Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Constanța - 31 August 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Corneliu_GL Vezi post
    Doresc sa le multumesc, in primul rand, prietenilor Aurel si Andrei,care au cotribuit cu mult suflet ,la organizarea acestui foarte reusit turneu.Il felicit pe Marian pentru jocul foarte bun din finala si recunosc ,ca sansa a fost de partea mea la finalul setului decis ,cand am avut acele doua tusuri care au cantarit decisiv la castigarea meciului.Imi cer scuze si pentru acele "ciouri" dupa mingile castigate,dar cand esti conectat la o anumita tensiune incerci sa te descarci intr-un anumit mod.In aceeasi sala , pe 30.08.2008,am mai jucat o finala ,pe care insa am pierdut-o.Se pare ca CINEVA,a fost de data asta de partea mea.Multumesc colegilor din Galați, care au fost aproape de mine si in primul rand acestui OM, PAUL DRAGOMIR, care in miez de noapte m-a felicitat, pentru ca duminica sa ne invite pe toti sa sarbatorim impreuna.Poate discursul meu a fost cam patetic, dar pentru un om ca mine,trecut de 59 ani,castigarea acestui turneu a insemnat enorm.Multumesc.
    Felicitari Corneliu!
    Am avut placerea si onoarea sa te intalnesc la masa(Mangalia,Sf.Gheorghe) si pot sa afirm ca prestatiile tale de atunci anticipau performanta de acum!Niciodata nu este prea tarziu , daca crezi cu adevarat si-ti place ceea ce faci!
    I love table tennis !

    Comentariu


    • Felictaru participantilor,organizatorilor si premiantilor !
      P.S. Toata stima Corneliu Z. !!!

      Comentariu


      • Postat în original de csabazedler Vezi post
        Felicitari Corneliu!
        Am avut placerea si onoarea sa te intalnesc la masa(Mangalia,Sf.Gheorghe) si pot sa afirm ca prestatiile tale de atunci anticipau performanta de acum!Niciodata nu este prea tarziu , daca crezi cu adevarat si-ti place ceea ce faci!
        Felicitari organizatorilor! Un turneu frumos si reusit!
        Felicitari nea Cornel!... un jucator exemplar!... mai mereu am nesansa sa cad cu dumneata in superioare!
        Dl. Zainescu nu e la prima "abatere" de acest gen! A mai castigat turnee si cu alte ocazii!
        Felicitari sincere si colegului Marian Stanescu, jucatorul cel mai experimentat dintre noi, amaturistii constanteni !... Mereu ne ajuta cu sfaturi si cu jocul sau bogat in executii maiastre!
        Desi finalistii sunt trecuti de "prima tinerete", valoarea a iesit la suprafata indiferent de numarul anilor!
        Sa ne revedem sanatosi la anul !
        Xiom -Mitzutani - Xiom

        Comentariu


        • Pozele in sfarsit ...

          Cupele
          -------

          Semifinale si finala Open
          -------------------------

          Semifinale si finala Amatori
          -------------------------
          Ultima editare de lolek; 03.sep.2013, 18:36.
          Siteul jucatorilor de tenis de masa - amatori - Constanta: http://www.amatour-constanta.ro
          Blade: Photino Light FH: Tenergy 05-FX BH: Tenergy 05-FX

          Comentariu


          • Gica Vlase este cel mai melancolic se vede ca traieste clipa mult visata sa ajunga pe podium ,bravo Gica

            Comentariu




            • scuzati filmarea...
              Bl: Primorac off+
              fh: Tibhar evolution MX-P
              bh: Tibhar evolution MX-P

              Comentariu


              • eu zic ca se vede voarte bine....
                Ma Lin Soft
                Yasaka Rakza 7
                Xiom Yanus

                Comentariu


                • Multumim domnilor finalisti pentru acest meci...
                  Bl: Primorac off+
                  fh: Tibhar evolution MX-P
                  bh: Tibhar evolution MX-P

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X