Dragoi Andrei - Azuga
        Miron Liviu - Campina
        Bobarnac Gheorghe - Bacau
        Codreanu Laurentiu - Buzau
        Theodorescu Alex - Bucuresti
        Vladoiu Gelu - Brasov (org)
        Dima Victor - Azuga
        Florea Vasile - Sighetu Marmatiei
        Beltechi Paul - Victoria
        Ticu Dorin - Bacau
        Nistor Iosif - Siculeni
        Doba Vasile - Pitesti
        Maier Catalin - Brasov
        Zedler Csaba - Agnita
        Ciobanu Daniel - Blaj
        65 -- 96 loc 3 gr.sup.
        Kantor Imre Zoltan - Reghin
        Padurariu Costel - Brasov
        Dinu Gheorghe - Bucuresti
        Nascu Horea - Cluj Napoca
        Matei Dumitru - Deva
        Tutoveanu Razvan - Brasov (organizator)
        Trocan Nicolae - Mioveni
        Trocan Alexa - Mioveni
        Nemaciuc Mihai - Suceava
        Stoica Mihai - Mioveni
        Ciucur Laurentiu - Sibiu
        Benyovski Bela - Sibiu
        Imecs Attila - Miercurea Ciuc
        Mahu Bogdan - Pascani
        Dracea Gabriel - Sinaia
        Banica Dan - Ploiesti
        Arabagiu Marius - Bucuresti
        Grama Mihai - Azuga
        Matei Mirel - Brasov
        Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
        Negrean Ioan - Sibiu
        Cirnu Eugen Jr - Bacau
        Nechita Alexandru - Agnita
        Tarau Vasile - Brasov
        Berbece Bianca - Bacau
        Ivan Catalin - Fagaras
        Jianu Lucian - Sinaia
        Mako Miklos - Sfantu Gheorghe
        Karda Ervin - Miercurea Ciuc
        Fulop Attila - Aiud
        Nicola Marian - Constanta
        Mihaila Paul - Brasov
        97 -- 128 loc 4 gr.sup.
        Papacu Bejoli - Bucuresti
        Tudorache Constantin - Targoviste
        Ursulescu Ioan - Bacau
        Rusea Gheorghe - Breaza
        Dima Nicu - Bucuresti
        Brulea Petre - Ploiesti
        Rojnita Sebastian - Bacau
        Cristea Virgil - Cugir
        Silviu Niculae - Bucuresti
        Sava Sinel - Focsani
        Preda Nicolae - Curtea de Arges
        Corneanu Gabriel - Botosani
        Gramaticu Sorin - Bucuresti
        Barac Marius - Sibiu
        Rizescu Gheorghe - Mioveni
        Mihaila Robert - Breaza
        Popa Vicentiu - Bucuresti
        Florea Vasile Jr - Sighetu Marmatiei
        Marica Dan - Brasov
        Dulacioiu Lucian - Blaj
        Butnar Bogdan - Brasov
        Dragos Florin - Brasov
        Dumitrescu Victor - Onesti
        Taras Dan - Bucuresti
        Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
        Socaci Sorin - Panciu
        Toader George - Agnita
        Beltechi Razvan - Victoria
        Corb Octavian - Brasov
        Franculescu Marius - Sinaia
        Veltan Alexandru - Fagaras
        Popa Gheorghe - Aiud
        129 -- 132 2v gr.inf.
        Marin Iulian - Campina
        Szakacs Sandor - Sfantu Gheorghe
        Stanciulescu Ninel - Brasov
        Ionescu Marian - Brasov
        133 -- 159 1v gr.inf.
        Serban Liviu - Onesti
        Berzan Alexandru - Bucuresti
        Ciky Cornel - Fagaras
        Zedler Iuliu - Blaj
        Filea Adonis - Sibiu
        Decean Darian - Sibiu
        Vladoiu Bogdan - Brasov
        David Stefan - Ploiesti
        Dobai Istvan - Cluj Napoca
        Mako Richard - Sfantu Gheorghe
        Badulescu Mario - Giurgiu
        Neculai Radu - Focsani
        Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
        Dirlea Ioan - Aiud
        Raduly Marius - Sfantu Gheorghe
        Stanciulescu Bogdan - Brasov
        Hapau Constantin Vlad - Brasov
        Movileanu Neculae - Brasov
        Bocz Zsolt - Capeni
        Popescu Calin - Brasov
        Bacso Peter - Sacele
        Szelyes Ioan - Brasov
        Bokor Zoltan - Brasov
        Florea Radu - Campina
        Balan Claudia - Brasov
        Lazurca Sebastian - Brasov
        Mahalean Nicolae Sorin - Brasov
        160 -- 194 0v gr.inf.
        Sana Doru - Cluj Napoca
        Palaghita Remus - Onesti
        Suciu Iacob - Blaj
        Dumitrescu Sorin - Brasov
        Ciocan Adrian - Brasov
        Dragoiu Catalin - Agnita
        Serban Mircea - Brasov
        Dobai Robert - Cluj Napoca
        Rebegel Bogdan - Agnita
        Paslariu Adrian - Brasov
        Bardocz Szilard - Capeni
        Butnar Daniel - Brasov
        Mihail Dragos - Constanta
        Georgescu Bogdan - Bucuresti
        Mitrofan Petre - Brasov
        Saulea Bogdan - Brasov
        Cojocaru Nicusor - Brasov
        Antochi Silviu Daniel - Brasov
        Popa Alexandru Dan - Brasov
        Marocico Marius - Fagaras
        Ivan Dumitru - Fagaras
        Ionita Ion - Brasov
        Dediu Sorin - Brasov
        Cata Alexandru - Brasov
        Veltan Victor - Fagaras
        Rusu Andrei - Brasov
        Bokor Zoltan Jr - Brasov
        Georgescu Irina - Bucuresti
        Pop Vlad - Brasov
        Tudor Cosmin - Buzau
        Groza Alexandru - Cisnadie
        Somlea Darian - Cisnadie
        Graur Robert - Focsani
        Rosu Dan Jr - Brasov
        Toader Valentin - Agnita
        Clasament Open
        1 -- 4
        Sterea Viorel - Mangalia
        Lungu Cosmin - Bucuresti
        Gogu Gabriel - Cluj Napoca
        Nascu Serban - Cluj Napoca
        5 -- 8
        Marinescu Razvan - Bucuresti
        Toma Florin - Pitesti
        Gradinaru Alin - Sibiu
        Traistaru Marius - Topoloveni
        9 -- 16
        Ditu Daniel - Onesti
        Bedo Norbert - Sfantu Gheorghe
        Roman Iulian - Brasov
        Durdun Gheorghe - Bucuresti
        Marica Florin - Brasov
        Kocsis Balazs - Sfantu Gheorghe
        Bodeanu Mihai - Bucuresti
        Dumitra David - Targoviste
        17 -- 24
        Apian Florin - Bistrita (org)
        Florescu Eleodor - Deva
        Daneliuc Gabi - Sibiu
        Aron Darie - Sibiu
        Popescu Valentin - Bucuresti
        Temelie Dragos - Sibiu
        Hudusan Andreea - Targu Mures
        Onofrei Rares - Sfantu Gheorghe
        25 -- 36 loc 3 gr.sup.
        Mocean Dan - Cluj Napoca
        Zidar Victor - Reghin
        Meszar Razvan - Arad
        Leolea Andrei - Constanta
        Voicu Corneliu - Brasov
        Corcoz Costin - Focsani
        Filimon Bogdan - Bucuresti
        Cindea Cosmin - Sibiu
        Miron Mihai - Cluj Napoca
        Vasiliu Remus - Mioveni
        Tecuschi Dan - Brasov
        Malache Raluca - Moinesti
        37 -- 48 loc 4 gr.sup.
        Fodoran Cosmin - Bucuresti
        Vladu Nicolae - Pitesti
        Fratea Aurel - Constanta
        Simion Boby - Cluj Napoca
        Aftenii Daniel - Bucuresti
        Mitzea Alexandru - Sibiu
        Ciuca Dan - Pitesti
        Uta Adrian - Bucuresti
        Medeleanu Stefan - Mangalia
        Olaru Costin - Filipesti Targ
        Barsa Ioan - Bacau
        Ciubotariu Andrei - Moinesti
        49 -- 55 1v gr.inf.
        Bodeanu Dan - Bucuresti (org)
        Lazaroiu Adrian - Targoviste
        Pizlaru Ionel - Focsani
        Micu Cosmin - Targoviste
        Anitei Marcel - Cluj Napoca
        Grigore Alexandru - Campina
        Olteanu Mihai - Brasov
        56 -- 66 0v gr.inf.
        Nica Ionut - Brasov
        Bodin Ion - Tecuci
        Dena Corneliu - Giurgiu
        Dinicescu Ion - Pitesti
        Beltechi Dumitru - Victoria (org)
        Cretu Dinu - Bucuresti
        Lazaroiu Greta - Targoviste
        Ciubotariu Mihaela - Moinesti
        Radu Constantin - Sibiu
        Suciu Cristian - Dej
        Muntoiu Theodor - Pitesti
        Ultima editare de GeluBv; 19.aug.2013, 14:39.
        Hobby: Motoare si ski !
        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

        Comentariu


        • #5
          La amatori: Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc.
          FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
          Tel : 0742 257 995

          Comentariu


          • #6
            Cindea Cosmin - Sibiu - Amatori
            We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
            Aristotle



            Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

            Comentariu


            • #7
              Predescu Levente din M-Ciuc, la amatori
              BL: Der Materialspezialist Revolution All+
              FH: Andro Rasant Grip 1,9
              BH: Der Materialspezialist Mega-Block 1,5

              Comentariu


              • #8
                maier catalin,din brasov.....amatori
                fh-xiom vega-pro 2mm
                blade--galaxy-v16
                bh-xiom omega tour--max

                Comentariu


                • #9
                  Matei Dumitru - Deva - amatori

                  Comentariu


                  • #10
                    Dima Nicu.Bucuresti. Amatori.

                    Comentariu


                    • #11
                      Din Reghin la OPEN: Zidar Victor
                      LA AMATORI: Toncean Mircea
                      Kantor Imre-Zoltan

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Sibiu:
                        Mitzea Alexandru-Open

                        Comentariu


                        • #13
                          Din RESITA se inscriu la OPEN
                          Frant Nicusor
                          Sorescu Deian
                          Parfenie Constantin

                          Comentariu


                          • #14
                            111 Daneliuc Gabi Sibiu SB 167 24.5 O (fratele lui Mr.BH)
                            Hobby: Motoare si ski !
                            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                            Comentariu


                            • #15
                              Anitei Marcel loc 138 amatori cluj-napoca

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X