Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A 'Paleta Veche' editia a iii-a or Victoria - 31-08-2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Daneeee ai aj bine la G Humorului? da-ne un semn, dar sa nu fie model "ora 02" . Sincer, nu ma gandeam sa fi o asa companie placuta, dupa mesajul de la "ora 03" .
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • ?l felicit înca odata pe fostul meu elev Alex Nechita (acum trebuie sa ma dau bine pe lânga el pentru niște meditații, eu fiind elevul de data asta).
      totuși, Herr Zedler, trebuie sa începeți de acum încolo sa-l mai și pedepsiți când ia locul 2. se pare ca s-a obișnuit așa, iar noi la Agnita am vrea sa vedem și locul 1 totuși...

      Comentariu


      • Un turneu extraordinar, din toate punctele de vedere, felicitari.
        Multumim mult domnului Emi Beltechi pentru premiul extraordinar oferit ( o masa de tenis Joola ) si sper sa reuseasca tot ce si-a propus pentru ca este un om deosebit.
        O sa revenim de cate ori o sa putem in preajma acestor oameni deosebiti ( Emi Beltechi, Gelu, Csaba Zedler)
        Nu in ultimul rand felicitari familiei Gavrilovici.

        Comentariu


        • Turneu A 'Paleta Veche' editia a iii-a or Victoria - 31-08-2013

          Sunt imagini de la Turneul de Noapte ,,Paleta Foare Veche,, care s-a desfasurat in spatiul din curtea locatiei unde ne-am cazat si a constat din mai multe etape.
          Etapa 1-Pregatirea spatiului cu-Lemne de foc,gratar ,ciaun,mese,banci.
          Etapa 2-Scoaterea de la frigider a celor trebuncioase,carne,salata,sucuri pt copii,si mai tirziu sucuri pentru ,,Amatori,,
          Etapa 3-Pregatirea mancarurilor si degustarea lor,dupa care hidratarea organismului
          Etapa-4-Montarea unei mese Activ si achizitionarea unor palete ,,foarte,, hoby (2 buc identice de aprox 35 de ani)si asteptarea orei ideale pt inceperea OPEN-ului 02.00.,sistemul de joc cel mai popular adoptat a fost ,,Cistigatorul la masa,,.Participantii in nr ,,foarte,, mare au avut parte de un festival al bunei dispozitii,iar cistigatorul declarat al Turneului ,,Paleta Foarte Veche,, Sultanul Gelu a fost premiat cu un concert de lung metraj de sforaituri.
          Aceasta scurta perioada petrecuta dintre cele 2 turnee de simbata si duminica a insemnat pentru mine ,EMI,
          incununarea tuturor eforturilor mele de pina acum pentru tenisul de masa,si de aceea tin foarte mult sa multumesc tuturor celor prezenti,(participanti,copii,insotitori si apropiatii)pt aceste clipe de neuitat.MULTUMESC al vostru Emi.

          Comentariu


          • Postat în original de Zosim1 Vezi post
            Sunt imagini de la Turneul de Noapte ,,Paleta Foare Veche,, care s-a desfasurat in spatiul din curtea locatiei unde ne-am cazat si a constat din mai multe etape.
            Etapa 1-Pregatirea spatiului cu-Lemne de foc,gratar ,ciaun,mese,banci.
            Etapa 2-Scoaterea de la frigider a celor trebuncioase,carne,salata,sucuri pt copii,si mai tirziu sucuri pentru ,,Amatori,,
            Etapa 3-Pregatirea mancarurilor si degustarea lor,dupa care hidratarea organismului
            Etapa-4-Montarea unei mese Activ si achizitionarea unor palete ,,foarte,, hoby (2 buc identice de aprox 35 de ani)si asteptarea orei ideale pt inceperea OPEN-ului 02.00.,sistemul de joc cel mai popular adoptat a fost ,,Cistigatorul la masa,,.Participantii in nr ,,foarte,, mare au avut parte de un festival al bunei dispozitii,iar cistigatorul declarat al Turneului ,,Paleta Foarte Veche,, Sultanul Gelu a fost premiat cu un concert de lung metraj de sforaituri.
            Aceasta scurta perioada petrecuta dintre cele 2 turnee de simbata si duminica a insemnat pentru mine ,EMI,
            incununarea tuturor eforturilor mele de pina acum pentru tenisul de masa,si de aceea tin foarte mult sa multumesc tuturor celor prezenti,(participanti,copii,insotitori si apropiatii)pt aceste clipe de neuitat.MULTUMESC al vostru Emi.
            Am o nelamurire : fetele alea se foloseau de sculele voastre, ca una era cam neagra ?

            Comentariu


            • Postat în original de mateidumitru Vezi post
              Am o nelamurire : fetele alea se foloseau de sculele voastre, ca una era cam neagra ?
              au uitat sa puna bifa pe FAMILY safe..si din acest motiv apar si celelalte..(ADULT conten)

              Comentariu


              • Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00016.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	92,4 KB 
ID:	768950Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00008.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	96,1 KB 
ID:	768951Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00011.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	93,9 KB 
ID:	768952Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00012.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	95,9 KB 
ID:	768953Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00013.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	95,9 KB 
ID:	768954

                Comentariu


                • Si cateva poze de la concurs
                  - - - Actualizat - - -
                  Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00023.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	88,3 KB 
ID:	768955Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00017.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	93,3 KB 
ID:	768956Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00019.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	91,3 KB 
ID:	768957Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00020.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	92,3 KB 
ID:	768958Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00021.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	92,5 KB 
ID:	768959

                  Comentariu


                  • Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00028.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	87,7 KB 
ID:	768960Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00029.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	86,9 KB 
ID:	768961Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00031.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	82,2 KB 
ID:	768962Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00033.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	82,6 KB 
ID:	768963Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00034.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	86,4 KB 
ID:	768964

                    Comentariu


                    • Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00042.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	94,6 KB 
ID:	768965Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00037.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	87,6 KB 
ID:	768966Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00038.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	85,0 KB 
ID:	768967Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00040.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	85,7 KB 
ID:	768968Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00041.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	83,6 KB 
ID:	768969

                      Comentariu


                      • Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00047.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,8 KB 
ID:	768970Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00043.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	89,7 KB 
ID:	768971Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00044.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,5 KB 
ID:	768972Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00045.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	92,8 KB 
ID:	768973Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00046.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	88,9 KB 
ID:	768974

                        Comentariu


                        • Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00048.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	89,4 KB 
ID:	768975Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00049.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	95,0 KB 
ID:	768976Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00052.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	93,6 KB 
ID:	768977Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00054.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	93,7 KB 
ID:	768978Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00055.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	91,5 KB 
ID:	768979

                          Comentariu


                          • Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00060.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	89,7 KB 
ID:	768980Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00056.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	94,3 KB 
ID:	768981Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00057.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	95,3 KB 
ID:	768982Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00058.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	94,1 KB 
ID:	768983Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00059.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	88,1 KB 
ID:	768984

                            Comentariu


                            • Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00069.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	79,0 KB 
ID:	768985Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00062.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	92,4 KB 
ID:	768986Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00065.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	80,3 KB 
ID:	768987Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00066.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	81,0 KB 
ID:	768988Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00068.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	86,4 KB 
ID:	768989

                              Comentariu


                              • Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00074.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	97,8 KB 
ID:	768990Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00073.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	99,0 KB 
ID:	768991Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00079.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	96,5 KB 
ID:	768992Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00089.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	96,7 KB 
ID:	768993Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00090.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	93,7 KB 
ID:	768994

                                Comentariu


                                • Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00095.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	92,9 KB 
ID:	768995Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00101.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,9 KB 
ID:	768996Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00116.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	96,8 KB 
ID:	768997Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00120.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	98,2 KB 
ID:	768998Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00123.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	97,7 KB 
ID:	768999

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de mateidumitru Vezi post
                                    Nu stiu ce se-ntimpla ca, la ultimele turnee, nu m-am mai enervat atit de tare !? ...Sa fie de vina tuica, mincarea, berea, cafeaua, apa !?...Sau OAMENII !?... Sau toate la un loc !?
                                    Multumesc organizatorilor si prietenilor, pentru ca m-au facut sa ma simt bine !
                                    Imi pare rau ca nu am putut ramane si la ,,ciorba de potroace " de astazi....Poate data viitoare.
                                    Celor care au ramas, le doresc succes si, aveti grija sa nu ,,jucati " prea mult.
                                    'nea Titi,ne pare rau ca nu ai fost prezent la "finala" a doua!Numai matale puteai sa-l "faci" pe Sultan!De noi a fost mai greu...(ai vazut ce harem are)...eram "rupti" ...de ras!!
                                    I love table tennis !

                                    Comentariu


                                    • Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00128.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	91,8 KB 
ID:	769000Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00130.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	93,4 KB 
ID:	769001Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00133.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	93,2 KB 
ID:	769002Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC00132.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	97,2 KB 
ID:	769003

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de mateidumitru Vezi post
                                        Am o nelamurire : fetele alea se foloseau de sculele voastre, ca una era cam neagra ?
                                        Nea Titi,te referi la fetele de paleta una rosie si una neagra,si e vorba de sculele de lipit fete(burete,cleste de burete,foarfeca,solutie de lipit)

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de csabazedler Vezi post
                                          'nea Titi,ne pare rau ca nu ai fost prezent la "finala" a doua!Numai matale puteai sa-l "faci" pe Sultan!De noi a fost mai greu...(ai vazut ce harem are)...eram "rupti" ...de ras!!
                                          Noatea sunt in mare forma, asa de mare ca ziua sunt praf. Nea Titi avea meci greu cu mine. Nu l-ai vazut pe Alin (banditul), a incercat sa triseze si s-a dus la masina sa schimbe paleta....a schimbat-o degeaba, mi-am luat revansa cu scandura aia...caterinca la maxim....Dan(Chirap) a fost mai destept ca a refuzat sa joace cu mine, are ochiul format,...avea febra la pometi dimineata. Doamne cat "ne-am" mai râs.
                                          ....."am cazut da-te dracu'"...."tuti gura mati de Matiz"...."pestisorul si fata aia mica"...."bula cu ala de la DitriGaz"
                                          ....prietenii stiu de ce!
                                          Hobby: Motoare si ski !
                                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de GeluBv Vezi post
                                            Noatea sunt in mare forma, asa de mare ca ziua sunt praf. Nea Titi avea meci greu cu mine. Nu l-ai vazut pe Alin (banditul), a incercat sa triseze si s-a dus la masina sa schimbe paleta....a schimbat-o degeaba, mi-am luat revansa cu scandura aia...caterinca la maxim....Dan(Chirap) a fost mai destept ca a refuzat sa joace cu mine, are ochiul format,...avea febra la pometi dimineata. Doamne cat "ne-am" mai râs.
                                            ....."am cazut da-te dracu'"...."tuti gura mati de Matiz"...."pestisorul si fata aia mica"...."bula cu ala de la DitriGaz"
                                            ....prietenii stiu de ce!
                                            "parasuta nu se deschide ...... sa vezi ca nu gasesc nici bicicleta ...!"
                                            Blade - Butterfly Zhang Jike Super ZLC
                                            FH - Butterfly Tenergy 05 FX
                                            BH - Butterfly Tenergy 05 FX

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Aly78 Vezi post
                                              "parasuta nu se deschide ...... sa vezi ca nu gasesc nici bicicleta ...!"
                                              Hei!!....alooooooooo!!......da de zacusca mea chiar nu zice nimeni nimica!!...sau nu v-a placut?
                                              I love table tennis !

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de csabazedler Vezi post
                                                Hei!!....alooooooooo!!......da de zacusca mea chiar nu zice nimeni nimica!!...sau nu v-a placut?
                                                Cred ca de la ea ai fost in mare forma,....te-ai dopat cu gem, noi n-am pus potu',...ai mancat da-te...
                                                Hobby: Motoare si ski !
                                                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                                Comentariu


                                                • Multumim d-lui tutoveanu pentru video si foto !
                                                  Astfel putem vedea momentele unice, frumusetea sportului care ne-a unit, respectul si prietenia ce conduc turneele.

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de csabazedler Vezi post
                                                    'nea Titi,ne pare rau ca nu ai fost prezent la "finala" a doua!Numai matale puteai sa-l "faci" pe Sultan!De noi a fost mai greu...(ai vazut ce harem are)...eram "rupti" ...de ras!!
                                                    Stai linistit ca nici eu nu-i faceam fața...Are motor de 270 CP
                                                    - - - Actualizat - - -
                                                    Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                                    Nea Titi,te referi la fetele de paleta una rosie si una neagra,si e vorba de sculele de lipit fete(burete,cleste de burete,foarfeca,solutie de lipit)
                                                    Binenteles

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X