Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa AMATUR Romania - Turneu A+, Topoloveni, 12 oct 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de romeobucsan Vezi post
    Nu am reputatia necesara comentariilor,solutiilor sau ideilor adevarate dar parerea personala pot sa mi-o exprim.Nu sunt de acord cu REGULA PRIORITATI LOCURILOR IN CLASAMENTUL AMATUR LA ZI.Consider ca nu toti jucatorii amatori au sanse egale.In cazul meu daca nu voi participa,datorita regulii de mai sus si pozitiei mele in clasament,NU POT ACUMULA PUNCTE MAI MULTE,in conditiile in care participarea la concursuri A+ este esentiala pentru acumularea de puncte.Probabil ca sunt multi jucatori amatori in aceasta situatie,care vor sa participe la un A+,dar nu .....se poate.Stiu ca regula se aplica in cazul in care numarul celor inscrisi depaseste numarul maxim admis de jucatori.De asemenea scopul participarii nu este acumularea de puncte,dar sa fie participare. In speranta ca se va schimba ceva,va salut cu respect si va urez SUCCES tuturor,PARTICIPANTILOR,bineinteles.
    citat din regulamentul AMATUR 2013:
    " - scopul turneelor A+ este de a apropia jucatorii cei mai buni din circuit, pentru stabilirea unei ierarhii cat mai corecte. "

    Comentariu


    • Ca si in politica ,regulamentul regulamenteaza
      - - - Actualizat - - -
      Postat în original de vrg Vezi post
      TOATE CONCURSURILE A+ FARA LIMITA DE JUCATORI !
      CE SPUNETI ?
      Ar fi obositor,au mai fost turnee care sau terminat la 1 sau 2 noaptea dar au fost frumoase

      Comentariu


      • Postat în original de mironandrei Vezi post
        Domnilor,vreau sa rezum si eu acea regula cu locurile in clasament.Nu prea imi comvine mie sau nici altora daca nu au punctajul necesar sa fie respinsi.Normal trebuie sa se i-a dupa ordinea PRIMILOR INSCRISI!Multumesc.
        Si inscrierea sa se faca in vinerea premergatoare concursului intre orele 20.00-20.05. Sau cine ajunge primul la sala mai bine, ca sa venim de vineri cu cortu sa stam in fata salii.

        Comentariu


        • Postat în original de sevraj Vezi post
          Si inscrierea sa se faca in vinerea premergatoare concursului intre orele 20.00-20.05. Sau cine ajunge primul la sala mai bine, ca sa venim de vineri cu cortu sa stam in fata salii.
          Tu poti sa mergi cu o saptamana inainte in cantonament cu baietii din echipa lui Sorin din divizia b ca tot nu intri in primi 4
          - - - Actualizat - - -
          Cind te vezi in5-8 deja incep sa iti aplaude bucile de nu se mai opresc pina la urmatorul turneu

          Comentariu


          • Postat în original de sevraj Vezi post
            Si inscrierea sa se faca in vinerea premergatoare concursului intre orele 20.00-20.05. Sau cine ajunge primul la sala mai bine, ca sa venim de vineri cu cortu sa stam in fata salii.
            Asta clar nu se poate ca s-ar chema ajutor de minimis, nu turneu A+ Amatur!
            www.clubarena08.ro

            Comentariu


            • Postat în original de vrg Vezi post
              TOATE CONCURSURILE A+ FARA LIMITA DE JUCATORI !
              CE SPUNETI ?
              Va rog sa-mi spuneti in ce sala/sali din Romania s-ar putea organiza de exemplu un turneu cu numai 500 de participanti din cei 3000 amaturisti din clasament si ce sistem de joc ar putea fi adoptat astfel incat sa inceapa de dimineata si sa se incheie in aceeasi zi! Sa ramanem totusi ancorati in realitatea romaneasca! Multumesc!
              www.clubarena08.ro

              Comentariu


              • Postat în original de romeobucsan Vezi post
                Nu am reputatia necesara comentariilor,solutiilor sau ideilor adevarate dar parerea personala pot sa mi-o exprim.Nu sunt de acord cu REGULA PRIORITATI LOCURILOR IN CLASAMENTUL AMATUR LA ZI.Consider ca nu toti jucatorii amatori au sanse egale.In cazul meu daca nu voi participa,datorita regulii de mai sus si pozitiei mele in clasament,NU POT ACUMULA PUNCTE MAI MULTE,in conditiile in care participarea la concursuri A+ este esentiala pentru acumularea de puncte.Probabil ca sunt multi jucatori amatori in aceasta situatie,care vor sa participe la un A+,dar nu .....se poate.Stiu ca regula se aplica in cazul in care numarul celor inscrisi depaseste numarul maxim admis de jucatori.De asemenea scopul participarii nu este acumularea de puncte,dar sa fie participare. In speranta ca se va schimba ceva,va salut cu respect si va urez SUCCES tuturor,PARTICIPANTILOR,bineinteles.
                Dom' Romeo va garantez ca pe actualul regulament nu exista nici o sansa sa ratati turneul de la Topoloveni. Chiar prin absurd, daca vor veni toti jucatorii cu drept de joc la amatori si tot nu puteti fi devansat.
                Dormiti linistit regulamentul vegheaza pentru dumneavoastra !
                Rudius

                Comentariu


                • Cupa AMATUR Romania - Turneu A+, Topoloveni, 12 oct 2013


                  - - - Actualizat - - -
                  Pentru cine ar vrea sa doarma in masina si nu in cort cum a scris prietenul meu Sevraj ( sfert) la un mega turneu A+ o dedicatie,daca s-ar incumeta cineva sa organizeze asa ceva
                  - - - Actualizat - - -
                  Oricum va fi un turneu fain dupa cite turnee A facute de Sorin de nota 20 (printre cele mai faine)cred ca nu o sa fim dezamagiti de un A+

                  Comentariu


                  • Din Pitești - Sterian Laurentiu - Amatur

                    Comentariu


                    • lista de inscriere actualizata!
                      www.clubarena08.ro

                      Comentariu


                      • Moraru Constantin - București
                        www.clubarena08.ro

                        Comentariu


                        • Cindea Cosmin - Sibiu - OPEN
                          We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
                          Aristotle



                          Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

                          Comentariu


                          • Rodica Sicoe - CUGIR, incerc sa ajung si eu....poate ma i-a cineva si pe mine ....

                            Comentariu


                            • Este trecut de doua ori 469 Cucu Cristin
                              Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                              FH: Butterfly - Dignics 80
                              BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                              Comentariu


                              • Clapa Danut, București, Amatori

                                Comentariu


                                • Postat în original de taiegatu Vezi post
                                  Clapa Danut, București, Amatori
                                  476 Clapa Danut București B 81 15.0 A
                                  Ai mai fost inscris odata, de Cap. Sper sa fim in lista finala.
                                  TsE

                                  Comentariu


                                  • mihaila aurel-bucuresti-open

                                    Comentariu


                                    • Se inscriu oltenasii amatori:-Sultan Valentin-Craiova
                                      -Cretu Marian -Craiova,
                                      -Gheorghe Nicu -DT Severin,
                                      -Draghici D-tru -DT Severin.

                                      Comentariu


                                      • Se inscriu din Fagaras la AMATORI - Ivan Catalin si Marocico Marius
                                        - - - Actualizat - - -
                                        Se mai inscrie din Fagaras la AMATORI - Ciky Cornel

                                        Comentariu


                                        • Din Breaza vin:
                                          Mihaila Nicolae-open
                                          Rusea Gheorghe-amatur
                                          Coman Emil-amatur
                                          Din Campina vine Mostovoi Andrei-open.

                                          Comentariu


                                          • Radulescu Dan, București, Amatori

                                            Comentariu


                                            • Barbulescu Bogdan Pitești Open
                                              Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4
                                              TIMO BOLL ALC
                                              tenergy 05

                                              Comentariu


                                              • La Amatori: EFTIMIE ADRIAN si PUIULET IOSIF din AGNITA.

                                                Comentariu


                                                • Rusea Gheorghe 340 este trecut de doua ori.

                                                  Comentariu


                                                  • Mihalescu Dinu - Timișoara - Amatori

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X