Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B - Cupa "Mos Craciun" editia a 6-a .Fălticeni 21.12.2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari, Bianca !

    Comentariu


    • In primul rand vreau sa multumesc domnului Cozma in numele echipei de la Bacău pentru unul dintre cele mai frumoase concursurila care am participat vreodata...suntem profund impresionati de modul cum au decurs lucrurile, cursivitatea turneului , atmosfera prietenoasa si caldura si amabilitatea cu care ne.a primit domnul Cozma.De mancare si dulciurile oferite chiar nu avem ce spune, toate au fost foarte gustoase . In acelasi timp vrem sa multumim din suflet pentru premiul ce ne.a fost acordat de care suntem foarte mandri . Asa cum ne.am si asteptat ne.ati oferit o sambata de neuitat si va suntem recunoscatori pentru munca pe care ati depus.o si voia buna . Pentru ca suntem in perioada sarbatorilor va dorim un Craciun fericit si La multi ani fericiti !
      Cu mult respect ,
      Echipa Bacău
      - - - Actualizat - - -
      Postat în original de Zosim1 Vezi post
      Felicitari Bianca,si te rog transmite-i si lui Sebi deasemeni(stiu ca el nu prea intra pe forum) Bacăul a fost la inaltime.BRAVO
      P.S.Oare ii de vina COSMIN
      Va multumim frumos , domnule Emi
      intr-adevar dl Sebi nu prea intra pe forum dar va asigur ca o sa-i transmit urarile dumneavoastra pentru care cu siguranta va multumeste. Pentru noi a fost o placere sa participam la acest turneu si am jucam cu mult entuziasm si pasiune si ,surprinzator, rezultatul s-a vazut. va multumim frumos inca o data si va uram sarbatori fericite si un an nou plin de impliniri si caldura alaturi de cei dragi !
      p.s. Cosmin m-a sustinut, moral.
      - - - Actualizat - - -
      Postat în original de iuliu zedler Vezi post
      Felicitari, Bianca !
      va multumesc frumos pentru urari . Sarbatori fericite si un calduros la multi ani !

      Comentariu


      • Felicitari Bianca pentru locul secund desi cred ca vei ocupa primul loc cat de curand,felicitari domnulului profesor Rojnita Sebastian pentu locul 1,felicitari deasemenea pentru Domnul Ursulescu Ioan si pentru Domnul Ticu Dorin pentru rezultatele bune,felicitari tuturor bacauanilor

        Comentariu


        • Postat în original de Oblio Vezi post
          Felicitari Bianca pentru locul secund desi cred ca vei ocupa primul loc cat de curand,felicitari domnulului profesor Rojnita Sebastian pentu locul 1,felicitari deasemenea pentru Domnul Ursulescu Ioan si pentru Domnul Ticu Dorin pentru rezultatele bune,felicitari tuturor bacauanilor
          va multumim frumos pentru incurajari . Sper sa se adevereasca

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X