Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Valenii de Munte Cupa SERBARILE TOAMNEI 2 noiembrie 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Din Campina la amatori:
    Ivan Valentin
    Se retrage de la amatori Popa Alexandru din Campina
    BH: Donic Bluestorm Z1 Turbo
    Blade: Huieson V1 ALL+
    FH: Donic Bluestorm Z1 Turbo

    Comentariu


    • Sint nevoit sa ma retrag,Dan Petrov,va doresc un turneu cit mai fain la fel ca si celelalte doua la care am participat inainte la Valeni

      Comentariu


      • Jaouir Khaled
        Cristescu Cristian -amandoi amatori

        Comentariu


        • Dragos Ene, Open

          Comentariu


          • Sunt nevoit sa ma retrag-MARIN IULIAN, Campina.

            Comentariu


            • Berzan alexandru-bucuresti , amatori
              Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
              http://www.VivaSportShop.ro

              Comentariu


              • Postat în original de Durdun Gheorghe Vezi post
                Multumesc pentru raspunsul foarte prompt oferit.
                Eu unul am crezut ca pot participa pana la sfarsitul anului (cel putin asa o vedeam eu normal), iar din 2014 fiind un nou an competitional sa nu mai pot participa.
                Oricum voi venii cu drag din placere, nu stiu sigur daca am sa joc (ma cam dor genunchii), dar voi fi prezent
                Daca nu-i de tenis atunci de tuica.Sau? Intreaba batrini din zona dar eu stiu ca tuica pina la un litru face bine la genunchi,de la unu in sus face rau la genunchi,ii inmoaie.Tu decizi.Te saluta Emi

                Comentariu


                • damian alin amatori

                  Comentariu


                  • Pe ultima suta se inscriu:
                    Traistaru Marius si Botirca Sorin - Topoloveni - Open
                    www.clubarena08.ro

                    Comentariu


                    • Din cauza problemelor legate de transport,nu poate veni domnul Pascu Gabriel,Brăila.Scuze

                      Comentariu


                      • Toia Constantin din Sacele-amatori;
                        Se retrage Aftenii Daniel;
                        Se retrage Ion Cristian-din Cocorasti!
                        YOU WANT SOME CANDY???DYIN' AIN'T MUCH OF A LIVIN' BOY!!!

                        Comentariu


                        • SC Porta Brand B(at)M srl,distribuitor Porta Doors are placerea(sper cu acordul domnilor organizatori) sa ofere premii primilor 4 clasati la Open si Amatori, materiale promotionale ale companiei nostre si ureaza tuturor participantilor bafta si le multumeste pentru participare.Imi pare sincer rau ca nu pot sa particip si eu(poate la o editie viitoare),dar va doresc tuturor distractie placuta.
                          Cu stima
                          BIRLOVEANU VIOREL
                          Manager
                          SC PORTA BRAND B&M SRL
                          Str. DELTEI Nr. 39 S 3 BUCURESTI
                          Mobil 0752 116 317/0724 311 437
                          TEL/ FAX 037 117 85 53
                          E-mail office(at)usi-porta.ro
                          Cif: RO 2530 5760
                          Nr.Reg.Com. J40/3654/2009
                          Cont: RO 55 BTRL 0470 1202 K353 24XX
                          Banca: TRANSILVANIA – PANTELIMON

                          Comentariu


                          • Omule esti mare si la propriu si la figurat ,tine-o tot asa

                            Comentariu


                            • Rog pe aceasta cale,pe toti cei care organizeaza astfel de turnee,sa ne contacteze pe oricare numar de telefon,din semnatura,incercam in limita bugetului disponibil sa ajutam miscarea
                              sportiva,nu urmarim publicitatea cu orice pret si credem in valoarea legaturilor sportive intre oameni,care iubesc miscarea si sportul in general.
                              - - - Actualizat - - -
                              Postat în original de dantim Vezi post
                              Omule esti mare si la propriu si la figurat ,tine-o tot asa
                              Va multumesc din suflet stimate domn si va promit ca vom incerca sa nu ne facem de rusine.
                              Bafta multa si dvs,desi am observat ca maine nu particpati sper sa am placerea cand puteti sa facem inpreuna cateva seturi,la SKT.

                              Comentariu


                              • Postat în original de valentin soare Vezi post
                                Toia Constantin din Sacele-amatori;
                                Se retrage Aftenii Daniel;
                                Se retrage Ion Cristian-din Cocorasti!
                                Stoia C-tin Sacele - bv.
                                - - - Actualizat - - -
                                Postat în original de valentin soare Vezi post
                                Toia Constantin din Sacele-amatori;
                                Se retrage Aftenii Daniel;
                                Se retrage Ion Cristian-din Cocorasti!
                                Stoia C-tin Sacele - bv.

                                Comentariu


                                • Daca o sa gasesc un mijloc de transport la prinz poate o sa particip

                                  Comentariu


                                  • Bravo domnule,asa da,contez ca vei fi acolo si o sa dai premiile impreuna cu Mihai si dl Bodeanu din partea noastra.

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
                                      Pe ultima suta se inscriu:
                                      Traistaru Marius si Botirca Sorin - Topoloveni - Open
                                      Succes SORIN si MARIUS.

                                      Comentariu


                                      • Cu scuzele de rigoare,ma retrag(prietenii stiu de ce)

                                        Aftenii Daniel
                                        Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                                        Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                                        Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de dantim Vezi post
                                          Daca o sa gasesc un mijloc de transport la prinz poate o sa particip
                                          Postat în original de Dan2 Vezi post
                                          Pentru deplasare București - Valenii de Munte se poate utiliza cursa București - Cheia plecare la ora 10,50 din autogara BASARAB - sosire in Valenii de Munte in jurul orei 13,00 (statia se afla chiar in fata salii de sport) - firma CHIVARAN.
                                          Pentru intarziati, cursa de la ora 11,50 ajunge in Valeni in jurul orei 14,00.
                                          Te-am bifat deja prezent la OPEN, asa ca poti sa iei si microbuzul de 11,50, ai locul asigurat.

                                          Comentariu


                                          • Sunt pregatit sa merg la peste, dar decat sa am surpriza sa gasesc locul ocupat sau pestii sa fie mofturosi si sa nu traga la un "pescar" incepator, mai bine vin la cocurs. Mai ales ca am vazut ca nu s-au inscris prea multi si prind si cap de lista in inferioare. Asa ca, desi mi-e frica de Craciunica (junior), vin si eu: Stoica Mihai - Mioveni - Amatori - ierbar.
                                            Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                                            FH: Butterfly - Dignics 80
                                            BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                                            Comentariu


                                            • cu parere de rau se retrage damian alin

                                              Comentariu


                                              • Mult succes participantilor la ambele sectiuni !
                                                Asteptam ca de obicei cat mai multe informati !
                                                Printre concurenti se afla un sarbatorit[M.A.],facetil praf cu o tuica buna !
                                                P.S. Stiu Dane, am rabdare,dar nu prea multa.
                                                Cu stima Deni.

                                                Comentariu


                                                • Grupe inferioare AMATORI
                                                  1. Vranceanu Mihai, Pralea Constantin, Cucu Cristin, Miron Andrei, Serban Mircea, Duma Gheorghe
                                                  2. Panaitescu Stefan, Banica Dan, Dracea Gabriel, Parvu Nicolae, Dumitrescu Sorin, Gutanu Adrian, Mihai Ionut
                                                  3. Vladoiu Gelu, Dima Victor, Radu Aurel, Polen Costin, David Stefan, Balanescu Boby, Gurau Danut
                                                  4. Ivan Valentin, Tokos Pal, Borosoiu Laurentiu, Stoia Constantin, Preda Gheorghe, Florea Radu, Otel Pasinel
                                                  5. Medeleanu Stefan, Comis Marian, Berzan Alexandru, Dragos Florin, Iorgoiu Constantin, Mircea Ionel, Gurau Catalin
                                                  6. Miron Liviu, Dumitrescu Mircea, Popa Vicentiu, Catrinescu Florin, Popescu Alex, Arsenie Mihai, Leiba Romeo
                                                  7. Jaouir Khaled, Mihalcea Dumitru, Viciu Dragos, Marica Dan, Sarbu Dan, Margescu Bogdan, Georgescu Alexandru
                                                  8. Marandici Adrian, Rusea Gheorghe, Panait Genu, Welker Ivan, Bugneriu Marcel, Poteca Luiza, Profirescu Costel
                                                  9. Cristescu Cristian, Olah Oliver, Matei Mirel, Popescu Adrian, Neacsu Gabriel, Cerbu Neculai, Postole Luca
                                                  10. Craciunica Gabriel, Stoica Mihai, Ion Cristian, Bacanu Paulian, Draganescu Viorel, Puiu Dragos, Diaconu Marian
                                                  Turneul a inceput la orele 9,45, sunt 69 de participanti inscisi in 10 grupe; Se califica primii 4 din fiecare grupa; se va disputa si turneu de consolare.

                                                  Comentariu


                                                  • Grupe superioare AMATORI
                                                    1. Vranceanu Mihai, Cristescu Cristian, Marandici Adrian, Medeleanu Stefan
                                                    2. Panaitescu Stefan, Puiu Dragos, Postole Luca, Dumitrescu Mircea
                                                    3. Vladoiu Gelu, Miron Andrei, Bacanu Paulian, Viciu Dragos
                                                    4. Borosoiu Laurentiu, Dracea Gabriel, Cucu Cristin, Rusea Gheorghe
                                                    5. Comis Marian, Dima Victor, Parvu Nicolae, Olah Oliver
                                                    6. Popescu Alex, Stoia Constantin, Radu Aurel, Draganescu Viorel
                                                    7. Mihalcea Dumitru, Dragos Florin, Ivan Valentin, Pralea Constantin
                                                    8. Welker Ivan, Miron Liviu, Gurau Catalin, Banica Dan
                                                    9. Popescu Adrian, Jaouir Khaled, Catrinescu ......, Balanescu Boby
                                                    10. Craciunica Gabriel, Panait Genu, Margescu Bogdan, Otel Pasinel
                                                    Grupele superioare au inceput la ora 14,30

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X