Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A Oradea-Cupa Pingpongmania editia a IV-a 18.01.2014 Open+Amatori

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Se inscriu in ultima secunda urmatorii luptatori....la amatori
    Merai Janos-Oradea
    Csorsz Zoltan-Oradea
    Codau Vlad-Oradea
    Cotrau Calin-Oradea
    Alin Brandas-Oradea
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

    Comentariu


    • Se inscrie la Open din Oradea doamna Karacsanyi Emese
      ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

      Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
      Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

      Comentariu


      • A inceput turneul intr-o atmosfera destinsa de familie,fara stres si aglomeratie :
        Grupe inferioare amatori

        1.Kaposta Victor,Curpas Ioan,Radu Constantin,Manciu Dan,Nutiu Mihai,Cszorsz Zoltan
        2 Birtalan Robert,Olah Remus,Sas Tibor,Pop Stefan,Carabas Cosmin,Brandas Zoltan
        3 Boata Edgar,Dan Daniel,Merai Janos,Omut Gheorghe,Dem Ciprian,Cotrau Calin
        4 Hattab Amin,Istrate Samir,Codau Vlad,Griga Cristian,Bartha Arpad,Petre Bogdan
        5 Dani Leo , Neamț Doru,Lacatis Ghita, Todor Cristian,Bucurica Razvan,Negrut Rares
        6 Birtalan Laszlo, Spatariu Daniel, Onofrei Dan,Buricea Radu, Munteanu Sorin,Bondar Octavian
        7 Popa Octavian,Damian Alin, Marisca Darius, Sferlea Calin, Hulea Calin,Iancau Catalin
        8 Bekesi Zsolt,Balogh Attila, Alexandru Badescu,Bartha Attila,Torje Sorin,Dulau Alexandru Marius
        ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

        Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
        Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

        Comentariu


        • Grupe inferioare OPEN
          1 Roman Bogdan, Andrasi Zoltan, Gergely Anton, Mihalescu Dinu, Kovacs Ferenc, HorvathTibor,Paius Lilian
          2 Frant Nicusor, Papp Dezso, Craciun Calin, Szabo Lajos , Vaida Sorin, Thuroczy Andras
          3 Avram Victor, Sferlea Marius , Parfenie Constantin, Budes Alin, VargaTibor , Kecskes Robert
          4 Popa Bogdan ,Meszar Razvan, Crisanov Aurel , Curut Gabriel , Dihel Mihaly, Karacsanyi Emese, Parvu Nicolae
          5 Sorescu Deian , Corbu Sorin, Szalay Liviu, Tic Ioan , Popute Remus, Bulz Ovidiu
          Ultima editare de MariusBH; 18.ian.2014, 14:43.
          ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

          Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
          Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

          Comentariu


          • bună ziua! nu sa terminat grupele la turneul A de la Oradea? Mulțumesc

            Comentariu


            • Aoleooo! grpa a-4-a e cea mai tare si de urmarit! Daca a-ti putea sa puneti si scorurile la aceasta grupa sunteti cei mai tari... defapt as vrea doar o poza la sfarsitul acestei grupe inferioare la formular....bafta tuturor!
              Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
              BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

              "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

              Comentariu


              • Postat în original de bumbu pavel Vezi post
                bună ziua! nu sa terminat grupele la turneul A de la Oradea? Mulțumesc
                nu inca domnule pavel

                Comentariu


                • Grupe superioare amatori
                  1. Kaposta Victor, Damian Alin, Lacatis Ghita,Cotrau Calin,
                  2. Birtalan Robert, Balogh Attila,Onofrei Dan,Bartha Arpad
                  3. Boata Edgar, Curpas Ioan, Sferlea Calin,Todor Cristian
                  4. Codau Vlad, Olah Remus, Alexandru Badescu,Munteanu Sorin
                  5. Dani Leo, Merai Janos, Radu Constantin, Hulea Calin
                  6. Spatariu Daniel, Istrate Samir, Sas Tibor, Torje Sorin
                  7. Popa Octavian, Neamț Doru, Dan Daniel, Czorsz Zoltan
                  8. Bekesi Zsolt, Birtalan Laszlo, Petre Bogdan, Carabas Cosmin
                  ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                  Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                  Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                  Comentariu


                  • S-a inscris la ora 14.00 Paius Lilian la open pe care l-am adaugat la grupa 1 in care Andrasi Zoltan este posibil sa nu ajunga din ungaria pt ca este la concurs.De asemenea Varga Tibor este la concurs in Ungaria si Szabo Lajos.Acum 10 minute am aflat de ei ca s-ar putea sa nu ajunga.
                    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                    Comentariu


                    • Eliminatorii amatori

                      Kaposta Victor
                      ------------------------ Kaposta Victor 3-2
                      Curpas Ioan
                      ---------------------------------------------------- Birtalan Robert 3-2
                      Birtalan Robert
                      ------------------------ Birtalan Robert 3-0
                      Olah Remus
                      ------------------------------------------------------------------------------ Birtalan Robert 3-0
                      Boata Edgar
                      ------------------------ Boata Edgar 3-1
                      Balogh Attlia
                      ---------------------------------------------------- Boata Edgar 3-1
                      Munteanu Sorin
                      ------------------------ Damian Alin 3-0
                      Damian Alin
                      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Bekesi Zsolt 1-3
                      Merai Janos
                      ------------------------ Spatariu Daniel 3-1
                      Spatariu Daniel
                      ---------------------------------------------------- Spatariu Daniel 3-2
                      Istrate Samir
                      ------------------------ Birtalan Laszlo 3-2
                      Birtalan Laszlo
                      ------------------------------------------------------------------------------- Bekesi Zsolt 3-1
                      Neamț Doru
                      ------------------------ Neamț Doru 3-2
                      Dani Leo
                      --------------------------------------------------- Bekesi Zsolt 3-0
                      Bekesi Zsolt
                      ------------------------ Bekesi Zsolt 3-2
                      Popa Octavian
                      Ultima editare de MariusBH; 18.ian.2014, 22:38.
                      ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                      Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                      Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                      Comentariu


                      • Grupe Superioare OPEN

                        1. Roman Bogdan, Crisanov Aurel, Corbu Sorin, Sferlea Marius;
                        2. Papp Dezso, Tic Ioan, Budes Alin, Parvu Nicolae;
                        3. Avram Victor, Kovacs Ferenc, Curut Gabriel, Vaida Sorin;
                        4. Popa Boddan, Frant Nicusor, Gergely Anton, Szalai Liviu;
                        5. Sorescu Deian, Kecskes Robert, Thuroczy Andras, Andrasi Zoltan.
                        ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                        Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                        Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                        Comentariu


                        • In eliminatorii s-au calificat primii doi din fiecare grupa, astfel : locurile 1 din fiecare grupa si cel mai bine clasat loc 2 - direct in faza a II-a.


                          Eliminatorii OPEN

                          Corbu Sorin
                          ------------------------ Corbu Sorin 3-0
                          Bye
                          ---------------------------------------------------- Corbu Sorin 3-0
                          Kovacs Ferenc
                          ------------------------ Kovacs Ferenc 3-0
                          Bye
                          ------------------------------------------------------------------------------ Parvu Nicolae 3-2
                          Parvu Nicolae
                          ------------------------ Parvu Nicolae 3-0
                          Bye
                          ---------------------------------------------------- Parvu Nicolae 3-2
                          Popa Bogdan
                          ------------------------ Bogdan Popa 3-0
                          Bye
                          ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Frant Nicusor 0-3
                          Tic Ioan
                          ------------------------ Tic Ioan 3-2
                          Crisanov Aurel
                          ---------------------------------------------------- Sorescu Deian 3-2
                          Sorescu Deian
                          ------------------------ Sorescu Deian 3-0
                          By
                          ------------------------------------------------------------------------------- Frant Nicusor 3-2
                          Avram Victor
                          ------------------------ Avram Victor 3-1
                          Andrasi Zoltan
                          --------------------------------------------------- Frant Nicusor 3-0
                          Frant Nicusor
                          ------------------------ Frant Nicusor 3-0
                          Bye
                          ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                          Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                          Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                          Comentariu


                          • Finala mica OPEN
                            Sorescu Deian - Corbu Sorin 3-2
                            Finala mica Amatori
                            Spatariu Daniel - Boata Edgar 3-2
                            ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                            Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                            Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                            Comentariu


                            • La Open....festival resitean......semifinale 100%Resita............
                              La amatori...festival aradean.....in semifinale 3 aradeni si un oradean.............
                              FELICITARI TUTUROR PARTICIPANTILOR CARE AU FOST DE NOTA 10+..............DUPA PAREREA MEA A FOST CEL mai reusit si spectaculos turneu la care am fost organizator.
                              ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                              Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                              Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                              Comentariu


                              • Postat în original de sofidoor Vezi post
                                La Open....festival resitean......semifinale 100%Resita............

                                La amatori...festival aradean.....in semifinale 3 aradeni si un oradean.............


                                FELICITARI TUTUROR PARTICIPANTILOR CARE AU FOST DE NOTA 10+..............DUPA PAREREA MEA A FOST CEL mai reusit si spectaculos turneu la care am fost organizator.
                                Acum are de ce sa-mi para rau ca nu am ajuns,dar cum povesteam asta ii doar inceputul,eu sunt convins ca de acum incolo o sa fie din ce in ce mai bine.Succese Marius

                                EMI

                                Comentariu


                                • .................
                                  .....
                                  ...
                                  ....
                                  ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                  Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                  Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                  Comentariu


                                  • Cand am zis ca Zsolt este in forma mare ......am avut dreptate...................
                                    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                      Acum are de ce sa-mi para rau ca nu am ajuns,dar cum povesteam asta ii doar inceputul,eu sunt convins ca de acum incolo o sa fie din ce in ce mai bine.Succese Marius
                                      EMI
                                      Emi ..te-am asteptat pana in ultima clipa crezand ca totusi ajungi.A fost spectacol.....ce sa mai spun.....si la amatori.......................dar la OPEN a fost.....durere......cu resitenii astia.......superfantastici..........
                                      ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                      Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                      Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                      Comentariu


                                      • Acum 2 minute s-a facut plata taxei de 152 lei(76-platitori inclusiv organizatorul ca sa nu mai fie discutii pe forum)in contul lui Sorin B. prin internet banking-rog sa confirme in momentul in care receptioneaza plata.
                                        Mentiuni-1.Dani Leo-scutit de taxa
                                        2.Bartha Attila-copil sub 14 ani
                                        3.Hattab Amin-absent nemotivat
                                        4.Szabo Lajos din Ungaria-absent nemotivat
                                        5.Karacsony Emese-absent nemotivat-a anuntat prin cineva ca vine sigur ,am asteptat-o am facut grupele........etc
                                        Am intarziat cel putin o ora din cauza lor ;ceilalti 3 sportivi din Ungaria au reusit sa ajunga cu intarziere de 1 ora dar au venit de la un concurs tinut peste granita.
                                        ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                        Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                        Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                        Comentariu


                                        • Bravo Resita! Iata pofta ce-am poftit, sa fie Resita la putere, un podium numai din clubul TTMemory!!
                                          Blade: Mizutani ZLC
                                          FH Nittaku Fastarc G1
                                          BH Xiom Sigma II Euro

                                          Comentariu


                                          • un turneu frumos si bine organizat... un pic intarziat, dar am vazut mai sus motivele...Marius am inteles si problema cu cafeaua...atunci asteptam data viitoare un sandwich... si butoiul de bere ofcors'
                                            bravo Zsolt, Dan si Edi...la Open se pare ca e nevoie de intariri...
                                            nota 10 pt. fair-play Vlad Codau, care la 1-1 seturi , in al treilea set m-a corectat desi gresisem in favoarea lui (am zis 2-4 si m-a corectat 3-3)...toata stima din partea mea, in conditiile in care la asemenea concursuri mai vezi si disperati sa castige prin orice mijloace...
                                            TB ZLF - T05 / T05

                                            Comentariu


                                            • Salutam participarea domnului doctor Cotrau Calin din Beius la primul sau concurs amatur unde a avut o participare onorabila.
                                              ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                              Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                              Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                              Comentariu


                                              • Clasament Open
                                                1 - 4.
                                                Frant Nicusor-Resita
                                                Parvu Nicolae-Resita
                                                Sorescu Deian-Resita
                                                Corbu Sorin-Resita
                                                5 - 8.
                                                Avram Victor-Arad
                                                Popa Bogdan-Timișoara
                                                Tic Ioan-Oradea
                                                Kovacs Ferenc-Ungaria
                                                9 - 10
                                                Andrasi Zoltan-Ungaria
                                                Crisanov Aurel-Timișoara
                                                11 - 15 loc 3 gr.sup.
                                                Sferlea Marius-Oradea
                                                Budes Alin-Timișoara
                                                Curut Gabriel-Timișoara
                                                Szalay Liviu-Oradea
                                                Kecskes Robert-Ungaria
                                                16-20 loc 4 gr.sup.
                                                Roman Bogdan-Arad
                                                Papp Dezso-Ungaria
                                                Vaida Sorin-Oradea
                                                Thuroczy Andras - Ungaria
                                                Gergely Anton- Oradea
                                                21 - 3v gr.inf.
                                                Dihel Mihaly-Ungaria
                                                22 - 2v gr.inf.
                                                Paius Lilian-Oradea
                                                23 - 26 1v gr.inf.
                                                Craciun Calin- Oradea
                                                Popute Remus- Oradea
                                                Varga Tibor-Ungaria
                                                Mihalescu Dinu-Timișoara
                                                27-32 0v gr inf
                                                Parfenie Constantin-Resita
                                                Horvath Tibor-Oradea
                                                Meszar Razvan-Arad
                                                Bulz Ovidiu-Arad
                                                Szabo Lajos-Ungaria-nemotivat
                                                Karacsanyi Emese-Oradea-nemotivat
                                                ...Clasamentul poate fi urmarit si pe prima pagina.....
                                                Ultima editare de MariusBH; 19.ian.2014, 13:52.
                                                ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                                Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                                Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                                Comentariu


                                                • Bravo Zsolt, bravo Edy !
                                                  Bravo Resita !
                                                  Felicitari organizatorului !

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de drukeru Vezi post
                                                    Aoleooo! grpa a-4-a e cea mai tare si de urmarit! Daca a-ti putea sa puneti si scorurile la aceasta grupa sunteti cei mai tari... defapt as vrea doar o poza la sfarsitul acestei grupe inferioare la formular....bafta tuturor!
                                                    Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
                                                    .....

                                                    ....Pentru Ghita....grupa nr 4 inf din care domnul Parvu Nicolae a iesit pe locul 4.....................asta a fost numai incalzirea...............dupa aia a inceput spectacolul....
                                                    ....ESTE FOAIA ORIGINALA SCRISA DE CONCURENTI.....
                                                    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                                    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                                    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X