Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Rădăuți 19.10.2013 - Cupa Medistom editia III open+amatori+copii

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • A fost un concurs deosebit cu o organizare de exceptie ,tin sa multumesc organizatorilor ,sponsorilor si nu in ultimul rand si domnului doctor Pomohaci care iubeste tenisul de masa.

    Comentariu


    • Postat în original de Zosim1 Vezi post
      Postat în original de cata_60 Vezi post
      precum si progresele remarcabile ale tinerilor Aga Alex si Nemaciuc Mihai
      Sunt de remarcat progresele celor 2 pe care am avut onoarea sa-i avem ca cursanti la Tabara Bucovina si Tabara de la Brașov (Mihai) ,unde am remarcat urmatoarele.Dorinta extraordinara de a participa la toate fazele antrenamentelor (incalzire,teme la masa de joc,cutie,conditie fizica ,streching )a lui Alex,care cred ca este un autodidact,si in continuare ,cind are timp pune in practica cele invatate in tabara ,lucruri care de altfel dau rezultate.(Cred ca anul terminal il tine in aceasta perioada departe de masa de joc,dar ma bucura sa il vada ca participa la turneele din zone)Bravo Alex.Cit despre Mihai care se vede ca are rezultate din ce in ce mai bune,este si urmare a unui numar mare de ore care le petrece jucind tenis,in deosebi cred ca f.multe partide,de unde si maturitatea asta in joc,un autodidact precoce ,dar supravegerea unui antrenor nu iar strica.Bravo Mihaita.Sprijinirea mea directa sau indirecta alaturi de coordonatori Amatur a trupelor de copii,a turneelor de copii,a taberelor se fac simtite rezultatele prin acestia.O mai buna implementare,coordonare si gestionare a accestui scop,sustinerea tinerilor prin diverse programe cred ca ar inlatura polemicile la nivelul Bugetului Amatur.Al vostru EMI
      Progresele remarcabile ale tinerilor mentionati nu sunt straine,totusi, de activitatea centrului de copii si juniori de la Botoșani.
      Zaboviti putin,domnule EMI,pe acest site:
      http://www.ajtmBotoșani.ro
      Cu stima,pentru sprijinul acordat miscarii de copii din Amatur.

      Comentariu


      • D-le Dan Chirap va roaga Misu Tiganas sa luati legatura urgent cu el pentru a clarifica situatia cu transportul meselor la Gura Humorului.Multumim.

        Comentariu


        • Dl Volodea Ivan are perfecta dreptate.Copii din Botoșani au la dispozitie o sala cu 4 mese dedicata exclusiv tenisului de masa,Volodea le a indrumat primii pasi.Aga juca bine si inainte de tabara dar a invatat lucruri utile acolo,fara indoiala.Unele afirmatii facute in necunostinta de cauza pot umbri activitatea onesta a unor antrenori carora nu le place sa se bata toata ziua cu caramida in piept pe forum
          of all the things i lost i miss my mind the most

          Comentariu


          • Cu respect,dar Albu Catalin nu apare in clasament

            Comentariu


            • Felicitari Misu! si Felicitari Misu! (campionilor)
              Felicitari Rosca Mihaita!
              Bravo tuturor! (organizatori...etc...etc)
              si La Mai Mare!
              Blade: SCHLAGER CARBON OF+
              FH: Tenergy 05 FX
              BH: Tenergy 05 FX

              Comentariu


              • Misu de la open si cu Misu de la amatori au devenit pentru moment cel mai dulce M&M din Amatur.
                Bravo invingatorilor !
                Multumim tuturor celor care au participat la buna desfasurare a acestui concurs, ne-am simtit foarte bine, vom mai reveni.
                D-nului Dr.Pomohaci Dorel numai cuvinte de lauda, un om caruia ii multumim si datoram mult pentru ca sprijina tenisul de masa. Aveti tot respectul nostru, ne plecam in fata dumneavoastra, MULTUMIM.
                Respect.
                Blade: lemn off...ce lemn !
                Bh: cu tepi
                Fh: fara tepi

                Comentariu


                • Bravo Misu. Ai talent cat casa Doamne ajuta sa ajungi cat mai sus!
                  Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

                  Comentariu


                  • FRATE ,iar ai facuto lata la concursul asta,felicitari MISULE frate de data asta ti-a mers toate,ai avut caldura,ai avut soare,ai avut prieteni(fara dusmani),ce mai ai avut de toate,dar mai presus ai un domn acolo la tine la RADAUTI care l-as dori si eu aici la mine la VATRA DORNEI,este vorba de domnul doctor POMOHACI DOREL. SA NE TRAIESTI MULTI ANI DE ACUM IN COLO SANATOSI SI BUNI ALATURI DE CEI DRAGI,domnule doctor.
                    Ma bucur nespus de mult ca am putut din nou sa ma intalnesc cu cei dragi mie,cu oameni de omenie,cu copii cei dragi cu toti cei care ii cunosc.
                    ITI MULTUMESC MISULE pentru doua zile minunate petrecute in compania ta si acelor dragi mie.
                    SA FITI SANATOSI SI FRUMOSI cu drag MARCU care trage cu ARCU(de cand il rog pe DAN CHIRAP sa-mi dea si mie arma mea secreta ,,arcul")
                    Ultima editare de marcu vasile; 21.oct.2013, 19:37.
                    Blade . PHOTINO
                    Fh. Tibhar ev. Mx-p
                    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                    Comentariu


                    • Amatori:
                      Loc1:Nemaciuc Mihai
                      Loc2:Ilies Ioan
                      Loc3:Avram Gabriel
                      Loc3:Ciobanu Gabriel
                      BRAVO MIHAI ai inceput sa tai iarba, stiam eu ca geniusurile isi vor face treaba!!

                      Comentariu


                      • Felicitari Mihaita! Esti valoros, te-ai ridicat la nivelul pe care l-am prevazut in august. Salutari Dlui Nemaciuc!
                        Hobby: Motoare si ski !
                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                        Comentariu


                        • Postat în original de ursuleanvasile Vezi post
                          Felicitari Misu! si Felicitari Misu! (campionilor)
                          Felicitari Rosca Mihaita!
                          Bravo tuturor! (organizatori...etc...etc)
                          si La Mai Mare!
                          ar trebui sa il feliciti si pe Florin Ursulean copilul tau....prietenii stie de ce.....
                          Misu si Florin sunt doi jucatori foarte talentati.....pacat Vasile
                          PS .....Imi pare rau chiar nu am reusit sa ma abtin...
                          TB SPIRIT
                          TGY 05
                          TGY 05 FX

                          Comentariu


                          • Cateva filmulete:
                            FINALA COPII CLASELE V-VIII

                            FINALA AMATORI:

                            FINALA COPII CLASELE I-IV:
                            Ultima editare de Mihai.10; 21.oct.2013, 22:19.

                            Comentariu


                            • Turneu A Rădăuți 19.10.2013 - Cupa Medistom editia III open+amatori+copii

                              Postat în original de cata_60 Vezi post
                              Dl Volodea Ivan are perfecta dreptate.Copii din Botoșani au la dispozitie o sala cu 4 mese dedicata exclusiv tenisului de masa,Volodea le a indrumat primii pasi.Aga juca bine si inainte de tabara dar a invatat lucruri utile acolo,fara indoiala.Unele afirmatii facute in necunostinta de cauza pot umbri activitatea onesta a unor antrenori carora nu le place sa se bata toata ziua cu caramida in piept pe forum
                              Va rog frumos d-ule Cozma explicati-mi mai pe indelete ultima fraza,care se refera strict la mine pentru ca nu am inteles toate dedesupturile ei.Multumesc anticipat EMI

                              Comentariu


                              • voi trimite MP
                                of all the things i lost i miss my mind the most

                                Comentariu


                                • Postat în original de VOLO Vezi post
                                  Progresele remarcabile ale tinerilor mentionati nu sunt straine,totusi, de activitatea centrului de copii si juniori de la Botoșani.
                                  Cu stima,pentru sprijinul acordat miscarii de copii din Amatur.
                                  Domnule Volodea,
                                  Mai intai as vrea sa va felicit din nou pentru munca pe care o faceti, eficient si discret pentru tenisul de masa si pentru copiii din Botoșani.
                                  Stiti ca urmaresc cu multa atentie evolutia tinerilor participanti din Amatur si ma bucur pentru fiecare copil care creste printre noi.
                                  Nu cred ca cineva ar putea contesta meritul antrenorului care vreme de ani de zile a pregatit copii , punand suflet, timp si bani pentru ca acestia sa invete acest sport. Tot respectul pentru d-vs si pentru cei 20-30 de antrenori - apropiati de Amatur_ care fac acest gest nobil.
                                  Nu cred ca interventiile de mai sus au avut rolul de a minimiza rolul antrenorului, ci de a aduce in atentie si rolul benefic pe care il poate avea un stagiu intensiv de cateva zile sub atentia unui alt antrenor, pentru slefuierea unor miscari sau pentru a vedea din alta perspectiva jocul.
                                  Iar prezenta celor doi tineri in stagiile de pregatire a adus cu siguranta si ceva plusuri, personal am garantat pentru profesionalismul si implicarea celor doi antrenori de la Viva Sport - Razvan Marinescu si George Durdun si cu siguranta au contat si eforturile antrenorului german care a onorat cel de-al doilea stagiu, precum si al organizatorilor Dan Chirap, Gelu Vladoiu si al neobositului Emi, meritul principal, fiind, indiscutabil, al celor doi copii.
                                  Domnule Volodea, va rog sa luati mesajele de mai sus si ca o dorinta de prezentare a unor rezultate bune, care sa atraga si in anii viitori copii, tineri sau adulti catre astfel de stagii scurte de pregatire, care sper sa fie cat mai multe si cat mai cautate, spre binele tensului de masa amator.
                                  Va doresc numai rezultate bune!
                                  Ultima editare de Dan2; 22.oct.2013, 13:06.

                                  Comentariu


                                  • Multumim Dl.Pomohaci pentru sponsorizarea acestui concurs minunat.Felicitari tuturor participantilor.Felicitari Mihaita!Numai cuvinte de lauda!!! Festivitatea de premiere categ.Amatori!
                                    Blade: Balsa Carbo x5
                                    FH : Sriver G3 Fx
                                    BH : Sriver G3 Fx

                                    Comentariu


                                    • bravo Gabi,felicitari si tine-o tot asa sper sa iei locul 1 cat de repede

                                      Comentariu


                                      • Il rog pe d-l Nemaciuc sa posteze si finala la OPEN a fost la fel de spectaculoasa ca celelalte finale si as dori sa o pot revedea.Multumesc.

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de gabi M Vezi post
                                          Il rog pe d-l Nemaciuc sa posteze si finala la OPEN a fost la fel de spectaculoasa ca celelalte finale si as dori sa o pot revedea.Multumesc.
                                          Si semifinala la OPEN ca numai una sa jucat,sper ca nu a ocupat prea mult spatiu si s-a sters.
                                          Blade . PHOTINO
                                          Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de marcu vasile Vezi post
                                            Si semifinala la OPEN ca numai una sa jucat,sper ca nu a ocupat prea mult spatiu si s-a sters.
                                            Sigur, de ce nu, poate ne serveste d-l Nemaciuc pe amandoi. Cu stima.
                                            - - - Actualizat - - -
                                            Clasament copii clasele I - IV
                                            1. Rosca Mihai - Galanesti
                                            2.Blanariu Dionisie - Fălticeni (Baisesti)
                                            3.Cojocaru Stefan - Suceava
                                            4.Roman Andrei - Rădăuți
                                            5.Grosu Alexandru - Botoșani
                                            6.Chirila Rares - Botoșani
                                            7.Andrei Adrian - Baisesti
                                            8.Foca Melania - Rădăuți
                                            9.Cohal Matei - Rădăuți
                                            - - - Actualizat - - -
                                            Clasament copii clasele V- VIII
                                            1.Nemaciuc Mihai - Suceava
                                            2.Farckas Bence - Targu Mureș
                                            3.Sinculet Radu - Rădăuți
                                            4.Ungureanu Adrian - Suceava
                                            5.Foca Stefan - Rădăuți
                                            6.Rosca Nicolae jr. - Galanesti
                                            7.Halip Rares - Botoșani
                                            8.Blanariu Ion - Baisesti
                                            9.Foca Ciprian - Rădăuți
                                            10.Ursulean Daniel - Straja
                                            11.Busuioc Liviu - Rădăuți
                                            12.Majeru Adrian - Rădăuți
                                            13.Varzaru Teodora - Suceava
                                            14.Mironica Radu - Botoșani
                                            15.Amaiestroaie Radu - Rădăuți
                                            16.Martin Vasile - Suceava
                                            17.Martin Stefan - Suceava
                                            18.Ciobanu Tudor - Suceava
                                            19.Zaharie Ramona - Rădăuți
                                            20.Gafitescu Andrei - Rădăuți

                                            Comentariu


                                            • Bravo, Mihaita ! Felicitari pentru cele 2 reusite. Sunt mandru de tine, precum parintii tai, cred !
                                              Tine-o tot asa !

                                              Comentariu


                                              • Un clasament al turneului?
                                                Blade: TIMO BOLL ZLC
                                                Fh:TIBHAR MX-S 2.0mm
                                                Bh:TIBHAR MX-S 2.0mm

                                                Comentariu


                                                • post 118 l am publicat imediat ce am ajuns acasa sambata seara
                                                  of all the things i lost i miss my mind the most

                                                  Comentariu


                                                  • SEMI-FINALA OPEN :

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X