Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A Bacău 5 octombrie 2013 open - amatori - CUPA TT Bacău

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari Lush! doar lipsa de fair-play te-a impiedicat sa joci finala.
    0751840078, stadinadi@yahoo.com
    G3FX BTY TIMO BOLL SPIRIT Black Tag Rakza X

    Comentariu


    • Felicitari tuturor !!! Bravo copiilor ce au ajuns in amatur prin forte proprii. Organizatorilor ce sa le spun ?! Numai de bine si sa o tineti tot asa. Turneul are de toate: gazde excelente, postari pe forum prompte, logistica de profesionisti, rezultate spectaculoase si meciuri deopotiva si nu in ultimul rand admosfera generala de bunadispozitie. La mai mare si ...
      Hai ai nostrii !!!
      Dan Chirap
      www.sportdakiro.com
      email: contact@sportdakiro.com

      Comentariu


      • Costi & comp. de bacauani se pare ca au reusit lucruri formidabile,felicitari si la cat mai multe realizari !
        De asemenea felicitari participantilor si premiantilor !

        Comentariu


        • Felicitari Mihaita !
          Uite ca-ncepe sa dea roade tot efortul tau de pana acum! Bravo!
          Bravo si tatalui tau care te sustine cu trup si suflet (nu mai spun financiar), un parinte fericit in aceste momente. Felicitari d-le Nemaciuc.
          Felicitari si celorlalti finalisti (open/amatori), ne-ati dat o lectie de tenis. Bravo voua !
          Respect.
          Blade: lemn off...ce lemn !
          Bh: cu tepi
          Fh: fara tepi

          Comentariu


          • felicitari organizatorilor.un turneu superb.faceti tot asa.foarte frumos.

            Comentariu


            • Felicitari Mihai ! Sunt mindru ca, la Brașov, am fost coleg de antrenament cu tine.
              La mai mare !

              Comentariu


              • Multumesc pentru felicitari.

                Comentariu


                • felicitari Mihaita,este clar,nu mai am ce sa-ti fac,doar daca tu te duci la amatori iar eu la juniori,doar asa nu te mai intalnesc,am glumit bineanteles,tine-o tot asa si ai tot respectul meu si al tuturor,tin sa-l felicit pe tatal tau care te sprijina,cu drag Bogdan.

                  Comentariu


                  • Pentru un turneu cu 6 pagini pina la incepere si cu inca 6 pagini dupa nu poate sa fie decit catalogat in categoria celor care au incercat sa multumeasca pe toata lumea si a reusit.Felicitari Moldova,Bacău si nu in ultimul rind Sebi,Bianca ,Cosmin,Costi,Cozma,Dan si inca citeva persoane la care nu le cunosc numele si au fost f activi.A-ti demonstrat intregului Amatur ca relatia coordonator,coordonator zonal si organizator a functionat perfect,un turneu cu un organizator inimos si sustinut de toti cei care au fost in jurul lui si consiliat de cei cu experienta(Costi,Dan si Cozma).In posturile anterioare se vorbeste pe larg despre reusita turneului,un numar impresionant de postarii,si deaceea mai multe nu mai zic,dar urez tinerei echipe ,(de fapt novicei echipe) organizatorice cit mai multe turnee de aceeasi anvergura.Bravo.Al vostru EMI
                    Ultima editare de Zosim1; 11.oct.2013, 09:00.

                    Comentariu


                    • Va multumim frumos pentru toate aceste cuvinte frumoase si incurajatoare pe care ni le-ati oferit. Suntem foarte mandri de ceea ce am realizat si desi au fost mici inconveniente speram ca la urmatorul concurs "Marca Bacău " sa le putem rezolva si pe acestea. Va multumim inca o data tuturor celor care ne-au onorat cu prezenta si felicitari premiantilor nostri . Va asteptam cu mult drag la urmatorul concurs bacauan.
                      Cu multa stima si respect,
                      Echipa Bacău

                      Comentariu


                      • Sa ne traiti frumos si sa mai avem parte la voi de asemenea turnee.Inscrieti-ma de acum ptr. la anul ca sigur nu o sa mai fie locuri.
                        Blade . PHOTINO
                        Fh. Tibhar ev. Mx-p
                        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                        Comentariu


                        • Postat în original de marcu vasile Vezi post
                          Sa ne traiti frumos si sa mai avem parte la voi de asemenea turnee.Inscrieti-ma de acum ptr. la anul ca sigur nu o sa mai fie locuri.
                          Domnule Marcu,
                          Dumneavoastra sunteti invitat de onoare si chiar de nu ar mai fi locuri pentru dumneavoastra se gaseste intotdeauna!
                          Va pup,
                          Bianca

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X