Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"AmaTur 2013", Brașov - 07.12.2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de GeluBv Vezi post
    Claudiu, scuze pt un-like, am vrut sa-ti raspund si am apasat gresit...compensez cu doua like-uri.
    Despre finala nu se mai aude nimic,..stiu sigur ca Bogdan de la Amarasti a filmat-o cu tel , si mi-a zis ca are ceva probleme. Nu stiu alceva.
    Bogdan de la Craiova am niste probleme de sanatate si nu stiu cand voi posta sau daca o voi posta curand sunt la spital la București asa k.....

    Comentariu


    • Probleme cu TATAL MEU eu sunt bn

      Comentariu


      • Nu-i problema... eram doar curios... asteptam, cand o fi...o fi.

        Comentariu


        • Postat în original de noro Vezi post
          Multumesc Manu,cu tine joc oricand.Cu altii nu o pot face ca :" imi stric mana ".Totusi sambata a fost premiat altcineva si acum banuiesc ca se asteapta sa-mi cersesc premiul pe la poArta nepaSarii.Sa-i spuna cineva lui Radu ca data asta a fost inTrecut.Indiferenta este esenta inuManuLui.
          Am avut o discutie lunga, dar frumoasa cu Noro, din care a reiesit ca a fost o neintelegere. Imi cer scuze pentru orice cuvinte sau fraze pe care i le-am adresat si care ar putea sa-l deranjeze sau care l-au jignit. Intentia mea nu a fost, Noro, sa te jignesc, dar, daca am facut-o, te rog sa ma ierti. Ramai fanul meu nr. 1 ! .
          Te felicit din toata inima mea pt reusita !!! Sa ne auzim cu bine !

          Comentariu


          • Postat în original de Bogdan Raducan Vezi post
            Probleme cu TATAL MEU eu sunt bn
            Vericule...o cam bagasem pe gat.Bine ca esti bine,tata.S-auzim de bine,vericule...si multa sanatate tatalui.
            BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
            FH - TENERGY 64
            BH - XIOM VEGA EUROPE

            Comentariu


            • Postat în original de raducu Vezi post
              Postat în original de noro Vezi post
              Multumesc Manu,cu tine joc oricand.Cu altii nu o pot face ca :" imi stric mana ".Totusi sambata a fost premiat altcineva si acum banuiesc ca se asteapta sa-mi cersesc premiul pe la poArta nepaSarii.Sa-i spuna cineva lui Radu ca data asta a fost inTrecut.Indiferenta este esenta inuManuLui.
              Am avut o discutie lunga, dar frumoasa cu Noro, din care a reiesit ca a fost o neintelegere. Imi cer scuze pentru orice cuvinte sau fraze pe care i le-am adresat si care ar putea sa-l deranjeze sau care l-au jignit. Intentia mea nu a fost, Noro, sa te jignesc, dar, daca am facut-o, te rog sa ma ierti. Ramai fanul meu nr. 1 ! .
              Te felicit din toata inima mea pt reusita !!! Sa ne auzim cu bine !
              Adevarul este ca la Brașov mi-au inghetat si neuRonii.Felul cum am asternut cuvintele in postul precedent demonstreaza ca inteligenta totusi m-a urmarit,dar eu am fost mai rapid.Imi cer scuze tuturor pentru neintelegere si de teama sa nu apar ca erou negativ in EpoPeEa domnului Adimucu,adaug ca ScuT acest caTren :
              "Cand am prins un premiu mare
              Cu un mare treMurat,
              Mi-a zis soata:Ai valOare!
              (insa tot m-a urecheat!) "
              Ultima editare de NoRo; 12.dec.2013, 19:49.
              Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

              Comentariu


              • Postat în original de raducu Vezi post
                Zosim a spus: ,,Frig groaznic toata ziua si vizibilitate zero,,,.Daca sunt rautacios ca tine iti dau perfecta dreptate dar este valabila pentru sala de fumat unde am stat impreuna si am fumat citeva tigari bune.Si citindu-ti intreg prologul nu pot decit sa iti dau un sfat pe care multi organizatori se sfiiesc sa il dea unora ca tine care au deosebita placere sa scoata un intreg roman cu 2 sau cel putin 3 volume dintr-un turneu de 8-9 ore,m-ai stati si pe acasa si faceti pe masochisti la voi in garaj.,,,cand am ajuns acolo, am ramas socat cand am vazut ce conditii extraordinare au fost asigurate de Gelu si de colaboratorii lui.,,, , ,,,, Cat despre noi, cei de la open, ce sa spun ? Am trait una dintre cele mai neplacute experiente de cand sunt in Amatur.,,,, De la cei de la Open s-au ocupat numai ,,colaboratorii lui,,vroiai sa spui.

                Prietene, ai inteles gresit mesajul meu, dar nu ma surprinde. Nimic din el nu a vrut sa fie nici un atac la persoana si nici altceva. Nu am facut diferenta intre organizatori. Gelu este unul dintre oamenii pe care ii stimez in mod deosebit, iar mesajul lui - pentru care i-am si multumit - m-a lamurit ca el a inteles bine lucrurile. Nu as scrie niciodata nimic impotriva lui, personal, pentru ca omul asta m-a primit in casa lui ( la propriu )si cel putin pe mine m-a tratat intotdeauna ca pe un prieten. Tocmai din acest motiv, dar si din consideratie pentru TOTI oamenii care au depus eforturile ( imense ) ca acest turneu sa decurga bine, n-am vrut sa scriu nimic ref. la acest turneu. Daca eu organizam acest turneu, in mod cert erau probleme mult mai mari. Pe de alta parte, este al saselea an in care vin in turneele Amatur si este prima oara cand imi arat dezamagirea fata de anumite aspecte, pe care eu le-am simtit ca fiind inadecvate si deranjante pentru mine la modul sincer. Pai, in conditiile cand un om isi spune sincer parerea iar tu il iei la ...... pentru asta, in loc sa tii cont - pentru ca toti ar trebui sa avem de invatat din experienta asta, BUNE SI RELE - inseamna ca n-are sens discutia. Te comporti de parca mi-ai facut o favoare ca m-ai primit in turneu. Am venit pe banii mei, frate. Iar eu cand veneam in acest Amatur la cate 20-30 de turnee pe an, pe banii mei, tu nu prea erai pe aici. Asa incat, nu te supara ca mi-am permis sa spun ca a fost frig.

                In alta ordine de idei, nu eu i-am spus lui Alex, pt ca n-am vb cu el de 6-7 luni, de la turneul de la București. Asa incat si aici te inseli, ca si in primul caz. Au fost multe persoane la open, inclusiv eu, care au fost multumite de faptul ca s-au gasit cu prietenii, ca tot turneul a fost fluent ca desfasurare, ca au jucat un tenis, etc., dar nu cred ca este nici unul care sincer sa poata sa spuna ca n-a fost frig rau. Probabil ca tu esti singurul care considera ca temperatura a fost in regula.

                Deci, ca sa fie lucrurile clare si pentru tine: nu-mi mai explica inexplicabilul, A FOST FRIG RAU TARE. Nu pe holul unde am fumat cu tine si unde am stat la bere ( eu ), ci in sala. Nu la nivelul solului sau la 111,243 - 132,4399 cm de podea, ci IN TOATA SALA SI TOATA ZIUA. Ca accepti sau nu, e treaba ta si chiar nu ma intereseaza decat prin prisma faptului ca in ceea ce te priveste ca organizator, eu voi tine cont pe viitor.
                Si, scriu cat vreau, pt ca nu ma bag des in seama pe forum.

                Gelu, tie iti cer scuze pentru toata aceasta postare, dar mi-e greu sa ma abtin cand omul imi explica ca sunt nebun si ca mi s-a parut. Ai organizat un mega-turneu si a fost o reusita extraordinara, ca urmare a muncii imense din spate, depusa de toti organizatorii. Iti multumesc si imi cer scuze inca o data.
                Raducule, nu te supara, dar n-ai stiut ce trebuie sa bei ca sa nu-ti fie frig
                - - - Actualizat - - -
                Postat în original de noro Vezi post
                Adevarul este ca la Brașov mi-au inghetat si neuRonii.Felul cum am asternut cuvintele in postul precedent demonstreaza ca inteligenta totusi m-a urmarit,dar eu am fost mai rapid.Imi cer scuze tuturor pentru neintelegere si de teama sa nu apar ca erou negativ in Epopeea domnului Adimucu,adaug ca ScuT acest caTren :
                "Cand am prins un premiu mare
                Cu un mare treMurat,
                Mi-a zis soata:Ai valOare!
                (insa tot m-a urecheat!) "
                Esti ,,tare " mai ,,banditule ". Nu te supara, dar asa le zic eu oamenilor care-mi plac.

                Comentariu


                • Postat în original de victorache Vezi post
                  Postat în original de Bogdan Raducan
                  Probleme cu TATAL MEU eu sunt bn
                  Vericule...o cam bagasem pe gat.Bine ca esti bine,tata.S-auzim de bine,vericule...si multa sanatate tatalui.
                  sper din toată inima să fie bine!

                  Comentariu


                  • Emi, draga ! Mai sterge din mesajele private ca ai casuta plina. Turneul asta sa fie de vina ?
                    Trimite-mi un MP.

                    Comentariu


                    • Am reusit sa trmit finala la Open celor de la VIVA asa k vizionare placuta cand o vor posta.

                      Comentariu


                      • Postat în original de Bebe Vezi post
                        Cat despre partea cu abtinutul … spune-le sa se abtina si celor care lauda fara sa fi fost prezenti, deoarece sunt foarte multi care lauda degeaba.
                        Va rog sa va abtineti cu laudatul cei care nu ati fost prezenti.

                        Comentariu


                        • Postat în original de Bebe Vezi post
                          4. In momentul in care s-a ajuns in primii 8 sau in semifinale, persoanele implicate in meciuri, au hotarat sa termine concursul in sala de la Sanpetru, iar dupa ce s-a terminat cea de-a doua semifinala Emi s-a apucat sa stranga repede fileul ca nu cumva sa se mai joace acolo si a avut un comentariu de genul: ? Ma doare pe mine undeva despre ce spuneti voi?! Ar trebui sa te doara ? pentru ca noi eram musafirii, iar tu gazda.
                          Se zice ,,Ca daca taceai filozof ramaneai,,
                          Dar se pare ca aschia nu sare departe de trunchi,si de cind a inceput tatal tau cu mesaje denigratoare la adresa mea ai inceput si tu sa arunci cite-o pastila de genul asta .Bebe te stiam baiat destept ,asa ca stai in bancuta ta cuminte ca nu ai scoala lui,, taticu,, ,si lasa-ne pe noi sa ne rezolvam problemele intre noi asa cum ne pricepem.

                          P.S.Masa pe care s-a jucat ultima semifinala era ultima masa pe care o mai aveam de stirns si cu stringerea ei puteam sa plec cu toata lumea,sa nu ramin ultimul ca femeia de serviciu,cum vor uni sa ne considere .

                          Comentariu


                          • aici puteti vedea finala de la open
                            https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
                            Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                            http://www.VivaSportShop.ro

                            Comentariu


                            • Postat în original de Alex.C Vezi post
                              Aha deci daca nu am fost acolo nu pot sa-mi dau cu parerea ? Unii oameni nu prea au curaj sa-si exprime parerile aici pe forum, mai ales cand ele supara pe ORGANIZATORI. Ai raspuns tuturor celor care s-au plans intr-un mod "agresiv" si nu cred ca e cazul. Deobicei cand gresesti nu dai in victime si mai rau . Cat despre caracterul meu de "bagator de seama" sunt curios daca asa le zici si astora care se baga in seama si aduc multumiri si felicitari pt turneu si care regreta ca nu au ajuns. Si cred ca sunt mai in masura ca tine sa-mi dau cu parerea pe acest forum! O zi buna !



                              P.S : In loc sa dai vina pe altii, pe sala, in loc sa raspunzi agresiv celor care s-au plans mai bine ti-ai cere scuze pt conditiile de la open si gata. Dar pt asta e nevoie sa lasi orgoliul la o parte si sa dai dovada de caracter.
                              Asa cum mentionezi ,modul agresiv cu care am raspuns,tie si celorlalti este de cele mai multe ori deranjant indiferent pe ce parte a baricadei te afli,si de aceea l-am folosit pentru a scoate in evidenta acest lucru si nu de a da vina pe altii si de a imi apara,, orgoliul,, ,iar daca nu va dati seama va spun inca odata:CRITICILE CONSTRUCTIVE sunt intotdeauna binevenite de catre majoritatea organizatorilor,dar raspunsurile AROGANTE,ZEFLEMISTE,si aruncate cu lipsa de BUN SIMT nu aduc nici un beneficiu de nici o parte ,iar daca vorbim despre caracterul unui om ,acesta se cladeste pe parcursul vietii si nu se stabileste la o oarecare discutie sau actiune.
                              Iar daca erai de fata la turneu vedeai ca mi-am dat toata silinta sa remediez situatia si mi-am cerut nu o data ci de mai multe ori scuze fata de participanti pt acest discomfort .

                              Cu cine este mai in masura sau nu pe acest forum sunt de cu totul si cu totul alta parere,dar ramine doar parerea mea.Toti care navigeaza pe acest forum sunt in egala masura sa isi exprime parerile.
                              Cu simpatie EMI

                              Comentariu


                              • A fost cam frumos , cum a-r spune Ipu
                                Multumim
                                Oricum ,condamnati oarecum se pare ca au fost cei de la Open , executat ... nea Ion (Dinicescu)
                                Sarbatori fericite
                                T05-ALC-T05
                                Adrian Gorum

                                Comentariu


                                • Postat în original de kdt123 Vezi post
                                  A fost cam frumos , cum a-r spune Ipu
                                  Multumim
                                  Oricum ,condamnati oarecum se pare ca au fost cei de la Open , executat ... nea Ion (Dinicescu)
                                  Sarbatori fericite
                                  Nea Ion a jucat rolul lui Antonescu varianta istoriei amatur

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de dantim Vezi post
                                    Nea Ion a jucat rolul lui Antonescu varianta istoriei amatur
                                    Mai stiu si eu unul care joaca rolul lui Ceusescu,oare va fi de Craciun impuscat.

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                      Mai stiu si eu unul care joaca rolul lui Ceusescu,oare va fi de Craciun impuscat.
                                      Atunci au cazut mai multii !

                                      Comentariu


                                      • Vizionati inca 3 filme (6) (opt) si (9) pe you tube : Mihai Grama
                                        An nou fericit !

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de GRAMA MIHAI Vezi post
                                          Vizionati inca 3 filme (6) (opt) si (9) pe you tube : Mihai Grama
                                          An nou fericit !
                                          Mihai, da-ne link-ul aici, imaginile sunt faine/clare, dar cine cauta pe YouTube !?
                                          Hobby: Motoare si ski !
                                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                          Comentariu


                                          • Cel putin titlurile sa avem dupa ce ne ghida !
                                            Sarbatori fericite Mihai G.
                                            Cu stima.

                                            Comentariu


                                            • am gasit eu cate ceva, incercati link-ul acesta:
                                              Ultima editare de danr; 15.dec.2013, 14:03.

                                              Comentariu


                                              • Ok ! am observat ca vizionarea direct de aici e putin intrerupta ! Aveti 10 filme !
                                                Recomand redirectionarea si vizionarea cu ,,you tube '' :

                                                Salutari tuturor !

                                                Comentariu


                                                • Se vede foarte bine,multumim.

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                                    Se zice ,,Ca daca taceai filozof ramaneai,,
                                                    Dar se pare ca aschia nu sare departe de trunchi,si de cind a inceput tatal tau cu mesaje denigratoare la adresa mea ai inceput si tu sa arunci cite-o pastila de genul asta .Bebe te stiam baiat destept ,asa ca stai in bancuta ta cuminte ca nu ai scoala lui,, taticu,, ,si lasa-ne pe noi sa ne rezolvam problemele intre noi asa cum ne pricepem.

                                                    P.S.Masa pe care s-a jucat ultima semifinala era ultima masa pe care o mai aveam de stirns si cu stringerea ei puteam sa plec cu toata lumea,sa nu ramin ultimul ca femeia de serviciu,cum vor uni sa ne considere .
                                                    Adica eu nu am dreptul sa am o parere? Sau parerea mea este obilgatoriu parerea tatalui meu? Sau poate negati ca ati spus ce am scris eu acolo? Cat despre ironia exprimarii ... eu cred ca am vorbit frumos nu cred ca am luat pe cineva la misto.
                                                    Blade: Butterfly Photino
                                                    Fh: Butterfly Tenergy 05
                                                    Bh:Yasaka Rakza 9

                                                    www.lovetodance.ro

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X