Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Cluj Napoca Sambata 25 ianuarie 2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Hendrix Vezi post
    puteti sa corectati va rog scorul de la finala,
    a fost de 3-1 pentru locul i si nu 3-0
    Felicitari Nelu ! Ai jucat foarte bine in finala, dar ai avut mai putin noroc.

    Comentariu


    • Postat în original de gruia_lu_novac Vezi post
      Felicitari lui Stefan Rusu, un jucator consacrat, pentru castigarea turneului open, insa doresc, in primul rand, sa imi felicit concitadinul, pe Bogdan Mandru, pentru finala disputata in acest turneu, intr-o companie valoroasa. A fost o surpriza placuta, la care nu multi se asteptau. Sper sa nu te opresti aici. Am convingerea ca daca ai avea "mai multe meciuri in picioare" ai avea un cuvant foarte greu de spus in Amatur. Ieri, intr-o discutie cu dl. Andone din Cugir, in timp ce eu remarcam loviturile dlui Rusu, pe care nu le gasesti in "manual" si versatilitatea jocului sau , dl. Andone remarca jocul tau, iar caracterizarea sa a sunat astfel: "cel mai complet jucator din acest concurs".
      O zi buna tuturor "amaturistilor"!
      Eram lovit la cap si nu stiam ce vorbesc.
      Cel mai complet jucator pe care il cunosc este Crainic Adrian.
      4/3 din oameni au probleme cu fractiile

      Comentariu


      • Lista cu jucatorii absenti dupa refacerea grupelor sambata dimineata:
        Tofeni Ovidiu - Cluj Napoca
        Popa Gheorghe - Aiud
        Pasc Rares - Târnaveni
        Oneasa Silviu - Hateg
        Neiconi Florin - Hateg
        Moldovan Cristian - Târnaveni
        Bocos Eugen - Gherla
        ... & Vari Bela - Cluj Napoca
        Acestia vor fi trecuti cu N-nemotivat in clasamentul general, conform regulamentului 2014.
        --------------------
        Mie mi s-a parut un turneu bun, cu multe meciuri grele si spectaculoase. Nu am remarcat probleme cu lumina, caldura, condensul sau spatiul de joc, instalatiile de aer conditionat si dezumidificare si-au facut din plin datoria.
        Multumesc patronului Stefan Dobai pentru ca exista o sala in Cluj Napoca unde putem juca oricand in conditii bune, precum si organizatorilor Mihai si Shuni pentru ca s-au descurcat foarte bine la butoane dandu-mi astfel posibilitatea de-a juca mai mult decat de obicei.
        Sa ne revedem cu bine la urmatorul!
        Ultima editare de FlorinBN; 26.ian.2014, 18:44.
        TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

        Comentariu


        • Postat în original de &1c Vezi post
          Eram lovit la cap si nu stiam ce vorbesc.
          Cel mai complet jucator pe care il cunosc este Crainic Adrian.
          In cazul acesta, iau declaratia dumneavoastra din discutia privata cu mine, drept o simpla complezenta la adresa lui Bogdan...
          Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

          Comentariu


          • Multumesc tuturor participantilor la turneu si in mod special lui Miron si Suni , fara ajoutorul carora nu puteam tine acest concurs
            Cu stima Stefan Dobai
            https://www.facebook.com/pages/Ping-...28761393948325

            Comentariu


            • Domnule Apian la grupa inferioara numarul 5 mai apare un "neparticipant" .

              Comentariu


              • o locatie minunata pt tenis de masă , spatiu suficient , lumina buna , temperatura propice , participanti de calitate atat pe plan sportiv cat si uman . voi reveni cu placere la turneele viitoare ce vor fi organizate aici . pt exemplificare postez cateva imagini :

                - - - Actualizat - - -
                Ultima editare de marius1964; 26.ian.2014, 20:28.

                Comentariu



                • Oameni de calitate tenis de calitate Bravo Fanica

                  La scorul de 7/4 Bogdan reclama ca bila e uda iar Stefan repeta serva .. Bravo Maestre. mare Caracter ..
                  Ultima editare de FlorinBN; 27.ian.2014, 10:57.

                  Comentariu


                  • Comentariu


                    • Pina am identificat participantii a durat mult mai mult decit am prevazut. La vizionarea fiecarei poze in parte, apar si numele... aproape la toti.
                      Ultima editare de Sasaran Mircea; 27.ian.2014, 00:55.

                      Comentariu


                      • Degeaba sunt conditii bune,cand vad in fața un advesar in papuci si bustul gol ,ala nu mai e tenis!
                        Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.

                        Comentariu


                        • Postat în original de silvinio13 Vezi post
                          Degeaba sunt conditii bune,cand vad in fața un advesar in papuci si bustul gol ,ala nu mai e tenis!
                          ce vrei fratimiu?....strandisti....lipsa de respect fata de adversar.....no comment...

                          Comentariu


                          • Calitatea tenisului nu se masoara in tricouri (Eu am fost echipat fain si deabea am iesit din grupe) .
                            - - - Actualizat - - -
                            http://www.youtube.com/watch?v=ITR88wT8ekM#t=908
                            - - - Actualizat - - -

                            - - - Actualizat - - -

                            - - - Actualizat - - -

                            - - - Actualizat - - -

                            - - - Actualizat - - -

                            - - - Actualizat - - -

                            - - - Actualizat - - -
                            Ultima editare de FlorinBN; 27.ian.2014, 10:56.

                            Comentariu


                            • ar trebui sa aratati mai mult respect fata de un fost jucator de performanta care a avut rezultate ce dvs. nu o sa obtineti niciodata!Pe de alta parte acel jucator castiga turnee sau se califica de fiecare data in fazele finale.
                              Postat în original de silvinio13 Vezi post
                              Degeaba sunt conditii bune,cand vad in fața un advesar in papuci si bustul gol ,ala nu mai e tenis!
                              Crestem CAMPIONI! Antrenam INTELIGENTA! CS VOINTA Cluj

                              Comentariu



                              • - - - Actualizat - - -

                                - - - Actualizat - - -

                                - - - Actualizat - - -
                                Ultima editare de FlorinBN; 27.ian.2014, 10:55.

                                Comentariu


                                • Dar ce este daca nu-i tenis? Du-te frumos la ,, frate-tu,, care nici macar nu a participat la Concurs,dar poate sa comenteze !!! Nu te uiti la echipamentul adversarului ,ci la mina lui cand serveste!
                                  LEMN:MAZE(Old Tag)
                                  Fh:TEN. 05
                                  Bh:,TEN. 05

                                  Comentariu


                                  • Comentariu


                                    • Un turneu reusit care si-a atins scopularticipanti selecti,jocuri spectaculoase,rezulte surpriza si nu in ultimul rand,socializare la maxim intr-o atmosfera excelenta.Ar fi de adus imbunatatiri la organizarea grupelor pentru eliminarea pauzelor prea lungi dintre inf si sup.

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de silvinio13 Vezi post
                                        Degeaba sunt conditii bune,cand vad in fața un advesar in papuci si bustul gol ,ala nu mai e tenis!
                                        Sunt alte chestii mai importante in Amatur care nu pot fi reglementate decat tinuta... Ex: materialele cu care se joaca... Faptul ca a castigat turneul in slapi (care, teoretic, ii limiteaza miscarile) ma face sa ma intreb cate seturi ar fi pierdut daca ar fi avut niste pantofi sport de sala...
                                        Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de silvinio13 Vezi post
                                          Degeaba sunt conditii bune,cand vad in fața un advesar in papuci si bustul gol ,ala nu mai e tenis!
                                          Pina nu cunoasteti omul, nu e indicat sa trageti concluzii

                                          Comentariu


                                          • Cronica in imagini miscate.





















                                            Ultima editare de FlorinBN; 27.ian.2014, 23:32.

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de silvinio13 Vezi post
                                              Degeaba sunt conditii bune,cand vad in fața un advesar in papuci si bustul gol ,ala nu mai e tenis!
                                              Tinere , mi-as dori sa pot sa joc un meci cu "omul in bustul gol" si cu slapi , as avea ce sa invat de la el .Cat despre tenis .................RESPECT PENTRU DOMNUL RUSU STEFAN ,Amaturist adevarat, prietenii stiu de ce!
                                              Lemn:Matsushita Def:,Fh:Nitaku P1Bh: TSP Curl P-4 Chop
                                              http://www.tenismasa.ro/

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de silvinio13 Vezi post
                                                Degeaba sunt conditii bune,cand vad in fața un advesar in papuci si bustul gol ,ala nu mai e tenis!
                                                Eu nu consider si nu pretind ca joc tenis de mare calitate, ci doar un pingpong lejer si amical, insa pe voi va mananca supararea pe dinauntru ca nu ma puteti bate nici daca joc in slapi si fara tricou. Santeti invidiosi si figuranti! Vedeti-va de jocurile voastre cu 'pretentii' de dincolo de Carpati, la care eu nu ma obosesc sa fac comentarii! SR
                                                P.S. Eu ma lupt cu supraincalzirea si voi cu handicapul nepriceperii.
                                                P.P.S. Daca as fi nesimtit ca voi, v-as trimite la p...limbare.
                                                Ultima editare de stefan_rusu23; 27.ian.2014, 21:50.

                                                Comentariu


                                                • Spus ca in ardeal sa inteleaga si ....

                                                  Comentariu


                                                  • Tuturor celor care mi-au luat apararea pe acest site, impotriva sudistilor, le multumesc din suflet! Mi-au dat lacrimile. Dar nu pt ca am fost apostrofat a suta oara, ci fiindca am avut ocazia sa intrevad numarul si calitatea umana a celor care ma sustin si simpatizeaza. M-ati facut mai fericit decat la finalul turneului, caci succesul e efemer pe cand sentmentele vor dainui inca multa vreme.
                                                    Va multumesc, prieteni! Si va raman indatorat! Stefan Rusu (alias Fane, Pisti sau Fanica)
                                                    Ultima editare de stefan_rusu23; 27.ian.2014, 21:34.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X