Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Campionatul National Amatur- Turneu A + Gura Humorului 9 Noiembrie 2013 O + A

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • din Vicov: Vlaisan Vasile la amatori
    Blade: SCHLAGER CARBON OF+
    FH: Tenergy 05 FX
    BH: Tenergy 05 FX

    Comentariu


    • din pacate eu si cu Alex ne vom retrage



      se retrag

      Tanase Horia
      Berzan Alexandru

      Succes tuturor si fie ca cel mai bun sa castige
      Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
      http://www.VivaSportShop.ro

      Comentariu


      • Am 2 locuri in masina Cluj-Gura Humorului,relatii tel. 0745640329. R.CRISTIAN
        LEMN:MAZE(Old Tag)
        Fh:TEN. 05
        Bh:,TEN. 05

        Comentariu


        • Cu parere de rau trebuie sa ma retrag ,,problem de serviciu,,

          Comentariu


          • Din Bacău Ciocoiu Gheorghe amatori

            Comentariu


            • din Arad la amtori se inscrie:
              Spatariu Daniel
              Ardelean Raul
              .

              Comentariu


              • Din pacate, nu am reusit sa me clonez, asa ca NU voi putea sa fiu prezent la concurs... SUCCES TUTUROR, poate ne vedem la urmatorul.
                Iulian Toma

                Comentariu


                • se retrage din NASAUD:
                  Oltean Dorel
                  Ott Nistor Ioan
                  Ghioc Stefan.

                  Comentariu


                  • Se inscrie de la Comanești-Bacău
                    Roșu Gabriel
                    Blade: Xiom Strato
                    FH: Tenergy 05
                    BH: Tenergy 05

                    Comentariu


                    • din București Tanase Tiberiu-amatori
                      Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                      http://www.VivaSportShop.ro

                      Comentariu


                      • Se retrage Capra Arthur de la Vatra DOrnei
                        Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                        BH : Tenergy 05Fx
                        FH : Tenergy 05Fx

                        Comentariu


                        • Pascu Gabriel-Amatori ,Brăila

                          Comentariu


                          • Se retrag Unciuleac Alin si Unciuleac Catalin din Iași
                            Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
                            Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
                            Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

                            Comentariu


                            • Postat în original de puiu Vezi post
                              Din Bacău Ciocoiu Gheorghe amatori
                              Nu cumva e Constantin ?
                              Dan Chirap
                              www.sportdakiro.com
                              email: contact@sportdakiro.com

                              Comentariu


                              • Si iata ca a venit si ultima zi de inscriere !!! Multumesc tuturor ce s-au inscris si sper ca va veti simti bine in Gura Humorului ! Cateva precizari inainte de concurs. Inscrierea se va face la intrarea in sala si acolo veti putea vedea la ce masa sunteti repartizat. Vor fi afisate grupele vizibil asta daca nu intrati vineri seara sa le vedeti pe forum . Cafeaua si masa se serveste la terasa ,, La Patinuar'' aflata langa sala. Totodata acolo va fi pus la dispozitie un gratar, lemne si carbuni suficienti pentru a va putea face o gustare daca aveti nevoie . Turneele se vor putea viziona life pe siteul www.sportdakiro.com (am reusit sa instalez o camera si sper ca astazi sa va pot da detalii despre modul prin care puteti viziona). Duminica 10 Noiembrie ora 13.00 pentru cine mai poate incercam sa mai organizam un turneu la gramada. Premiul cel mare o sticla de whisky !!! FARA TAXA de participare si fara sa il contabilizam in Amatur doar ca o intalnire intre prieteni ! Vom incerca sistemul lui Emi cu grupe de 4.
                                Hai ai nostri !!!
                                Dan Chirap
                                www.sportdakiro.com
                                email: contact@sportdakiro.com

                                Comentariu


                                • Cu o deosebita placere revin in acest superb orasel numit Gura Humorului unde am petrecut momente de neuitat atat in sala de tenis cat si in afara ei ! Din pacate nu voi putea sa joc asa ca :
                                  Durdun Gheorghe - București - GRATAR NADIANCA

                                  www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                  www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                  https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                  Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                  https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                  Comentariu


                                  • Daca cineva cauta cazare , am o rezervare la hotel Simeria pentru o camera dubla (cu doua paturi) de Vineri pana Sambata . Numar de telefon 0756326814 Vlad
                                    GEWO TABLE TENNIS

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Durdun Gheorghe Vezi post
                                      Cu o deosebita placere revin in acest superb orasel numit Gura Humorului unde am petrecut momente de neuitat atat in sala de tenis cat si in afara ei ! Din pacate nu voi putea sa joc asa ca :

                                      Durdun Gheorghe - București - GRATAR NADIANCA
                                      George,eu as vrea sa joc dar nu pot sa vin!
                                      Urez mult succes lui Dan si Emi in organizarea celor doua turnee,multa bafta participantilor si ......distractie la maxim prietenilor si colegilor amaturisti!Hai ai nostri(amaturistii)!!
                                      I love table tennis !

                                      Comentariu


                                      • Si mie-mi pare rau ca ratez intalnirea cu voi. Dane, sa ai succes, ....Emi, sa fi sanatos si-ti multumim, ...George si tu sa fi sanatos, dar pâna una alta stai pe camera cu Tanti Jeni,...Lulu Caterinca sper sa fie in forma, s-o lase pe Jeni cu treaba ei,...Sterea, s-o lase mai moale,...hai Mihaita (Nemanciuc),...
                                        Ce sa mai, bafta baieti (si fete)
                                        Hobby: Motoare si ski !
                                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                        Comentariu


                                        • Se retrage Farkas Gabor -OPEN (Tg Mureș)
                                          blade:timo boll tamca 5000
                                          fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
                                          bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

                                          Comentariu


                                          • Garaz Mircea - Bistrița - open
                                            TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                            Comentariu


                                            • Pentru cei care nu stiau,eu i-am dat ,,NU-MI PLACE POST,, LUI GELU BV,din motiv ca nu ne putem intilni-(PRIETENII STIU DE CE)!!! Daca s-a interpretat gresit SCUZE!!! MULTA SANATATE SULTANE SI SA NE VEDEM CU BINE!KRI.IT
                                              LEMN:MAZE(Old Tag)
                                              Fh:TEN. 05
                                              Bh:,TEN. 05

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Durdun Gheorghe Vezi post
                                                Cu o deosebita placere revin in acest superb orasel numit Gura Humorului unde am petrecut momente de neuitat atat in sala de tenis cat si in afara ei ! Din pacate nu voi putea sa joc asa ca :

                                                Durdun Gheorghe - București - GRATAR NADIANCA
                                                Sa ne vedem cu bine ! Mai am liber un post de bucatar la terasa sambata iar duminica poti sa castigi si turneul !!!
                                                Dan Chirap
                                                www.sportdakiro.com
                                                email: contact@sportdakiro.com

                                                Comentariu


                                                • se inscriu la amatori din Blaj:
                                                  Ciobanu Daniel
                                                  Suciu Iacob

                                                  Comentariu


                                                  • Buna! Sunt nevoit sa ma retrag din motive personale! Voi ajunge spre sfarsitul zilei la sala sa urmaresc partea finala a turneului si bineinteles voi fi prezent duminica la turneul copiilor! Multumesc pentru intelegere! Succes!!!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X