Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"AmaTur 2013", Brașov - 07.12.2013

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneul Campionilor "AmaTur 2013", Brașov - 07.12.2013

    TURNEUL CAMPIONILOR AMATUR
    LOCALITATEA: BrasovDATA: 07 decembrie 2013
    INSCRIERI: Pe forum ;– ultima inscriere joi 5 decembrie ora 21,00; ultima retragere, vineri 6 dec, ora 21.00
    SISTEMUL DE JOC: grupe inf. + grupe sup. si eliminatorii- 3 din 5
    TAXA PARTICIPARE de 35 Lei. Persoanele cu dizabilitati nu vor plati taxa de participare.
    CAPI DE SERIE: conform clasamentului AmaTur la zi;
    ATENTIE: Grupele vor fi alcatuite de vineri seara, pe baza listei de inscrieri de la ora 21,00. Orice inscriere/retragere ulterioara nu va fi luata in considerare.;
    Total nr mese (open + amatori) 40, in doua sali;
    Alimente (fara plata): Dimineata: apa plata si un sandwich Mc`Donald's; Pranz: meniu (gulas la ceaun)

    TURNEUL PENTRU AMATORI
    ORA DE INCEPERE TURNEU: 9,00
    LOC DE DESFASURARE : Sala Sporturilor Brasov (langa Gara Brasov- cum se iese din Gara , la stanga);
    Loc de parcare: sute de locuri, la discretie, chiar langa sala;
    NUMAR PARTICIPANTI 192, inscrieri in ordinea clasamentului (ar fi frumos daca va inscrieti numai atunci cand aveti certitudinea ca puteti participa);
    NR MESE (amatori): 22 mese "Joola Transport" -( trei grupe de sase, la doua mese).
    Desfasurare: 32 grupe de sase, se califica primii patru, 32 gr sup, se califica primii doi, tablou elim de 64;
    Taxa va fi incasata de capul de serie si transmisa organizatorilor dupa inceperea jocurilor;
    Garantat:Competitia va incepe la ora 9, pt gr. inf. : un exemplar pe usa de la intrare(nr. grupa si nr masa) si un exemplar pe masa de joc;
    - Se ofera cupe, medalii, diplome pentru primii 4 clasati si diplome pt locurile 5-8;
    Organizatori locali: Gelu Vladoiu 0722 315757 sau 0753529773 si Razvan Tutoveanu
    Organizatori AmaTur: Florin Apian, Sorin Botirca si Dan Bodeanu

    TURNEUL OPEN
    ORA DE INCEPERE TURNEU: 9,00
    LOC DE DESFASURARE: Sala de sport din Sanpetru-Brasov, foarte aproape de centura Brasov (3 min), conditii excelente, iluminat artificial perfect. dezumidificatoare condens, suprafata de joc calitate*****. Ar fi indicat ca la ora 8,30 sa va reuniti cu cei care sunt cazati in Hotel Stop(PECO ROMPETROL),...astfel evitati sa cautati sala. Link
    NUMAR DE PARTICIPANTI 112 Inscrieri in ordinea clasamentului ; in cazul in care in care se depaseste nr de participanti, amatorii cu mediile cele mai mici se trec cu prioritate la "avansati";
    Mese de joc: 16mese tip JOOLA cate una / grupa;
    mesele, despartitoarele si mingile sunt asigurate de Dl. Beltechi Dumitru (Emi).
    Desfasurare: 16 grupe de cate 7, se califica primii 4 ; 16 grupe superioare de 4, se califica primii 2; eliminatorii de 32. Fazele finale se vor disputa in Sala Sporturilor Brasov.
    - Avand in vedere ca sala este situata in Sanpetru, veti fi asteptati in PECO ROMPETROL la orele 8,30 (aici sunt cazati si coordonatorii si este mai simplu sa plecati impreuna) sau de la singura intersectiea centurii (Brasov-Sanpetru), mergeti aprox 1 km (spre Sanpetru) , veti intalni un panou publicitar pe dreapta care va indica traseul (imediat stanga).
    Unii din Dvs cunoasteti deja traseul si sper ca nu stric confortul psihic celor ce nu gasesc locatia.
    - Se ofera cupe, medalii, diplome pentru primii 4 clasati si diplome pt locurile 5-8;
    Organizatori locali: Gelu Vladoiu 0722 315757 sau 0753529773 si Dumitru Beltechi (EMI), care asigura logistica acestei sali
    Organizatori AmaTur: Florin Apian, Sorin Botirca si Dan Bodeanu

    ALTE INFORMATII :
    Taxa de participare: de 35 Lei va fi utilizata integral pentru cheltuielile de turneu;
    Deoarece grupele sunt alcatuite din timp, la ora-9,00 vor putea incepe competitia, fara asteptare suplimentara (grupele inferioare le veti gasi : un exemplar pe usa de la intrare(nr. grupa si nr masa) si un exemplar pe masa de joc;
    -Orice lipsa a unor participanti sau intarziati, NU afecteaza inceperea jocurilor, iar la sfarsitul partidelor se vor puncta absentii cu zero victorii, si binenteles se trec si in lista nemotivatilor;
    CAZARE: - Pensiunea Fun Park ** Link se afla langa hotel "STOP" la intersectia cu centura Brasov ,langa centura, aproape de sala din Sanpetru. tel. 0720013944(80 lei pe cam /pat dublu) . Va rugam sa apelati direct pentru rezervari!

    PENTRU BUNA DESFASURARE A TURNEULUI:
    - Rog fiecare participant sa mentioneze categoria la care doreste sa participe, cu respectarea regulamentului AmaTur, in sensul ca open-istii (media 19 ^) nu pot juca la amatori;
    - Organizatorii NU vand absolut nimic, iar daca cei care va servesc cu mancare , pe bonuri, au ceva produse ( pe langa /la vanzare), va recomand sa nu cumparati decat daca preturile sunt foarte mici. Firma care va serveste cu acel meniu (gratuit) nu apartine organizatorilor , si este posibil sa aduca sucuri, bere, etc. Alegeti alta varianta , cum ar fi Gara (la 2 min) unde preturile sunt ca peste tot in Romania.
    Ultima editare de marcelgiosan; 06.nov.2018, 07:54.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y


  • #2
    GALA CAMPIONILOR

    In cadrul festivitatii de premiere se vor decerna titlurile:

    Campioni judeteni AmaTuR – primii clasati din fiecare judet (cu minim 6 participari in 2013)
    Maestru AmaTuR – celui mai bine clasat varstnic jucator (peste 50 ani)
    Lady AmaTuR – celei mai bine clasate participante
    Junior AmaTuR – celui mai bine clasat junior 14 ani (anul nasterii 1999 -2002)
    Junior AmaTuR - celui mai bine clasat copil 10 ani (anul nasterii 2003-2007)
    Special AmaTuR – unui participant la categ. Persoane cu dizabilitati;
    Cel mai activ centru de copii din 2013
    Cel mai activ organizator al anului 2013
    Primii 4 clasati la fiecare din cele doua categorii ale turneului;
    Primii 3 clasati in circuitul AmaTuR 2013;
    Cel mai bine clasat jucator nelegitimat 2013
    Se va acorda “Trofeul AmaTuR 2013
    Trofeul este transmisibil si va intra in posesia castigatorului circuitului pana la urmatorul turneu final.
    Clasamentul final va fi cel actualizat in urma inregistrarii rezultatelor turneului final din 7 decembrie 2013.
    Daca primii clasati la categoriile “Maestru AmaTuR” si “Junior AmaTuR” au primit acest titlu in anii anteriori, titlul se va acorda urmatorului clasat.
    Organizatorii Turneului Campionilor si ai Circuitului AmaTuR multumesc partenerilor care au dorit sa participe la festivitatea noastra de sfarsit de an.
    Vor fi prezenti, atat in calitate de invitati, cat si de sponsori:
    *--S.C. PORTA DOORS Bucuresti, prin d-l Viorel Birloveanu
    *--S.C. ANDROGIR Bucuresti prin d-l Gelu Popescu
    *--S.C. TT SHOP Bistrita prin d-l Rasvan Crisan
    *--S.C. TT SPORT Bucuresti prin d-l Valentin Mircea
    *--S.C. VIVA SPORT Bucuresti prin d-l Tiberiu Tanase
    Deasemenea, multumim d-lor
    Emi Beltechi in dubla calitate de sponsor al competitiei si organizator al turneului OPEN la sala din Sanpetru;
    Gheorghe Vlase pentru amabilitatea de a oferi unul din premiile competitiei.

    Va invitam cu drag la ultima si cea mai asteptata sarbatoare a tenisului de masa AmaTuR din 2013
    Ultima editare de Dan2; 04.dec.2013, 16:59.

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri Amatori - on 06-Dec-13 at 21:08:52
      1. Toma Iulian, Braila, 74 - 18.7 - AW
      2. Miron Mihai, Cluj Napoca, 81 - 18 - AH
      3. Boata Edgar, Arad, 83 - 17.9 - A
      4. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc, 84 - 17.9 - A
      5. Dumbrava Daniel, Focsani, 87 - 17.3 - A
      6. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 88 - 18.8 - A
      7. Vlase Gheorghe, Slobozia, 98 - 16.9 - A
      8. Petrov Dan, Timisoara, 99 - 18.3 - A
      9. Zedler Csaba, Agnita, 100 - 16.8 - AW
      10. Anita Dorel, Brasov, 102 - 18.4 - A
      11. Chirap Dan, Gura Humorului, 103 - 16.6 - A
      12. Tipser Gabriel, Sighisoara, 111 - 17.5 - A
      13. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 113 - 16.1 - AW
      14. Hutanu Alin, Brasov, 114 - 16.2 - A
      15. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 119 - 16.2 - A
      16. Trocan Nicolae, Mioveni, 121 - 15.6 - AW
      17. Tutoveanu Razvan, Brasov, 124 - 17 - AW
      18. Andone Claudiu, Cugir, 126 - 17.2 - A
      19. Darmaz Ion, Targoviste, 127 - 15.4 - AW
      20. Munteanu Octavian, Tecuci, 128 - 17.4 - AW
      21. Jaouir Khaled, Bucuresti, 133 - 15.2 - AW
      22. Toncean Mircea, Reghin, 135 - 15.2 - AW
      23. Corneanu Sorin, Botosani, 136 - 15.1 - A
      24. Nicula Dumitru, Agnita, 139 - 15 - AW
      25. Predescu Levente, Miercurea Ciuc, 144 - 14.3 - A
      26. Catricicau Adrian, Baia Mare, 147 - 18.6 - A
      27. Miron Liviu, Campina, 148 - 17.7 - A
      28. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 149 - 14.6 - A
      29. Banescu Dragos, Pitesti, 151 - 14.9 - A
      30. Nistor Iosif, Siculeni, 152 - 14.8 - A
      31. Sofian Corneliu, Suceava, 153 - 14.7 - AW
      32. Ivan Valentin, Campina, 157 - 16 - A
      33. Kaposta Victor, Arad, 158 - 14.4 - A
      34. Tomica Silviu, Bucuresti, 160 - 18.2 - A
      35. Padurariu Costel, Brasov, 163 - 14.6 - A
      36. Craciun Calin, Oradea, 166 - 18.3 - A
      37. Nistor Florin, Comanesti, 167 - 16.2 - A
      38. Luta Petre, Bucuresti, 168 - 16.1 - A
      39. Nica Ionut, Brasov, 173 - 18.6 - A
      40. Constantinovici Ciprian, Liteni, 174 - 15.8 - A
      41. Florea Vasile, Sighetu Marmatiei, 175 - 14.4 - A
      42. Dena Corneliu, Giurgiu, 177 - 18.7 - A
      43. ON HO, Bucuresti, 178 - 17.9 - A
      44. Puscas Arpad, Gherla, 179 - 16.4 - A
      45. Popa Mircea, Brasov, 181 - 14.1 - AW
      46. Antohi Ioan, Sighetu Marmatiei, 185 - 15.2 - AW
      47. Rozenfeld Cristian, Cluj Napoca, 186 - 14 - A
      48. Gorum Adrian, Topoloveni, 190 - 17.4 - A
      49. Benyovski Bela, Sibiu, 192 - 13.7 - A
      50. Bucsan Romeo, Pitesti, 193 - 15.2 - A
      51. Matei Razvan, Bucuresti, 196 - 13.5 - A
      52. Vlaisan Vasile, Vicovu De Jos, 198 - 15.1 - A
      53. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 199 - 18.7 - AW
      54. Nedelcu Marin, Bucuresti, 203 - 17.5 - A
      55. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti, 209 - 14.6 - A
      56. Somlea Darian, Cisnadie, 210 - 13.1 - A
      57. Bodin Ion, Tecuci, 212 - 17.4 - A
      58. Mihaila Nicolae, Breaza, 213 - 17.5 - A
      59. Matei Dumitru, Deva, 215 - 12.9 - AW
      60. Lefter Costel, Galati, 217 - 17.9 - A
      61. Cristescu Cristian, Bucuresti, 218 - 12.6 - A
      62. Tanase Horia, Bucuresti, 221 - 17.8 - A
      63. Medeleanu Stefan, Constanta, 225 - 12.3 - AW
      64. Pascu Adrian, Cluj Napoca, 229 - 17.2 - A
      65. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 235 - 12.4 - A
      66. Serban Liviu, Onesti, 240 - 13 - A
      67. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 243 - 14.9 - A
      68. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 246 - 13.6 - AW
      69. Marin Floricel, Brasov, 247 - 13.5 - AW
      70. Theodorescu Alex, Bucuresti, 248 - 12.2 - A
      71. Antal Denes, Brasov, 250 - 16.1 - AW
      72. Stoica Mihai, Mioveni, 256 - 11.8 - AW
      73. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 258 - 13.5 - A
      74. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 262 - 18.1 - A
      75. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 264 - 13.8 - A
      76. Kezdi Janos, Corund, 269 - 12.4 - A
      77. Rusea Gheorghe, Breaza, 270 - 12.6 - A
      78. Pop Zoltan, Dej, 273 - 15.3 - A
      79. Rojnita Sebastian, Bacau, 274 - 13.6 - A
      80. Papacu Bejoli, Bucuresti, 275 - 12.4 - A
      81. Dani Leo, Arad, 277 - 12.7 - A
      82. Tomica Andrei, Bucuresti, 281 - 16.2 - AJC
      83. Spaller Tiberiu, Nasaud, 282 - 11.5 - A
      84. Voicu Corneliu, Brasov, 283 - 18.5 - A
      85. Grama Mihai, Azuga, 285 - 15.3 - AW
      86. Motoroiu Marcel, Dej, 286 - 15.1 - A
      87. Poenaru Adrian, Bucuresti, 292 - 12.4 - A
      88. Mustocea Andrei, Petrila, 293 - 17.9 - A
      89. Mihalcea Dumitru, Slobozia, 294 - 15.5 - A
      90. Codreanu Laurentiu, Buzau, 298 - 16.7 - A
      91. Biro Attila, Miercurea Ciuc, 300 - 16.5 - A
      92. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 301 - 10.8 - A
      93. Marian Florin, Reghin, 304 - 16.8 - A
      94. Munteanu Ion, Comanesti, 306 - 12.3 - A
      95. Ticu Dorin, Bacau, 307 - 11.8 - A
      96. Kromek Iulian, Cugir, 309 - 15.6 - A
      97. Marian Calin, Reghin, 312 - 13 - A
      98. Sana Doru, Cluj Napoca, 313 - 11.8 - A
      99. Barac Marius, Sibiu, 314 - 11.6 - A
      100. Negrean Ioan, Sibiu, 315 - 11.5 - A
      101. Grecu Gheorghe, Bistrita, 316 - 12.2 - AW
      102. Cocean Valer, Baraolt, 320 - 17.5 - A
      103. Eftimie Adrian, Agnita, 321 - 14.1 - AW
      104. Ursulescu Ioan, Bacau, 322 - 11.9 - AW
      105. Presura Eugen, Slobozia, 323 - 16.6 - A
      106. Comis Marian, Slobozia, 325 - 16 - A
      107. Niculae Dan, Bucuresti, 326 - 13.1 - A
      108. Vita Istvan, Reghin, 328 - 16.8 - A
      109. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 332 - 16.6 - A
      110. Bacanu Paulian, Brasov, 333 - 15.6 - A
      111. Stolearenco Igor, Galati, 334 - 14.1 - A
      112. Dumitrescu Mircea, Ploiesti, 335 - 13.7 - A
      113. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 340 - 12 - A
      114. Ciobanu Daniel, Blaj, 341 - 11.8 - A
      115. Bozga Razvan, Baicoi, 344 - 14 - A
      116. Brulea Petre, Ploiesti, 345 - 10.7 - A
      117. Constantin Gabriela, Bucuresti, 349 - 13.1 - AFH
      118. Laur Boro, Sinaia, 351 - 16 - A
      119. Rada Florin, Pitesti, 352 - 15.6 - A
      120. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 353 - 11 - AW
      121. Puiulet Iosif, Agnita, 358 - 12.5 - A
      122. Silviu Niculae, Bucuresti, 359 - 10.7 - A
      123. Coman Emil, Breaza, 365 - 14.3 - A
      124. Paun Daniel, Bucuresti, 370 - 17.1 - A
      125. Radu Aurel, Bucuresti, 371 - 14.6 - A
      126. Neamtu Adrian, Gherla, 373 - 11.6 - A
      127. Morosan Marian, Suceava, 385 - 9.2 - A
      128. Dracea Gabriel, Sinaia, 392 - 14.8 - A
      129. Sava Sinel, Focsani, 394 - 12.3 - A
      130. Cucu Cristin, Targoviste, 397 - 10.5 - A
      131. Rus Andrei, Brasov, 401 - 15.2 - AW
      132. Dima Victor, Azuga, 402 - 14.7 - A
      133. Ene Diana, Pitesti, 404 - 12.1 - AF
      134. Ghile Ioan, Oradea, 405 - 10.7 - A
      135. Dospinescu George, Bucuresti, 408 - 16.1 - A
      136. Niculescu Gabriel, Bucuresti, 410 - 13.5 - AH
      137. Muntoiu Theodor, Pitesti, 412 - 12 - AJ
      138. Mihai Bianca, Pitesti, 413 - 9.5 - AJF
      139. Dima Nicu, Bucuresti, 417 - 9.9 - A
      140. Presura Marin, Slobozia, 418 - 9.7 - A
      141. Tudor Emil, Bucuresti, 424 - 11.6 - A
      142. Salavastru Petru, Botosani, 425 - 9.8 - A
      143. Dan Andrei, Piatra Neamt, 426 - 13.9 - AW
      144. Mihai Ion, Bucuresti, 435 - 11.6 - A
      145. Giosan Marcel, Galati, 437 - 8.6 - A
      146. Totpal Marius, Busteni, 440 - 15.9 - A
      147. Ivan Catalin, Fagaras, 442 - 10.3 - A
      148. Cristea Virgil, Cugir, 451 - 11 - A
      149. Barbu Vasile, Brasov, 452 - 9.2 - A
      150. Bondoc Alexandru, Brasov, 458 - 18.9 - A
      151. Janosi Attila, Targu Mures, 461 - 13.2 - A
      152. Filip Dan, Comanesti, 470 - 14 - A
      153. Carnu Eugen Jr, Bacau, 474 - 12 - A
      154. Arion Costel, Marasesti, 483 - 13.6 - A
      155. Dragos Florin, Brasov, 484 - 11.6 - A
      156. Rizescu Gheorghe, Mioveni, 486 - 8.5 - AW
      157. Botirca Sorin, Topoloveni, 488 - 17.5 - A
      158. Banu Nicolae, Ocna Sibiului, 490 - 12.6 - A
      159. Sandescu Florin, Bucuresti, 491 - 12.5 - A
      160. Curut Gabriel, Timisoara, 494 - 18.7 - A
      161. Palamaru Emil, Vatra Dornei, 502 - 10.2 - A
      162. Dobre Titus, Bucuresti, 503 - 16.5 - A
      163. Tihan Silviu, Braila, 511 - 8.5 - A
      164. Nechita Alexandru, Agnita, 517 - 12.5 - A
      165. Tecuschi Dan, Brasov, 522 - 17.3 - AW
      166. Berbece Bianca, Bacau, 524 - 12.6 - AF
      167. Olteanu Mihai, Brasov, 531 - 16.3 - A
      168. Ion Cristian, Cocorasti, 538 - 10.4 - A
      169. Pascu Gabriel, Braila, 540 - 9.6 - AW
      170. Miron Andrei, Campina, 554 - 13.1 - A
      171. Zedler Iuliu, Blaj, 557 - 7.5 - AW
      172. Nistor Szilard, Siculeni, 563 - 10.8 - A
      173. Jianu Lucian, Sinaia, 569 - 10.1 - A
      174. Popa Alexandru Iulian, Buzau, 572 - 14.9 - A
      175. Bobarnac Gheorghe, Bacau, 573 - 14.3 - A
      176. Curpas Ioan, Oradea, 574 - 13.2 - A
      177. Butan Marius, Stefanesti Arges, 587 - 9.2 - AW
      178. Vestineanu Ionut, Slobozia, 592 - 12 - A
      179. Carnu Eugen, Bacau, 593 - 12 - A
      180. Vladoiu Bogdan, Brasov, 595 - 10.3 - A
      181. Ciky Cornel, Fagaras, 596 - 9.4 - AW
      182. Lolea Toma, Fagaras, 602 - 10.2 - A
      183. Staicu Dan, Constanta, 605 - 15.7 - A
      184. Taras Dan, Bucuresti, 621 - 10.4 - A
      185. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 640 - 13.2 - A
      186. Suciu Iacob, Blaj, 643 - 6.7 - A
      187. Iordaniu Aurel, Panciu, 645 - 16 - A
      188. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 646 - 11.8 - A
      189. Purcileanu Liviu, Piatra Neamt, 668 - 8.8 - A
      190. Oancea Vasile, Buzau, 674 - 10.6 - A
      191. Popa Cristian, Victoria, 681 - 11.5 - A
      192. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 684 - 9.2 - A
      --------------------------------------
      Lista de asteptare:
      193. Movileanu Flavius, Targoviste, 691 - 11.2 - A
      194. Butnar Bogdan, Brasov, 720 - 8 - A
      195. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 735 - 7.3 - A
      196. Chiscop Bogdan, Braila, 739 - 12.7 - A
      197. Sarbu Dan, Ploiesti, 741 - 7.7 - A
      198. Draghici Dumitru, Drobeta Tr Severin, 758 - 14.2 - A
      199. Palaghita Remus, Onesti, 763 - 10.7 - AW
      200. Bardocz Szilard, Capeni, 765 - 9.4 - A
      201. Nicola Marian, Constanta, 789 - 9.5 - A
      202. Popa Adrian, Cluj Napoca, 795 - 12.5 - A
      203. Socaci Sorin, Panciu, 801 - 9.4 - A
      204. Botian Radu, Sibiu, 803 - 7.7 - A
      205. Martz Sebastian, Comanesti, 829 - 13.3 - A
      206. Mako Miklos, Sfantu Gheorghe, 832 - 12 - A
      207. Muresanu Alex, Sibiu, 834 - 10.7 - A
      208. Polen Costin, Comarnic, 835 - 8.6 - A
      209. Dragoiu Catalin, Agnita, 836 - 7.5 - A
      210. Dumitrescu Sorin, Brasov, 837 - 7.5 - A
      211. Karda Ervin, Miercurea Ciuc, 840 - 13 - A
      212. Motorga Dorin, Targu Mures, 852 - 7.6 - A
      213. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 867 - 6.8 - A
      214. Vlase Dorin, Adjud, 871 - 17.5 - A
      215. Movileanu Darius, Targoviste, 877 - 9.3 - AJ
      216. Ionel Dragos, Sfantu Gheorghe, 969 - 8.2 - AJ
      217. Dragoi Andrei, Azuga, 978 - 14.7 - A
      218. Bugneriu Marcel, Brasov, 987 - 9.8 - A
      219. Florea Gigi, Galati, 989 - 9.6 - A
      220. Paduret Catalin, Panciu, 995 - 6.5 - A
      221. Chirita Cristian, Calarasi, 997 - 1.9 - AW
      222. Rebegel Bogdan, Agnita, 1031 - 6.7 - A
      223. Szakacs Sandor, Sfantu Gheorghe, 1045 - 9.1 - A
      224. Muntoiu Gabriel, Pitesti, 1062 - 8.2 - A
      225. Mako Richard, Sfantu Gheorghe, 1106 - 7.1 - A
      226. Zelariu Petru, Tarnaveni, 1133 - 14.1 - A
      227. Maier Catalin, Brasov, 1148 - 14.2 - A
      228. Marocico Marius, Fagaras, 1169 - 5.3 - A
      229. Stancalie Doru, Craiova, 1196 - 7.1 - A
      230. Movileanu Neculae, Brasov, 1223 - 8.2 - A
      231. Moldovan Razvan, Agnita, 1227 - 6.5 - AJ
      232. Oniga Petre, Cugir, 1245 - 12.3 - A
      233. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges, 1248 - 9.8 - A
      234. Ceparu Ioan, Calarasi, 1312 - 11.8 - A
      235. Suta Valeriu, Curtea de Arges, 1394 - 9.1 - A
      236. Vasiliu Dan, Panciu, 1471 - 17.2 - A
      237. Saulea Bogdan, Brasov, 1494 - 6.8 - AH
      238. Cata Alexandru, Brasov, 1745 - 5.3 - A
      239. Cojocaru Nicusor, Brasov, 1746 - 5.3 - AH
      240. Mihaila Paul, Brasov, 1771 - 12.7 - A
      241. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 1789 - 7.7 - A
      242. Coroianu Mircea, Bucuresti, 1844 - 11.8 - A
      243. Mitrofan Petre, Brasov, 2128 - 5.3 - A
      244. Tanko Gabor, Sfantu Gheorghe, 2332 - 8.2 - A
      245. Topala Laurentiu, Ploiesti, 2711 - 6.4 - A
      246. Diaconescu Lucian, Targoviste, nou - 0 - A
      247. Florea Doina, Brasov, nou - 0 - A
      248. Demolli Massimiliano, Arad, nou - 0 - A
      249. Csaba Antonya, Brasov, nou - 0 - A
      250. Kiss Janos, Miercurea Ciuc, nou - 0 - A
      Ultima editare de FlorinBN; 06.dec.2013, 20:09.
      TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table


      Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

      Comentariu


      • #4
        Inscrieri Open - on 06-Dec-13 at 18:08:39
        1. Sterea Viorel, Constanta, 1 - 39.2 - OL
        2. Roman Iulian, Brasov, 2 - 35.2 - OL
        3. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 3 - 33.8 - O
        4. Lungu Cosmin, Bucuresti, 4 - 32.3 - OL
        5. Boaca Valentin, Bucuresti, 5 - 30.1 - OL
        6. Roman Bogdan, Arad, 6 - 29.2 - O
        7. Enciu Alexandru, Slobozia, 8 - 28.8 - OL
        8. Farkas Gabor, Targu Mures, 9 - 29.2 - O
        9. Toma Florin, Pitesti, 10 - 28.5 - OW
        10. Frant Nicusor, Resita, 11 - 28.4 - O
        11. Marinescu Razvan, Bucuresti, 12 - 35.3 - OL
        12. Apian Florin, Bistrita, 13 - 26.7 - O
        13. Sipos Nandor, Targu Mures, 14 - 26.5 - O
        14. Nascu Serban, Cluj Napoca, 15 - 28.4 - O
        15. Avram Victor, Arad, 16 - 25.5 - O
        16. Bodeanu Mihai, Bucuresti, 17 - 25.4 - O
        17. Florescu Eleodor, Deva, 18 - 25.1 - O
        18. Cozma Catalin, Falticeni, 19 - 24.3 - OW
        19. Bocaniala Norocel, Galati, 20 - 24.1 - O
        20. Sicoe Rodica, Cugir, 22 - 26.8 - OF
        21. Leorda Rares, Reghin, 23 - 25.5 - O
        22. Motoroi Costin, Bucuresti, 25 - 22.9 - OL
        23. Radu Costica, Galati, 26 - 27 - OL
        24. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 27 - 23.1 - O
        25. Stanciu Silviu, Calarasi, 28 - 26.1 - OL
        26. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 30 - 23 - O
        27. Bozga Lucian, Baicoi, 32 - 23 - O
        28. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 33 - 21.7 - O
        29. Mocean Dan, Cluj Napoca, 34 - 22.5 - O
        30. Fratea Aurel, Constanta, 35 - 22.5 - O
        31. Erdos Ferenc, Miercurea Ciuc, 36 - 23.2 - O
        32. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 37 - 21.9 - OL
        33. Garduli Silviu, Cluj Napoca, 38 - 35.7 - O
        34. Corcoz Costin, Focsani, 39 - 25.3 - O
        35. Soare Valentin, Valenii De Munte, 42 - 21.3 - O
        36. Temelie Dragos, Sibiu, 43 - 23.3 - O
        37. Morosanu Vasile, Suceava, 44 - 22.8 - OW
        38. Ion Marius, Braila, 45 - 24.2 - OL
        39. Popa Bogdan, Timisoara, 49 - 23.8 - O
        40. Corbu Sorin, Resita, 50 - 22.8 - O
        41. Zidar Victor, Reghin, 51 - 20.5 - O
        42. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 52 - 19.6 - O
        43. Ciuca Dan, Pitesti, 54 - 22.4 - OW
        44. Dumbrava Nicolae, Bucuresti, 55 - 23.3 - O
        45. Carpovici Boris, Falticeni, 56 - 23.1 - OW
        46. Meszar Razvan, Arad, 57 - 19.4 - O
        47. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 59 - 19.9 - OJ
        48. Vranceanu Mihai, Bucuresti, 60 - 19.7 - O
        49. Zamfir Ionel, Bucuresti, 61 - 19.7 - O
        50. Raducan Bogdan, Craiova, 62 - 22.1 - O
        51. Simion Boby, Cluj Napoca, 63 - 21.6 - OH
        52. Aftenii Daniel, Bucuresti, 65 - 22.2 - O
        53. Dinca Dorinel, Calarasi, 66 - 23.2 - O
        54. Nemaciuc Mihai, Suceava, 67 - 21.5 - OJ
        55. Popescu Valentin, Bucuresti, 70 - 18.8 - A
        56. Sferlea Marius, Oradea, 73 - 18.9 - A
        57. Sorescu Deian, Resita, 75 - 21.3 - OJ
        58. Mitzea Alexandru, Sibiu, 77 - 21.5 - O
        59. Mostovoi Andrei, Campina, 78 - 20.8 - OW
        60. Micu Cosmin, Targoviste, 79 - 20.2 - O
        61. Pizlaru Ionel, Focsani, 80 - 20.8 - O
        62. Macovei Liviu, Brasov, 82 - 23.1 - O
        63. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 86 - 19.4 - OW
        64. Traistaru Marius, Topoloveni, 89 - 24.2 - OL
        65. Denes Ferenc, Praid, 91 - 19.8 - O
        66. Micuda Mihai, Bucuresti, 92 - 19.5 - O
        67. Constantinescu Marius, Bucuresti, 93 - 25.2 - OL
        68. Balauca Cornel, Botosani, 105 - 21.7 - O
        69. Leolea Andrei, Constanta, 106 - 17.7 - A
        70. Filimon Bogdan, Bucuresti, 110 - 18.3 - OL
        71. Govoreanu Florin, Cisnadie, 112 - 22.1 - O
        72. Pitac Ovidiu, Brasov, 117 - 20 - OW
        73. Sipos Ferenc, Targu Mures, 118 - 17.7 - AW
        74. Vasiliu Remus, Mioveni, 120 - 20.1 - O
        75. David Dorin, Barlad, 122 - 20.5 - O
        76. Migea Cornel, Sibiu, 125 - 21.3 - O
        77. Suditu Andrei, Campina, 130 - 20.3 - O
        78. Birligea Gabriel, Baicoi, 131 - 19.5 - O
        79. Bularda Iulian, Barlad, 132 - 18.9 - A
        80. Dinicescu
        81. Ban Peter, Cluj Napoca, 143 - 14.5 - A
        82. Popa Radu, Deva, 154 - 20.3 - O
        83. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 155 - 19.3 - O
        84. Calin Mihai, Barlad, 159 - 23.8 - O
        85. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 172 - 16.3 - AW
        86. Vaduva Gabriel, Mioveni, 204 - 16.8 - OLJ
        87. Marandici Adrian, Brasov, 206 - 21 - OW
        88. Bedo Norbert, Sfantu Gheorghe, 216 - 24.9 - OL
        89. Catinean Vasile, Petrila, 227 - 19.6 - O
        90. Holban Dumitru, Buzau, 234 - 19.1 - O
        91. Iancu George, Ploiesti, 237 - 18.1 - A
        92. Mihaila Aurel, Bucuresti, 253 - 18.4 - A
        93. Giol Mihai, Braila, 265 - 22.6 - OL
        94. Navacioiu Marian, Bucuresti, 271 - 21.2 - OL
        95. Ordog Zoltan, Reghin, 288 - 20 - O
        96. Valceanu Daniel, Topoloveni, 299 - 25.3 - OL
        97. Ene Dragos, Ploiesti, 311 - 14.2 - A
        98. David Madalina, Barlad, 330 - 13.7 - OLF
        99. Parnica Leonid, Moinesti, 336 - 22.4 - OW
        100. Szasz Erno, Sfantu Gheorghe, 337 - 20.1 - O
        101. Dragan Valentin, Mioveni, 354 - 19.3 - OLJ
        102. Danila Claudiu, Petrila, 369 - 26.9 - O
        103. Iusan Mircea, Cluj Napoca, 375 - 20.4 - O
        104. Hotico Ciprian, Sighetu Marmatiei, 444 - 21.2 - O
        105. Balazs Lorant, Sfantu Gheorghe, 469 - 20.2 - O
        106. Surdu Marcel, Iasi, 544 - 18.5 - A
        107. Balazs Gergo, Sfantu Gheorghe, 639 - 13.6 - OLJ
        108. Draganescu Viorel, Ploiesti, 708 - 18.1 - A
        109. Vardi Dan, Ramnicu Valcea, 823 - 32.9 - O
        110. Macarenco Mario, Bucuresti, 893 - 19.9 - OL
        111. Muresan Iulian, Victoria, 920 - 26.6 - O
        112. Dumitru Lazar, Petrila, 1172 - 24.4 - O
        Ultima editare de FlorinBN; 06.dec.2013, 17:41.
        TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
        When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

        Rule no.1 - The ball must reach the table
        Rule no.2 - The ball will return on the table


        Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

        Comentariu


        • #5
          Clasament Amatori

          1 -- 4
          Tecuschi Dan - Brasov
          Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
          Dracea Gabriel - Sinaia
          Tomica Andrei - Bucuresti
          5 -- 8
          Tomica Silviu - Bucuresti
          Voicu Corneliu - Brasov
          Curut Gabriel - Timisoara
          Kaposta Victor - Arad
          9 -- 16
          Dumbrava Daniel - Focsani
          Pal Zoltan - Miercurea Ciuc
          Cocean Valer - Baraolt
          Laur Boro - Sinaia
          Botirca Sorin - Topoloveni
          Miron Mihai - Cluj Napoca
          Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
          Vlase Gheorghe - Slobozia
          17 -- 32
          Stanciu Alin - Calarasi
          Munteanu Octavian - Tecuci
          Pascu Adrian - Cluj Napoca
          Munteanu Ion - Comanesti
          Mustocea Andrei - Petrila
          Palaghita Remus - Onesti
          Arion Costel - Marasesti
          Toma Iulian - Braila
          Dobre Titus - Bucuresti
          Luta Petre - Bucuresti
          Constantinovici Ciprian - Liteni
          Iaru Horatiu - Cluj Napoca
          Olteanu Mihai - Brasov
          Sana Doru - Cluj Napoca
          Padurariu Costel - Brasov
          Tipser Gabriel - Sighisoara
          33 -- 64
          Predescu Levente - Miercurea Ciuc
          Bondoc Alexandru - Brasov
          Kromek Iulian - Cugir
          Boata Edgar - Arad
          Antohi Ioan - Sighetu Marmatiei
          Rada Florin - Pitesti
          Codreanu Laurentiu - Buzau
          Corneanu Sorin - Botosani
          Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
          Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca
          Carnu Eugen Jr - Bacau
          Pop Zoltan - Dej
          Hutanu Alin - Brasov
          Vlaisan Vasile - Vicovu De Jos
          Somlea Darian - Cisnadie
          Tutoveanu Razvan - Brasov (org)
          Nistor Florin - Comanesti
          Neamtu Adrian - Gherla
          Spaller Tiberiu - Nasaud
          Trocan Nicolae - Mioveni
          Nistor Iosif - Siculeni
          Antal Denes - Brasov
          Bulubasa Nicusor - Comanesti
          Bozga Razvan - Baicoi
          Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
          Nedelcu Marin - Bucuresti
          ON HO - Bucuresti
          Paun Daniel - Bucuresti
          Petrov Dan - Timisoara
          Presura Eugen - Slobozia
          Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
          Rus Andrei - Brasov
          65 -- 96 loc 3 gr.sup.
          Zedler Csaba - Agnita
          Anita Dorel - Brasov
          Andone Claudiu - Cugir
          Jaouir Khaled - Bucuresti
          Catricicau Adrian - Baia Mare
          Banescu Dragos - Pitesti
          Ivan Valentin - Campina
          Craciun Calin - Oradea
          Florea Vasile - Sighetu Marmatiei
          Gorum Adrian - Topoloveni
          Bucsan Romeo - Pitesti
          Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
          Bodin Ion - Tecuci
          Mihaila Nicolae - Breaza
          Lefter Costel - Galati
          Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
          Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
          Kezdi Janos - Corund
          Rojnita Sebastian - Bacau
          Motoroiu Marcel - Dej
          Biro Attila - Miercurea Ciuc
          Comis Marian - Slobozia
          Vita Istvan - Reghin
          Petho Mihaly - Racosu de Sus
          Coman Emil - Breaza
          Stanciu Stelian - Calarasi
          Cucu Cristin - Targoviste
          Niculescu Gabriel - Bucuresti
          Totpal Marius - Busteni
          Filip Dan - Comanesti
          Berbece Bianca - Bacau
          Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
          97 -- 128 loc 4 gr.sup.
          Chirap Dan - Gura Humorului
          Kantor Imre Zoltan - Reghin
          Toncean Mircea - Reghin
          Nica Ionut - Brasov
          Puscas Arpad - Gherla
          Benyovski Bela - Sibiu
          Serban Liviu - Onesti
          Fancsali Kalman - Lunca de Sus
          Marin Floricel - Brasov
          Theodorescu Alex - Bucuresti
          Rusea Gheorghe - Breaza
          Grama Mihai - Azuga
          Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
          Marian Florin - Reghin
          Ticu Dorin - Bacau
          Bacanu Paulian - Brasov
          Tobosaru Gheorghe - Brasov
          Ciobanu Daniel - Blaj
          Imecs Attila - Miercurea Ciuc
          Silviu Niculae - Bucuresti
          Dima Victor - Azuga
          Mihai Bianca - Pitesti
          Tudor Emil - Bucuresti
          Ivan Catalin - Fagaras
          Janosi Attila - Targu Mures
          Palamaru Emil - Vatra Dornei
          Miron Andrei - Campina
          Jianu Lucian - Sinaia
          Curpas Ioan - Oradea
          Carnu Eugen - Bacau
          Purcileanu Liviu - Piatra Neamt
          Pandrea Vasile - Brasov
          129 -- 137 2v gr.inf.
          Darmaz Ion - Targoviste
          Nicula Dumitru - Agnita
          Matei Razvan - Bucuresti
          Mihalcea Dumitru - Slobozia
          Dumitrescu Mircea - Ploiesti
          Puiulet Iosif - Agnita
          Dospinescu George - Bucuresti
          Nistor Szilard - Siculeni
          Staicu Dan - Constanta
          138 -- 166 1v gr.inf.
          Miron Liviu - Campina
          Sofian Corneliu - Suceava
          Popa Mircea - Brasov
          Matei Dumitru - Deva
          Cristescu Cristian - Bucuresti
          Stoica Mihai - Mioveni
          Poenaru Adrian - Bucuresti
          Marian Calin - Reghin
          Barac Marius - Sibiu
          Grecu Gheorghe - Bistrita
          Eftimie Adrian - Agnita
          Ursulescu Ioan - Bacau
          Stolearenco Igor - Galati
          Brulea Petre - Ploiesti
          Constantin Gabriela - Bucuresti
          Sava Sinel - Focsani
          Ene Diana - Pitesti
          Muntoiu Theodor - Pitesti
          Dan Andrei - Piatra Neamt
          Sandescu Florin - Bucuresti
          Nechita Alexandru - Agnita
          Bobarnac Gheorghe - Bacau
          Butan Marius - Stefanesti Arges
          Vestineanu Ionut - Slobozia
          Vladoiu Bogdan - Brasov
          Ciky Cornel - Fagaras
          Lolea Toma - Fagaras
          Popa Cristian - Victoria
          Butnar Bogdan - Brasov
          167 -- 192 0v gr.inf.
          Dena Corneliu - Giurgiu
          Tanase Horia - Bucuresti
          Medeleanu Stefan - Constanta
          Papacu Bejoli - Bucuresti
          Negrean Ioan - Sibiu
          Niculae Dan - Bucuresti
          Morosan Marian - Suceava
          Ghile Ioan - Oradea
          Dima Nicu - Bucuresti
          Presura Marin - Slobozia
          Salavastru Petru - Botosani
          Giosan Marcel - Galati
          Cristea Virgil - Cugir
          Barbu Vasile - Brasov
          Dragos Florin - Brasov
          Rizescu Gheorghe - Mioveni
          Banu Nicolae - Ocna Sibiului
          Tihan Silviu - Braila
          Ion Cristian - Cocorasti
          Pascu Gabriel - Braila
          Zedler Iuliu - Blaj
          Taras Dan - Bucuresti
          Suciu Iacob - Blaj
          Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
          Muntoiu Gabriel - Pitesti
          Ceparu Ioan - Calarasi

          --------------------------------------

          Absenti nemotivati:
          Radu Aurel...Bucuresti...N
          Oancea Vasile...Buzau...N
          Timaru Ilie...Ocna Sibiului...N
          Iordaniu Aurel...Panciu...N
          Mihai Ion...Bucuresti...N
          Popa Alexandru...Buzau...N
          Ultima editare de FlorinBN; 10.dec.2013, 13:38.
          TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
          When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

          Rule no.1 - The ball must reach the table
          Rule no.2 - The ball will return on the table


          Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

          Comentariu


          • #6
            Clasament Open
            1 -- 4
            Sterea Viorel - Constanta
            Roman Bogdan - Arad
            Lungu Cosmin - Bucuresti
            Gogu Gabriel - Cluj Napoca
            5 -- 8
            Traistaru Marius - Topoloveni
            Bedo Norbert - Sfantu Gheorghe
            Enciu Alexandru - Slobozia
            Avram Victor - Arad
            9 -- 16
            Vardi Dan - Ramnicu Valcea
            Frant Nicusor - Resita
            Calin Mihai - Barlad
            Morosanu Vasile - Suceava
            Toma Florin - Pitesti
            Iusan Mircea - Cluj Napoca
            Stanciu Silviu - Calarasi
            Sicoe Rodica - Cugir
            17 -- 32
            Giol Mihai - Braila
            Sipos Nandor - Targu Mures
            Bodeanu Mihai - Bucuresti
            Szasz Erno - Sfantu Gheorghe
            Marinescu Razvan - Bucuresti
            Nascu Serban - Cluj Napoca
            Ion Marius - Braila
            Farkas Gabor - Targu Mures
            Maxim Valentin - Cluj Napoca
            Garduli Silviu - Cluj Napoca
            Erdos Ferenc - Miercurea Ciuc
            Govoreanu Florin - Cisnadie
            Apian Florin - Bistrita (org)
            Roman Iulian - Brasov
            Popa Bogdan - Timisoara
            Radu Costica - Galati
            33 -- 48 loc 3 gr.sup.
            Florescu Eleodor - Deva
            Bocaniala Norocel - Galati
            Lazaroiu Adrian - Targoviste
            Mocean Dan - Cluj Napoca
            Ceacarescu Cristian - Slobozia
            Corbu Sorin - Resita
            Dumbrava Nicolae - Bucuresti
            Dinca Dorinel - Calarasi
            Sorescu Deian - Resita
            David Dorin - Barlad
            Bularda Iulian - Barlad
            Lorincz Jozsef - Sfantu Gheorghe
            Iancu George - Ploiesti
            Navacioiu Marian - Bucuresti
            Valceanu Daniel - Topoloveni
            Dragan Valentin - Mioveni
            49 -- 64 loc 4 gr.sup.
            Cozma Catalin - Falticeni
            Leorda Rares - Reghin
            Motoroi Costin - Bucuresti
            Corcoz Costin - Focsani
            Soare Valentin - Valenii De Munte
            Vranceanu Mihai - Bucuresti
            Zamfir Ionel - Bucuresti
            Mostovoi Andrei - Campina
            Pizlaru Ionel - Focsani
            Macovei Liviu - Brasov
            Balauca Cornel - Botosani
            Leolea Andrei - Constanta
            Vaduva Gabriel - Mioveni
            Holban Dumitru - Buzau
            Parnica Leonid - Moinesti
            Hotico Ciprian - Sighetu Marmatiei
            65 -- 68 3v gr.inf.
            Hagatis Andrei - Vatra Dornei
            Zidar Victor - Reghin
            Raducan Bogdan - Craiova
            Birligea Gabriel - Baicoi
            69 -- 79 2v gr.inf.
            Fratea Aurel - Constanta
            Temelie Dragos - Sibiu
            Marcu Vasile - Vatra Dornei
            Carpovici Boris - Falticeni
            Aftenii Daniel - Bucuresti
            Nemaciuc Mihai - Suceava
            Filimon Bogdan - Bucuresti
            Vasiliu Remus - Mioveni
            Suditu Andrei - Campina
            Dinicescu Ion - Pitesti
            Balazs Lorant - Sfantu Gheorghe
            80 -- 92 1v gr.inf.
            Bozga Lucian - Baicoi
            Farcas Vlad - Cluj Napoca
            Simion Boby - Cluj Napoca
            Mitzea Alexandru - Sibiu
            Denes Ferenc - Praid
            Constantinescu Marius - Bucuresti
            Dumitru Gheorghe - Bucuresti
            Marandici Adrian - Brasov
            David Madalina - Barlad
            Danila Claudiu - Petrila
            Draganescu Viorel - Ploiesti
            Muresan Iulian - Victoria
            Dumitru Lazar - Petrila
            93 -- 106 0v gr.inf.
            Meszar Razvan - Arad
            Popescu Valentin - Bucuresti
            Sferlea Marius - Oradea
            Micu Cosmin - Targoviste
            Panaitescu Stefan - Izvoarele
            Micuda Mihai - Bucuresti
            Pitac Ovidiu - Brasov
            Sipos Ferenc - Targu Mures
            Migea Cornel - Sibiu
            Vladoiu Gelu - Brasov (org)
            Ban Peter - Cluj Napoca
            Dinu Gheorghe - Bucuresti
            Ene Dragos - Ploiesti
            Balazs Gergo - Sfantu Gheorghe
            ----------------------------------------------
            Absenti nemotivati:
            Catinean Vasile - Petrila
            Surdu Marcel - Iasi
            Mihaila Aurel - Bucuresti
            Popa Radu - Deva
            Ordog Zoltan - Reghin
            Macarenco Mario - Bucuresti
            Ultima editare de FlorinBN; 10.dec.2013, 13:41.
            TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
            When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

            Rule no.1 - The ball must reach the table
            Rule no.2 - The ball will return on the table


            Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

            Comentariu


            • #7
              clasament

              Comentariu


              • #8
                Sala Sporturilor Brasov
                ]"]Error 404 (Not found)
                Sala din Sanpetru
                ]http://www.ruteauto.ro/Strada-Primav.../ro.html"]Link
                ... imagini de la meciurile din eliminatorii...17 aug 2013

                Foto 17 aug 2013
                DSC 1739 — Postimage.org
                Ultima editare de GeluBv; 15.nov.2013, 10:43.
                Hobby: Motoare si ski !
                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                Comentariu


                • #9
                  Hagatis Andrei open
                  Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                  BH : Tenergy 05Fx
                  FH : Tenergy 05Fx

                  Comentariu


                  • #10
                    "De unde se agata harta in cui " Tintas Adrian -amatori
                    Lemn:Levi Off Fh:Xiom Vega Def,Bh: Xiom Vega LPO
                    http://www.tenismasa.ro/

                    Comentariu


                    • #11
                      Marcel Giosan, Amatori, Galați.
                      Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                      Comentariu


                      • #12
                        Ca sa fim siguri ca suntem pe lista ne inscriem acum,Din VATRA DORNEI-OPEN-MARCU VASILE ; AMATUR -GEORGIU DRAGOS ; PALAMARU EMIL SI O SA MAI VEDEM NOI CINE O SA MAI VINA.
                        CU STIMA
                        Blade . PHOTINO
                        Fh. Tibhar ev. Mx-p
                        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                        Comentariu


                        • #13
                          Din Campina la amatori : Grigore Alexandru

                          Comentariu


                          • #14
                            Din Piatra Neamt- Purcileanu Liviu, Dumitrescu Dan - amatori
                            blade: btf amultart
                            fh: acuda blue p1
                            bh: rasanter r37

                            Comentariu


                            • #15
                              in sala din Sanpetru au fost mici neplaceri la turneul precedent.....si anume, lipseau niste becuri, la primele mese iti batea lumina in ochi pentru ca geamurile nu erau acoperite....si am avut parte de o supraveghere cam exagerata din partea responsabililor salii....poate se vor imbunatatii conditiile pana in decembrie.
                              multumesc,
                              Butterfly Michael Maze Arylate
                              BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X