Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A - Sibiu - 28 Septembrie 2013 OPEN+AMATORI

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TURNEU A - Sibiu - 28 Septembrie 2013 OPEN+AMATORI

    DATA: 28.09.2013
    SALA: ATENTIE!!! locatia s-a schimbat=> SALA de Sport a Liceului Teoretic „Constantin Noica”, Str. Oștirii nr.5
    indicatii orientare, din centru: (Hotel Ramada/Ibis/Continental Forum) http://goo.gl/maps/JCwns
    NR. MESE: 16 ITTF
    ORA:
    AMATORI: 9:00- inscrierea
    9:30 - ora inceperii
    OPEN: 13:30 - inscrierea
    14:00 - ora inceperii
    NR. PARTICIPANTI: 96 Amatori / 36 Open (daca sunt mai multe cereri de participare vom cauta o solutie)
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare de 6 (maxim 7) jucatori si se califica primii 4 + grupe superioare se califica primii 2 + eliminatorii;
    TAXA PARTICIPARE: 25 lei
    Se asigura: apa, cafea, sandwich
    Firma VivaSportShop va asigura mingile de joc si este prezenta cu standul unde puteti gasi cele mai noi produse! (daca doreste si alta firma, cu mare placere)
    INSCRIEREA: pe forum sau telefonic
    POSIBILITATI CAZARE: Hotel Stefani ( http://www.hotelstefani.ro/ro/ )
    -pentru turneu: camera dubla: 120 lei
    camera tripla: 150 lei
    ORGANIZATORI: TEMELIE DRAGOS (0745/703622), POPESCU SILVIU, APIAN FLORIN, DJTS SIBIU
    Va asteptam cu drag!
    Ultima editare de Cosnic; 25.sep.2013, 15:49.
    We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
    Aristotle



    Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

  • #2
    Clasament Open
    1 -- 4
    Marinescu Razvan - Bucuresti
    Toma Florin - Pitesti
    Sicoe Rodica - Cugir
    Frant Nicusor - Resita
    5 -- 8
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Apian Florin - Bistrita
    Migea Cornel - Sibiu
    9 -- 12 loc 3 gr.sup.
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Popa Radu - Deva
    Stancu Tiberiu - Deva
    Iancu Sorin - Sibiu
    13 -- 16 loc 4 gr.sup.
    Ciuca Dan - Pitesti
    Aron Darie - Sibiu
    Sorescu Deian - Resita
    Catinean Vasile - Petrila
    17 -- 18 2v gr.inf.
    Filimon Bogdan - Bucuresti
    Tincu Laurentiu - Sibiu
    19 -- 22 1v gr.inf.
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Crainic Adrian - Orastie
    Vaduva Gabriel - Mioveni
    Todarcea Ioan - Sibiu
    23 -- 25 0v gr.inf.
    Parfenie Constantin - Resita
    Beltechi Dumitru - Victoria
    Ghise Sorin - Sibiu
    Clasament Amatori
    1 -- 4
    Catinean Vasile - Petrila
    Muntean Alin - Tarnaveni
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Cindea Cosmin - Sibiu
    5 -- 8
    Popa Radu - Deva
    Zelariu Petru - Tarnaveni
    Nica Ionut - Brasov
    Mustocea Andrei - Petrila
    9 -- 16
    Sipos Ferenc - Targu Mures
    Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca
    Vladu Nicolae - Pitesti
    Darmaz Ion - Targoviste
    Benyovski Bela - Sibiu
    Aron Darie - Sibiu
    Kiss Zoltan - Targu Mures
    Hutanu Alin - Brasov
    17 -- 32
    Popa Mircea - Brasov
    Negrean Ioan - Sibiu
    Barac Marius - Sibiu
    Crainic Adrian - Orastie
    Kromek Iulian - Cugir
    Nicula Dumitru - Agnita
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
    Weiss Simona - Cisnadie
    Marin Floricel - Brasov
    Groza Alexandru - Cisnadie
    Filipoiu Bogdan - Ramnicu Valcea
    Banu Nicolae - Ocna Sibiului
    Matei Dumitru - Deva
    Ciucur Laurentiu - Sibiu
    Andone Claudiu - Cugir
    33 -- 48 loc 3 gr.sup.
    Rosu Dan - Brasov
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Somlea Darian - Cisnadie
    Cristea Virgil - Cugir
    Androne Daniel - Petrila
    Clapa Danut - Bucuresti
    Filea Adonis - Sibiu
    Puiulet Iosif - Agnita
    Radu Constantin - Sibiu
    Pietraru Dorian - Victoria
    Bucur Dan - Cisnadie
    Dordea Lucian - Medias
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Muresanu Alex - Sibiu
    Ursu Claudiu - Victoria
    Stroe Ionel - Sibiu
    49 -- 64 loc 4 gr.sup.
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Sana Doru - Cluj Napoca
    Horvath Mircea - Orastie
    Cucu Cristin - Targoviste
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Lolea Toma - Fagaras
    Popa Cristian - Victoria
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Comsa Dan - Sibiu
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Coma Dan - Sibiu
    Clontea Mircea - Victoria
    Oniga Petre - Cugir
    Bardocz Szilard - Capeni
    Fratila Dan - Ocna Sibiului
    Neghina Vasile - Sibiu
    65 -- 78 1v gr.inf.
    Decean Darian - Sibiu
    Ivan Catalin - Fagaras
    Ludwig Arthur - Victoria
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
    Oancea Paul - Agnita
    Rosianu Nicolae - Sibiu
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Barac Alexandru - Sibiu
    Bunea Andrei Gabriel - Hunedoara
    Bunea Dan - Hunedoara
    Kondort Dan - Sibiu
    Vladut Ilie - Sibiu
    Francu Mircea - Sibiu
    Kiss Attila - Targu Mures
    79 -- 91 0v gr.inf.
    Zedler Iuliu - Blaj
    Ciurca Ovidiu - Targu Mures
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Suciu Iacob - Blaj
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Albu Radu - Ocna Sibiului
    Rotariu Ionica - Sibiu
    Pacurar Cornel - Blaj
    Marocico Marius - Fagaras
    Porumb Elena - Sibiu
    Gligor George - Sibiu
    Manitiu Florin - Sibiu
    Ultima editare de FlorinBN; 30.sep.2013, 10:50.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri Open - on 28-Sep-13 at 00:20:35
      1. Marinescu Razvan, Bucuresti, 8 - 37.3 - OL
      2. Toma Florin, Pitesti, 14 - 27.5 - OW
      3. Apian Florin, Bistrita, 16 - 26.7 - O
      4. Frant Nicusor, Resita, 27 - 27 - O
      5. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 33 - 21.3 - O
      6. Sicoe Rodica, Cugir, 37 - 23.6 - OLF
      7. Temelie Dragos, Sibiu, 54 - 23.7 - O
      8. Ciuca Dan, Pitesti, 72 - 22.3 - OW
      9. Daneliuc Gabi, Sibiu, 73 - 24.6 - O
      10. Corbu Sorin, Resita, 77 - 21.4 - O
      11. Mitzea Alexandru, Sibiu, 85 - 18.9 - A
      12. Migea Cornel, Sibiu, 95 - 19.4 - O
      13. Stancu Tiberiu, Deva, 100 - 20.8 - OW
      14. Govoreanu Florin, Cisnadie, 109 - 22.5 - O
      15. Sorescu Deian, Resita, 118 - 20.4 - OJ
      16. Crainic Adrian, Orastie, 134 - 17.3 - A
      17. Filimon Bogdan, Bucuresti, 167 - 18.3 - A
      18. Todarcea Ioan, Sibiu, 276 - 17.5 - A
      19. Parfenie Constantin, Resita, 283 - 12.4 - AW
      20. Beltechi Dumitru, Victoria, 312 - 16.5 - A
      21. Iancu Sorin, Sibiu, 388 - 17.6 - A
      22. Kiss Dionisie, Petrila, 455 - 12.2 - A
      23. Tincu Laurentiu, Sibiu, 637 - 17.8 - A
      24. Benyi Crinel, Tarnaveni, 744 - 19.6 - O
      Inscrieri Amatori - on 28-Sep-13 at 00:19:46
      1. Vladu Nicolae, Pitesti, 62 - 17.8 - AW
      2. Aron Darie, Sibiu, 79 - 18.7 - A
      3. Nica Ionut, Brasov, 80 - 18.3 - A
      4. Vladoiu Gelu, Brasov, 88 - 16.5 - A
      5. Popa Radu, Deva, 99 - 18.6 - A
      6. Darmaz Ion, Targoviste, 107 - 15.7 - AW
      7. Cindea Cosmin, Sibiu, 111 - 18.2 - A
      8. Andone Claudiu, Cugir, 123 - 16.8 - A
      9. Hutanu Alin, Brasov, 126 - 16.7 - A
      10. Nicula Dumitru, Agnita, 127 - 15.2 - AW
      11. Popa Mircea, Brasov, 150 - 14.2 - AW
      12. Matei Dumitru, Deva, 165 - 13.1 - AW
      13. Sipos Ferenc, Targu Mures, 168 - 15.3 - AW
      14. Rosu Dan, Brasov, 169 - 13.6 - A
      15. Trocan Nicolae, Mioveni, 178 - 14.3 - AW
      16. Muntean Alin, Tarnaveni, 187 - 18.6 - A
      17. Rozenfeld Cristian, Cluj Napoca, 218 - 13.4 - A
      18. Benyovski Bela, Sibiu, 223 - 12.9 - A
      19. Kromek Iulian, Cugir, 234 - 13.6 - A
      20. Ciucur Laurentiu, Sibiu, 244 - 12.6 - A
      21. Marin Floricel, Brasov, 245 - 12.6 - AW
      22. Groza Alexandru, Cisnadie, 262 - 12.2 - A
      23. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 263 - 17.1 - A
      24. Somlea Darian, Cisnadie, 286 - 12 - A
      25. Catinean Vasile, Petrila, 296 - 16.8 - A
      26. Filipoiu Bogdan, Ramnicu Valcea, 321 - 15 - A
      27. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 336 - 12.6 - A
      28. Mustocea Andrei, Petrila, 348 - 18.4 - A
      29. Sana Doru, Cluj Napoca, 358 - 10 - A
      30. Banu Nicolae, Ocna Sibiului, 364 - 11.2 - A
      31. Horvath Mircea, Orastie, 365 - 11.1 - A
      32. Negrean Ioan, Sibiu, 368 - 11.9 - A
      33. Barac Marius, Sibiu, 378 - 11.7 - A
      34. Cristea Virgil, Cugir, 413 - 9.1 - A
      35. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 433 - 13.9 - A
      36. Androne Daniel, Petrila, 467 - 12.7 - A
      37. Cucu Cristin, Targoviste, 469 - 11 - A
      38. Clapa Danut, Bucuresti, 476 - 15 - A
      39. Kiss Zoltan, Targu Mures, 480 - 16.3 - A
      40. Ciobanu Daniel, Blaj, 483 - 11.7 - A
      41. Decean Darian, Sibiu, 529 - 8.7 - A
      42. Zedler Iuliu, Blaj, 530 - 7.3 - AW
      43. Filea Adonis, Sibiu, 540 - 9.3 - A
      44. Puiulet Iosif, Agnita, 571 - 11.4 - A
      45. Radu Constantin, Sibiu, 580 - 14.4 - A
      46. Ciurca Ovidiu, Targu Mures, 612 - 8.3 - A
      47. Ivan Catalin, Fagaras, 653 - 9.7 - A
      48. Sarcani Andrei, Targu Mures, 725 - 6.6 - A
      49. Lolea Toma, Fagaras, 780 - 8.9 - A
      50. Popa Cristian, Victoria, 790 - 11.4 - A
      51. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 796 - 8.2 - A
      52. Suciu Iacob, Blaj, 801 - 6.3 - A
      53. Comsa Dan, Sibiu, 810 - 9 - A
      54. Weiss Simona, Cisnadie, 839 - 10.8 - AF
      55. Pietraru Dorian, Victoria, 902 - 10.1 - A
      56. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 946 - 12.2 - A
      57. Bucur Dan, Cisnadie, 990 - 13.3 - A
      58. Coma Dan, Sibiu, 1075 - 9.7 - A
      59. Ghise Sorin, Sibiu, 1077 - 8.8 - A
      60. Dordea Lucian, Medias, 1094 - 13.6 - A
      61. Ludwig Arthur, Victoria, 1096 - 13.5 - A
      62. Clontea Mircea, Victoria, 1102 - 10.4 - A
      63. Oniga Petre, Cugir, 1111 - 16.2 - A
      64. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 1184 - 12.3 - A
      65. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 1214 - 6.5 - A
      66. Oancea Paul, Agnita, 1221 - 1.7 - A
      67. Muresanu Alex, Sibiu, 1243 - 8.3 - A
      68. Rosianu Nicolae, Sibiu, 1280 - 7.5 - A
      69. Bardocz Szilard, Capeni, 1318 - 7.6 - A
      70. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 1323 - 6.7 - A
      71. Fratila Dan, Ocna Sibiului, 1470 - 5.3 - A
      72. Ursu Claudiu, Victoria, 1615 - 1.3 - A
      73. Albu Radu, Ocna Sibiului, 1672 - 5.3 - A
      74. Rotariu Ionica, Sibiu, 1816 - 1 - A
      75. Neghina Vasile, Sibiu, 1917 - 1.4 - A
      76. Barac Alexandru, Sibiu, 1939 - 10 - A
      77. Zelariu Petru, Tarnaveni, 2035 - 9.1 - A
      78. Bunea Andrei Gabriel, Hunedoara, 2161 - 8.2 - A
      79. Bunea Dan, Hunedoara, 2162 - 8.2 - A
      80. Pacurar Cornel, Blaj, 2226 - 8.2 - A
      81. Kondort Dan, Sibiu, 2434 - 0.8 - A
      82. Marocico Marius, Fagaras, 2545 - 6.4 - A
      83. Vladut Ilie, Sibiu, nou - 0 - A
      84. Francu Mircea, Sibiu, nou - 0 - A
      85. Porumb Elena, Sibiu, nou - 0 - A
      86. Nicula Robert, Sibiu, nou - 0 - A
      87. Gligor George, Sibiu, nou - 0 - A
      88. Manitiu Florin, Sibiu, nou - 0 - A
      Ultima editare de FlorinBN; 30.sep.2013, 10:50.
      TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table


      Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

      Comentariu


      • #4
        Se inscriu la amatori:Ciurca Ovidiu - Targu Mures
        Sarcani Andrei - Targu Mures
        Ciurca Sorin - Tarnaveni
        Muntean Alin - Tarnaveni
        Suciu Cristian - Baciu Cj
        Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
        https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
        Va rog sa aveti o viata frumoasa.

        Comentariu


        • #5
          Se inscriu:Muresanu Alex- 1201-amatori
          Kondort Dan-amatori
          Vladut Ilie(nou)-amatori
          - - - Actualizat - - -
          Se inscriu:Muresanu Alex- 1201-amatori
          Kondort Dan-amatori-
          Vladut Ilie(nou)-amatori
          Toti 3 din Sibiu.

          Comentariu


          • #6
            se inscrie din fagaras la AMATORI IVAN CATALIN SI MAROCICO MARIUS

            Comentariu


            • #7
              Din Agnita se inscriu; EFTIMIE ADRIAN,PAUL OANCEA,PUIULET IOSIF si NICULA DUMITRU.

              Comentariu


              • #8
                se inscriu din Blaj la amatori:
                Ciobanu Daniel
                Suciu Iacob
                Pacurar Cornel

                Comentariu


                • #9
                  Se incrie din Canpina la Amatori GRIGORE ALEXANDRU.

                  Comentariu


                  • #10
                    Laurentiu Ciucur - Sibiu - amatori

                    Comentariu


                    • #11
                      Cindea Cosmin - Sibiu - Amatori
                      We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
                      Aristotle



                      Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

                      Comentariu


                      • #12
                        Andone Claudiu - amatori - Cugir
                        4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                        Comentariu


                        • #13
                          la amatori
                          Negrean Ioan - Sibiu

                          Decean Darian - Sibiu
                          05 Viscaria 05

                          Comentariu


                          • #14
                            se inscriu la amatori - Barac Marius ( 362 ) , Barac Alexandru ( 1882 ) , Comsa Dan ( 779 ) si Rotariu Ionica ( 1762 ) - toti din Sibiu .

                            Comentariu


                            • #15
                              Vladoiu Gelu...amatori....bv
                              Hobby: Motoare si ski !
                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X