Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A - București 19 octombrie 2013 - SK TENNIS HALLE

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Craioveanu Mihai-open

    Comentariu


    • #77
      Vasi tu nimic
      - - - Actualizat - - -
      Scuze de nu imi place din greseala.
      - - - Actualizat - - -
      Gata Vasi nu mai injura o sa imi repar greseala

      Comentariu


      • #78
        Popa Vicentiu - amatori - București

        Comentariu


        • #79
          Cu scuzele de rigoare, se retrage Bogdan Visan.

          Comentariu


          • #80
            Dinicescu Ion Pitești amatori

            Comentariu


            • #81
              Marius Moglan București
              TIBHAR MX-P/home made off+/TIBHAR EL-P

              Comentariu


              • #82
                Din Mioveni, se inscrie Lazaroiu Dorel la Open
                www.clubarena08.ro

                Comentariu


                • #83
                  Din Mioveni , Lazaroiu Dorel -Open
                  T05-ALC-T05
                  Adrian Gorum

                  Comentariu


                  • #84
                    Offf! Din pacate nu putem ajunge m?ine!! (Cocala Claudia Adriana și Țepelea Ioana)
                    Suntem la concurs de copii (juniori - fete). Sorry!
                    Tenergy 05 / VISCARIA / Tenergy 05

                    Comentariu


                    • #85
                      Scz. ma retrag. Sobetkii Arcadii.
                      Blade: DHS Hurricane Long 5 Golden
                      FH: DHS Hurricane 3 Neo bs 41
                      BH: Tibhar K3

                      Comentariu


                      • #86
                        Voin Doru - București
                        Titus Dobre - București
                        Amatori

                        Comentariu


                        • #87
                          Din pacate, ma simt nevoit sa ma retrag. Multa Bafta participantilor
                          Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
                          Blade: Butterfly Photino
                          Fh: Butterfly Tenergy 05
                          Bh:Yasaka Rakza 9

                          www.lovetodance.ro

                          Comentariu


                          • #88
                            Grupe superioare Amatori
                            1. Vranceanu Mihai, Mihai Ion, Birloveanu Viorel, Enache Cristinel
                            2. Vlase Gheorghe, Dumitru Gheorghe, Gramaticu Sorin, Dumitrescu Paul Ionut
                            3. Dinicescu Ion, Jianu Lucian, Ursu Teodor, Voin Doru
                            4. Niculescu Gabriel, Tomica Andrei, Pata Andrei, Arabagiu Marius
                            5. Matei Razvan, Balasa Costin, Cucu Cristin, Silviu Niculae
                            6. Dobre Titus, Banica Dan, Moise Mihai, Popa Vicentiu
                            7. Dima Cristian, Viciu Dragos, Bordea Alexandru, Moraru Constantin
                            8. Lapadat Daniel, Damian Alin, Neagoe Costin Adrian, Milos Gianni

                            Comentariu


                            • #89
                              Din pacate iar a ramas in urma actualizarea postului,oricum felicitari pentru organizare sunt mandru de a fi sponsor al acestui eveniment.
                              Astazi am vazut sala plina de oameni mandri ca fac un sport,imi pare rau ca nu am vazut pe nimeni din conducerea Amaturului(probabil au fost alte evenimente cu mai multa prioritate,sau nu ii stiu eu),acolo.
                              Eu inteleg ca probabil sunt probleme vechi,pe care eu nu le cunosc(sincer nici nu vreau sa le retin,consider ca lupta pentru miscare va invinge)dar ce as vrea sa ramana,este faptul,ca oricate sali de sport ar fi in București sau in Romania,sunt mult prea putine.Avem datoria sa luptam sa reusim,sa lasam generatiei care vine dupa noi mandria de a face sport.Am intalnit aici oameni de la care am cu siguranta de invatat,bravo domnilor.
                              Apropo,asta este pentru Mihai sau Sevraj,promit ca la urmatorul concurs sa adaug in lista de premiere,mai multe broaste sau cum le spune el clan...Scuzele mele celor care au considerat ca premiile sunt prea greoaie sau prea mici pentru priceperea lor.
                              Bafta multa si multumesc tuturor celor care macar au dorit sa participe.
                              Ultima editare de giulesti202; 19.oct.2013, 16:14.

                              Comentariu


                              • #90
                                Bravo Sevraj pentru locul 1 (cred ca de la clanta ti sa tras)ai mai cistigat si o usa

                                Comentariu


                                • #91
                                  promit ca ii transport si ii montez gratuit lui Mihai usa.
                                  doar sa imi dea adresa.
                                  bravo mihai,nu mai esti doar sferturi.
                                  - - - Actualizat - - -
                                  Mihai sa traiesti 1000 de ani,desi trebuia sa cer arbitru,impartial,mingile mele toate au atins o tusiera blonda.
                                  Aviz celor care ma cunosc,bravo tie Mihai,daca trebuie trimit gratuit o echipa la Targoviște sa iti instaleze usa.

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Felicitari colegului Mihai Vranceanu care a urcat pe podium doua saptamani la rand, si cu putin noroc...cine stie...poate urca si a 3-a
                                    Un loc 1 bine meritat si mult asteptat, o reflexie a progresului foarte bun din ultimul an. La mai multe!
                                    Blade: Viscaria
                                    FH: Tenergy05
                                    BH: Tenergy05

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Postat în original de iahim Vezi post
                                      Felicitari colegului Mihai Vranceanu care a urcat pe podium doua saptamani la rand, si cu putin noroc...cine stie...poate urca si a 3-a
                                      Un loc 1 bine meritat si mult asteptat, o reflexie a progresului foarte bun din ultimul an. La mai multe!
                                      Ia mai lasa-l si nu il mai umfla in pene,gata de acum la open,pai numai tu sa te ineci in lacrimi ia venit si lui rindul
                                      - - - Actualizat - - -
                                      Sfertule bravo ai ajuns intreg

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Postat în original de giulesti202 Vezi post
                                        promit ca ii transport si ii montez gratuit lui Mihai usa.
                                        doar sa imi dea adresa.
                                        bravo mihai,nu mai esti doar sferturi.
                                        - - - Actualizat - - -
                                        Mihai sa traiesti 1000 de ani,desi trebuia sa cer arbitru,impartial,mingile mele toate au atins o tusiera blonda.
                                        Aviz celor care ma cunosc,bravo tie Mihai,daca trebuie trimit gratuit o echipa la Targoviște sa iti instaleze usa.
                                        - - - Actualizat - - -
                                        Mihai sa traiesti 1000 de ani,desi trebuia sa cer arbitru,impartial,mingile mele toate au atins o tusiera blonda.
                                        Aviz celor care ma cunosc,bravo tie Mihai,daca trebuie trimit gratuit o echipa la Targoviște sa iti instaleze usa.
                                        Eu v am zis de la inceput sa cereti arbitru, ca ptr usa aia o sa fac orice, inclusiv sa va fur la tusuri
                                        Va multumesc ptr premiu, sunt un norocos ca la primul turneu castigat sa fie un asa premiu cu greutate
                                        Astept un telefon sa ne vedem pe la sala!

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Pacala in varianta moderna
                                          Daia nu ai vrut tu sa pleci cu ea in spate ca nu mai avea cum sa te vada Geo Saizescu sa te bage in locul lui Papaiani

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Postat în original de sevraj Vezi post
                                            Eu v am zis de la inceput sa cereti arbitru, ca ptr usa aia o sa fac orice, inclusiv sa va fur la tusuri
                                            Va multumesc ptr premiu, sunt un norocos ca la primul turneu castigat sa fie un asa premiu cu greutate
                                            Astept un telefon sa ne vedem pe la sala!
                                            Felicitari Mihai,data urmatoare cind ne intilnim sa imi aduci aminte sa iti dau o masa de arbitraj si un scorer sa le ai la tine cind adversari au probleme cu tusurile tale.Numai de bine EMI

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Postat în original de dantim Vezi post
                                              Pacala in varianta moderna
                                              Daia nu ai vrut tu sa pleci cu ea in spate ca nu mai avea cum sa te vada Geo Saizescu sa te bage in locul lui Papaiani
                                              batrane pinguin sunt prea tanar ptr glume din astea, nu le pricep

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Felicitari Mihaita!...incet incet ma parasiti toti, poate numai asa am noroc la un podium. Zamfirica, Bute, Vali, Danut, pescarul Dan, si lista continua, ...toti baieti de baieti, ...pâna la urma vin si eu dupa voi, de ce sa ne bata altii, mai bine ne batem intre noi,. Ma bucur pt voi, felicitari la toti!
                                                Hobby: Motoare si ski !
                                                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Bravo Mihai! Ma bucur ca ai reusit sa castigi in sfarsit un turneu A! Acum ne intalnim pe la OPEN! :P Bafta in continuare cu antrenamentele! Lafel si domnu' dantim se vad progrese in jocul dvs de cand a-ti inceput la OPEN :P
                                                  FH/Butterfly Tenergy 05
                                                  Blade/DHS Hurricane King
                                                  BH/Butterfly Tenergy 05

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de sevraj Vezi post
                                                    batrane pinguin sunt prea tanar ptr glume din astea, nu le pricep
                                                    Ramai atunci cu cl.... ta scuze cu usa
                                                    Inca o data felicitari ,ma mir cum ai reusit sa iti stapinesti bucile sa nu mai aplaude pina ai reusit sa cistigi in finala
                                                    - - - Actualizat - - -
                                                    Postat în original de cosminTGV Vezi post
                                                    Bravo Mihai! Ma bucur ca ai reusit sa castigi in sfarsit un turneu A! Acum ne intalnim pe la OPEN! :P Bafta in continuare cu antrenamentele! Lafel si domnu' dantim se vad progrese in jocul dvs de cand a-ti inceput la OPEN :P
                                                    Sa vezi ce nana iti dau si tie cind ne intilnim la masa

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X