Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Rădăuți 19.10.2013 - Cupa Medistom editia III open+amatori+copii

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de Mihai.10 Vezi post
    Mihai Nemaciuc - Copii .
    Mihaita, mergi in sus, nu te lasa!
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • #27
      Cozma Catalin-open
      Sunt ceva probleme cu incalzirea,se vor rezolva intr-un fel sau altul,Misu Tiganasu ne va tine la curent
      of all the things i lost i miss my mind the most

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de marcu vasile Vezi post
        Bine mai am sa vin si cu pasaport american si cu legitimatie din TOKYO si daca mai inventati ceva spuneti toti pe site ECHIPA DE LA DORNA SE RETRAGE IMI PARE RAU CU DUBIILE ASTEA .Eu v-am verificat de fiecare data cand ati venit la DORNA.Ramaneti cu verificarile si atat ..
        Sa lasam ironiile d-l Marcu si sa fim corecti cu varsta copiilor, Mara a participat la clasele V -VIII la ultimul concurs de la V. Dornei. Dvs. decideti daca merita sa participati la un concurs in care copiii participa la categoria reala conform varstei. Cu stima.

        Comentariu


        • #29
          Nu-ti fa probleme dragule ai loc acum la titlu ,ce daca am copil de I-IV NU POT SA-L INSCRIU LA V-VIII ,sau si aici aveti probleme.Uite ca sa nu avem probleme am sa inscriu toti copii care vin la concurs la V-VIII cu toate ca pot concura la o treapta mai jos .esti multumit, sau am sa inscriu si la OPEN
          Blade . PHOTINO
          Fh. Tibhar ev. Mx-p
          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de marcu vasile Vezi post
            Nu-ti fa probleme dragule ai loc acum la titlu ,ce daca am copil de I-IV NU POT SA-L INSCRIU LA V-VIII ,sau si aici aveti probleme.Uite ca sa nu avem probleme am sa inscriu toti copii care vin la concurs la V-VIII cu toate ca pot concura la o treapta mai jos .esti multumit, sau am sa inscriu si la OPEN
            Nu ma intereseaza ,,titlu" daca copilul e de I-IV sa se inscrie la I-IV, daca e de V-VIII sa se inscrie la V-VIII sau chiar la OPEN, ce v-a deranjat asa ca am cerut corectitudine. Cu stima.

            Comentariu


            • #31
              Domnule se vede de la o posta ca ai o saptamana grea.Hai sa fim calmi si sa lasam asemenea discutii ca nu-si au rostul .S-ar putea sa doara cuvintele si nu vreau sa stric o relatie de prietenie.Si eu am adus aceasta discutie cu corectitudinea inscrierii copiilor la ctg. care trebuie corect sa fie si am luato in barba de la toti care au urmarit atunci acel site ,nu ca replica la ce am primit eu v-am scris acele cuvinte .Acest fapt este de mult discutat si as putea da exemple o mie si am vazut ca nu se respecta de ce eu sa respect?Sunt eu mai fraier,oare.Am vrut sa aduc in discutie treaba asta inclusiv la concursul care l-am organizat eu la ultimul , dar am lasato moale cu gandul ca multi se vor supara si nu vor mai veni la concurs.
              CU ACEEASI STIMA SI RESPECT al dumneavoastra prieten MARCU cel cu ARCU
              Blade . PHOTINO
              Fh. Tibhar ev. Mx-p
              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

              Comentariu


              • #32
                Postat în original de marcu vasile Vezi post
                De la Vatra Dornei-MARCU VASILE-OPEN ; - GEORGIU DRAGOS -AMATUR; -PALAMARU EMIL -AMATUR ;-FIRU MARIAN-AMATUR si o sa vedem cine o sa mai vina
                ramane valabil
                Blade . PHOTINO
                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                Comentariu


                • #33
                  La copii V-VIII-APALAMARITA MARA,DONISA COSMINA si sa mai vedem ce copii o sa mai vrea.
                  DORESC CA ORGANIZATORII ACESTUI CONCURS SA TINA SEAMA DE CELE SPUSE DE DOMNUL GABI SI AM SA INSIST DE ACUM INCOLO LA FIECARE CONCURS SA FIE CORECT LA INSCRIERI COPIII,prin prezentare de document care arata ca acel copil este si are varsta la care s-a inscris
                  Dar important este sa se tina acest concurs .Sa tinem pumnii lui MISU sa poata rezolva problema .
                  Ultima editare de marcu vasile; 08.oct.2013, 08:25.
                  Blade . PHOTINO
                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                  Comentariu


                  • #34
                    Postat în original de marcu vasile Vezi post
                    Domnule se vede de la o posta ca ai o saptamana grea.Hai sa fim calmi si sa lasam asemenea discutii ca nu-si au rostul .S-ar putea sa doara cuvintele si nu vreau sa stric o relatie de prietenie.Si eu am adus aceasta discutie cu corectitudinea inscrierii copiilor la ctg. care trebuie corect sa fie si am luato in barba de la toti care au urmarit atunci acel site ,nu ca replica la ce am primit eu v-am scris acele cuvinte .Acest fapt este de mult discutat si as putea da exemple o mie si am vazut ca nu se respecta de ce eu sa respect?Sunt eu mai fraier,oare.Am vrut sa aduc in discutie treaba asta inclusiv la concursul care l-am organizat eu la ultimul , dar am lasato moale cu gandul ca multi se vor supara si nu vor mai veni la concurs.
                    CU ACEEASI STIMA SI RESPECT al dumneavoastra prieten MARCU cel cu ARCU
                    D-le Marcu chiar nu am o saptamana grea e chiar perfecta, nici eu nu vreau sa ne certam, va respect prea mult si cred ca nu voi participa la acest concurs ca sa nu mai deranjez pe nimeni, intradevar acesta discutie nu-si mai are rostul. Cu aceeasi stima si respect Gabi M.

                    Comentariu


                    • #35
                      Din Rădăuți: Calenciuc Dumitru
                      Andro Rasanter 48
                      Butterfly Timo ALC
                      Andro Rasanter 48​

                      Comentariu


                      • #36
                        se inscrie cu placere Mahu Bogdan din Pascani la amatori.multumesc si succes tuturor

                        Comentariu


                        • #37
                          De la Fălticeni :
                          La amatori :
                          Aldea Iulian;
                          Aldea Nelu;
                          Blanar Marian.

                          La copii:
                          Clasele V-VIII:
                          Blanariu Ioan.

                          Clasele I-IV:
                          Blanariu Dionisie.

                          Va multumesc.
                          " Sa faci capitane o tara ca soarele sfant de pe cer ! " Corneliu Zelea Codreanu

                          Comentariu


                          • #38
                            Din Rădăuți: Strugariu Ciprian, amatori
                            Levi Harpy, Andro Rasanter R47, Andro Rasanter R47

                            Comentariu


                            • #39
                              Ungureanu Adrian - Copii

                              Comentariu


                              • #40
                                Din Botoșani, la amatori Adi Mironescu.
                                Salutari!

                                Comentariu


                                • #41
                                  Orza Catalin SV open
                                  TB SPIRIT
                                  TGY 05
                                  TGY 05 FX

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Din Rădăuți Gora Madalin Amatori
                                    Din Balti Republica Moldova Capcelea Valeriu amatori

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Problemele legate de caldura s-au rezolvat,totul este OK acum
                                      of all the things i lost i miss my mind the most

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Misu va transmite ca problemele cu incalzirea salii s-au rezolvat.

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Marcel Motoroiu din Dej -OPEN

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            se retrage Spaller Bogdan Nasaud,

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              As dori daca s-ar putea sa joc si la Amatori.
                                              Multumesc.

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Ma scuzati , Ungureanu Adrian - copii - juniori I

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Se retrag copii de la VATRA DORNEI ,probleme ,,tehnice""
                                                  Blade . PHOTINO
                                                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Din Botoșani, Colesniuc Romeo si Robu Valentin.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X