Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A - Bucuresti 19 octombrie 2013 - SK TENNIS HALLE

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Postat în original de costinmotoroi Vezi post
    9-16 Jianu Lucian
    Felicitari Lucian!

Succes in continuare!

La revedere.

Comentariu

• Felicitari pentru organizare ! Un turneu reusit ,o sala deosebita cu conditii dintre cele mai bune din tot circuitul Amatur... si nu s-au dat ...sarmale..!

Comentariu

• Postat în original de dorudinca Vezi post
        Felicitari pentru organizare ! Un turneu reusit ,o sala deosebita cu conditii dintre cele mai bune din tot circuitul Amatur... si nu s-au dat ...sarmale..!
        Dorule o pastrama putea sa dea si Costi ca sa jucat in Bucale
        Dar la urmatorul turneu a zis ca se gindeste sa aduca un sponsor ce se ocupa cu vinul,deci poate o sa avem si pastrama.
        Eu ia-m zis ca poate sa aduca unul de bere si atunci poate primim mici
        Glumesc oricum am eu ce am cu el dar organizeaza turnee frumusele ,sala este faina pacat ca nu vin mai multi concurenti
        - - - Actualizat - - -

Costi sper ca nu te superi asta este o dedicatie pentru Vasile
        Am vazut ca sti de gluma deci nu te superi
        - - - Actualizat - - -

Comentariu

• Bravo Noro si daca mai ai poze,cand ne vedem la sala poate le transfer si eu.
          Am vazut ca a facut poze si dl Motoroi,dar e zgarcit nu le pune aici,sa vada toata lumea,ce sala frumoasa si plina,avem.
          Pana la urma cu toate neintelegerile si vechile polite de platit,eu cred ca sportul,va invinge si toti inpreuna am castigat,un loc
          unde sa incercam sa practicam,acest frumos sport.
          O vorba mare,spusa de un om,zice asa 'castiga toti cei care participa'.Eu unul simt ca am castigat,enorm.Sper sa mai fie si altii ca mine.

Comentariu

• Felicitari Slobozia! Locul 2 si 3.Bravo!

Comentariu

• Postat în original de dorudinca Vezi post
              Felicitari pentru organizare ! Un turneu reusit ,o sala deosebita cu conditii dintre cele mai bune din tot circuitul Amatur... si nu s-au dat ...sarmale..!
              Adevarul este ca la Tennis Halle sunt conditii foarte bune, mie personal chiar imi face placere sa joc in aceasta locatie.
              Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 FX - 2,1 BH : Nitakku Beautry-2,0

Comentariu

• conditii bune,organizare ok,revin cu placere
                stima

Comentariu

• Felicitari "NORO"(cosule!!),bagi spaima in titani de la o vreme!!!
                  Felicitari Mihai ,chiar ca ai picat in...."sevraj" cu ultimele performante de la Amatori!!Bafta....la Open!
                  I love table tennis !

Comentariu

• Postat în original de csabazedler Vezi post
                    Felicitari "NORO"(cosule!!),bagi spaima in titani de la o vreme!!!
                    Felicitari Mihai ,chiar ca ai picat in...."sevraj" cu ultimele performante de la Amatori!!Bafta....la Open!
                    Multumesc frumos! Ba din contra, acum nu sunt in sevraj ca mi am luat podiumuri saptamanile astea ... o sa intru daca nu mai vin

Comentariu

Cine a citit topicul
                    Procesare...
                    X