Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A - Sibiu - 28 Septembrie 2013 OPEN+AMATORI

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Nea Matei asa rau ai fost de te-au pus aia la colt

    Comentariu


    • Postat în original de Vali 100% Vezi post
      e vorba de cei care au cedat meciul cu tine,nu ?
      Te-ai prins !
      - - - Actualizat - - -
      Postat în original de dantim Vezi post
      Nea Matei asa rau ai fost de te-au pus aia la colt
      Iti dai seama pe citi am batut, de-au reusit sa ma surghiuneasca la colt ?!

      Comentariu


      • Postat în original de csabazedler Vezi post
        Ce s-a intamplat cu Geoiarba(Nicula Dumitru)?
        Hai baietii!!
        Hai Agnita!!
        A jucat, chiar a jucat bine! Problema a fost ca au participat prea multi jucatiri peste nivel,... asa ca s-a cerut acasa, ....nu e singurul, pe mine m-a scos Ceausescu (s-a intors tenisul cu fundul in sus!)
        Hobby: Motoare si ski !
        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

        Comentariu


        • Postat în original de mateidumitru Vezi post
          Multumesc tuturor celor care m-au facut sa ma simt excelent!

          Dragul de el!...cum se protejeaza de virusi.
          Hobby: Motoare si ski !
          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

          Comentariu


          • Postat în original de GeluBv Vezi post
            Dragul de el!...cum se protejeaza de virusi.
            Am avut inspiratie cind ti-am facut poza asta ,a ajuns poza turneului.Suntem buni Nea Titi.V-a salut Emi

            Comentariu


            • Postat în original de Vali 100% Vezi post
              Hai ca se poate.!
              Merci Vali de incurajare.. dar poate data viitoare.

              Comentariu


              • super turneu !frumoase meciuri am vazut.felicitari tuturor participantilor.felicitari sibienilor!

                Comentariu


                • Felicitari Cosmine!!!!Inca un podium meritat!O revansa cu Andrei(de la Ocna),si o prezenta constanta "acolo sus" in top.
                  Felicitari agnitenilor pentru rezultatele bune obtinute!Felicitari invingatorilor,invinsilor,tuturor prietenilor amaturisti prezenti la Sibiu!!!!
                  I love table tennis !

                  Comentariu


                  • Felicitari Dragos si Florin!!! ! A fost un turneu frumos si bine organizat! Kri-cluj
                    LEMN:MAZE(Old Tag)
                    Fh:TEN. 05
                    Bh:,TEN. 05

                    Comentariu


                    • Postat în original de Rozenfeld.IT Vezi post
                      Felicitari Dragos si Florin!!! ! A fost un turneu frumos si bine organizat! Kri-cluj
                      Subscriu cu placere dl.Cristi cu felicitarile de rigoare atat participantilor,organizatorilor si premiantilor.
                      P.S. Pacat ca nu ne-am putut revedea.

                      Comentariu


                      • TURNEU A - Sibiu - 28 Septembrie 2013 OPEN+AMATORI


                        - - - Actualizat - - -

                        Comentariu


                        • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                          Am avut inspiratie cind ti-am facut poza asta ,a ajuns poza turneului.Suntem buni Nea Titi.V-a salut Emi
                          Macar asa, sa ajungem si noi pe primele locuri
                          - - - Actualizat - - -
                          Postat în original de GeluBv Vezi post
                          Dragul de el!...cum se protejeaza de virusi.
                          Si, inca nu m-am protejat suficient, dovada ca acum sunt racit ,,cobza "

                          Comentariu


                          • Felicitari
                            Dragos ,bravo Florine un turneu bine organizat.numai bine/ George

                            Comentariu


                            • Felicitari pentru turneu

                              Comentariu


                              • Vreau sa felicit si eu organizatorii turneului, castigatorii, invinsii si toti participantii. A fost un turneu excelent! Nota 10!!!
                                Nu am fost pregatit sa filmez dar am reusit sa filmez un set din finala de la amatori si anume setul 3 care a fost cel mai spectaculos si care a schimbat castigatorul turneului la amatori: Muntean Alin il conducea pe Catinean Vasile cu 2-0 la seturi si a avut minge de meci si turneu la avantaje, dar apierdut setul si apoi finala. Dar mai bine va las sa vedeti acest set!

                                Comentariu


                                • Un turneu reusit.Felicitari organizatorilor. Super poze D-l Zedler (trebuie sa se sacrifice cineva).Multumiri.

                                  Comentariu


                                  • Fortza Sibiu! Mi-a lasat o impresie foarte buna turneul din acest week-end, felicitari celor implicati în organizare! ?i pentru ca undeva într-un alt topic se vorbea recent de dadutul cu calificative dupa turnee, de la mine aveti un 9,90 cu un plus pentru economisirea timpului (nota 10* din perioada recenta fiind înca rezervat domnului Gelu pentru regalul de la Brașov).
                                    Sa ne vedem cu bine!
                                    Pali

                                    PS: Domnu' Bodeanu, merci pt. atentionarea cu Oktober/Cibin-festul De mult doream un turneu unde sa nu fiu prea odihnit la începutul inferioarelor, care acum mi s-a parut ca s-au tinut în zorii zilei, sau în prelungirile acestora
                                    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                    Tel : 0742 257 995

                                    Comentariu


                                    • TURNEU A - Sibiu - 28 Septembrie 2013 OPEN+AMATORI

                                      toate bune si frumoase asa cum suntem obisnuiti la turneele organizate de dragos si pt a dovedi iata si cateva imagini :
                                      Fișiere atașate
                                      Ultima editare de marius1964; 30.sep.2013, 17:10.

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de iuliuzedler

                                        Operatiunea ... "tulburelul"?
                                        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                        Comentariu


                                        • Niste baieti.
                                          Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
                                          https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
                                          Va rog sa aveti o viata frumoasa.

                                          Comentariu


                                          • TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                              Saracii de voi...ce obositi sunteti ! Singurul Emi, care e mai fresh. Felicitari tuturor pentru cit ati muncit !

                                              Comentariu


                                              • D'apai domnul Emi a si sosit mai târziu, jucând la open, probabil de aici o fi venind "freshitatea" sa mai mare
                                                Postat în original de mateidumitru Vezi post
                                                Saracii de voi...ce obositi sunteti ! Singurul Emi, care e mai fresh. Felicitari tuturor pentru cit ati muncit !
                                                FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                                Tel : 0742 257 995

                                                Comentariu

                                                Who has read this thread:
                                                Procesare...
                                                X