Deocamdata doar foile de concurs. Celelalte fotografii necesita un pic de prelucrare.
Rezultate grupe inferioare AMATORI
Rezultate grupe superioare AMATORI
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu A Cluj Napoca Sambata 25 ianuarie 2014
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
eu zic că poate fi o greșeală normal, dar în nici un caz ceva abuziv...
organizatorul are mult de muncit cu 100 de oameni, iar dacă se întâmplă așa ceva nu ?nseamnă că e un abuz...
Lasă un comentariu:
-
Postat în original de mmihai Vezi postClasament Open
1 - 4.
Rusu Stefan - Cluj Napoca
Mandru Bogdan - Hunedoara
Pop Cosmin - Turda
Sicoe Rodica - Cugir
5 - 8.
Mocean Dan - Cluj Napoca
Sufletel Radu - Alba Iulia
Hagatis Andrei - Vatra Dornei
Apian Florin - Bistrița
9 - 12.
Nistor Dorel - Bistrița
Maxim Valentin - Cluj Napoca
Silveira Alexandra - Cluj Napoca
Iusan Mircea - Cluj Napoca
13 - 15 loc 3 gr.sup.
Muntean Alin - Târnaveni
Popa Radu - Deva
Curpas Ioan - Oradea
16 - 20 loc 4 gr.sup.
Simion Boby - Cluj Napoca
Farcas Vlad - Cluj Napoca
Miron Mihai - Cluj Napoca
Camarasiu Tiberiu - Cluj Napoca
Pasare Mihnea - Hunedoara
21 - 27 1v gr.inf.
Pascu Adrian - Cluj Napoca
Sana Doru - Cluj Napoca
Tic Ioan - Oradea
Curut Gabriel - Timișoara
Suciu Cristian - Dej
Ciure Alin - Baia Mare
Ispas Emil - Alba Iulia
28 - 30 0v gr.inf.
Ciobanu Gabriel - Vatra Dornei
Florea Vasile - Sighetu Marmatiei
Toader Mihai - Alba Iulia
Lasă un comentariu:
-
Postat în original de liviut12 Vezi postAs ruga organizatorii acestui concurs sa-mi explice si mie, cum de la amatori pana la urma au participat 100 de concurenti, atatia sunt in grupele inferioare afisati in postul 208, si doar 96 de participanti era limita admisa? Si de asemenea sa-mi explice cum jucatorii Sarvadi Leo,Chifor Alin, David Zoltan, Sarcani Andrei, Baciu Gabriel, Stefan Andrei, Tarasescu Victor, Lunga Razvan nu sunt pe lista de inscrieri si totusi sunt in grupele inferioare, iar eu Szalay Liviu si alti doi jucatori din Oradea desi am fost primii pe lista de asteptare si ni s-a comunicat prin telefon ca nu se mai poate face nimic ca grupele sunt facute deja, iar domnul Miron Mihai a zis ca va vorbi cu domnul Dobai sa vedem daca totusi ne poate sau nu sa ne inscrie si voi primi un raspuns concret in 30 min. Din lipsa de respect nu am mai fost sunat sa-mi comunice hotararea.
Lasă un comentariu:
-
Postat în original de Hendrix Vezi postputeti sa corectati va rog scorul de la finala,
a fost de 3-1 pentru locul i si nu 3-0
- - - Actualizat - - -
Postat în original de liviut12 Vezi postAs ruga organizatorii acestui concurs sa-mi explice si mie, cum de la amatori pana la urma au participat 100 de concurenti, atatia sunt in grupele inferioare afisati in postul 208, si doar 96 de participanti era limita admisa? Si de asemenea sa-mi explice cum jucatorii Sarvadi Leo,Chifor Alin, David Zoltan, Sarcani Andrei, Baciu Gabriel, Stefan Andrei, Tarasescu Victor, Lunga Razvan nu sunt pe lista de inscrieri si totusi sunt in grupele inferioare, iar eu Szalay Liviu si alti doi jucatori din Oradea desi am fost primii pe lista de asteptare si ni s-a comunicat prin telefon ca nu se mai poate face nimic ca grupele sunt facute deja, iar domnul Miron Mihai a zis ca va vorbi cu domnul Dobai sa vedem daca totusi ne poate sau nu sa ne inscrie si voi primi un raspuns concret in 30 min. Din lipsa de respect nu am mai fost sunat sa-mi comunice hotararea.
Lasă un comentariu:
-
Postat în original de liviut12 Vezi postAs ruga organizatorii acestui concurs sa-mi explice si mie, cum de la amatori pana la urma au participat 100 de concurenti, atatia sunt in grupele inferioare afisati in postul 208, si doar 96 de participanti era limita admisa?
Domnule dragă, știu că sunteți supărat, nu vreau să-i scuz pe domnii de la Cluj, am vrut doar să vă mai treacă supărarea cu o glumă.
Urmăresc mișcarea AmaTur cu interes și știu de ceva timp că la Cluj e un nucleu valoros de jucători, dar în același timp „exclusivist” Oamenii își permit acolo chiar să schimbe regulile pe parcurs. Așa că cea mai bună șansă de a juca acolo la un turneu este ori să fii clujean, ori să mergi acolo cu orice risc, chiar dacă ești ultimul pe lista de așteptare... La Cuj funcționează principiul „ce-i în m?nă nu-i minciună” și încă un principiu, mai puțin ortodox: „nu-ți place, nu mănînci”
Așa cum am spus, oamenii de acolo au ajuns la un nivel în tenis atât de sus încât își permit și asemenea „?ntorsături”... Poate cineva să-i condamne?
Lasă un comentariu:
-
As ruga organizatorii acestui concurs sa-mi explice si mie, cum de la amatori pana la urma au participat 100 de concurenti, atatia sunt in grupele inferioare afisati in postul 208, si doar 96 de participanti era limita admisa? Si de asemenea sa-mi explice cum jucatorii Sarvadi Leo,Chifor Alin, David Zoltan, Sarcani Andrei, Baciu Gabriel, Stefan Andrei, Tarasescu Victor, Lunga Razvan nu sunt pe lista de inscrieri si totusi sunt in grupele inferioare, iar eu Szalay Liviu si alti doi jucatori din Oradea desi am fost primii pe lista de asteptare si ni s-a comunicat prin telefon ca nu se mai poate face nimic ca grupele sunt facute deja, iar domnul Miron Mihai a zis ca va vorbi cu domnul Dobai sa vedem daca totusi ne poate sau nu sa ne inscrie si voi primi un raspuns concret in 30 min. Din lipsa de respect nu am mai fost sunat sa-mi comunice hotararea.Ultima editare de liviut12; 26.ian.2014, 00:16.
Lasă un comentariu:
-
-
Clasament Open
1 - 4.
Rusu Stefan - Cluj Napoca
Mandru Bogdan - Hunedoara
Pop Cosmin - Turda
Sicoe Rodica - Cugir
5 - 8.
Mocean Dan - Cluj Napoca
Sufletel Radu - Alba Iulia
Hagatis Andrei - Vatra Dornei
Apian Florin - Bistrița
9 - 12.
Nistor Dorel - Bistrița
Maxim Valentin - Cluj Napoca
Silveira Alexandra - Cluj Napoca
Iusan Mircea - Cluj Napoca
13 - 15 loc 3 gr.sup.
Muntean Alin - Târnaveni
Popa Radu - Deva
Curpas Ioan - Oradea
16 - 20 loc 4 gr.sup.
Simion Boby - Cluj Napoca
Farcas Vlad - Cluj Napoca
Miron Mihai - Cluj Napoca
Camarasiu Tiberiu - Cluj Napoca
Pasare Mihnea - Hunedoara
21 - 27 1v gr.inf.
Pascu Adrian - Cluj Napoca
Sana Doru - Cluj Napoca
Tic Ioan - Oradea
Curut Gabriel - Timișoara
Suciu Cristian - Dej
Ciure Alin - Baia Mare
Ispas Emil - Alba Iulia
28 - 30 0v gr.inf.
Ciobanu Gabriel - Vatra Dornei
Florea Vasile - Sighetu Marmatiei
Toader Mihai - Alba Iulia
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Open
1 SICOE RODICA
-------------------- SICOE RODICA 3-0
16
---------------------------------------- SICOE RODICA 3-2
9 APIAN FLORIN
-------------------- APIAN FLORIN 3-2
8 IUSAN MIRCEA
------------------------------------------------------------ MANDRU BOGDAN 0-3
5 SUFLETEL RADU
-------------------- SUFLETEL RADU 3-0
12 SILVEIRA ALEXANDRA
---------------------------------------- MANDRU BOGDAN 0-3
13
-------------------- MANDRU BOGDAN 0-3
4 MANDRU BOGDAN
-------------------------------------------------------------------------------- 1 RUSU STEFAN 1-3
3 RUSU STEFAN
-------------------- RUSU STEFAN 3-0
14
---------------------------------------- RUSU STEFAN 3-1
11 MOCEAN DAN
-------------------- MOCEAN DAN 3-2
6 MAXIM VALENTIN
------------------------------------------------------------ RUSU STEFAN 3-2
7 NISTOR DOREL
-------------------- POP COSMIN 2-3
10 POP COSMIN
---------------------------------------- POP COSMIN 3-0
15
-------------------- HAGATIS ANDREI 0-3
2 HAGATIS ANDREIUltima editare de mmihai; 25.ian.2014, 23:46.
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Open
1 SICOE RODICA
-------------------- SICOE RODICA 3-0
16
---------------------------------------- SICOE RODICA 3-2
9 APIAN FLORIN
-------------------- APIAN FLORIN 3-2
8 IUSAN MIRCEA
------------------------------------------------------------ MANDRU BOGDAN 0-3
5 SUFLETEL RADU
-------------------- SUFLETEL RADU 3-0
12 SILVEIRA ALEXANDRA
---------------------------------------- MANDRU BOGDAN 0-3
13
-------------------- MANDRU BOGDAN 0-3
4 MANDRU BOGDAN
1
3 RUSU STEFAN
-------------------- RUSU STEFAN 3-0
14
---------------------------------------- RUSU STEFAN 3-1
11 MOCEAN DAN
-------------------- MOCEAN DAN 3-2
6 MAXIM VALENTIN
7 NISTOR DOREL
-------------------- POP COSMIN 2-3
10 POP COSMIN
---------------------------------------- POP COSMIN 3-0
15
-------------------- HAGATIS ANDREI 0-3
2 HAGATIS ANDREI
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Open
1 SICOE RODICA
-------------------- SICOE RODICA 3-0
16
---------------------------------------- SICOE RODICA 3-2
9 APIAN FLORIN
-------------------- APIAN FLORIN 3-2
8 IUSAN MIRCEA
5 SUFLETEL RADU
-------------------- SUFLETEL RADU 3-0
12 SILVEIRA ALEXANDRA
---------------------------------------- MANDRU BOGDAN 0-3
13
-------------------- MANDRU BOGDAN 0-3
4 MANDRU BOGDAN
1
3 RUSU STEFAN
-------------------- RUSU STEFAN 3-0
14
---------------------------------------- RUSU STEFAN 3-1
11 MOCEAN DAN
-------------------- MOCEAN DAN 3-2
6 MAXIM VALENTIN
7 NISTOR DOREL
-------------------- POP COSMIN 2-3
10 POP COSMIN
---------------------------------------- POP COSMIN 3-0
15
-------------------- HAGATIS ANDREI 0-3
2 HAGATIS ANDREI
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Open
1 SICOE RODICA
-------------------- SICOE RODICA 3-0
16
---------------------------------------- SICOE RODICA 3-2
9 APIAN FLORIN
-------------------- APIAN FLORIN 3-2
8 IUSAN MIRCEA
5 SUFLETEL RADU
-------------------- SUFLETEL RADU 3-0
12 SILVEIRA ALEXANDRA
---------------------------------------- MANDRU BOGDAN 0-3
13
-------------------- MANDRU BOGDAN 0-3
4 MANDRU BOGDAN
1
3 RUSU STEFAN
-------------------- RUSU STEFAN 3-0
14
---------------------------------------- RUSU STEFAN 3-1
11 MOCEAN DAN
-------------------- MOCEAN DAN 3-2
6 MAXIM VALENTIN
7 NISTOR DOREL
-------------------- POP COSMIN 2-3
10 POP COSMIN
15
-------------------- HAGATIS ANDREI 0-3
2 HAGATIS ANDREI
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Open
1 SICOE RODICA
-------------------- SICOE RODICA 3-0
16
---------------------------------------- SICOE RODICA 3-2
9 APIAN FLORIN
-------------------- APIAN FLORIN 3-2
8 IUSAN MIRCEA
5 SUFLETEL RADU
-------------------- SUFLETEL RADU 3-0
12 SILVEIRA ALEXANDRA
---------------------------------------- MANDRU BOGDAN 0-3
13
-------------------- MANDRU BOGDAN 0-3
4 MANDRU BOGDAN
1
3 RUSU STEFAN
-------------------- RUSU STEFAN 3-0
14
---------------------------------------- RUSU STEFAN 3-1
11 MOCEAN DAN
-------------------- MOCEAN DAN 3-2
6 MAXIM VALENTIN
7 NISTOR DOREL
-------------------- POP COSMIN 2-3
10 POP COSMIN
15
-------------------- HAGATIS ANDREI 0-3
2 HAGATIS ANDREI
Lasă un comentariu:
-
Clasament Amatur
1 - 4.
Crainic Adrian - Orastie
Moldovan Ioan - Cluj Napoca
Puscas Arpad - Gherla
Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca
5 - 8.
Kromek Iulian - Cugir
Colda Dorin - Lupeni
Groza Florin - Cluj Napoca
Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
9 - 16.
Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
Dragan Mihai - Bistrița
Moldovan Doru - Dej
David Zoltan - Cluj Napoca
Bumbu Pavel - Razboieni
Catricicau Adrian - Baia Mare
Veress Janos - Targu Mureș
Bercea Marius - Somcuta Mare
17 - 32.
Korabian Tamas - Cluj Napoca
Ciobanu Daniel - Blaj
Vass Alexander - Beclean
Afrasinei Serban - Cluj Napoca
Ban Peter - Cluj Napoca
Torok Zoltan - Cluj Napoca
Andone Claudiu - Cugir
Coste Rafael - Lupeni
Beica Florin - Gherla
Barac Marius - Sibiu
Teleki Zsolt - Cluj Napoca
Joldes Adrian - Bistrița
Neiconi Sabin - Hateg
Dezso Attila - Dej
Hodis Andrei - Gherla
Pop Danut - Dej
33 - 48 loc 3 gr.sup.
Matei Dumitru - Deva
Anitei Marcel - Cluj Napoca
Palamaru Emil - Vatra Dornei
Horvath Mircea - Orastie
Moisa Dan - Turda
Timaru Ilie - Ocna Sibiului
Moldovan Alexandru - Târnaveni
Bal Adrian - Gherla
Damian Mircea - Razboieni
Baciu Gabriel - Târnaveni
Galfi Levente - Cluj Napoca
Chesei Lucian - Baia Mare
Cont Cosmin - Gherla
Zoltan Tibor - Targu Mureș
Zidaru Serban - Sibiu
Start Adrian - Lupeni
49 - 64 loc 4 gr.sup.
Pralea Constantin - Alba Iulia
Cristea Virgil - Cugir
Vass Sandor - Beclean
Botea Fabian - Hunedoara
Sarcani Andrei - Targu Mureș
Pop Mihail - Cluj Napoca
Fulop Attila - Aiud
Tintas Cristian - Sighetu Marmatiei
Chibulcutean Ioan - Târnaveni
Zavaski Ioan - Dej
David Cosmin - Hunedoara
Bachner Paul - Fagaras
Puscas Gabriel - Hateg
Codreanu Liviu - Cluj Napoca
Manolache Georgeta - Lupeni
Lunga Razvan - Târnaveni
65 - 3v gr.inf.
Grecu Gheorghe - Bistrița
66 - 78 1v gr.inf.
Plesoiu Gelu - Turda
Suciu Iacob - Blaj
Mureșan Adrian - Gherla
Chibulcutean Bogdan - Târnaveni
Sopoian Cornel - Baia Mare
Szelyes Marius - Gherla
Covalcic Paula - Baia Mare
Maksutovici Gelcu - Cluj Napoca
Naiba Dragos - Cluj Napoca
Csiki Sandor - Cluj Napoca
Secelean Marcel - Arad
Porumbreanu Bogdan - x
Sarvadi Leo - Cluj Napoca
79 - 93 0v gr.inf.
Vari Bela - Cluj Napoca
Turbas Gelu - Cluj Napoca
Stefan Andrei - Târnaveni
Sasaran Mircea - Cluj Napoca
Dirlea Ioan - Aiud
Morar Razvan Jr - Cluj Napoca
Hica Cristina - Cluj Napoca
Tarasescu Victor - Cluj Napoca
Luca Eugen - Aiud
Dascalu Cosmin - Satu Mare
Oltean Dragos - Turda
Pszota Marcel - Cluj Napoca
Pszota Andrei - Cluj Napoca
Ilies Cosmin - Turda
Chifor Alin - Cluj Napoca
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Open
1 SICOE RODICA
-------------------- SICOE RODICA 3-0
16
9 APIAN FLORIN
-------------------- APIAN FLORIN 3-2
8 IUSAN MIRCEA
5 SUFLETEL RADU
-------------------- SUFLETEL RADU 3-0
12 SILVEIRA ALEXANDRA
---------------------------------------- MANDRU BOGDAN 0-3
13
-------------------- MANDRU BOGDAN 0-3
4 MANDRU BOGDAN
1
3 RUSU STEFAN
-------------------- RUSU STEFAN 3-0
14
11 MOCEAN DAN
-------------------- MOCEAN DAN 3-2
6 MAXIM VALENTIN
7 NISTOR DOREL
-------------------- POP COSMIN 2-3
10 POP COSMIN
15
-------------------- HAGATIS ANDREI 0-3
2 HAGATIS ANDREI
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Open
1 SICOE RODICA
-------------------- SICOE RODICA 3-0
16
9 APIAN FLORIN
8 IUSAN MIRCEA
5 SUFLETEL RADU
12 SILVEIRA ALEXANDRA
13
-------------------- MANDRU BOGDAN 0-3
4 MANDRU BOGDAN
1
3 RUSU STEFAN
-------------------- RUSU STEFAN 3-0
14
11 MOCEAN DAN
6 MAXIM VALENTIN
7 NISTOR DOREL
10 POP COSMIN
15
-------------------- HAGATIS ANDREI 0-3
2 HAGATIS ANDREI
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Amatur
1 CATRICICAU ADRIAN
-------------------- CATRICICAU ADRIAN 3-0
32 DEZSO ATTILA
---------------------------------------- COLDA DORIN 1-3
17 TOROK ZOLTAN
-------------------- COLDA DORIN 0-3
16 COLDA DORIN
------------------------------------------------------------ MOLDOVAN IOAN 0-3
9 MOLDOVAN IOAN
-------------------- MOLDOVAN IOAN 3-0
24 CIOBANU DANIEL
---------------------------------------- MOLDOVAN IOAN 3-0
25 DRAGAN MIHAI
-------------------- DRAGAN MIHAI 3-1
8 BARAC MARIUS
A 1
5 CHERHAT DUMITRU
-------------------- CHERHAT DUMITRU 3-2
28 COSTE RAFAEL
---------------------------------------- CHERHAT DUMITRU 3-1
21 POP DANUT
-------------------- BERCEA MARIUS 2-3
12 BERCEA MARIUS
------------------------------------------------------------ ROZENFELD CRISTIAN 1-3
13 DAVID ZOLTAN
-------------------- DAVID ZOLTAN 3-0
20 JOLDES ADRIAN
---------------------------------------- ROZENFELD CRISTIAN 1-3
29 AFRASINEI SERBAN
-------------------- ROZENFELD CRISTIAN 1-3
4 ROZENFELD CRISTIAN
3 PUSCAS ARPAD
-------------------- PUSCAS ARPAD 3-1
30 VASS ALEXANDER
---------------------------------------- PUSCAS ARPAD 3-1
19 MOLDOVAN DORU
-------------------- MOLDOVAN DORU 3-0
14 TELEKI ZSOLT
------------------------------------------------------------ PUSCAS ARPAD 3-0
11 HODIS ANDREI
-------------------- VERESS JANOS 0-3
22 VERESS JANOS
---------------------------------------- GROZA FLORIN 0-3
27 ANDONE CLAUDIU
-------------------- GROZA FLORIN 1-3
6 GROZA FLORIN
B 1
7 BEICA FLORIN
-------------------- POLOTCA STEFAN 0-3
26 POLOTCA STEFAN
---------------------------------------- CRAINIC ADRIAN 0-3
23 KORABIAN TAMAS
-------------------- CRAINIC ADRIAN 0-3
10 CRAINIC ADRIAN
------------------------------------------------------------ CRAINIC ADRIAN 3-0
15 NEICONI SABIN
-------------------- BUMBU PAVEL 2-3
18 BUMBU PAVEL
---------------------------------------- KROMEK IULIAN 0-3
31 KROMEK IULIAN
-------------------- KROMEK IULIAN 3-2
2 BAN PETER
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Amatur
1 CATRICICAU ADRIAN
-------------------- CATRICICAU ADRIAN 3-0
32 DEZSO ATTILA
---------------------------------------- COLDA DORIN 1-3
17 TOROK ZOLTAN
-------------------- COLDA DORIN 0-3
16 COLDA DORIN
------------------------------------------------------------ MOLDOVAN IOAN 0-3
9 MOLDOVAN IOAN
-------------------- MOLDOVAN IOAN 3-0
24 CIOBANU DANIEL
---------------------------------------- MOLDOVAN IOAN 3-0
25 DRAGAN MIHAI
-------------------- DRAGAN MIHAI 3-1
8 BARAC MARIUS
A 1
5 CHERHAT DUMITRU
-------------------- CHERHAT DUMITRU 3-2
28 COSTE RAFAEL
---------------------------------------- CHERHAT DUMITRU 3-1
21 POP DANUT
-------------------- BERCEA MARIUS 2-3
12 BERCEA MARIUS
13 DAVID ZOLTAN
-------------------- DAVID ZOLTAN 3-0
20 JOLDES ADRIAN
---------------------------------------- ROZENFELD CRISTIAN 1-3
29 AFRASINEI SERBAN
-------------------- ROZENFELD CRISTIAN 1-3
4 ROZENFELD CRISTIAN
3 PUSCAS ARPAD
-------------------- PUSCAS ARPAD 3-1
30 VASS ALEXANDER
---------------------------------------- PUSCAS ARPAD 3-1
19 MOLDOVAN DORU
-------------------- MOLDOVAN DORU 3-0
14 TELEKI ZSOLT
------------------------------------------------------------ PUSCAS ARPAD 3-0
11 HODIS ANDREI
-------------------- VERESS JANOS 0-3
22 VERESS JANOS
---------------------------------------- GROZA FLORIN 0-3
27 ANDONE CLAUDIU
-------------------- GROZA FLORIN 1-3
6 GROZA FLORIN
B 1
7 BEICA FLORIN
-------------------- POLOTCA STEFAN 0-3
26 POLOTCA STEFAN
---------------------------------------- CRAINIC ADRIAN 0-3
23 KORABIAN TAMAS
-------------------- CRAINIC ADRIAN 0-3
10 CRAINIC ADRIAN
------------------------------------------------------------ CRAINIC ADRIAN 3-0
15 NEICONI SABIN
-------------------- BUMBU PAVEL 2-3
18 BUMBU PAVEL
---------------------------------------- KROMEK IULIAN 0-3
31 KROMEK IULIAN
-------------------- KROMEK IULIAN 3-2
2 BAN PETER
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Amatur
1 CATRICICAU ADRIAN
-------------------- CATRICICAU ADRIAN 3-0
32 DEZSO ATTILA
---------------------------------------- COLDA DORIN 1-3
17 TOROK ZOLTAN
-------------------- COLDA DORIN 0-3
16 COLDA DORIN
------------------------------------------------------------ MOLDOVAN IOAN 0-3
9 MOLDOVAN IOAN
-------------------- MOLDOVAN IOAN 3-0
24 CIOBANU DANIEL
---------------------------------------- MOLDOVAN IOAN 3-0
25 DRAGAN MIHAI
-------------------- DRAGAN MIHAI 3-1
8 BARAC MARIUS
A 1
5 CHERHAT DUMITRU
-------------------- CHERHAT DUMITRU 3-2
28 COSTE RAFAEL
---------------------------------------- CHERHAT DUMITRU 3-1
21 POP DANUT
-------------------- BERCEA MARIUS 2-3
12 BERCEA MARIUS
13 DAVID ZOLTAN
-------------------- DAVID ZOLTAN 3-0
20 JOLDES ADRIAN
---------------------------------------- ROZENFELD CRISTIAN 1-3
29 AFRASINEI SERBAN
-------------------- ROZENFELD CRISTIAN 1-3
4 ROZENFELD CRISTIAN
3 PUSCAS ARPAD
-------------------- PUSCAS ARPAD 3-1
30 VASS ALEXANDER
---------------------------------------- PUSCAS ARPAD 3-1
19 MOLDOVAN DORU
-------------------- MOLDOVAN DORU 3-0
14 TELEKI ZSOLT
11 HODIS ANDREI
-------------------- VERESS JANOS 0-3
22 VERESS JANOS
---------------------------------------- GROZA FLORIN 0-3
27 ANDONE CLAUDIU
-------------------- GROZA FLORIN 1-3
6 GROZA FLORIN
B 1
7 BEICA FLORIN
-------------------- POLOTCA STEFAN 0-3
26 POLOTCA STEFAN
---------------------------------------- CRAINIC ADRIAN 0-3
23 KORABIAN TAMAS
-------------------- CRAINIC ADRIAN 0-3
10 CRAINIC ADRIAN
------------------------------------------------------------ CRAINIC ADRIAN 3-0
15 NEICONI SABIN
-------------------- BUMBU PAVEL 2-3
18 BUMBU PAVEL
---------------------------------------- KROMEK IULIAN 0-3
31 KROMEK IULIAN
-------------------- KROMEK IULIAN 3-2
2 BAN PETER
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Amatur
1 CATRICICAU ADRIAN
-------------------- CATRICICAU ADRIAN 3-0
32 DEZSO ATTILA
17 TOROK ZOLTAN
-------------------- COLDA DORIN 0-3
16 COLDA DORIN
9 MOLDOVAN IOAN
-------------------- MOLDOVAN IOAN 3-0
24 CIOBANU DANIEL
---------------------------------------- MOLDOVAN IOAN 3-0
25 DRAGAN MIHAI
-------------------- DRAGAN MIHAI 3-1
8 BARAC MARIUS
A 1
5 CHERHAT DUMITRU
-------------------- CHERHAT DUMITRU 3-2
28 COSTE RAFAEL
21 POP DANUT
-------------------- BERCEA MARIUS 2-3
12 BERCEA MARIUS
13 DAVID ZOLTAN
-------------------- DAVID ZOLTAN 3-0
20 JOLDES ADRIAN
29 AFRASINEI SERBAN
-------------------- ROZENFELD CRISTIAN 1-3
4 ROZENFELD CRISTIAN
3 PUSCAS ARPAD
-------------------- PUSCAS ARPAD 3-1
30 VASS ALEXANDER
19 MOLDOVAN DORU
-------------------- MOLDOVAN DORU 3-0
14 TELEKI ZSOLT
11 HODIS ANDREI
-------------------- VERESS JANOS 0-3
22 VERESS JANOS
27 ANDONE CLAUDIU
-------------------- GROZA FLORIN 1-3
6 GROZA FLORIN
B 1
7 BEICA FLORIN
-------------------- POLOTCA STEFAN 0-3
26 POLOTCA STEFAN
23 KORABIAN TAMAS
-------------------- CRAINIC ADRIAN 0-3
10 CRAINIC ADRIAN
15 NEICONI SABIN
-------------------- BUMBU PAVEL 2-3
18 BUMBU PAVEL
31 KROMEK IULIAN
-------------------- KROMEK IULIAN 3-2
2 BAN PETER
Lasă un comentariu:
-
Grupe superioare Open
1. Iusan Mircea, Popa Radu, Pasare Mihnea, Hagatis Andrei
2. Nistor Dorel, Mandru Bogdan, Camarasiu Tiberiu, Curpas Ioan
3. Sicoe Rodica, Maxim Valentin, Simion Boby, Muntean Alin
4. Rusu Stefan, Apian Florin, Silveira Alexandra, Miron Mihai
5. Mocean Dan, Sufletel Radu, Pop Cosmin, Farcas Vlad
Lasă un comentariu:
Who has read this thread:
Lasă un comentariu: