Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Valenii de Munte Cupa SERBARILE TOAMNEI 2 noiembrie 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Din Brașov Dragos Florin -amator

    Comentariu


    • #77
      Din Breaza vin :
      Mihaila Nicolae-open
      Rusea Gheorghe-amatur
      Popescu Alex-amatur
      Abaza Ioana-amatur
      Poteca Luiza-amatur
      Din Campina vine Mostovoi Andrei-open
      Din Busteni vine Totpal Marius-open

      Comentariu


      • #78
        Din Brașov se inscrie Marandici Adrian la amatori.

        Comentariu


        • #79
          Ciuca Dan - Pitești Open

          Comentariu


          • #80
            Florea Radu - Campina

            Comentariu


            • #81
              Marinescu Razvan București la Open
              Lemn GERGELY
              TIBHAR EVOLUCION MX-P
              TIBHAR EVOLUCION MX-P

              Comentariu


              • #82
                Amatori din SINAIA :
                Laur Boro(Borosoiu Laurențiu)
                Dracea Gabriel

                Comentariu


                • #83
                  Postat în original de GeluBv Vezi post
                  Sa inteleg ca softul era problema, sau ai dat iarba pe soft !?

                  Cred ca te onorez cu prezenta, maine stiu sigur, nu-mi place sa ma inscriu de dragul de a ma retrage. Am in vizor câtiva "campioni" care se inscriu (chiar si la doua turnee) constienti ca nu participa.
                  Gelule,acei ,,campioni,, care se inscriu si primesc un,,imi place,, in cazul in care se retrag mi-se pare normal sa fie rasplatiti cu un ,,Nu imi place,,.Eu consider acest lucru unul de bun augur in cazul organizatorilor care se confrunta cu retrageri masive nemotivate si daca este cazul retrageri motivate este si normal retragerea punctului acordat prin ,,Imi place,, sau ,,Multumesc,,.Eu cind ma inscriu la un turneu si achit prin cont taxa de participare ,in cazul retrageri din timp mi-se restitue taxa mai putin cu 3 euro,(taxa de procesare),pe care nimeni nu o contesta.

                  Comentariu


                  • #84
                    Postat în original de Zosim1 Vezi post
                    Gelule,acei ,,campioni,, care se inscriu si primesc un,,imi place,, in cazul in care se retrag mi-se pare normal sa fie rasplatiti cu un ,,Nu imi place,,.Eu consider acest lucru unul de bun augur in cazul organizatorilor care se confrunta cu retrageri masive nemotivate si daca este cazul retrageri motivate este si normal retragerea punctului acordat prin ,,Imi place,, sau ,,Multumesc,,.Eu cind ma inscriu la un turneu si achit prin cont taxa de participare ,in cazul retrageri din timp mi-se restitue taxa mai putin cu 3 euro,(taxa de procesare),pe care nimeni nu o contesta.
                    Oameni buni sa nu ducem lucrurile la extrem ca nu e militie aici. Oamenii care se retrag pe forum in timp util nu incurca cu nimix si dupa cum am spus nu e militie aici sa vina cu justificari. Daca va deranjeaza imi placele donez eu cate unu ptr toti cei care se retrag la timp pe forum.

                    Comentariu


                    • #85
                      Mesajul nu era asa dur pe cat pare, iar faptul ca cineva se retrage, si anunta aici, nu este un lucru rau, si binenteles ca nu poti sa faci ancheta sau sa demonstrezi daca cineva s-a inscris in bascalie, in schimb mai este o situatie, despre care vorbeam, si anume aceea in care cineva se inscrie la doua turnee ce au loc in aceiasi zi. Ex. Anitei Marcel, care se inscrie la Gura Humorului concomitent cu turneul de la Cluj. Emi nu a vrut sa agite pe nimeni, a vrut sa transmita ca se practica like-urile la inscriere si nu se practica un-like-urile la ne-participare. S-o lasam asa,...nu e nimic grav.
                      Hobby: Motoare si ski !
                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                      Comentariu


                      • #86
                        Lista actualizata pe prima pagina

                        Comentariu


                        • #87
                          Postat în original de sevraj Vezi post
                          Oameni buni sa nu ducem lucrurile la extrem ca nu e militie aici. Oamenii care se retrag pe forum in timp util nu incurca cu nimix si dupa cum am spus nu e militie aici sa vina cu justificari. Daca va deranjeaza imi placele donez eu cate unu ptr toti cei care se retrag la timp pe forum.
                          Mihai ,nu e vorba de politie sau justitie,dupa cum si Gelu a argumentat,nu e vorba de justificarea retrageri,retragerile sunt un lucru firesc,in primul mesaj a lui Gelu incerca sa explice ca el se inscrie impreuna cu ,,tovarasii,, lui dupa ce primeste o comfirare sigura de la ceialalti si nu vrea sa se inscrie numai de dragul inscrieri.Despre ,,campioni,, este simplu de constatat aceasta practica daca rasfoiesti turneele un pic,despre incurcat organizatori nu iti dau dreptate,exemplu concludent turneul de la Cluj Bogdan Roman doreste sa se inscrie dar anunta ca ii pare rau ca sunt listele complete,este totusi invitat si in ziua turneului se inscriu mai multi amatori si la open pentru completare grupelor,lucru pe care il detest si il consider o lipsa de respect fata de ceilalti ce dealtfel s-a si intimplat,si nu numai la acest turneu ci si la altele.
                          In concluzie nu doresc sa agit spiritele ,si ,,militile,,dar mi se pare ca un procedeu nefiresc sa se transforme intr-unul firesc.Asteptam postul lui Sorin despre propuneri pentru anul urmator si mai discutam pe acea tema.Mersi Mihai pentru sinceritate.Emi
                          Ultima editare de Zosim1; 01.nov.2013, 19:52.

                          Comentariu


                          • #88
                            Dima victor -azuga amatori

                            Comentariu


                            • #89
                              Va rog sa ma înscrieti si pe mine pe lista amatorilor:
                              Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc - 344.
                              Multumesc!
                              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                              Tel : 0742 257 995

                              Comentariu


                              • #90
                                Pralea Constantin-Alba Iulia-amatori

                                Comentariu


                                • #91
                                  Durdun Gheorghe - București

                                  www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                  www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                  https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                  Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                  https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Postat în original de Durdun Gheorghe Vezi post
                                    Durdun Gheorghe - București
                                    Vei participa in afara concursului.

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Postat în original de Dan2 Vezi post
                                      Vei participa in afara concursului.
                                      Multumesc pentru raspunsul foarte prompt oferit.
                                      Eu unul am crezut ca pot participa pana la sfarsitul anului (cel putin asa o vedeam eu normal), iar din 2014 fiind un nou an competitional sa nu mai pot participa.
                                      Oricum voi venii cu drag din placere, nu stiu sigur daca am sa joc (ma cam dor genunchii), dar voi fi prezent

                                      www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                      www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                      https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                      Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                      https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Se retrage Dima Nicu- București.

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Polen Costin - comarnic - amatori
                                          Borosoiu Laurentiu - sinaia - amatori

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Badea Ionel-Călărași-amatori!
                                            YOU WANT SOME CANDY???DYIN' AIN'T MUCH OF A LIVIN' BOY!!!

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Costin Motoroi - open

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Cu parere de rau se retrage Ion Marius,Chiscop Bogdan

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Se retrage Banica Sorin (Ploiești, Amatori).

                                                  Comentariu


                                                  • Se retrag Milos Cristian si Milos Gianni - Alexandria - amatori

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X