Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa FIT.FEEL?, Odorheiu Secuiesc, 18.01.2014., Open+Amatori

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa FIT.FEEL?, Odorheiu Secuiesc, 18.01.2014., Open+Amatori

    Denumirea turneului: Turneu A "Cupa FIT.FEEL”, 18.01.2014.
    Categoria turneului: "A", Open + Amatori.
    Localitatea: Odorheiu Secuiesc.
    Locatia: Fit.Feel Sport & Wellness Club, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 7.
    Data: 18 ianuarie 2014.
    Numarul de mese: 16 (7 Butterfly ITTF + 4 Joola ITTF + 5 Andro ITTF).
    Spatiul de joc: excelent.
    Ora de incepere la amatori: 9:30 (inregistrarea participantilor pana la orele 9,00).
    La amatori participa orice jucator cu media mai mica de 18.
    Ora de incepere la open: 14:00 (inregistrarea participantilor pana la orele 13,30).
    La open participa orice jucator cu media de 18 si peste 18.
    Concurentii sunt rugati sa se inscrie la o singura categorie, fie in categoria de baza, fie in categoria superioara, conform Regulamentului AmaTur pe anul 2014.
    Sistemul de joc:
    - clasic (grupe inferioare, superioare, eliminatorii),
    - grupe inferioare de 6-7 jucatori - dupa locul in clasament, regula sarpelui;
    - stabilirea capilor de serie se face conform clasamentului AmaTur la zi;
    - grupe superioare de 4 jucatori (numar egal de grupe inferioare / superioare) - se vor selecta cate un loc 1, 2, 3, 4 din fiecare grupa inferioara, dupa o schema aleatoare;
    - eliminatorii - locurile 1 dupa numarul grupei superioare, locurile 2 trag la sorti;
    - se va juca 3 din 5 seturi.
    Numarul maxim de jucatori: 96 la amatori, 48 la open.
    Taxa de participare: 25 RON.
    Pentru copii sub 14 ani taxa este 10 RON.
    Persoanele cu dizabilitati nu vor plati taxa de participare.
    Se asigura:
    - apa,
    - mingi de joc Andro 3*,
    - material de premiere: cupe si diplome pentru locurile 1-4 open + amatori, medalii si diplome pentru locurile 5-8.
    Taxa de 2 RON/participant (mai putin copiii si persoanele cu dizabilitati) se va achita catre Amatur.
    Inscrierea participantilor: pe forum sau telefonic - pana vineri, 17.01.2014, orele 20,00.
    Grupele vor fi alcatuite de vineri seara, pe baza listei de inscrieri de la ora-limita.
    Inscrierile si retragerile ulterioare nu vor fi luate in considerare, iar absentii vor fi punctați cu 0 victorii.
    Organizatori:
    Gorgenyi Levente: 0740766087
    Tokos Pal: 0742257995
    Intre orele 10-13, Clubului Sportiv Fit.Feel va avea un stand cu diverse materiale sportive de tenis de masa ANDRO, DHS, BUTTERFLY.
    Sponsori: Clubul Sportiv Fit.Feel si O.VE.CO S.R.L.
    Ultima editare de PaliHR; 17.ian.2014, 18:34.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  • #2
    Clasament Open
    1 - 4.
    Roman Iulian - Brasov
    Sipos Nandor - Targu Mures
    David Dorin - Barlad
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    5 - 8.
    Radu Costica - Galati
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Nistor Dorel - Bistrita
    9 - 14.
    Hudusan Andreea - Targu Mures
    Corcoz Costin - Focsani
    Vardi Dan - Ramnicu Valcea
    Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
    Varga Krisztina - Targu Mures
    Simion Boby - Cluj Napoca
    15 - 21. loc 3 gr. sup.
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Apian Florin - Bistrita
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Bularda Iulian - Barlad
    Nemaciuc Mihai - Suceava
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Zidar Victor - Reghin
    22 - 28. loc 4 gr. sup.
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Temelie Dragos - Sibiu
    Sofian Corneliu - Suceava
    Tipser Gabriel - Sighisoara
    Sipos Ferenc - Targu Mures
    Tecuschi Dan - Brasov
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    29 - 30. 3v gr. inf.
    Lorincz Jozsef - Sfantu Gheorghe
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    31 - 33. 2v gr. inf.
    Szasz Erno - Sfantu Gheorghe
    Denes Ferenc - Praid
    Dombi Tihamer - Miercurea Ciuc
    34 - 38. 1v gr. inf.
    Ban Peter - Cluj Napoca
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    David Madalina - Barlad
    Ordog Zoltan - Reghin
    Avram Gabriel - Radauti
    39 - 44. 0v gr. inf.
    Migea Cornel - Sibiu
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Predescu Levente - Miercurea Ciuc
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Toncean Mircea - Reghin
    Anita Dorel - Brasov
    Clasament Amatori
    1 - 4.
    Petho Mihaly jr. - Racosu de Sus (CV)
    Zedler Csaba - Agnita
    Nica Ionut - Brasov
    Irsai Istvan - Targu Mures
    5 - 8.
    Padurariu Costel - Brasov
    Nistor Iosif - Siculeni
    Nagy Magor Istvan - Micfalau
    Nagy Istvan - Micfalau
    9 - 16.
    Ivan Catalin - Fagaras
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Kezdi Janos - Corund
    Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    Groza Alexandru - Cisnadie
    Antal Denes - Brasov
    Hutanu Alin - Brasov
    17 - 32.
    Farkas Bence - Targu Mures
    Lolea Toma - Fagaras
    Palaghita Remus - Onesti
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Benyovski Bela - Sibiu
    Vita Istvan - Reghin
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Pop Cornel - Sfantu Gheorghe
    Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
    Rosu Dan - Brasov
    Bardocz Szilard - Capeni
    Vida Attila - Cristuru Secuiesc
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Szabo Szilard - Odorheiu Secuiesc
    Biro Attila - Miercurea Ciuc
    Cocean Valer - Baraolt
    33 - 48. loc 3 gr. sup.
    Bartha Fruzsina - Odorheiu Secuiesc
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Nicula Dumitru - Agnita
    Janosi Attila - Targu Mures
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Dragos Florin - Brasov
    Bachner Paul - Fagaras
    Negrean Ioan - Sibiu
    Popa Mircea - Brasov
    Keresztes Zoltan - Gheorgheni
    Jozsa Gabor - Corund (HR)
    Marin Floricel - Brasov
    Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
    Keresztes Attila - Micfalau
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Mako Miklos - Sfantu Gheorghe
    49 - 64. loc 4 gr. sup.
    Szavuly Attila - Cristuru Secuiesc
    Tutoveanu Razvan - Brasov
    Persa Florin - Sfantu Gheorghe
    Todor Laszlo - Gheorgheni
    Gal Levente - Odorheiu Secuiesc
    Nagy Mihaly - Reghin
    Szakacs Janos - Eliseni
    Pal Attila - Sfantu Gheorghe
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Erdo Istvan - Vanatori (MS)
    Somlea Darian - Cisnadie
    Ciucur Laurentiu - Sibiu
    Serban Liviu - Onesti
    Farcas Silviu - Targu Mures
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Puiulet Iosif - Agnita
    65 - 67. loc 3v gr. inf.
    Lapadat Eugen - Sighisoara
    Onet Nicolae - Sighisoara
    Popa Sorin - Fagaras
    68 - 72. 2v gr. inf.
    Marocico Marius - Fagaras
    Palamaru Emil - Vatra Dornei
    Losoncz Laszlo - Dealu
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Balazs Aron - Corund
    73 - 90. 1v gr. inf.
    Bajko Karoly - Gheorgheni
    Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc (HR)
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Mako Richard - Sfantu Gheorghe
    Muresanu Alex - Sibiu
    Eftimie Adrian - Agnita
    Bocz Zsolt - Capeni
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
    Bokor Zoltan - Brasov
    Nagy Robert - Odorheiu Secuiesc
    Gligor George - Sibiu
    Szabo Zoltan - Cristuru Secuiesc
    Zedler Iuliu - Blaj
    Peter Laszlo - Brasov
    Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc
    Bencze Ferko - Gheorgheni (HR)
    Mihu Dorel - Medias
    91 - 102. 0v gr. inf.
    Lorincz Laszlo - Aita Mare (CV)
    Benedek Alex - Gheorgheni (HR)
    Petho Katalin - Racosu de Sus (CV)
    Sass Imre - Miercurea Ciuc
    Todor Arpad - Cristuru Secuiesc
    Molnar Jozsef - Racosu de Sus
    Botian Radu - Sibiu
    Varga Ervin - Micfalau (CV)
    Isaic Radu - Bacau (BC)
    Malene Petru - Fagaras
    Bokor Zoltan jr - Brasov
    Keresztes Mihaly - Sangeorgiu de Padure (MS)
    ---------------------------------------
    Inscrieri Open - on 17/01/2014 at 19:59:30
    1. Roman Iulian - Brasov - 2
    2. Gogu Gabriel - Cluj Napoca - 3
    3. Farkas Gabor - Targu Mures - 9
    4. Sipos Nandor - Targu Mures - 12
    5. Apian Florin - Bistrita - 13
    6. Nascu Serban - Cluj Napoca - 14
    7. Nistor Dorel - Bistrita - 17
    8. Corcoz Costin - Focsani - 19
    9. Radu Costica - Galati - 24
    10. Mocean Dan - Cluj Napoca - 27
    11. Simion Boby - Cluj Napoca - 41
    12. Temelie Dragos - Sibiu - 43
    13. Marcu Vasile - Vatra Dornei - 46
    14. Zidar Victor - Reghin - 48
    15. Nemaciuc Mihai - Suceava - 49
    16. Mitzea Alexandru - Sibiu - 54
    17. Farcas Vlad - Cluj Napoca - 55
    18. Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc - 59
    19. Dumbrava Daniel - Focsani - 68
    20. David Dorin - Barlad - 69
    21. Anita Dorel - Brasov - 77
    22. Bularda Iulian - Barlad - 78
    23. Sipos Ferenc - Targu Mures - 80
    24. Tipser Gabriel - Sighisoara - 94
    25. Denes Ferenc - Praid - 105
    26. Hudusan Andreea - Targu Mures - 115
    27. Govoreanu Florin - Cisnadie - 122
    28. Migea Cornel - Sibiu - 123
    29. Ban Peter - Cluj Napoca - 134
    30. Kantor Imre Zoltan - Reghin - 139
    31. Predescu Levente - Miercurea Ciuc - 140
    32. Sofian Corneliu - Suceava - 152
    33. Pitac Ovidiu - Brasov - 161
    34. Toncean Mircea - Reghin - 166
    34. Varga Krisztina - Targu Mures - 181
    36. Avram Gabriel - Radauti - 198
    37. David Madalina - Barlad - 232
    38. Lorincz Jozsef - Sfantu Gheorghe - 266
    39. Ordog Zoltan - Reghin - 387
    40. Szasz Erno - Sfantu Gheorghe - 414
    41. Tecuschi Dan - Brasov - 415
    42. Vardi Dan - Ramnicu Valcea - 468
    43. Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc - 1047
    44. Dombi Tihamer - Miercurea Ciuc - 1221
    Inscrieri Amatori - on 17/01/2014 at 19:59:00
    1. Zedler Csaba - Agnita - 92
    2. Vladoiu Gelu - Brasov - 97
    3. Tutoveanu Razvan - Brasov - 107
    4. Hutanu Alin - Brasov - 110
    5. Padurariu Costel - Brasov - 150
    6. Nicula Dumitru - Agnita - 151
    7. Farkas Bence - Targu Mures - 155
    8. Nistor Iosif - Siculeni - 156
    9. Popa Mircea - Brasov - 167
    10. Benyovski Bela - Sibiu - 168
    11. Antal Denes - Brasov - 187
    12. Somlea Darian - Cisnadie - 189
    13. Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc - 191
    14. Marin Floricel - Brasov - 194
    15. Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc - 196
    16. Nica Ionut - Brasov - 199
    17. Kezdi Janos - Corund - 219
    18. Fancsali Kalman - Lunca de Sus - 226
    19. Ciucur Laurentiu - Sibiu - 251
    20. Groza Alexandru - Cisnadie - 253
    21. Olah Oliver - Sfantu Gheorghe - 256
    22. Negrean Ioan - Sibiu - 275
    23. Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul - 280
    24. Eftimie Adrian - Agnita - 281
    25. Tobosaru Gheorghe - Brasov - 287
    26. Cocean Valer - Baraolt - 289
    27. Janosi Attila - Targu Mures - 290
    28. Petho Mihaly - Racosu de Sus - 291
    29. Vita Istvan - Reghin - 299
    30. Puiulet Iosif - Agnita - 306
    31. Szakali Csaba - Miercurea Ciuc - 312
    32. Rosu Dan - Brasov - 314
    33. Imecs Attila - Miercurea Ciuc - 340
    34. Ivan Catalin - Fagaras - 341
    35. Biro Attila - Miercurea Ciuc - 352
    36. Irsai Istvan - Targu Mures - 372
    37. Palamaru Emil - Vatra Dornei - 398
    38. Lolea Toma - Fagaras - 445
    39. Dragos Florin - Brasov - 448
    40. Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure - 457
    41. Keresztes Zoltan - Gheorgheni - 461
    42. Onet Nicolae - Sighisoara - 485
    43. Zedler Iuliu - Blaj - 506
    44. Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare - 553
    45. Pop Cornel - Sfantu Gheorghe - 565
    46. Popa Sorin - Fagaras - 566
    47. Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni - 590
    48. Bardocz Szilard - Capeni - 662
    49. Nagy Magor Istvan - Sfantu Gheorghe - 686
    50. Nagy Istvan - Micfalau - 709
    51. Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure - 726
    52. Lapadat Eugen - Sighisoara - 734
    53. Botian Radu - Sibiu - 737
    54. Bartha Zsolt Attila - Aita Mare - 738
    55. Muresanu Alex - Sibiu - 784
    56. Motorga Dorin - Targu Mures - 823
    57. Sass Imre - Miercurea Ciuc - 866
    58. Nagy Mihaly - Reghin - 781
    59. Mako Miklos - Sfantu Gheorghe - 918
    60. Bartha Fruzsina - Odorheiu Secuiesc - 941
    61. Bajko Karoly - Gheorgheni - 1034
    62. Lovasz Vilmos - Gheorgheni - 1035
    63. Marocico Marius - Fagaras - 1100
    64. Szavuly Attila - Cristuru Secuiesc - 1123
    65. Farcas Silviu - Targu Mures - 1124
    66. Persa Florin - Sfantu Gheorghe - 1145
    67. Mako Richard - Sfantu Gheorghe - 1157
    68. Bachner Paul - Fagaras - 1302
    69. Todor Laszlo - Gheorgheni - 1308
    70. Bocz Zsolt - Capeni - 1346
    71. Szakacs Janos - Eliseni - 1367
    72. Szabo Szilard - Odorheiu Secuiesc - 1501
    73. Vida Attila - Cristuru Secuiesc - 1568
    74. Peter Laszlo - Brasov - 1630
    75. Bokor Zoltan Jr - Brasov - 1707
    76. Malene Petru - Fagaras - 1815
    77. Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc - 1843
    78. Balazs Aron - Corund - 1919
    79. Szabo Zoltan - Cristuru Secuiesc - 1930
    80. Keresztes Attila - Micfalau - 1961
    81. Pal Attila - Sfantu Gheorghe - 1973
    82. Gligor George - Sibiu - 2015
    83. Bokor Zoltan - Brasov - 2099
    84. Gal Levente - Odorheiu Secuiesc - 2295
    85. Losoncz Laszlo - Dealu - 2311
    86. Molnar Jozsef - Racosu de Sus - 2679
    87. Todor Arpad - Cristuru Secuiesc - 2735
    88. Petho Mihaly jr. - Racosu de Sus - nou
    89. Petho Katalin - Racosu de Sus - nou
    90. Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc - nou
    91. Lorincz Laszlo - Aita Mare - nou
    92. Benedek Alex - Gheorgheni - nou
    93. Jozsa Gabor - Corund - nou
    94. Varga Ervin - Micfalau - nou
    95. Bencze Ferko - Gheorgheni - nou
    96. Keresztes Mihaly - Sangeorgiu de Padure - nou
    -------------------------------------------
    97. Erdo Istvan - Vanatori - nou
    98. Serban Liviu - Onesti - 221
    99. Nagy Robert - Odorheiu Secuiesc - 1567
    100. Banu Nicolae - Ocna Sibiului - 462
    101. Isaic Radu - Bacau - nou
    102. Palaghita Remus - Onesti - 794
    103. Miklos Imre - Bradesti - 1128
    Ultima editare de PaliHR; 19.ian.2014, 14:29.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

    Comentariu


    • #3
      Predescu Levente din M-Ciuc, la open
      BL: Der Materialspezialist Revolution All+
      FH: Andro Rasant Grip 1,9
      BH: Der Materialspezialist Mega-Block 1,5

      Comentariu


      • #4
        Se inscriu la amatori Miklos Imre din Bradesti si Laszlo Robert din Miercurea Ciuc.
        FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
        Tel : 0742 257 995

        Comentariu


        • #5
          Din Reghin la Open:
          Toncean Mircea
          Zidar Victor
          Kantor Imre-Zoltan

          Comentariu


          • #6
            Se inscrie la open din Praid, Denes Ferenc.
            Din Sangiorgiu de Padure se inscriu la amatori :
            Polotca Stefan
            Losonczi Denes
            Ultima editare de denesferi; 06.ian.2014, 09:51.

            Comentariu


            • #7
              Din Agnita la Amarori: Nicula Dumitru, Eftimie Adrian,Puiulet Iosif si Oancea Paul.

              Comentariu


              • #8
                Din Corund la amatori Kezdi Janos

                Comentariu


                • #9
                  Kriszta Arpad Lorand-Sanpaul-amatori
                  Lemne: DHS Hurricane Long W997
                  FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                  BH: DHS GoldArc 8

                  Comentariu


                  • #10
                    Nistor Iosif din Siculeni

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de nistoriosif Vezi post
                      Nistor Iosif din Siculeni
                      la open?
                      BL: Der Materialspezialist Revolution All+
                      FH: Andro Rasant Grip 1,9
                      BH: Der Materialspezialist Mega-Block 1,5

                      Comentariu


                      • #12
                        Nu, Leo, pe domnul Nistor l-am trecut automat la amatori, ii place prea mult printre noi
                        Postat în original de predesculevente Vezi post
                        la open?
                        FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                        Tel : 0742 257 995

                        Comentariu


                        • #13
                          se inscriu din FAGARAS LA AMATORI IVAN CATALIN , MAROCICO MARIUS ,LOLEA TOMA ,CIKY CORNEL

                          Comentariu


                          • #14
                            Lakatos Zsolt din Miercurea Ciuc, la amatori.
                            Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
                            Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

                            Comentariu


                            • #15
                              La amatori:
                              Petho Mihaly sen. - Racosul de Sus
                              Cocean Valer - Baraolt
                              Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare
                              Molnar Jozsef - Racosul de Sus
                              Petho Mihaly jr. - Racosul de Sus
                              Petho Katalin - Racosul de Sus
                              Bartha Zsolt-Attila - Aita Mare
                              Bardocz Szilard - Capeni
                              Bocz Zsolt - Capeni

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X