Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A AmaTur la Gura Humorului Cupa " TENISDEMASA.INFO'' O+A+J 24-08-2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A AmaTur la Gura Humorului Cupa " TENISDEMASA.INFO'' O+A+J 24-08-2013

    Turneu A AmaTur la Gura Humorului Cupa " TENISDEMASA.INFO" ed.I Open+Amatori+Juniori 24.08.2013
    Asta in dorinta de a organiza Asociatia Judeteana de Tenis de masa Suceava !!!
    Localitate : Gura Humorului
    Numar de mese : 16- Jolla, Donic, Butterfly aprobate ITTF Se poate suplimenta numarul meselor in functie de numarul de participanti.
    Posibilitati agrement:
    Tir cu arcul, paintball, inot la cele 3 piscine, aventura park, telescaun, vizita manastiri Bucovina. Numai sa vreti !!!
    Data : 24.08.2013
    Categorii: Open+ Amatori+ Juniori !
    Datorita cererilor si pentru a dezvolta tenisul de masa in randul copiilor turneul de la juniori se va imparti pe doua categorii si vor avea la dispozitie 4/8 mese :
    Juniori II - copii sub 10 ani ( cl. I- IV ) - cei care au terminat clasa a IV se pot inscrie
    Juniori I - copii sub 14 ani ( cl. V- VIII )- cei care au terminat clasa a VIII se pot inscrie
    Materiale de premiere pentru toate categoriile.
    Sistemul : Conform regulamentului amatur grupe inferioare, superioare, eliminatorii, totul 3 din 5 seturi.
    In alcatuirea grupelor se va folosi clasamentul din 5 August
    Program turneu:
    9.00 inceperea turneului
    9.00- 13.00 Amatori+ juniori Grupele inferioare
    13.00- 14.00 pauza de condens si de... cafea
    14.00- pana la final Open inferioare + superioare+ eliminatorii , Amatori superioare+ eliminatorii
    Se acorda minimul de 5 jocuri garantat.
    Va rugam sa fiti prezenti inainte de ora 9.00 pentru validarea inscrierilor pentru amatori si copii, 13.00 pentru Open
    Participantii ce vor veni la turneu dupa terminarea inscrierilor sau care nu isi anunta retragerea vor fi trecuti intr-o asa zisa lista numita RUSINICA.
    Primul de pe acealista este Domnul Edmond P.
    LOCATIE: Sala de sport din incinta Complexului Arinis
    Se asigura :cafea si apa.
    O firma de catering va fi prezenta pentru a va lua comenzile. Se poate lua masa la terasa de langa sala.
    TAXA PER JUCATOR: Amatur + Open 25 RON , Juniori 10 lei
    MATERIALUL DE PREMIERE: cupe locul 1-3 O,A,J, medalii locurile 1-3 diplome locurile I-VIII
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: se va face pe forum ,mail sau telefonic pana Vineri 23.08.2013 ora 22.00 .
    POSIBILITATI CAZARE:
    Pentru toate locatiile anuntati pentru turneul de tenis de masa.
    Hotel Simeria aflat aproape de Complexul Arinis: 80 lei camera dubla: http://hotelsimeria.ro/ Rezervari telefonice: 0721776093 / 0230230227
    In ziua concursului NU se mai fac inscrieri !
    Grupele vor fi facute de vineri seara 23.08.2013.
    Hai ai nostrii !!!
    Ultima editare de Dakiro; 13.aug.2013, 22:48.
    Dan Chirap
    www.sportdakiro.com
    email: contact@sportdakiro.com

  • #2
    CLASAMENT:
    Clasament Open
    1 - 4.
    Roman Bogdan - Arad
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Nemtoi Gabriel - Suceava
    Papp Dezso - Ungaria
    5 - 8.
    Morosanu Vasile - Suceava
    Tiganas Mihai - Radauti
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Balauca Cornel - Botosani
    9 - 12 loc 3 gr.sup.
    Ursulean Vasile - Straja
    Orza Catalin - Suceava
    Mironescu Adrian -
    Bujoreanu Niculai -
    13 - 16 loc 4 gr.sup.
    Cozma Catalin - Falticeni
    Ursulean Florin - Straja
    Aldea Iulian - Falticeni
    Ilies Ioan - Radauti
    17 - 1v gr.inf.
    Chirap Dan - Gura Humorului Org.
    18 - 20 0v gr.inf.
    Alexiu Andrei - Falticeni
    Botusan Vasile - Udesti
    Corneanu Gabriel - Botosani
    Clasament AmaTori
    1 - 4.
    Andrasi Zoltan - Ungaria
    Polocoser Cristian - Suceava
    Antohi Horea - Bistrita
    Popescu Mihai Sorin - Straja
    5 - 8.
    Nemaciuc Mihai - Suceava
    Anita Dorel - Brasov
    Ciobanu Gabriel - Vatra Dornei
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    9 - 16.
    Medeleanu Stefan - Mangalia
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Pogorevici Mircea - Gura Humorului
    Ureche Ioan - Botosani
    Firu Marian - Vatra Dornei
    Corneanu Sorin - Botosani
    Avram Gabriel - Radauti
    Szabo Lajos - Ungaria
    17 - 24 loc 3 gr.sup.
    Muntean Mircea - Baia Mare
    Sofian Corneliu - Suceava
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    Subcinski Alexandru - Suceava
    Gatea Marius - Piatra Neamt
    Hetriuc Petrica - Suceava
    Crut Gheorghe - Laura- Vicov
    Dan Andrei - Piatra Neamt
    25 - 32 loc 4 gr.sup.
    Volostiuc Marius - Suceava
    Mahu Bogdan - Pascani
    Toporas Cosmin - Suceava
    Capra Arthur - Vatra Dornei
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Salavastru Petru - Botosani
    Lucic Corneliu - Suceava
    Blanar Marian - Baisesti
    33 - 34 3v gr.inf.
    Havrici Emanuel - Capu Codrului
    Albu Catalin - Pascani
    35 - 40 2v gr.inf.
    Mironescu Adrian - Botosani
    Corneanu Gabriel - Botosani
    Aldea Nelu - Falticeni
    Cojocaru Adrian - Suceava
    Corocaescu Cristian - Suceava
    Tatarau Tudor - Gura Humorului
    41 - 48 1v gr.inf.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Volosciuc Tiberiu - Vatra Dornei
    Popescu Doru Viorel - Botosani
    Alexandru Liviu - Botosani
    Florea Ionut - Vatra Dornei
    Palamaru Emil - Vatra Dornei
    Andrei Ionut - Piatra Neamt
    Grosu Alexandru - Botosani
    49 - 52 0v gr.inf.
    Morosan Marian - Suceava
    Mironica Radu - Botosani
    Chirila Rares - Botosani
    Cepoi Leonard - Vatra Dornei
    Clasament Juniori 1
    1 - 4.
    Popescu Mihai Sorin - Straja
    Nemaciuc Mihai - Suceava
    Toporas Cosmin - Suceava
    Foca Stefan - Radauti
    5 - 8.
    Sinculet Radu - Radauti
    Ursulean Daniel - Straja
    Blanariu Ion - Baisesti
    Blanar Marian - Baisesti
    9 - 14.
    Cepoi Leonard - Vatra Dornei
    Ungureanu Adrian - Suceava
    Apalamaritei Mara - Vatra Dornei
    Mironica Radu - Botosani
    Tarnovan Adrian Andrei - Baisesti
    Tarnovan Adrian Constantin - Baisesti
    Clasament Juniori 2
    1 - 4.
    Cojocaru Stefan - Suceava
    Blanariu Dionisie - Baisesti
    Foca Ciprian - Radauti
    Racolta Nicolae - Vatra Dornei
    5 - 8.
    Cocinschi Emanuel - Vatra Dornei
    Donisa Cosmina - Vatra Dornei
    Ureche Iustina - Botosani
    Chirila Rares - Botosani
    10 - 13 loc 3 gr.sup.
    Vida Stefana - Suceava
    Grosu Alexandru - Botosani
    Iosub Miriam - Prelipca
    Ciobanu Georgiana - Prelipca
    14 - 16 loc 4 gr.sup.
    Donisa David - Vatra Dornei
    Boicu Anda - Vatra Dornei
    Costiuc Daria - Vatra Dornei
    Ultima editare de Dakiro; 26.aug.2013, 10:43.
    Dan Chirap
    www.sportdakiro.com
    email: contact@sportdakiro.com

    Comentariu


    • #3
      Bine bine da cum ramane cu turneul de la Vatra Dornei care este tot in 24-08-2013 si este programat in calendar???
      Ultima editare de FlorinBN; 22.aug.2013, 16:51.

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de anitei marcel Vezi post
        Bine bine da cum ramane cu turneul de la Vatra Dornei care este tot in 24-08-2013 si este programat in calendar???
        Turneul de la Vatra Dornei s- a anulat. Am mutat turneul la 60 km . Asta din initiativa domnului Marcu.
        Dan Chirap
        www.sportdakiro.com
        email: contact@sportdakiro.com

        Comentariu


        • #5
          OK nu stiam

          Comentariu


          • #6
            Anitei Marcel loc 152 amatur-din cluj

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de anitei marcel Vezi post
              Anitei Marcel loc 152 amatur-din cluj
              Primul venit primul servit
              Dan Chirap
              www.sportdakiro.com
              email: contact@sportdakiro.com

              Comentariu


              • #8
                Draga domnule Dan ,stimata doamna(sotia lui DAN),am onoarea de a va anunta participarea echipei din VATRA DORNEI;
                -HAGATIS ANDREI-open;-MARCU VASILE-open;-GEORGIU DRAGOS -amatur si sunt sigur ca o sa mai fie.La copii inca nu m-am decis insa vor fi in numar mare.
                DOMNULE DANUT ,multumesc ca ai acceptat mutarea concursului de la VATRA DORNEI la tine,in frumosul si pitorescul complex sportiv ARINIS din GURA HUMORULUI.
                Blade . PHOTINO
                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                Comentariu


                • #9
                  Din Suceava:
                  Nemaciuc Mihai .. Amatori si Copii
                  Blade: Butterfly Timo Boll ALC
                  Bh: Tenergy 64
                  Fh: Tenergy 05

                  Comentariu


                  • #10
                    domnule Dan va rog sa confirmati daca e valabil la acest turneu, pentru copiii care inca nu au inceput anul scolar, cl. a IX-a , dar pot juca la cl. V-VIII.(?!)
                    Daca da , atunci poate ar fi bine sa stergeti anuntul ,,sub 14 ani" pt. ca sunt copii care au implinit 14 ani dar nu au inceput cl. a IX-a,
                    -ca sa nu se iveasca anumite discutii in contradictoriu...ar trebui clarificat acest aspect
                    (doar o parere)
                    succes!
                    si HAI AI NOSTRI!
                    Ultima editare de ursuleanvasile; 08.aug.2013, 00:53.
                    Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                    FH: Tenergy 05 FX
                    BH: Tenergy 05 FX

                    Comentariu


                    • #11
                      sper sa ajung si eu, 80 la suta ca ajung,am mai promis odata ca ajung si nu am reusit sper ca acum sa reusesc
                      Ultima editare de muntean mircea; 08.aug.2013, 06:10.

                      Comentariu


                      • #12
                        din Suceava---- Polocoser Cristian --Amatori

                        Comentariu


                        • #13
                          din Dej Pop Zoltan amatori loc. 243

                          Comentariu


                          • #14
                            Volosciuc Tiberiu-Vatra Dornei-amatori

                            Comentariu


                            • #15
                              La Open:
                              Aldea Iulian.

                              La Amatori:
                              Aldea Nelu;

                              la clasele I-IV :
                              Blanariu Dionisie.

                              La clasele V-VII :
                              Blanariu Ioan;
                              Blanar Marian.

                              Va multumesc !
                              " Sa faci capitane o tara ca soarele sfant de pe cer ! " Corneliu Zelea Codreanu

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X