Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A Oradea-Cupa Pingpongmania editia a IV-a 18.01.2014 Open+Amatori

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Multumim pentru ospitalitate! A fost un turneu frumos cred ca toata lumea s-a simtit bine...
    Afiseaza te rog si clasamentul de la Amatori.

    Comentariu


    • [QUOTE=sofidoor;194127]Clasament Open
      1 - 4.
      Frant Nicusor-Resita
      Parvu Nicolae-Resita
      Sorescu Deian-Resita
      Corbu Sorin-Resita
      5 - 8.
      Avram Victor-Arad
      Popa Bogdan-Timișoara.....
      Wow !!!! Mai rar asa dominare (dominatie) intr-un turneu respectabil. Va sun eu, se intampla ceva important (serios) la Resita ! ...si umbla in "haita (echipa)". Felicitari !!!

      Comentariu


      • [QUOTE=iuliu zedler;194138]
        Postat în original de sofidoor Vezi post
        Clasament Open
        1 - 4.
        Frant Nicusor-Resita
        Parvu Nicolae-Resita
        Sorescu Deian-Resita
        Corbu Sorin-Resita
        5 - 8.
        Avram Victor-Arad
        Popa Bogdan-Timișoara.....
        Wow !!!! Mai rar asa dominare (dominatie) intr-un turneu respectabil. Va sun eu, se intampla ceva important (serios) la Resita ! ...si umbla in "haita (echipa)". Felicitari !!!
        Tot ce s-a intamplat a fost facut la vedere prin tragere la sorti de catre concurenti.......................chiar vorbeam aseara cu ei ca si daca s-ar fi vrut sa se faca aranjamente ...era imposibil;cine ar fi crezut ca d-l Parvu iese pe locul 4 din grupa 4..!!!!!!!!!!!sau Pap Dezso care il bate fara drept de apel cu 3-1 pe Frant in grupa 2 inf...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

        Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
        Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

        Comentariu


        • Multumesc fumos Marius... eram curios de niste meciuri... Parvu nu prea se stie cu 'materialistii-plasticieni' ... se pare ca nici acum nu a stralucit cu ei... dar ma asteptam sa faca o figura faina in acest turneu... felicitari si lui Frant, Corbu si Deian care nu se dezmint... de domn' Parfenie ce mai este de zis!? El ii ia de fiecare data sub aripa sa si-i duce cam la toate turneele doar de dragul tenisului... pacat ca nu am putut ajunge macar ca privitor... stiu ca am pierdut niste meciuri superbe... Felicitări si tie Mariuse pentru o asa organizare reusita... tine-o tot asa hard' ! Numai Bine
          BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

          "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

          Comentariu


          • off, ma faceti sa-mi para rau ca am plecat de la fazele superioare, Aud numai Resita Resita!!!!!!!!!!))))))))))
            Tr sa ma revansez la urmatoru))))
            Blade: VECHITURA CU 70 LEI
            FH: FATA DE ROATA DE MASINA
            BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

            Comentariu


            • Postat în original de roman bogdan Vezi post
              off, ma faceti sa-mi para rau ca am plecat de la fazele superioare, Aud numai Resita Resita!!!!!!!!!!))))))))))
              Tr sa ma revansez la urmatoru))))
              .....Mai Bogdane.........trebuie sa mai castige si altii cupe.......si medalii.......;daca ramaneai pana la final sigur se mai inversa ceva ....la ierarhie....
              P.S Sanatate la sotie.
              ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

              Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
              Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

              Comentariu


              • A fost un turneu frumos, bravo Marius...si multumesc pentru toti aradenii si nu numai care m-au sustinut pana la finala...cu atatia aradeni la turneu m-am simtit ca acasa...si referitor la spatiul de joc vorba lui Marius "ca la Monte Carlo" aviz pentru fanii formula 1...
                Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

                Lume multa, oameni putini...

                Comentariu


                • Clasament Amatori

                  1 -- 4
                  Bekesi Zsolt-Arad
                  Birtalan Robert-Oradea
                  Spatariu Daniel-Arad
                  Boata Edgar-Arad
                  5 -- 8
                  Neamț Doru-Arad
                  Kaposta Victor-Arad
                  Birtalan Laszlo-Oradea
                  Damian Alin-Campia Turzii
                  9 -- 16
                  Dani Leo-Arad
                  Popa Octavian-Oradea
                  Olah Remus-Arad
                  Curpas Ioan-Oradea
                  Merai Janos-Oradea
                  Istrate Samir-Arad
                  Balogh Attila-Oradea
                  Munteanu Sorin-Arad
                  17 -- 24 loc 3 gr.sup.
                  Cotrau Calin-Oradea
                  Onofrei Dan-Oradea
                  Todor Cristian-Oradea
                  Alexandru Badescu-Oradea
                  Radu Constantin-Sibiu
                  Sas Tibor - Oradea
                  Dan Daniel - Oradea
                  Petre Bogdan-Oradea
                  25 -- 32 loc 4 gr.sup.
                  Lacatis Ghita-Arad
                  Bartha Arpad-Arad
                  Sferlea Calin-Oradea
                  Codau Vlad-Oradea
                  Hulea Calin-Alesd
                  Torje Sorin-Oradea
                  Csorsz Zoltan- Oradea
                  Carabas Cosmin-Timișoara
                  33 - 2v gr.inf.
                  Nutiu Mihai-Oradea
                  34 -391v gr.inf.
                  Pop Stefan-Bistrița
                  Dem Ciprian-Oradea
                  Negrut Rares - Oradea
                  Buricea Radu-Arad
                  Marisca Darius-Arad
                  Bartha Attila-Arad
                  40 -- 48 0v gr.inf.
                  Dan Manciu-Oradea
                  Brandas Alin- Oradea
                  Omut Gheorghe-Oradea
                  Hattab Amin-Cluj-Napoca-nemotivat
                  Griga Cristian - Oradea
                  Bucurica Razvan ? Oradea
                  Bondar Octavian-Oradea
                  Iancau Catalin-Oradea
                  Dulau Alexandru-Oradea

                  Clasamentele sunt postate si pe prima pagina.
                  Ultima editare de MariusBH; 19.ian.2014, 20:19.
                  ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                  Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                  Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                  Comentariu


                  • A fost un turneu frumos... atmosfera calda, felicitari Marius pentru turneu dar si celor de pe podium... bravo Jolty ai progresat mult in ultimul timp. Multe laude si trupei de la Resita pentru ocuparea intregului careu de asi pacat ca nu a putut ramane si Bogdanel sa puncteze si Aradul la Open, eu atat am putut.
                    Jolty de azi incepand, la prima actualizare a clasamentului o sa devii jucator de Open... mult succes si ne vedem la Open :P

                    Comentariu


                    • Felicitari Marius tie si echipei organizatoare pentru un turneu asa de reusit si in mod special pentru ca ati postat - in timp real - grupele si clasamentul, dar mai ales pentru faptul ca ati delimitat clar - la clasamentul postat - si locurile 3 si 4 ptr grupele superioare. Singurele off-uri pentru unii aradeni de la amatori, au fost ca - in inferioare ne-am cam intalnit noi de noi aradenii (desi sunt constient ca nu se putea altfel, ca am fost destul de multi aradeni) - si ca - la tragerea la sorti pentru eliminatorii cei de pe locul doi din superioare, nu au tras ei biletele (nu se pune problema ca nu a fost tragerea corecta, doar ca ar fi vrut ei sa-si traga "destinul" cu mana lor - asa ne-a obisnuit Bogdan la concursurile organizate de el).
                      Felicitari si castigatorilor de la ambele categorii si deasemenea felicitari si voua celor doi oradeni - Liviu Szalay si Tic Ioan - care desi la prima participare la open, ati ajuns destul de in fata in clasament. La mai mare!
                      Ultima editare de alandala; 20.ian.2014, 02:06.

                      Comentariu


                      • Postat în original de alandala Vezi post
                        Felicitari Marius tie si echipei organizatoare pentru un turneu asa de reusit si in mod special pentru ca ati postat - in timp real - grupele si clasamentul, dar mai ales pentru faptul ca ati delimitat clar - la clasamentul postat - si locurile 3 si 4 ptr grupele superioare. Singurele off-uri pentru unii aradeni de la amatori, au fost ca - in inferioare ne-am cam intalnit noi de noi aradenii (desi sunt constient ca nu se putea altfel, ca am fost destul de multi aradeni) - si ca - la tragerea la sorti pentru eliminatorii cei de pe locul doi din superioare, nu au tras ei biletele (nu se pune problema ca nu a fost tragerea corecta, doar ca ar fi vrut ei sa-si traga "destinul" cu mana lor - asa ne-a obisnuit Bogdan la concursurile organizate de el).
                        Felicitari si castigatorilor de la ambele categorii si deasemenea felicitari si voua celor doi oradeni - Liviu Szalay si Tic Ioan - care desi la prima participare la open, ati ajuns destul de in fata in clasament. La mai mare!
                        Multumesc frumos pentru felicitari;personal am facut tot ce mi-a stat in putinta sa va simtiti ca intr-o familie adevarata.Atmosfera era asa de calda......ca la un moment dat termometrul salii arata 25 grade C.......Dar meritul pentru reusita acestui turneu este 100% al vostru celor care ati participat-bihoreni ,aradeni,timisoreni,resiteni,un clujean si un bistritean care impreuna cu prietenii nostrii din Ungaria ati fost actorii adevarati ai acestui turneu.
                        Referitor la observatii:1.GRUPELE inf s-au format cf regulii sarpelui cu mici modificari de la locul 3 in jos dar cum spuneai era foarte greu sa nu se intalneasca sportivi din acelasi judet.
                        2.Cheia 3 pentru grupele superioare la amatori a fost trasa de.......Boata Edgar din Arad
                        3.La tragerea la sorti pentru eliminatorii amatori au fost prezenti mai multi sportivi inclusiv din Arad;iar la open unde a fost mai complicat fiecare concurent si-a tras cu manuta lui biletul de fata cu toti.
                        ..Dorule te felicit ca la varsta ta joci super si pe merit ai ajuns intre primii 8.....
                        ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                        Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                        Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                        Comentariu


                        • Felicitări amatorilor arădeni ! Si încurajări pentru openisti !

                          Postat în original de alandala Vezi post
                          Felicitari Marius tie si echipei organizatoare pentru un turneu asa de reusit si in mod special pentru ca ati postat - in timp real - grupele si clasamentul, dar mai ales pentru faptul ca ati delimitat clar - la clasamentul postat - si locurile 3 si 4 ptr grupele superioare. Singurele off-uri pentru unii aradeni de la amatori, au fost ca - in inferioare ne-am cam intalnit noi de noi aradenii (desi sunt constient ca nu se putea altfel, ca am fost destul de multi aradeni) - si ca - la tragerea la sorti pentru eliminatorii cei de pe locul doi din superioare, nu au tras ei biletele (nu se pune problema ca nu a fost tragerea corecta, doar ca ar fi vrut ei sa-si traga "destinul" cu mana lor - asa ne-a obisnuit Bogdan la concursurile organizate de el).
                          Felicitari si castigatorilor de la ambele categorii si deasemenea felicitari si voua celor doi oradeni - Liviu Szalay si Tic Ioan - care desi la prima participare la open, ati ajuns destul de in fata in clasament. La mai mare!
                          - - - Actualizat - - -
                          Rezultatele pe forum au fost de bun augur ! Pentru cei din afara , )))
                          - - - Actualizat - - -
                          Rezultatele pe forum au fost de bun augur ! Pentru cei din afara , )))

                          Comentariu


                          • Multumesc Dorule pentru felicitari, si sa stii ca si tu meriti felicitari pentru ca in ultima vreme esti acolo sus tot mai sus!

                            Comentariu


                            • Mersi Liviu, desi nu stiu in ce masura o sa ajung mai sus de atat, ca se pare ca sunt plafonat la nivelul asta, ba mai mult, in ultima vreme avansez ca racul, ca tot mai rau imi intra si reverul si forhendul.

                              Comentariu


                              • .....Sfert de finala....Parvu-Popa





                                Parvu-Popa:3-2
                                Ultima editare de MariusBH; 23.ian.2014, 15:00.
                                ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                Comentariu


                                • Postat în original de sofidoor Vezi post
                                  .....

                                  ....Pentru Ghita....grupa nr 4 inf din care domnul Parvu Nicolae a iesit pe locul 4.....................asta a fost numai incalzirea...............dupa aia a inceput spectacolul....
                                  ....ESTE FOAIA ORIGINALA SCRISA DE CONCURENTI.....
                                  Marius poti sa pui poze si cu celelalte grupe?Aici au fost 6 jucatori in grupa noi am fost 7 jucatori ,cu dl Andrasi care a venit cu 1 ora intarziere, in grupa I . De ce nu ai facut 6 grupe? Si vezi ca m-ai trecut gresit,corect este Parus,multumesc.
                                  ?Mințile luminate discută idei, mințile medii discută evenimente, iar mințile mici discută oamenii.? ? Eleanor Roosevelt

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Lilian Vezi post
                                    Marius poti sa pui poze si cu celelalte grupe?Aici au fost 6 jucatori in grupa noi am fost 7 jucatori ,cu dl Andrasi care a venit cu 1 ora intarziere, in grupa I . De ce nu ai facut 6 grupe? Si vezi ca m-ai trecut gresit,corect este Parus,multumesc.
                                    Liliane pentru tine voi da un citat din REGULAMENTUL AMATUR 2014-este bine sa-l citim toti cei care participa in amatur nu doar organizatorii;...din ce se vede chiar unii organizatori nu-l cunosc prea bine
                                    Pentru a respecta caracterul de competitie de masa, fiecare participant va avea dreptul la un numar de minim 5 meciuri in cadrul fiecarui turneu. Din acest motiv s-a stabilit ca sistemul de joc sa aiba la baza grupe de minim 6 jucatori si maxim 7 jucatori la turneele A si A+;
                                    5.1. Numarul de grupe si repartizarea jucatorilorse va face in conformitate cu anexa V Organizatorul stabileste numarul de grupe inferioare in functie de numarul disponibil de mese si de numarul de participanti. Pentru un numar de 6- 7 participanti/masa se recomanda ca numarul de mese sa fie egal cu numarul grupelor;
                                    5.2. Sistemul de joc pentru turneele A si A+
                                    Sistemul de joc este impartit in 3 faze distincte:
                                    Faza I ( de masa); grupe de cate 6-7 participanti, din care se califica in turul II aproximativ jumatate; numarul celor calificati trebuie sa permita continuarea turneului in grupe de 3, 4, sau 5.
                                    DECI Liliane-Nu este indicat sa se faca grupe de 5 pentru ca unii vor juca doar 4 meciuri.
                                    P.S.Am corectat numele in clasament.
                                    P.S.2-Turneele A se fac pe minim 12 mese iar nr recomandat de jucatori pentru a nu se aglomera este de 6-7 jucatori/masa.Calculul este simplu-ai 12 meseX7=84
                                    P.S 3. In grupa cu Emese ...am fost anuntat ca va veni sigur...deci grupa a fost de 7(nu este vina nimanui ca ea nu a mai venit)
                                    Ultima editare de MariusBH; 24.ian.2014, 20:43.
                                    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                    Comentariu


                                    • Marius nu stiam de cei 6 juc.min ,totusi in cazul dl Andrasi nu s-a aplicat Regulamentul,la ora meciului nu era prezent.din cauza lui s-au decalat meciurile,a venit dupa 1ora si ceva si-a jucat toate meciurile si s-o calificat.Corect era sa-l las sa ma astepte si el 1ora si ceva si dupa aia sa incepem .
                                      Cand am incercat sa pun 3-0 pentru neprezentare Toni o zis sa nu trec ca vine el.
                                      Marius daca aplicam regulamentul ca la carte nu stiu cati ne incadram ,multi dintre noi servim din mana sau de pe masa,avem fete fara sigla ittf sau cu ea acoperita,gresim scorul cu sau fara intentie si aici lista poate continua....deci daca incepem sa ne cramponam foarte tare in detaliii de genull asta va trebui sa avem arbitru la fiecare meci si atunci dispare amatorismul ,majoritatea vin pentru miscare.
                                      ?Mințile luminate discută idei, mințile medii discută evenimente, iar mințile mici discută oamenii.? ? Eleanor Roosevelt

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Lilian Vezi post
                                        Marius nu stiam de cei 6 juc.min ,totusi in cazul dl Andrasi nu s-a aplicat Regulamentul,la ora meciului nu era prezent.din cauza lui s-au decalat meciurile,a venit dupa 1ora si ceva si-a jucat toate meciurile si s-o calificat.Corect era sa-l las sa ma astepte si el 1ora si ceva si dupa aia sa incepem .
                                        Cand am incercat sa pun 3-0 pentru neprezentare Toni o zis sa nu trec ca vine el.
                                        Marius daca aplicam regulamentul ca la carte nu stiu cati ne incadram ,multi dintre noi servim din mana sau de pe masa,avem fete fara sigla ittf sau cu ea acoperita,gresim scorul cu sau fara intentie si aici lista poate continua....deci daca incepem sa ne cramponam foarte tare in detaliii de genull asta va trebui sa avem arbitru la fiecare meci si atunci dispare amatorismul ,majoritatea vin pentru miscare.
                                        Liliane ai perfecta dreptate:in situatia lui Andrasi erau inca 4-5 jucatori:Varga,Emese(Tibi Horvath mi-a zis ca vine sigur;Tibi nu are nicio vina ...)Andrasi,Toni(a fost corect si m-a sunat ca intarzie putin).Cu Andrasi am cazut de 2 ori la ultimul Turneu de la Oradea-a pierdut cu 3-0 de fiecare data si mi-a zis sa nu-l mai pun in grupa cu mine .Si tu ai venit neanuntat si nu a fost nicio problema din contra m-am bucurat cand te-am vazut.Acesti intarziati au incurcat mult cursivitatea turneului;dar ....am trecut peste toate si pana la urma ...aproape ca nu s-au observat acest anomalii...
                                        P.S.Chestia cu grupe de minim 6-7 este foarte importanta;sunt amaturisti care vin de la distante mari si este CORECT sa le asiguri un minim de 5 jocuri.Restul ......nu conteaza asa mult....
                                        P.S1.Cand ai ajuns tu grupele la open erau facute...asa ca am facut alte modificari.....dar acuma aceste lucruri sunt ..istorie....
                                        ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                        Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                        Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                        Comentariu


                                        • Maris nu cred ca am venit neanuntat,faptul ca am fost inscris inainte de inceperea turneului cred ca se poate considera anuntat,mai ales ca ai specificat ca se pot face inscrieri la fata locului cum de fapt prevede si regulamentul.
                                          Chestia cu minim 5 jocuri poti sa o garantezi doar teoretic pentru ca practic au fost 1 grupa de 7,3 grupe de 6 si una de 5 care nu au jucat minim 5 jocuri,asta fara vina ta bineinteles. Aici a fost discrepanta una de 5 si una de 7 ori se putea face 5 grupe cate 6, .Oricum felicitari pentru turneu si succes la urmatoarele.
                                          ?Mințile luminate discută idei, mințile medii discută evenimente, iar mințile mici discută oamenii.? ? Eleanor Roosevelt

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Lilian Vezi post
                                            Maris nu cred ca am venit neanuntat,faptul ca am fost inscris inainte de inceperea turneului cred ca se poate considera anuntat,mai ales ca ai specificat ca se pot face inscrieri la fata locului cum de fapt prevede si regulamentul.
                                            Chestia cu minim 5 jocuri poti sa o garantezi doar teoretic pentru ca practic au fost 1 grupa de 7,3 grupe de 6 si una de 5 care nu au jucat minim 5 jocuri,asta fara vina ta bineinteles. Aici a fost discrepanta una de 5 si una de 7 ori se putea face 5 grupe cate 6, .Oricum felicitari pentru turneu si succes la urmatoarele.
                                            Liliane....NU A FOST NICIO GRUPA DE 5......!!!!!!!!Au fost 2 grupe de 7(din care a lipsit Emese fara sa ne anunte) si 3 grupe de 6.......
                                            Grupe inferioare OPEN
                                            1 Roman Bogdan, Andrasi Zoltan, Gergely Anton, Mihalescu Dinu, Kovacs Ferenc, HorvathTibor,Parus Lilian
                                            2 Frant Nicusor, Papp Dezso, Craciun Calin, Szabo Lajos , Vaida Sorin, Thuroczy Andras
                                            3 Avram Victor, Sferlea Marius , Parfenie Constantin, Budes Alin, VargaTibor , Kecskes Robert
                                            4 Popa Bogdan ,Meszar Razvan, Crisanov Aurel , Curut Gabriel , Dihel Mihaly, Karacsanyi Emese, Parvu Nicolae
                                            5 Sorescu Deian , Corbu Sorin, Szalay Liviu, Tic Ioan , Popute Remus, Bulz Ovid
                                            Ultima editare de MariusBH; 25.ian.2014, 11:03.
                                            ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                            Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                            Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de sofidoor Vezi post
                                              Liliane....NU A FOST NICIO GRUPA DE 5......!!!!!!!!Au fost 2 grupe de 7(din care a lipsit Emese fara sa ne anunte) si 3 grupe de 6.......
                                              Grupe inferioare OPEN
                                              1 Roman Bogdan, Andrasi Zoltan, Gergely Anton, Mihalescu Dinu, Kovacs Ferenc, HorvathTibor,Parus Lilian
                                              2 Frant Nicusor, Papp Dezso, Craciun Calin, Szabo Lajos , Vaida Sorin, Thuroczy Andras
                                              3 Avram Victor, Sferlea Marius , Parfenie Constantin, Budes Alin, VargaTibor , Kecskes Robert
                                              4 Popa Bogdan ,Meszar Razvan, Crisanov Aurel , Curut Gabriel , Dihel Mihaly, Karacsanyi Emese, Parvu Nicolae
                                              5 Sorescu Deian , Corbu Sorin, Szalay Liviu, Tic Ioan , Popute Remus, Bulz Ovid

                                              Daca-i scoatem pe cei care nu erau prezenti ,adica nu au confirmat rezervarea,avem alta situatie.Noroc cu sarpele zglobiu ,care a repartizat pe cei absenti in grupe diferite ,daca erau toti in aceeasi grupa poate era mai evident ce am incercat spun.Dar, asta cum spuneai si tu, e istorie.Multumim de postarea cu finala Durdun Roman.
                                              ?Mințile luminate discută idei, mințile medii discută evenimente, iar mințile mici discută oamenii.? ? Eleanor Roosevelt

                                              Comentariu


                                              • .....

                                                Deian-frant..set 1 si 2...semifinala
                                                ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                                Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                                Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                                Comentariu


                                                • ....Parvu-Corbu...semifinala..set 1 set 2

                                                  ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                                  Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                                  Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                                  Comentariu


                                                  • ....Deian-Corbu....3-1......finala mica



                                                    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                                    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                                    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X