Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A AmaTur la Gura Humorului Cupa " TENISDEMASA.INFO'' O+A+J 24-08-2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de VladFarcas Vezi post
    Felicitari Ben pentru locul II !!!!!!!
    Multumesc Vladut si tie felicitari de asemenea pentru rezultatele optinute la Dej si Brașov
    Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
    BH : Tenergy 05Fx
    FH : Tenergy 05Fx

    Comentariu


    • Clasamentul pe prima pagina !!!
      Multumesc tuturor participantilor, felicitari castigatorilor !
      Astept mai multe fotografii si ... la buna revedere!
      HAI AI NOSTRII !!!!
      Dan Chirap
      www.sportdakiro.com
      email: contact@sportdakiro.com

      Comentariu


      • Felicitari Andrasi!....Arad
        Postat în original de roman bogdan Vezi post
        IATA CLASAMENTUL:
        AMATORI:
        LOC 1-4
        1. Andrasi Zoltan (Ungaria)
        2. Bekesi Zsolt (Arad0
        3. Bulz Ovidiu (Arad)
        4. Purcaru Nasta (Cluj)
        Felicitari Andrasi!....Oradea
        Postat în original de FlorinBN Vezi post
        [COLOR="#FF0000"][b]
        Clasament Amatori
        1 - 4.
        Andrasi Zoltan - Ungaria
        Farcas Vlad - Cluj Napoca
        Andone Claudiu - Cugir
        Catricicau Adrian - Baia Mare
        Felicitari Andarsi!...Gura Humorului
        Postat în original de Dakiro Vezi post
        [B]CLASAMENT:[/
        Clasament AmaTori
        Andrasi Zoltan - Ungaria
        Polocoser Cristian - Suceava
        Antohi Horea - Bistrița
        Popescu Mihai Sorin - Straja
        Felicitari Andrasi!...pentru ca anul acesta ai mai urcat pe podium (in afara de cele expuse de mine),... esti bun, pacat ca nu intelegi ce scriu aici, dar nu pot sa ma abtin sa spun ca am jucat cu tine, am castigat cu un tus, dupa multe avantaje, si nu ai recunoscut, ...avantajul tau a fost (si este)ca nu vorbesti romaneste, practic nu am avut cu cine sa discut si a ramas ca tine, M-AI INVINS, FELICITARI!
        Rog prietenii lui Zoli sa-l invete sa numere , macar pana la 11, altfel nu are cum sa tina scorul impreuna cu partenerul sau,...eu tineam scorul cu voce tare si la final am constatat ca vorbeam singur. Sper ca numaratoarea pana la 11 sa-i aduca si alte avantaje, avand in vedere ca este mai mult prin Romania decat prin Ungaria,...in ultimele trei luni a urcat de patru ori pe podium .
        FELICITARI ANDRASI! e timpul sa ne arati si fair-play,...nu sa te duci la open, pt ca nu-ti permite media ci sa recunosti scorul care de altfel nici la Gura Humorului nu l-ai recunoscut in cel putin trei situatii....Chiar daca nu am fost acolo, ...am antenele raspandite!
        Hobby: Motoare si ski !
        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

        Comentariu


        • Postat în original de GeluBv Vezi post
          Felicitari Andrasi!....Arad
          Felicitari Andrasi!....Oradea
          Felicitari Andarsi!...Gura Humorului
          Felicitari Andrasi!...pentru ca anul acesta ai mai urcat pe podium (in afara de cele expuse de mine),... esti bun, pacat ca nu intelegi ce scriu aici, dar nu pot sa ma abtin sa spun ca am jucat cu tine, am castigat cu un tus, dupa multe avantaje, si nu ai recunoscut, ...avantajul tau a fost (si este)ca nu vorbesti romaneste, practic nu am avut cu cine sa discut si a ramas ca tine, M-AI INVINS, FELICITARI!
          Rog prietenii lui Zoli sa-l invete sa numere , macar pana la 11, altfel nu are cum sa tina scorul impreuna cu partenerul sau,...eu tineam scorul cu voce tare si la final am constatat ca vorbeam singur. Sper ca numaratoarea pana la 11 sa-i aduca si alte avantaje, avand in vedere ca este mai mult prin Romania decat prin Ungaria,...in ultimele trei luni a urcat de patru ori pe podium .
          FELICITARI ANDRASI! e timpul sa ne arati si fair-play,...nu sa te duci la open, pt ca nu-ti permite media ci sa recunosti scorul care de altfel nici la Gura Humorului nu l-ai recunoscut in cel putin trei situatii....Chiar daca nu am fost acolo, ...am antenele raspandite!
          aici aveti dreptate domnule Gelu ,un jucator care joaca des in alta tara ar trebui din bun simt fata de ceilalti sa invete sa numere pana la 11, in finala cu mine recunosc ca afost mai bun dar la 2-1 pt. mine la seturi a facut cateva faze cu scorul care m-au deranjat oleaca, in fine bv. lui

          Comentariu


          • Turneu A AmaTur la Gura Humorului Cupa " TENISDEMASA.INFO'' O+A+J 24-08-2013

            Semifinala Hagatis vs. Papp. set 5.

            Finala Hagatis vs. Roman, set 1.

            Finala Hagatis vs. Roman set 2.

            Finala Hagatis vs. Roman set 3.

            Finala Hagatis vs. Roman set 4.
            Blade: SCHLAGER CARBON OF+
            FH: Tenergy 05 FX
            BH: Tenergy 05 FX

            Comentariu


            • Mii de multumiri Vasile
              Ultima editare de FlorinBN; 26.aug.2013, 16:27.
              Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
              BH : Tenergy 05Fx
              FH : Tenergy 05Fx

              Comentariu


              • cu placere! bravo Ben! ai jucat foarte bine!
                - - - Actualizat - - -
                Bravo Internet !
                Popescu Mihai Sorin vs. Dr. Ciobanu Gabriel set 5.
                Ultima editare de ursuleanvasile; 27.aug.2013, 00:51.
                Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                FH: Tenergy 05 FX
                BH: Tenergy 05 FX

                Comentariu


                • Salutare de la mare dragi amaturisti. Simt nevoia sa fiu solitar cu Gelu din Brașov si Ovidiu din Suceava, pt. am avut sansa sa joc cu acest Andras si pot confirma cu tarie ca nu stie sa numere pana la 11, si mai are un obicei cu tusuri si neturi in momentele cheie ale meciurilor, eu ma bucur pentru el ca stie sa castige cupe amaturiste...
                  La buna vedere!

                  Comentariu


                  • Postat în original de FANE MED Vezi post
                    Salutare de la mare dragi amaturisti. Simt nevoia sa fiu solitar cu Gelu din Brașov si Ovidiu din Suceava, pt. am avut sansa sa joc cu acest Andras si pot confirma cu tarie ca nu stie sa numere pana la 11, si mai are un obicei cu tusuri si neturi in momentele cheie ale meciurilor, eu ma bucur pentru el ca stie sa castige cupe amaturiste...
                    La buna vedere!
                    Stai linistit Fane, ca mai sunt cateva victime, numai ca prima data cand va juca este posibil sa nu mai mearga caruta, a inceput sa sc?rtie. Incredibil! Ce metoda, ce stil, ce joc,...eficient asa-i !?
                    S-a plans lumea de Vladut (13 ani) ca bombane cand pierde, ...este frectie pe langa ce face acest "domn".
                    Hobby: Motoare si ski !
                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                    Comentariu


                    • Jucatorii pot solicita organizatorilor desemnarea unui arbitru (neutru) pentru solutionarea acestor situatii neplacute!Arbitrul poate,dupa caz,sa decida pierderea unui punct,set sau meci daca cel in cauza persista in adoptarea unui comportament nesportiv!
                      I love table tennis !

                      Comentariu


                      • Postat în original de csabazedler Vezi post
                        Jucatorii pot solicita organizatorilor desemnarea unui arbitru (neutru) pentru solutionarea acestor situatii neplacute!Arbitrul poate,dupa caz,sa decida pierderea unui punct,set sau meci daca cel in cauza persista in adoptarea unui comportament nesportiv!
                        Da Csaby, dar nu este cazul, noi ne dorim fair-play!
                        Hobby: Motoare si ski !
                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                        Comentariu


                        • Ma mir ca nu s-a deschis un post si pentru mine legat de comportamentul meu, si eu din dorinta foarte mare de a castiga strig si fac ca toti dracii, daca cineva are sa`mi reproseze sa`mi spuna acum poate o sa realizez ca deranjez pe cei din jur si ma voi corecta promit
                          Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                          BH : Tenergy 05Fx
                          FH : Tenergy 05Fx

                          Comentariu


                          • TACI ! (sa te tii de cuvant )
                            Blade: lemn off...ce lemn !
                            Bh: cu tepi
                            Fh: fara tepi

                            Comentariu


                            • Postat în original de muntean mircea Vezi post
                              sper sa ajung si eu, 80 la suta ca ajung,am mai promis odata ca ajung si nu am reusit sper ca acum sa reusesc
                              Numa amu am reusit sa degust tuica ceea.... faina rau.. MULTAM FAIN si la buna vedere !!!
                              Dan Chirap
                              www.sportdakiro.com
                              email: contact@sportdakiro.com

                              Comentariu


                              • Postat în original de Dakiro Vezi post
                                Numa amu am reusit sa degust tuica ceea.... faina rau.. MULTAM FAIN si la buna vedere !!!
                                ma bucur ca iti place mai ne vedem si bem inpreuna o tuica
                                - - - Actualizat - - -
                                Postat în original de ovidiuu Vezi post
                                aici aveti dreptate domnule Gelu ,un jucator care joaca des in alta tara ar trebui din bun simt fata de ceilalti sa invete sa numere pana la 11, in finala cu mine recunosc ca afost mai bun dar la 2-1 pt. mine la seturi a facut cateva faze cu scorul care m-au deranjat oleaca, in fine bv. lui
                                is eu curios daca cistigati,mai comentati?sau nu mai aveti subiecte gen vlad farcas si va legati de unguri, cred ca pentru ca nu stie romaneste si nu poate sa va raspunda?
                                Ultima editare de muntean mircea; 30.aug.2013, 16:07.

                                Comentariu


                                • Domnu Mircea nu da foc la paie degeaba , eu am adaugat un comentariu pertinent si am dreptate , nimeni nu se leaga de Unguri. O zi buna

                                  Comentariu


                                  • Salutare de la mare dragi amaturisti!
                                    Revin pentru a lamuri lucrurile cu acest Andrasi!!!
                                    Fratilor, nu are nimeni nimic cu ungurii, doamne fereste, am jucat la amaturul asta cu foarte multi dintre ei, am jucat si cu francez, turc, chiar si chinez, am luat bataie la tenis in amaturul asta, de ma dor toate balamalele, dar niciodata nu m-am vaitat, nu vreau sa castig nimic, am castigat destul ca socializez cu oameni deosebiti, de aproape cinci ani, si pentru asat multumesc amaturului in gura mare.
                                    Problema cu acest element, este ca el nu vine la turneu sa joace tenis, el vine dupa cupute!
                                    Daca ar vrea sa joace, ar juca la open, ca se pricepe un pic, si are si servicii bunicele.
                                    Spunea cineva, ca trebuia sa iau arbitru, ok, dar atunci fair play-ul ala de care vorbim, si pe care-l vrem cu toti unde mai este, domnilor dragi suntem la AMATUR, ce naiba haideti sa ne trezim!
                                    Repet, nu are nimeni nimic cu nimeni, dar acest element, a invocat tusuri si neturi in momentele cheie, el stie mai bine jocul psihologic, am condus detasat primele doua seturi, dar elementul a stiut sa inventeze in cazul meu, doua tusuri si un net atunci cand a trebuit, pentru asta sa-i fie rusine, ce a castigat daca a facut asta???
                                    Da, a cstigat o cuputa, sa fie sanatos, si sa se bucure de ea, daca-i plac in mod deosebit aceste obiecte, eu as putea sa-i fac cinste cu cateva zeci, si cred ca si alti ar putea sa faca treaba asta, nu vreau sa-l jignesc, dar nici nu pot sa-mi explic altfel atitudinea lui, stau si incerc sa gandesc in locul lui, si nu-mi pot imagina sa-mi tihneasca un trofeu care nu-i castigat curat, intelegeam perfect atitudinea lui daca se juca pe premii in bani sau alte produse, numai ca atunci era arbitru din start.
                                    Cu speranta ca m-am facut inteles, va salut cu mare drag de la malul marii!!!
                                    Salutare de la mare dragi amaturisti!
                                    Revin pentru a lamuri lucrurile cu acest Andrasi!!!
                                    Fratilor, nu are nimeni nimic cu ungurii, doamne fereste, am jucat la amaturul asta cu foarte multi dintre ei, am jucat si cu francez, turc, chiar si chinez, am luat bataie la tenis in amaturul asta, de ma dor toate balamalele, dar niciodata nu m-am vaitat, nu vreau sa castig nimic, am castigat destul ca socializez cu oameni deosebiti, de aproape cinci ani, si pentru asat multumesc amaturului in gura mare.
                                    Problema cu acest element, este ca el nu vine la turneu sa joace tenis, el vine dupa cupute!
                                    Daca ar vrea sa joace, ar juca la open, ca se pricepe un pic, si are si servicii bunicele.
                                    Spunea cineva, ca trebuia sa iau arbitru, ok, dar atunci fair play-ul ala de care vorbim, si pe care-l vrem cu toti unde mai este, domnilor dragi suntem la AMATUR, ce naiba haideti sa ne trezim!
                                    Repet, nu are nimeni nimic cu nimeni, dar acest element, a invocat tusuri si neturi in momentele cheie, el stie mai bine jocul psihologic, am condus detasat primele doua seturi, dar elementul a stiut sa inventeze in cazul meu, doua tusuri si un net atunci cand a trebuit, pentru asta sa-i fie rusine, ce a castigat daca a facut asta???
                                    Da, a cstigat o cuputa, sa fie sanatos, si sa se bucure de ea, daca-i plac in mod deosebit aceste obiecte, eu as putea sa-i fac cinste cu cateva zeci, si cred ca si alti ar putea sa faca treaba asta, nu vreau sa-l jignesc, dar nici nu pot sa-mi explic altfel atitudinea lui, stau si incerc sa gandesc in locul lui, si nu-mi pot imagina sa-mi tihneasca un trofeu care nu-i castigat curat, intelegeam perfect atitudinea lui daca se juca pe premii in bani sau alte produse, numai ca atunci era arbitru din start.
                                    Cu speranta ca m-am facut inteles, va salut cu mare drag de la malul marii!!!
                                    - - - Actualizat - - -
                                    Scuze pentru dubla transmitere a postului !!!

                                    Comentariu


                                    • Da Fane, chiar daca din motive tehnice ai dublat mesajul nu-i bai, cert este ca unul ca tine nu are cum sa invoce asa ceva fara motiv, iar subsemnatul a trecut prin acelasi aspect.....rusinica lui si gata!
                                      Hobby: Motoare si ski !
                                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                      Comentariu


                                      • Sa-i fie dar nu cred, si cu asta basta,
                                        La buna vedere!

                                        Comentariu


                                        • Domnule FANE MED, cu aceasta ocazie vreau sa va multumesc pentru sustinerea neconditionata, din multele voci care strigau la mine nu puteam sa nu o diferentiez pe a Dnv. care spunea "inteapa mingea", sa mai veniti la turnee in zona noastra

                                          Toate cele bune
                                          Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                                          BH : Tenergy 05Fx
                                          FH : Tenergy 05Fx

                                          Comentariu


                                          • Andrasi este un jucator fair play ,caruia ii place tenisul,am jucat deja de 3 ori cu el si niciodata nu a avut vreo intentie rea,o sa joace si la open fara probleme in curand,am vorbit cu el si isi doreste sa joace la open. Go with the flow!
                                            Lemn:Matsushita Def:,Fh:Nitaku P1Bh: TSP Curl P-4 Chop
                                            http://www.tenismasa.ro/

                                            Comentariu


                                            • Multumesc de invitatie domnule Ovidiu, in Bucovina tot timpul am venit cu mare drag, si sper sa ajung si in noembrie, asa mi-am propus, iar totodata vreau sa-i urez mult succes la open d-lui Andras...!
                                              S-auzim de bine, bafta mare de la ...................!

                                              Comentariu


                                              • Cred ca este si o scapare a regulamentului, personal propun ca o persoana care a castigat un turneu A sau A+ la Amatori sa fie obligat minim 6 luni sa joace la OPEN indiferent daca are media 19 sau nu. Andrasi s-a folosit de acest " vid legislativ' si s-a dus la maxim cu participarea la Amatori. In ceea ce priveste atitudinea lui la masa ... lasa de dorit. cunosc un caz concret in care a jucat cu amicul meu Mircea Toncean si .... mai multe nu vreau sa comentez. Multumesc.

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Kantor Imre-Zoltan Vezi post
                                                  Cred ca este si o scapare a regulamentului, personal propun ca o persoana care a castigat un turneu A sau A+ la Amatori sa fie obligat minim 6 luni sa joace la OPEN indiferent daca are media 19 sau nu. Andrasi s-a folosit de acest " vid legislativ' si s-a dus la maxim cu participarea la Amatori. In ceea ce priveste atitudinea lui la masa ... lasa de dorit. cunosc un caz concret in care a jucat cu amicul meu Mircea Toncean si .... mai multe nu vreau sa comentez. Multumesc.
                                                  Domnule Kantor se pare ca sunteti un om obiectiv saltuare
                                                  Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                                                  BH : Tenergy 05Fx
                                                  FH : Tenergy 05Fx

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X