Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Valenii de Munte Cupa SERBARILE TOAMNEI 2 noiembrie 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Acum am ajuns acasa dupa o zi foarte frumoasa.
    Incepand cu 01.11 ziua lui Cosmin Fodoran unde am petrecut pana la ora 03:00 dimineata si unde la 06:30 Razvan Marinescu ma astepta jos cu masina sa mergem la Valenii de Munte, unde pot spune ca m-am simtit nu bine, ci foarte bine, ii multumesc lui Vali pentru gazduirea de nota 10 ca de obicei, dl. Dan Bodeanu pentru raspunsurile cu privire la participarea mea in continuare in acest circuit si tuturor celor care au fost prezenti si au dat un plus de culoare zilei mele libere de sambata.
    Eu acum 20 minute am ajuns acasa dupa ce clubul la care activez a implinit frumoasa varsta de 3 ani de existenta si unde bineinteles din nou si iarasi am petrecut, sunt putin obosit..
    Despre turneu pot sa zic ca a fost unul foarte frumos cu meciuri spectaculoase, din pacate sau din fericire eu am jucat in afara concursului pur si simplu pentru a ma simtii bine si chiar am reusit.
    Felicitari tuturor participantilor, castigatorilor, invinsilor, organizatorilor dar si suporterilor
    Sa ne vedem sanatosi la urmatoarele editii !
    VIVA Valenii de Munte

    www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
    www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
    Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

    Comentariu


    • Un turneu reusit - mie personal mi-a placut ambianta concursului, si nu m-a deranjat nici faptul ca "semi-iarba" mea a fost rapusa de prea multi colegi munteni din inferioare.
      Multumiri organizatorilor pentru efortul depus, dar si pentru ideea turneului de consolare.
      + felicitari, Mr. Welker pentru jocu constant de la turneu, încununat de pozitia fruntasa.
      Sa ne revedem cu bine! Hai ai nostri!
      FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
      Tel : 0742 257 995

      Comentariu


      • Felicitari participantilor,invinsilor,invingatorilor si organizatorilor pentru reusita acestui turneu.
        La cat mai multe evenimente de acest fel !

        Comentariu


        • Felicitari atat lui Vali cat si lui Dan! Sala fara condens, spatiu rezonabil intre mese, iluminatul ok, jocurile s-au disputat cursiv si pe langa toate astea s-a tinut si turneu de consolare, fapt pt care cred ca majoritatea a fost multumita.
          La multi ani Adi Marandici!...ai mers pe burta,... oricum, am fost sofer, te refuzam.....
          Hobby: Motoare si ski !
          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

          Comentariu


          • Postat în original de Antal Denes Vezi post
            Dane cu cea mai mare placere la turneul final te astept cu 55 de focuri,multumesc sunt la permanenta si am la dispozitie internetul.
            P.S. Cel mai rau ca n-am putut ajunge,ies doar dimineata.
            Nea Deni, tragi cu mitraliera cu foc automat, sau cu pistol foc cu foc, ca sa stiu ce armura sa imbrac?

            Comentariu


            • Lasa Gelu,bibanii or sa muste in continuare,la Brașov reluam de la 5-5!
              Postat în original de GeluBv Vezi post
              Felicitari atat lui Vali cat si lui Dan! Sala fara condens, spatiu rezonabil intre mese, iluminatul ok, jocurile s-au disputat cursiv si pe langa toate astea s-a tinut si turneu de consolare, fapt pt care cred ca majoritatea a fost multumita.
              La multi ani Adi Marandici!...ai mers pe burta,... oricum, am fost sofer, te refuzam.....
              YOU WANT SOME CANDY???DYIN' AIN'T MUCH OF A LIVIN' BOY!!!

              Comentariu


              • Postat în original de Dan2 Vezi post
                Nea Deni, tragi cu mitraliera cu foc automat, sau cu pistol foc cu foc, ca sa stiu ce armura sa imbrac?
                Lasa Dane armurile,vino lejer,focurile vor fi auzite doar in timpane,foc cu foc,pana se inrosesc urechile !
                Cu stima Deni.
                PS Dar daca trebuie aducem si garda nationala cu tunuri si arme,obtinem si permis de tragere pentru parada !

                Comentariu


                • La clasamentul de la Open e o greseala la mine si la domnul Pitac. Am fost 3 oameni cu o victorie (mai era implicat si Cosmin Micu) si am avut rezultatele:

                  Cosmin: 2-3; 3-1 (+1)
                  Sorin: 3-1; 1-3 (0)
                  Nea Ovi; 3-2; 1-3 (-1)

                  Asa ca eu eram pe 3 si nea Ovi pe 4.

                  In rest, felicitari pentru efortul depus si sa ne vedem sanatosi!
                  www.clubarena08.ro

                  Comentariu


                  • Va multumesc tuturor celor care m-ati felicitat cu ocazia aniversarii zilei de nastere. Pe aceasta cale doresc sa felicit toti participantii si organizatorii, in aceeasi masura, pentru acest turneu foarte reusit din toate punctele de vedere.

                    Comentariu


                    • Bravo Gabelu! Tot mai sus!
                      timo boll alc-tenergy 05-tenergy 64 ,amultart-vega europe-vega asia
                      zhang jike- tenergy 05-tenergy 64 ,timo bool spirit-spinart-tenergy 64
                      liu shiwen-andro hexer hd-yoola explode senzitiv

                      Comentariu


                      • Postat în original de Chirita Cristian Vezi post
                        Bravo Gabelu! Tot mai sus!
                        Gabelul, este de mare caracter si il felicit pt comportamentul exemplar, binenteles ca mai sunt si altii asemenea, m-a invins si totusi am ramas cu un gust placut ( al jocului).
                        Hobby: Motoare si ski !
                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                        Comentariu


                        • Postat în original de GeluBv Vezi post
                          Gabelul, este de mare caracter si il felicit pt comportamentul exemplar, binenteles ca mai sunt si altii asemenea, m-a invins si totusi am ramas cu un gust placut ( al jocului).
                          Asa este Gelu, majoritatea baietilor din Călărași sunt ok !Gabi oricum este exemplu de fair-play atat la sala cat si la concursuri!
                          Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.

                          Comentariu


                          • Castigatorul turneului de consolare: Costel Profirescu - Maneciu, jud Prahova in finala cu Mihai Stoica - Mioveni

                            Comentariu


                            • Clasamentele revizuite se gasesc in pag. 1

                              Comentariu


                              • Postat în original de silvinio13 Vezi post
                                Asa este Gelu, majoritatea baietilor din Călărași sunt ok !Gabi oricum este exemplu de fair-play atat la sala cat si la concursuri!
                                si brasovenii sunt baieti valabili mai putin dl. ROMAN IULIAN.(m a invins la ZERO)

                                Comentariu


                                • Multumim organizatorilor, un turneu frumos, programat in cea mai potrivita perioada a anului..."asezonat" cu "ambientul" de la Festivalul Tzuicii, excelent...
                                  Sa speram ca acest turneu sa devina o obisnuinta in tandem cu festivalul...
                                  ...iar concurentii, fair-play total...cel putin cei cu care m-am intalnit la masa de joc...
                                  - - - Actualizat - - -
                                  Gelu, meciul nostru a fost pe muchie de cutit, iar in final a castigat cel mai norocos...
                                  Am avut si cateva schimburi prelungite, dar majoritatea se incheiau scurt...iar cand serveai tu, se incheiau imediat...
                                  Cand ne vom vedea data viitoare (la Brașov, evident ) am sa te rog sa-mi servesti o ora servele alea, stii tu care...poate reusesc sa pun si eu una pe masa...
                                  Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                                  Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                                  Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Adrian Marandici Vezi post
                                    Va multumesc tuturor celor care m-ati felicitat cu ocazia aniversarii zilei de nastere. Pe aceasta cale doresc sa felicit toti participantii si organizatorii, in aceeasi masura, pentru acest turneu foarte reusit din toate punctele de vedere.
                                    Sa traiti domnule Marandici,daca aveti placerea sa imi dati nr de telefon,cred ca joi voi fi la Brașov,deschidem un nou magazin,in frumosul dumneavoastra oras si asa cum am prmis avem un cadou pentru ziua dvs de nastere.
                                    La multi ani si sa ajung si eu sa iau macar un set.
                                    Probabil la anul si la multi ani.

                                    Comentariu


                                    • Atunci cind turneul de tenis face parte din cadrul anumitor manifestari gen Zilele Orasului, Festivalul Tuicii, Simfonia Lalelelor, etc este o adevarata placere sa participi, deoarece inafara de tenis, ai ocazia de a vedea si altceva.
                                      Despre turneul de tenis nu as vrea sa povestesc prea multe, decit citeva discutii pe care le-am avut cu sotia, ce statea in tribuna si urmarea meciurile, si care la un moment dat ma intreaba:
                                      - Stii cine va cistiga turneul la Open?
                                      -Binenteles ca stiu: te uiti in sala dupa un domn pe spatele caruia scrie Viorel, si el va fi cistigatorul
                                      Mai sta ceva timp, urmarindu-l in meciurile din grupele superioare, si iarasi o intrebare:
                                      -Dar de ce poarta prosopul acela tot timpul, si-l muta dintr-un loc in altul, cind schimba terenul? Ca nu l-am vazut transpirind
                                      -Pai, pentru impresie artistica
                                      In schimb la ultima intrebare, nu am mai avut ce sa-i raspund:
                                      -Dar “cho” de ce nu striga???
                                      Ceea ce insa a fost demn de apreciat, si as vrea sa-l rog pe Vali Soare sa transmita felicitarile mele Primarului, este faptul ca in cele 3 zile cit a durat Festivalul Tuicii, a reusit sa aduca pe scena in fiecare seara, nume mari din show-biz: incepind cu Constantin Enceanu, Matilda Pascal Cojocarita, Anna Lesko , Antonia, Anda Adam, si culminind cu trupa Compact.
                                      Trupa ce a implinit 33 de ani de cind cinta , si unde toate concertele lor au fost live….
                                      Iarasi un lucru demn de admirat, este faptul ca nu au fost doar producatori de tuica din toate regiunile tarii, ci si producatori de palinca, vin, si chiar si must….Totul asezonat cu vin fiert, ciolan cu fasole, sarmalute, si gratare pe care sfiriiau diferitele preparate traditionale.
                                      Probabil de aceea turneul de tenis de la Valeni, din octombrie 2009, a stabilit recordul de participanti, record ce nu a fost detronat nici pina acum.
                                      Vali, ca un indemn pentru viitor: roaga-l pe primar sa-ti dea sala si la anul. Bibanii or sa muste.

                                      Comentariu


                                      • Am jucat si cu Welker Ivan si cu Craciunica Gabriel; s-a jucat frumos, fara sa " UDE " nimeni mingea: 3-2 , 3-2. Ii felicit,sunt niste campioni!

                                        Comentariu


                                        • Liviu, îmi pare rau ca tu nu ai fost în cea mai buna forma si ti-a aparut acea problema la antebrat...am incercat sa nu profit de situatie...a fost un joc bun. La un moment dat parca nici nu eram la masa...dar am revenit in ultimul set...norocul meu ca am "ierbari" cu care sa ma antrenez.
                                          Felicitari pt joc!
                                          Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                                          Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                                          Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                                          Comentariu


                                          • Bogdanel filmarile?

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de mironliviu Vezi post
                                              Bogdanel filmarile?
                                              O sa le fac dar nu am camera acasa e la Cata
                                              BH: Donic Bluestorm Z1 Turbo
                                              Blade: Huieson V1 ALL+
                                              FH: Donic Bluestorm Z1 Turbo

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de florin toma Vezi post
                                                Mai sta ceva timp, urmarindu-l in meciurile din grupele superioare, si iarasi o intrebare:
                                                -Dar de ce poarta prosopul acela tot timpul, si-l muta dintr-un loc in altul, cind schimba terenul? Ca nu l-am vazut transpirind
                                                -Pai, pentru impresie artistica
                                                Merci pentru aproape cea mai tare poanta citita în topicurile concursurilor.
                                                Pali
                                                FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                                Tel : 0742 257 995

                                                Comentariu


                                                • Felicitari organizatorilor! Multumim Vali Soare, multumim Dan Bodeanu, multumim tuturor celor implicati in organizarea si defasurarea turneului! In rest, fete prietenoase, zambete si fair-play desavarsit între competitori. Dupa cum spuneam si dupa turneul de la Baicoi, parca regasim acel spirit deosebit al Amaturului.Cat despre festivalul tuicii, ce sa mai vorbim, merita din plin sa faci ceva degustari din deosebita licoare ce se obtine din prunele ce se coc pe dealurile insorite ale Munteniei!
                                                  Sa ne vedem cu bine si la anul in aceasi perioada la Valenii de Munte.

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de mironliviu Vezi post
                                                    Am jucat si cu Welker Ivan si cu Craciunica Gabriel; s-a jucat frumos, fara sa " UDE " nimeni mingea: 3-2 , 3-2. Ii felicit,sunt niste campioni!
                                                    E greu fara" UDAT" asa-i?
                                                    timo boll alc-tenergy 05-tenergy 64 ,amultart-vega europe-vega asia
                                                    zhang jike- tenergy 05-tenergy 64 ,timo bool spirit-spinart-tenergy 64
                                                    liu shiwen-andro hexer hd-yoola explode senzitiv

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X