Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa FIT.FEEL?, Odorheiu Secuiesc, 18.01.2014., Open+Amatori

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • mersi noapte buna

    Comentariu


    • Turneu A "Cupa FIT.FEEL?, Odorheiu Secuiesc, 18.01.2014 in imagini

      Prima parte. Mai multe maine dimineata.
      Mersi Paly pentru sucul de topspin cu care ne-ai intampinat. Din pacate am gresit paharul ...
      Felicitari pentru reusita unui turneu de nota 10+.
      O seara... linistita !

      Comentariu


      • Iuliu sa nu spui ca si tu ai baut in loc de suc de tospin,ceai de taiata

        Comentariu


        • Postat în original de denesferi Vezi post
          Nu ma retrag, pentru ca imi doresc sa ma intalnesc cu prietenii din Amatur, desi un om sanatos la cap ar sta in pat.
          nu ești bolnav la cap, drgă Feri Denes, dacă faci ce ai spus... ești bolnav la inimă, iar boala ta n-o poate vindeca nici un cardiolog. e o boală numită ?dragostea pentru tenisul de masă?. bine ar fi să rămână cât mai contagioasă! pentru mine ești un ?erou?, iar ca dumneata mai sunt mulți... uite și din cauza celor pe care le-ai scris aici...

          Comentariu



          • - - - Actualizat - - -
            Postat în original de Zosim1 Vezi post
            Iuliu sa nu spui ca si tu ai baut in loc de suc de tospin,ceai de taiata
            Ba da, Emi ! 2 pahare. Ceai de ... iarba Laky ...si unul de n-am auzit de el. Asa de tare a fost ca a fost declarat locul 1 in grupa.

            Comentariu


            • Scuze pentru lipsa depe forum de dupa orele 15, am cam fost prinsi cu multe de rezolvat.
              Primii 8+ la amatori:
              1-2 Petho Mihaly junior si Zedler Csaba (felicitari amandurora!)
              3-4 Nica Ionut si Irsai Istvan (de asemenea felicitari!)
              5-8 Padurariu Costel, Nistor Iosif, Nagy Magor Istvan, Nagy Istvan
              9-16 Petho Mihaly, Antal Denes, Ivan Catalin, Szakali Csaba, Lakatos Zsolt, Groza Alex, Kezdi Janos, Hutanu Alin
              17-32 Biro Attila, Fancsali Kalman, Bardocz Szilard. Palaghita Remus, Farkas Bence, Olah Olover, Kriszta Arpad Lorand, Benyovski Bela, LoleaToma, Rosu Dan, Szabo Szilard, Vita Istvan, Polotca Srefan, Vida Attila, Pop Corneliu, Cocean Valer.
              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
              Tel : 0742 257 995

              Comentariu


              • Postat în original de tokosp Vezi post
                Scuze pentru lipsa depe forum de dupa orele 15, am cam fost prinsi cu multe de rezolvat.
                Primii 8+ la amatori:
                1-2 Petho Mihaly junior si Zedler Csaba (felicitari amandurora!)
                3-4 Nica Ionut si Irsai Istvan (de asemenea felicitari!)
                5-8 Padurariu Costel, Nistor Iosif, Nagy Magor Istvan, Nagy Istvan
                9-16 Petho Mihaly, Antal Denes, Ivan Catalin, Szakali Csaba, Lakatos Zsolt, Groza Alex, Kezdi Janos, Hutanu Alin
                17-32 Biro Attila, Fancsali Kalman, Bardocz Szilard. Palaghita Remus, Farkas Bence, Olah Olover, Kriszta Arpad Lorand, Benyovski Bela, LoleaToma, Rosu Dan, Szabo Szilard, Vita Istvan, Polotca Srefan, Vida Attila, Pop Corneliu, Cocean Valer.
                Stai linistit am primit informatii in timp real de la Gelu,cred ca prin satelit

                Comentariu


                • La open, dupa mari lupte dupa cum au relatat Costi si Gelu (merci mult, fratilor):
                  1-2 Roman Iulian si Sipos Nandor
                  3-4 David Dorin si Nascu Serban
                  5-8 Radu Costica, Gogu Gabriel, Mocean Dan si Nistor Dorel
                  9-14 Corcoz Costin, Hudusan Andreea, Vardi Dan, Varga Krisztina, Tamas Nagy Jeno si Simion Boby.
                  Voi reveni si cu restul datoriilor (superioare open, eliminatorii O + A, clasamente, etc).
                  Merci mult tuturor, si celor valorosi, si celor sufletisti, si celor care au venit de la sute de kilometrii, dar si celor din zona, si in special intregului staff de la Fit.Feel.
                  FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                  Tel : 0742 257 995

                  Comentariu


                  • Comentariu


                    • Poze din ultimul ceas:
                      Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03625.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	89,1 KB 
ID:	769711Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03632.jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	88,1 KB 
ID:	769712Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03633.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,8 KB 
ID:	769713Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03634.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,2 KB 
ID:	769714Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03636.jpg 
Afișări:	3 
Mărime:	91,6 KB 
ID:	769715
                      FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                      Tel : 0742 257 995

                      Comentariu


                      • I-am prins si noi pe doi dragi oaspeti: fotoreporterul special din Blaj, respectiv amaturul sosit numai la ora de open de la Ocna Sibiului
                        Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	5DSC03567.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	87,8 KB 
ID:	769717Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	4DSC03562.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	89,1 KB 
ID:	769716
                        FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                        Tel : 0742 257 995

                        Comentariu


                        • Poze din penultimul ceas:
                          (turneul de amatori a luat sfarsit cu circa o ora jumate mai devreme decat openul)
                          Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03595.jpg 
Afișări:	3 
Mărime:	86,8 KB 
ID:	769718Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03597.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,4 KB 
ID:	769719Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03600.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,3 KB 
ID:	769720Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC03605.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,1 KB 
ID:	769721
                          FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                          Tel : 0742 257 995

                          Comentariu


                          • Postat în original de iuliu zedler Vezi post
                            Felicitari fratello pentru accederea in finala !!!


                            am fost deja pe acest forum ?Păunescu?, ba chiar și ?Eminescu?, am făcut lumea să plângă și să r?dă în același timp, pe unii i-am ?mpăcat cu soțiile....

                            acum văd că am ajuns.... NOSTRADAMUS!!! (sper că Herr Iuliu a scris adevărul, că eu încă n-am ajuns la pagina cu rezultate...)

                            ia uitați-vă ce am scris la postul 192, noaptea înainte să înceapă turneul:

                            ?Gyer?nk, fi?k, AGNITA!!!
                            ?get őket Geo!!!
                            Ne legyen, Ioji Tom!!!

                            A legjobb, Zedler Bacsi!!!?

                            Fratele Iuliu mi-a promis câte o bere pentru fiecare din cele 5 poezii...
                            Acum să văd cu ce iese Csaba la înaintare

                            BRAVO, maestre! s-au mai întâmplat asemenea evenimente, dar cred că nu la turnee de anvergură ca ?Cupa Fit Feel?
                            - - - Actualizat - - -
                            Postat în original de Zosim1 Vezi post
                            Stai linistit am primit informatii in timp real de la Gelu,cred ca prin satelit
                            eu cred că prin releul de pe Tâmpa

                            Comentariu


                            • FELICITARI ,intradevar o organizare jos palaria , o sala exact pe sufletelul meu , conditii ca la carte s-a meritat pe deplin efortul mare de la V.DORNEI la ODORHEI.
                              Am sa mai revin cu cea mai mare placere la dumneavoastra domnilor organizatori(daca au foast si organizatoare felicitari si dumnealor).SALUT TOTI COLEGII SI PRIETENII INTALNITI LA ACEST CONCURS,SALUT PE TOTI CONCURENTI SI LE DORESC NUMAI SANATATE SI SA NE REVEDEM SANATOSI .CU STIMA SI MULT RESPECT
                              Blade . PHOTINO
                              Fh. Tibhar ev. Mx-p
                              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                              Comentariu


                              • Precum am promis, a doua tura de imagini de la un turneu super.
                                Inca o data, multumiri organizatorilor si felicitari pentru prestatie tuturor participantilor.
                                Cu siguranta vom reveni la cea mai frumoasa si echipata arena de tenis din tara, intre prieteni dragi si ospitalieri cum rar intalnesti.

                                - - - Actualizat - - -
                                Tura 3 de poze:


                                That's all, fogs! Have a good day!
                                Minden jo !

                                http://www.youtube.com/watch?v=0tat7tdEJr4

                                Comentariu


                                • Felicitari!!A fost un turneu foarte bun.Bravo Zedler Csaba ai jucat foarte bine
                                  .Nu stiu ce sa intamplat cu prietenul meu Denes Feri.Cred a ajuns bine acasa!!!!Asa de frumos ai dormit in scaun).Am luat de la tine cred ca acolo ai obosit.....

                                  Comentariu


                                  • Felicit organizatorii pentru conditiile oferite. Sala de joc este, intr-adevar, cea mai adecvata practicarii acestui sport in conditii excelente, in jumatatea de nord a tarii.
                                    Turneul Open a fost puternic, cu meciuri spectaculaose si antrenante.
                                    Felicit castigatorii locurilor de pe podium, bineinteles pe Lulu pentru constanta lui in joc si, in mod aparte, pe Sipos Nandor care a fost in forma mare, in special in meciurile eliminatorii!
                                    Voi reveni cu placere si la alte turnee organizate la Odorhei!

                                    Comentariu


                                    • Felicitari organizatorilor, precum si concurentilor! Conditii excelente, jucatori de mare valoare!!!BRAVO !!!

                                      Comentariu


                                      • Felicitari organizatorilor, a fost un concurs foarte bine organizat, felicitari concurentilor si invingatorilor! Bravo Csaby, tine-o tot asa !
                                        Lemne: DHS Hurricane Long W997
                                        FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                                        BH: DHS GoldArc 8

                                        Comentariu


                                        • Iata si decursul evenimentelor:
                                          Grupe inferioare Amatori
                                          1. Zedler Csaba, Szakali Csaba, Rosu Dan, Bajko Karoly, Farcas Silviu, Lorincz Laszlo
                                          2. Vladoiu Gelu, Puiulet Iosif, Imecs Attila, Bartha Fruzsina, Marocico Marius, Benedek Alex
                                          3. Tutoveanu Razvan, Vita Istvan, Ivan Catalin, Mako Miklos, Lovasz Vilmos, Petho Katalin
                                          4. Hutanu Alin, Petho Mihaly, Biro Attila, Motorga Dorin, Szavuly Attila, Zakarias Szabolcs
                                          5. Padurariu Costel, Janosi Attila, Palamaru Emil, Sass Imre, Persa Florin, Petho Mihaly Jr.
                                          6. Nicula Dumitru, Cocean Valer, Irsai Istvan, Palaghita Remus, Mako Richard, Todor Arpad
                                          7. Farkas Bence, Tobosaru Gheorghe, Lolea Toma, Mureșanu Alex, Todor Laszlo, Molnar Jozsef
                                          8. Nistor Iosif, Eftimie Adrian, Dragos Florin, Botian Radu, Bachner Paul, Gal Levente
                                          9. Popa Mircea, Negrean Ioan, Polotca Stefan, Nagy Mihaly, Bocz Zsolt, Losoncz Laszlo
                                          10. Benyovski Bela, Kriszta Arpad Lorand, Keresztes Zoltan, Bartha Zsolt Attila, Szakacs Janos, Bokor Zoltan
                                          11. Antal Denes, Groza Alexandru, Nagy Robert, Lapadat Eugen, Szabo Szilard, Pal Attila, Varga Ervin
                                          12. Somlea Darian, Olah Oliver, Onet Nicolae, Losonczi Denes, Vida Attila, Gligor George, Isaic Radu
                                          13. Lakatos Zsolt, Ciucur Laurentiu, Zedler Iuliu, Nagy Istvan, Peter Laszlo, Szabo Zoltan, Erdo Istvan
                                          14. Marin Floricel, Fancsali Kalman, Bartha Istvan Zsolt, Nagy Magor Istvan, Malene Petru, Mihaly Eva, Jozsa Gabor
                                          15. Tokos Pal, Serban Liviu, Pop Cornel, Bardocz Szilard, Bokor Zoltan Jr, Balazs Aron, Bencze Ferko
                                          16. Nica Ionut, Kezdi Janos, Popa Sorin, Gyorfi Szabolcs, Mihu Dorel, Keresztes Attila, Keresztes Mihaly
                                          Grupe superioare Amatori
                                          1. Zedler Csaba, Ivan Catalin, Bartha Fruzsina, Szavuly Attila
                                          2. Vladoiu Gelu, Hutanu Alin, Tutoveanu Razvan, Padurariu Costel
                                          3. Vita Istvan, Persa Florin, Biro Attila, Nicula Dumitru
                                          4. Petho Mihaly, Cocean Valer, Janosi Attila, Todor Laszlo
                                          5. Petho Mihaly Jr., Tobosaru Gheorghe, Irsai Istvan, Gal Levente
                                          6. Palaghita Remus, Dragos Florin, Lolea Toma, Nagy Mihaly
                                          7. Farkas Bence, Polotca Stefan, Bachner Paul, Szakacs Janos
                                          8. Nistor Iosif, Benyovski Bela, Negrean Ioan, Pal Attila
                                          9. Popa Mircea, Groza Alexandru, Kriszta Arpad Lorand, Losonczi Denes
                                          10. Keresztes Zoltan, Olah Oliver, Szabo Szilard, Erdo Istvan
                                          11. Antal Denes, Lakatos Zsolt, Somlea Darian, Jozsa Gabor
                                          12. Vida Attila, Marin Floricel, Ciucur Laurentiu, Bardocz Szilard
                                          13. Nagy Istvan, Serban Liviu, Fancsali Kalman, Gyorfi Szabolcs
                                          14. Nagy Magor Istvan, Keresztes Attila, Pop Cornel, Farcas Silviu
                                          15. Tokos Pal, Szakali Csaba, Kezdi Janos, Imecs Attila
                                          16. Nica Ionut, Puiulet Iosif, Rosu Dan, Mako Miklos
                                          Eliminatorii Amatori

                                          1 ZEDLER CSABA
                                          -------------------- ZEDLER CSABA 3-2
                                          32 LOLEA TOMA
                                          ---------------------------------------- ZEDLER CSABA 3-0
                                          17 LAKATOS ZSOLT
                                          -------------------- LAKATOS ZSOLT 3-1
                                          16 ROSU DAN
                                          ------------------------------------------------------------ ZEDLER CSABA 3-1
                                          9 GROZA ALEXANDRU
                                          -------------------- GROZA ALEXANDRU 3-1
                                          24 SZABO SZILARD
                                          ---------------------------------------- NISTOR IOSIF 0-3
                                          25 VITA ISTVAN
                                          -------------------- NISTOR IOSIF 2-3
                                          8 NISTOR IOSIF

                                          A -------------------------------------------------------------------------------- 1 ZEDLER CSABA 3-1

                                          5 IRSAI ISTVAN
                                          -------------------- IRSAI ISTVAN 3-0
                                          28 POLOTCA STEFAN
                                          ---------------------------------------- IRSAI ISTVAN 3-1
                                          21 KEZDI JANOS
                                          -------------------- KEZDI JANOS 3-1
                                          12 VIDA ATTILA
                                          ------------------------------------------------------------ IRSAI ISTVAN 3-1
                                          13 NAGY ISTVAN
                                          -------------------- NAGY ISTVAN 3-0
                                          20 POP CORNEL
                                          ---------------------------------------- NAGY ISTVAN 3-1
                                          29 HUTANU ALIN
                                          -------------------- HUTANU ALIN 3-0
                                          4 COCEAN VALER


                                          3 BIRO ATTILA
                                          -------------------- PETHO MIHALY 0-3
                                          30 PETHO MIHALY
                                          ---------------------------------------- NAGY MAGOR ISTVAN 0-3
                                          19 FANCSALI KALMAN
                                          -------------------- NAGY MAGOR ISTVAN 1-3
                                          14 NAGY MAGOR ISTVAN
                                          ------------------------------------------------------------ NICA IONUT 0-3
                                          11 ANTAL DENES
                                          -------------------- ANTAL DENES 3-1
                                          22 BARDOCZ SZILARD
                                          ---------------------------------------- NICA IONUT 2-3
                                          27 NICA IONUT
                                          -------------------- NICA IONUT 3-1
                                          6 PALAGHITA REMUS

                                          B -------------------------------------------------------------------------------- 1 PETHO MIHALY JUN. 1-3

                                          7 FARKAS BENCE
                                          -------------------- PETHO MIHALY JUN. 2-3
                                          26 PETHO MIHALY JUN.
                                          ---------------------------------------- PETHO MIHALY JUN. 3-0
                                          23 POPA SORIN
                                          -------------------- POPA SORIN 3-2
                                          10 BACANU PAULIAN
                                          ------------------------------------------------------------ PETHO MIHALY JUN. 3-0
                                          15 SZAKALI CSABA
                                          -------------------- SZAKALI CSABA 3-0
                                          18 KRISZTA ARPAD LORAND
                                          ---------------------------------------- PADURARIU COSTEL 0-3
                                          31 BENYOVSKI BELA
                                          -------------------- PADURARIU COSTEL 1-3
                                          2 PADURARIU COSTEL
                                          FINALA AMATORI: ZEDLER CSABA - PETHO MIHALY JUN. 0-3
                                          Grupe inferioare Open
                                          1. Roman Iulian, Zidar Victor, Nemaciuc Mihai, Migea Cornel, Ban Peter, Vardi Dan
                                          2. Gogu Gabriel, Marcu Vasile, Mitzea Alexandru, Hudusan Andreea, Kantor Imre Zoltan, Tecuschi Dan
                                          3. Farkas Gabor, Temelie Dragos, Farcas Vlad, Govoreanu Florin, Predescu Levente, Szasz Erno
                                          4. Sipos Nandor, Simion Boby, Tamas Nagy Jeno, Denes Ferenc, Sofian Corneliu, David Madalina
                                          5. Apian Florin, Mocean Dan, Dumbrava Daniel, Tipser Gabriel, Pitac Ovidiu, Ordog Zoltan
                                          6. Nascu Serban, Radu Costica, David Dorin, Sipos Ferenc, Toncean Mircea, Lorincz Jozsef, Dombi Tihamer
                                          7. Nistor Dorel, Corcoz Costin, Anita Dorel, Bularda Iulian, Varga Krisztina, Avram Gabriel, Jozsa Zoltan
                                          Grupe superioare Open
                                          1. Roman Iulian, Dumbrava Daniel, Simion Boby, Marcu Vasile
                                          2. Gogu Gabriel, David Dorin, Apian Florin, Temelie Dragos
                                          3. Govoreanu Florin, Nistor Dorel, Radu Costica, Sofian Corneliu
                                          4. Tamas Nagy Jeno, Vardi Dan, Bularda Iulian, Tipser Gabriel
                                          5. Mocean Dan, Hudusan Andreea, Nemaciuc Mihai, Sipos Ferenc
                                          6. Nascu Serban, Farkas Gabor, Tecuschi Dan, Varga Krisztina
                                          7. Corcoz Costin, Sipos Nandor, Farcas Vlad, Zidar Victor
                                          Eliminatorii Open
                                          1 ROMAN IULIAN
                                          -------------------- ROMAN IULIAN 3-0
                                          16 BYE
                                          ---------------------------------------- ROMAN IULIAN 3-0
                                          9 CORCOZ COSTIN
                                          -------------------- RADU COSTICA 2-3
                                          8 RADU COSTICA
                                          ------------------------------------------------------------ ROMAN IULIAN 3-0
                                          5 MOCEAN DAN
                                          -------------------- MOCEAN DAN 3-2
                                          12 VARGA KRISZTINA
                                          ---------------------------------------- DAVID DORIN 0-3
                                          13 DAVID DORIN
                                          -------------------- DAVID DORIN 3-2
                                          4 VARDI DAN

                                          3 NISTOR DOREL
                                          -------------------- NISTOR DOREL 3-1
                                          14 SIMION BOBY
                                          ---------------------------------------- NASCU SERBAN 2-3
                                          11 TAMAS NAGY JENO
                                          -------------------- NASCU SERBAN 1-3
                                          6 NASCU SERBAN
                                          ------------------------------------------------------------ SIPOS NANDOR 2-3
                                          7 SIPOS NANDOR
                                          -------------------- SIPOS NANDOR 2-3
                                          10 HUDUSAN ANDREEA
                                          ---------------------------------------- SIPOS NANDOR 3-1
                                          15 BYE
                                          -------------------- GOGU GABRIEL 0-3
                                          2 GOGU GABRIEL

                                          FINALA OPEN: ROMAN IULIAN - SIPOS NANDOR 3-2
                                          Ultima editare de PaliHR; 19.ian.2014, 13:11.
                                          FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                          Tel : 0742 257 995

                                          Comentariu


                                          • Felicit de asemenea pe toti colegii mei din Tg mures si in mod special pe Sipos Nandor si Irsai Istvan( Taxi ) care au obtinut rezultate excelente la acest turneu cu jucatori foarte valorosi!
                                            Lemne: DHS Hurricane Long W997
                                            FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                                            BH: DHS GoldArc 8

                                            Comentariu


                                            • Clasament Open
                                              1 - 4.
                                              Roman Iulian - Brașov
                                              Sipos Nandor - Targu Mureș
                                              David Dorin - Barlad
                                              Nascu Serban - Cluj Napoca
                                              5 - 8.
                                              Radu Costica - Galați
                                              Gogu Gabriel - Cluj Napoca
                                              Mocean Dan - Cluj Napoca
                                              Nistor Dorel - Bistrița
                                              9 - 14.
                                              Hudusan Andreea - Targu Mureș
                                              Corcoz Costin - Focșani
                                              Vardi Dan - Ramnicu Valcea
                                              Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
                                              Varga Krisztina - Targu Mureș
                                              Simion Boby - Cluj Napoca
                                              15 - 21. loc 3 gr. sup.
                                              Dumbrava Daniel - Focșani
                                              Apian Florin - Bistrița
                                              Govoreanu Florin - Cisnadie
                                              Bularda Iulian - Barlad
                                              Nemaciuc Mihai - Suceava
                                              Farkas Gabor - Targu Mureș
                                              Zidar Victor - Reghin
                                              22 - 28. loc 4 gr. sup.
                                              Marcu Vasile - Vatra Dornei
                                              Temelie Dragos - Sibiu
                                              Sofian Corneliu - Suceava
                                              Tipser Gabriel - Sighișoara
                                              Sipos Ferenc - Targu Mureș
                                              Tecuschi Dan - Brașov
                                              Farcas Vlad - Cluj Napoca
                                              29 - 30 loc 3v gr. inf.
                                              Lorincz Jozsef - Sfantu Gheorghe
                                              Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
                                              31 - 33 loc 2v gr. inf.
                                              Szasz Erno - Sfantu Gheorghe
                                              Denes Ferenc - Praid
                                              Dombi Tihamer - Miercurea Ciuc
                                              34 - 38 loc 1v gr. inf.
                                              Ban Peter - Cluj Napoca
                                              Mitzea Alexandru - Sibiu
                                              David Madalina - Barlad
                                              Ordog Zoltan - Reghin
                                              Avram Gabriel - Rădăuți
                                              39 - 44. 0v gr. inf.
                                              Migea Cornel - Sibiu
                                              Kantor Imre Zoltan - Reghin
                                              Predescu Levente - Miercurea Ciuc
                                              Pitac Ovidiu - Brașov
                                              Toncean Mircea - Reghin
                                              Anita Dorel - Brașov
                                              Un pic mai tarziu revin si cu amatorii.
                                              Ultima editare de PaliHR; 19.ian.2014, 14:10.
                                              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                              Tel : 0742 257 995

                                              Comentariu


                                              • L-am remarcat pe Nandor Sipos la turneul B de la Cisnadie din martie anul trecut, cand a jucat finala cu un alt favorit al meu, Lajos Bauer (un excelent, experimentat si cerebral jucator).
                                                Ma bucur nespus pentru succesul lui Nandor (felicitari tatalui sau, cu care am avut privilegiul sa joc la Sibiu, la A-ul din septembrie). Felicitari Nandor !!!!!
                                                Am o mare satisfactie cand pronosticurile mele se confirma (cine n-are?). Am cativa favoriti declarati ... si "asumati"... si niciunul nu m-a "dezamagit": Nandor S., Bauer L., Mihai Nemaciuc, Andreea Hudusan, Cristina Varga, Andrei Tomica (sunt convins ca o sa fie si altii, in masura in care o sa-i vad /intalnesc), a caror "vizionare" este realmente o incantare (de Viorel Sterea nu mai vorbesc - este din alta galaxie). Sper sa nu se supere cei care domina topurile de cativa ani incoace, pentru care am un deosebit respect....

                                                Comentariu


                                                • Bravo Csaba,in sfirsit un meritat loc 2 la un turneu de asa anvergura,la urmatorul trebuie sa etalezi maiestria la Open.

                                                  Comentariu


                                                  • Csaba Zedler la open.... de aici din fotoliul de spectator, încep deja să pregătesc confetti, fac „valuri” și mă gîndesc la plăcerea pe care-o voi avea să văd așa ceva!!!
                                                    Cred că H?rtibaciul însuși își va opri pentru scurt timp curgerea ca să se dumirească și el despre ce e vorba...!
                                                    Sper că ce a scris aici Emi nu e doar o glumă, ci doar anticiparea corectă a unei schimbări care va veni curând.
                                                    Bravo, maestre Zedler!!! Sunt mîndru c-am „batut garajele” cu tine! Păi dacă-i așa, n-ai muncit degeaba până acum. Nu mai trebuie să te trezești sâmbăta cu noaptea-n cap, că doar vei juca de la ora 14....

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X